Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1676 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Not My Idea »

VenomousV wrote:hocel' mi neko prepricat sta se desava? ne da mi se da je slusam :D
pametna odluka. ja sam dogurala do tridesete sekunde i ugasila. pritom zakljucila da joj treba koja vaspitna i uputnica logopedu. :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1677 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VenomousV »

Not My Idea wrote:
VenomousV wrote:hocel' mi neko prepricat sta se desava? ne da mi se da je slusam :D
pametna odluka. ja sam dogurala do tridesete sekunde i ugasila. pritom zakljucila da joj treba koja vaspitna i uputnica logopedu. :D
i ja sam tako nesto... mozda prvih 10tak sekundi, nesto da ih neko do grada odbaci, reko' ne mogu te slusat i klik :D :D
User avatar
Traktor`
Posts: 1774
Joined: 03/08/2010 23:36
Location: Sarajevo

#1678 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Traktor` »

VenomousV wrote:
Not My Idea wrote:
VenomousV wrote:hocel' mi neko prepricat sta se desava? ne da mi se da je slusam :D
pametna odluka. ja sam dogurala do tridesete sekunde i ugasila. pritom zakljucila da joj treba koja vaspitna i uputnica logopedu. :D
i ja sam tako nesto... mozda prvih 10tak sekundi, nesto da ih neko do grada odbaci, reko' ne mogu te slusat i klik :D :D
i nije do grada i nije odbaci...nego do grOda i odbOci... :D
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#1679 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lippenbekenntnis »

opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1680 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Lippenbekenntnis wrote:opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
priznaj da imas cudan naglasak :P
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1681 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Not My Idea »

Lippenbekenntnis wrote:opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
:-)
nije naglasak nego nepravilan izgovor. zovimo stvari pravim imenom.
ova djevojka ne zna pravilno izgovarat i gotovo. drugaciji naglasak nije nikakvo opravdanje.

...na rende kora!
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#1682 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lippenbekenntnis »

187 wrote:
Lippenbekenntnis wrote:opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
priznaj da imas cudan naglasak :P


dokazati svakako ne mogu.. :D nemam naglasak
ali da i imam, ne znam u cemu bi bio problem

zaista me nervira kada pocne ismijavanje na osnovu naglaska tipa ne mogu je slusati
ok, ako je do sadrzaja..
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#1683 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lippenbekenntnis »

Not My Idea wrote:
Lippenbekenntnis wrote:opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
:-)
nije naglasak nego nepravilan izgovor. zovimo stvari pravim imenom.
ova djevojka ne zna pravilno izgovarat i gotovo. drugaciji naglasak nije nikakvo opravdanje.

...na rende kora!

znaci za tebe neko ko se ne zna pravilno izrazavati nije relevantan ili je manje vrijedan? ili je samo konstatacija da se djevojka ne zna pravilno izrazavati?
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1684 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VenomousV »

ja nisam naglasak spominjala :D
ko ce slusat 6 minuta neke gluposti, zato i pitah o cemu se radi :D
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#1685 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lippenbekenntnis »

VenomousV wrote:ja nisam naglasak spominjala :D
ko ce slusat 6 minuta neke gluposti, zato i pitah o cemu se radi :D

onda ok..sadrzaj bas i nije nesto :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1686 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Not My Idea »

Lippenbekenntnis wrote:
znaci za tebe neko ko se ne zna pravilno izrazavati nije relevantan ili je manje vrijedan? ili je samo konstatacija da se djevojka ne zna pravilno izrazavati?
ma to sam rekla cisto sta sam usput skontala ;-)
nije mi se dalo slusat neku balavicu kako prica gluposti i to je razlog sto sam ugasila.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1687 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Lippenbekenntnis wrote:
187 wrote:
Lippenbekenntnis wrote:opet ismijavanje zbog naglaska..razumijem da neko nece da gleda video zbog sadrzaja, ali zbog naglaska :?
priznaj da imas cudan naglasak :P


dokazati svakako ne mogu.. :D nemam naglasak
ali da i imam, ne znam u cemu bi bio problem

zaista me nervira kada pocne ismijavanje na osnovu naglaska tipa ne mogu je slusati
ok, ako je do sadrzaja..
Mozez dokazati ako si negdje 20 - 25 :) Ja imam 20 ali volim te ol skul naglaske da cujem :)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#1688 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Jack Be Nimble »

Ja sam slusao do kraja bas zbog naglaska/loseg izgovora sta god da je. Cura na kraju zapjevala.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1689 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Kinaski »

Jack Be Nimble wrote:Ja sam slusao do kraja bas zbog naglaska/loseg izgovora sta god da je. Cura na kraju zapjevala.
a adel omerovic petobu izvadio :)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#1690 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Jack Be Nimble »

Adel je dokaz da ti je djaba bacati pare na cure, jer iz price nisam mogao skontati da li je Adel safatao jednu od njih.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#1691 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by snaga_znanja »

Eborg wrote:
Jako tuzan... Ovo je nova kisla mi je glOva...

A ako se zajebava otet' od Danisa i uruciti doticnoj!
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#1692 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by frfi. »

187 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Ja sam slusao do kraja bas zbog naglaska/loseg izgovora sta god da je. Cura na kraju zapjevala.
a adel omerovic petobu izvadio :)
:lol: :lol: :lol:(smijem se na "petobu od adela omerovica" cisto da se razjasni :D )
User avatar
janje_
Posts: 2240
Joined: 05/04/2007 14:05

#1693 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by janje_ »

Jack Be Nimble wrote:Adel je dokaz da ti je djaba bacati pare na cure, jer iz price nisam mogao skontati da li je Adel safatao jednu od njih.
pa cini mi se da je nesto u WC-u pokupio usput, al se kleo da mu to nije cura nego da su se nako sreli u WC.. ;)
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#1694 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Strpljiva »

janje_ wrote:
Jack Be Nimble wrote:Adel je dokaz da ti je djaba bacati pare na cure, jer iz price nisam mogao skontati da li je Adel safatao jednu od njih.
pa cini mi se da je nesto u WC-u pokupio usput, al se kleo da mu to nije cura nego da su se nako sreli u WC.. ;)
Slabo pratite na času. :razz:

Komšija Emir Omerović je bio s nekom u WC, pa pobjegao u Pašu. U njega je zaljubljena sestra od glavne akterke priče. Adel Dropić je plaćao bambuse petobom i ništa nije bario. Konobar Eldin bio ljubomoran na Mihretinog novog udvarača Husniju (kasnije poznat kao Hule), koji skuplja bonove za izlazak.
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#1695 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Miki123 »

Husnija, dje si? evo me na krivini :D bil' nas puko do grada :D
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#1696 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by kritichar »

moja dina pizidil, pizdi
Suzie Q
Posts: 1342
Joined: 08/04/2010 10:54

#1697 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Suzie Q »

Čovjek wrote:Ja na exkurziji u osnovnoj upoznam jednu curu, tu ja bio frajer ona bila žeMska koju su mnogi momčići zagledali, aL ona mene htjeDe, meni biii drago. Bila slatka.
Prođe od tada 8 Bajrama, ja radio Maturski rad, kao maturant srednje škole, kad mi zvoni Mob. Ko je? To je bila ona, kaže da je četiri godine tražila moj broj i da je napokon našla i nazvala me. Igrom slučaja, nije postojala prepreka koja bi otežala moj i njen susret. Drago mi je bilo, kad me toliko dugo neko tražio i trudio se da dođe do mene, jedva sam čekao susret sa njom, očekivajući ljubav bez kraja koja će me zauvijek učiniti sretnim.

Kafica, pričica, ja i ona uzbuđeni... šetali smo kroz grad i zastadosmo u parku. Sjeli na klupu u polumraku te počeli sa razmjenjivanjem nježnosti. U jednom trenutku sam je poljubio u obraz, na kojem je bilo 1/2 kg pudera i to onog nekvalitetnog... Čudan osječaj u ustima, morao sam ispljuvavati sve te "Kemikalije" :cry:

Nisam se poslije toga mogao zamisliti sa njom...

Gadna situacija...
Budući muž mi je nedavno rekao da je na jednom od naših prvih izlazaka moja kosa imala užasan miris (vjerojatno od nekog gela, laka i sl.) koji ga je toliko gušio da je jedva čekao kad ću otići kući, a meni se baš ljubilo te večeri hehehe
u svakom slučaju ga to nije otjeralo od mene samo je čekao 2 godine da mi to ispriča
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#1698 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Rimljanka »

Suzie Q wrote:
Čovjek wrote:Ja na exkurziji u osnovnoj upoznam jednu curu, tu ja bio frajer ona bila žeMska koju su mnogi momčići zagledali, aL ona mene htjeDe, meni biii drago. Bila slatka.
Prođe od tada 8 Bajrama, ja radio Maturski rad, kao maturant srednje škole, kad mi zvoni Mob. Ko je? To je bila ona, kaže da je četiri godine tražila moj broj i da je napokon našla i nazvala me. Igrom slučaja, nije postojala prepreka koja bi otežala moj i njen susret. Drago mi je bilo, kad me toliko dugo neko tražio i trudio se da dođe do mene, jedva sam čekao susret sa njom, očekivajući ljubav bez kraja koja će me zauvijek učiniti sretnim.

Kafica, pričica, ja i ona uzbuđeni... šetali smo kroz grad i zastadosmo u parku. Sjeli na klupu u polumraku te počeli sa razmjenjivanjem nježnosti. U jednom trenutku sam je poljubio u obraz, na kojem je bilo 1/2 kg pudera i to onog nekvalitetnog... Čudan osječaj u ustima, morao sam ispljuvavati sve te "Kemikalije" :cry:

Nisam se poslije toga mogao zamisliti sa njom...

Gadna situacija...
Budući muž mi je nedavno rekao da je na jednom od naših prvih izlazaka moja kosa imala užasan miris (vjerojatno od nekog gela, laka i sl.) koji ga je toliko gušio da je jedva čekao kad ću otići kući, a meni se baš ljubilo te večeri hehehe
u svakom slučaju ga to nije otjeralo od mene samo je čekao 2 godine da mi to ispriča
tako je moj sadasnji muz na nekom od nasih prvih izlazaka smrdio na hranu. Prije naseg izlaska jeo je u nekom restoranu u kojem je miris kuhinje itekako s eosjetio,a odjeca sve upila...
I meni je trebalo neko vrijeme da mu to kazem,ali ne pobjegoh
User avatar
žulijan asanž
Posts: 1907
Joined: 02/09/2011 15:23
Location: šveCki akciJoni

#1699 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by žulijan asanž »

pa možda je kod otrova jeo :D
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#1700 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by vratnik »

žulijan asanž wrote:pa možda je kod otrova jeo :D

a mozda je pak jeo u pravom kineskom restoranu. :wink:
Post Reply