Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#1451

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 17/04/2015 20:18, edited 2 times in total.
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#1452 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by 6.april »

Mora da su izašli u Torte i to pa je kolač bio 5KM.
Inače, kad izlazim u Slastičarnu i ja pojedem kolač, bez obzira koliko je sati.
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#1453 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Samprotivsviju »

Ujedam wrote:
Samprotivsviju wrote:
hahahaha kolača nema! Ko jede kolač u 21h još Apsolutno mi ne ulazi u glavu.. kako nas je raja gledala čudno.. haha
Ja jesam,od malena sam ucen da prije spavanja pojedem kolac i popijem casu mlijeka...jel to sad neki big deal?
Pročitaj još jednom to što si napisao :) prije spavanja-znači u kući svojoj pojedeš a ne na izlasku sa djevojkom u kafiću. BIg deal-definitivno. :lol:
E ajd mi osvjezi pamcenje,kako smo se mi ono upoznali? :-)
Ujedam

#1454 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

dzemmo wrote:koliko je bio kolac pa ti je toliko tesko palo :D
hahaha, 4KM :x :-)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1455 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Pitarrr82 »

Ujedam wrote:
dzemmo wrote:koliko je bio kolac pa ti je toliko tesko palo :D
hahaha, 4KM :x :-)

Kolac u 21h, mracno, glasna muzika... Gdje to fkt? :lol: :lol:
Ujedam

#1456 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

E ajd mi osvjezi pamcenje,kako smo se mi ono upoznali? :-)[/quote]

Svađalico :-) :-)
Ujedam

#1457 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

Pitarrr82 wrote:
Ujedam wrote:
dzemmo wrote:koliko je bio kolac pa ti je toliko tesko palo :D
hahaha, 4KM :x :-)

Kolac u 21h, mracno, glasna muzika... Gdje to fkt? :lol: :lol:
Neka ostane tajna, ne želiš valjda odvesti svoju ljepšu polovinu tamo i jesti kolač u 21h od 4KM :-) :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1458 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Velkoski »

Zelim ja.. Gdje je to ? :oops:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#1459 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Samprotivsviju »

Ujedam wrote:E ajd mi osvjezi pamcenje,kako smo se mi ono upoznali? :-)
Svađalico :-) :-)
Mozes li malo detaljnija biti :D

Jesam svadjalica :)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1460 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Pitarrr82 »

Soliram ovih dana, cisto onako pitam :mrgreen:
User avatar
6.april
Posts: 820
Joined: 12/10/2011 09:50

#1461 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by 6.april »

Izražavam sumnju da postoji mračno mjesto sa glasnom muzikom u kome se u 21h služe kolači.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1462 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by VenomousV »

ne znam ko je gori, vi sto je trollate ili ona sto se prima :-) :roll:

nemojte kakit temu :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1463 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Pitarrr82 »

6.april wrote:Izražavam sumnju da postoji mračno mjesto sa glasnom muzikom u kome se u 21h služe kolači.

:thumbup: :D
Ujedam

#1464 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

leet wrote:Zelim ja.. Gdje je to ? :oops:
Neka ostane tajna. Moja, naravno. :D
Ujedam

#1465 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

Samprotivsviju wrote:
Ujedam wrote:E ajd mi osvjezi pamcenje,kako smo se mi ono upoznali? :-)
Svađalico :-) :-)
Mozes li malo detaljnija biti :D

Jesam svadjalica :)
Da se odmah to vidjeti :lol:
Kakve detalje želiš :)
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#1466 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mistik_ »

Ujedam wrote:Maksuz sam se prijavila i čekala danima da mi aktiviraju profil da vam ispričam svoj promašaj od date-a-
To je bilo prije par godina, izađem sa jednim momkom s kojim sam se redovno čula preko msn-a. Sve je bilo ok, činio se normalan, pametan. Nađemo se mi kod vječne vatre u zakazano vrijeme i pitam ja njega gdje ćemo, kaže on vodim te na jedno mjesto. Odveo on mene u jedan kafić u centru grada gdje je apsolutni mrak, ništa se ne vidi, a muzika je preglasna bila, tako da ga nisam vidjela ni čula. Mjesto gdje se pleše, raja uglavnom pije. Hajd sve to, dolazi konobar i pita šta ćemo, i ja naručim sok, a on kolač u 21h :) Pričali smo mi malo dere se on meni na uho, ja njemu.. od dosade prebrojala sam sve pločice na zidu (ima ih 186) :D
Hajd treba da krenemo, kaže on meni da je zaboravio novčanik, rekoh nema problema, ja ću platiti. Izašli mi, šetamo ferhadijom, kaže on da svratimo do njega da uzme novčanik tu blizu živi, i hajd. Ulazimo mi u haustor, ja mu govorim da ću ga čekati pred vratima dok on uzme novčanik. Čekam ja, čekam, prošlo 15 minuta.. već mi pukao film, kad on izlazi sav sretan i kaže da mu trebaju doći drugovi i drugarice u stan da piju (to se dogovorio u ovih 15minuta), pa eto ako hoću i ja s njima, ima mjesta?! Tu sam se okrenula i nasmijala (ne znam što), bila sam ljuta i bilo mi je smiješno u isto vrijeme. Još uvijek ne mogu da razumijem zašto je jeo kolač u 21h :D Da ne spominjem da je dotični zvao sutradan da pita jesam li ljuta nešto.
A jadan lik, bas mi ga zao. Ocigledno je neiskusan i neinteligentan. A ti kad si ga vec ispalila mogla si mu objasniti u cemu grijesi za ubuduce. Mislim da je im'o dobre namjere.
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#1467 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mistik_ »

graue_maus wrote:na jednom forumu dobijem pp na osnovu mog komentara , da nikad nije cuo bolje misljenje od jedne zene po tom pitanju . bilo mi to jako simpa pa mu odgovorim i tako to pocne dopisivanje , poslije razmijenimo msn i pola godine prodje u nekom neobaveznom dopisivanju .razmijenimo slike vidim lijep visok samo malo mi je zaostao ali nisam nista ni kontala sa njim neku vezu pa da bude neka inteligencija .
nakon pola godine kaze on meni mora negdje sa firmom na montazu u drugu drzavu na 6 mjeseci , ok , meni i drago .moj zivot se nastavlja dalje kao i prije . poslije montaze javlja se on meni sms porukom inace je 600km udaljen od mene a ja taman izasla iz bolnice cekam rezultate operacije .i to mu ispricam .kaze on meni ma sevap je hastu obici eto njega odmah :shock: :shock:
ja ono ne kuham sebi nista osim caja i kafe kolegica mi donosi supu i kuhano jelo svaki dan .kaze on nema veze , dosta mu casa vode iz cesme ako je od srca . :shock: :shock: ja se ono dignem malo pospremim oko sebe i sacekam ga dodje on ,vanjski izgled za 10, sjede ja nama kafu napravila i taman nasipam sva sam tad bila spora ko spuz i nesigurna posljedice narkoze i bolovi valjda .
kad ide veki sa mojom vecerom zvoni , on se sav izbezumio kazem ja
to je vesna sa vecerom .covjek pozelenio gledam ga pa kazem
nejede vesna ljude .kaze on
sta je ona a ja naivko
zensko a on
znam ali srpkinja ili hrvatica .ja ono
pitaj je sam .uzima kljuceve od auta i pored vesne na vrata ode ni zdravo ni cao ode covjek ja i veki ostale bez rijeci .to je moj najgori date nikada se nije javio vise na msn ili handy a mene nako unazadio za godinu u onoj situaciji .jos samo da kazem da rata nije vidio ko ni ja i niko mu nije poginuo od familije u ratu .

:lol: :lol: :lol: ovi su mi fasisti najjaci
Ujedam

#1468 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

veze s vezom wrote:hebo te kolac ,evo vam 8 KM samo sutite vise :D
ne laj mala :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1469 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zoya »

Jel dosta, dosta je! Tri stranice glupog zacatavanja..
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#1470 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zedo_m »

Eh ovako

Zima, led i snijeg, ja i sadasnja hanuma setamo ( tada smo jos asikovali), i ono zimska zafrkancija malo snijega za vrat i ti fazoni, i tako ohladi ona mene mensecini (ipak ima tome 4 - 5 godina) i pocne ono bjezat, kofole. Ja, inace pozant po njeznosti (moj jaran veli ti kad poskakiljas na desnoj starni mene bubreg na lijevoj ziga sat poslije toga), nako uzemem zaleta i u punom trku pokupim hanumu ragbi stilom, znaci iste sekunde sam je odvojio od betona, i kao sto naglasi zima, led i ti fazoni spojise se u efekat klizanja, moga, i tako puni trk+ragbi stil+zena u rukama+led=kvalitetan pad. Sva sreca pa sam u toku padanja uspio da se okrenem tako da sam glavnu silinu udara od smrznuti asfalt i zemlju podnio ja i moja ledja, vjerojatno razlog so me odma ne ostavi tu vecer pa sada zavrsi samnom u braku :-D, mada i hanuma je kukala 2 hefte poslije toga da je nes boli pod rebrima.
Pouka ovoga neglumiti ragbistu na ledu :D
Mistik_
Posts: 914
Joined: 19/11/2011 12:17

#1471 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mistik_ »

zedo_m wrote:Eh ovako

Zima, led i snijeg, ja i sadasnja hanuma setamo ( tada smo jos asikovali), i ono zimska zafrkancija malo snijega za vrat i ti fazoni, i tako ohladi ona mene mensecini (ipak ima tome 4 - 5 godina) i pocne ono bjezat, kofole. Ja, inace pozant po njeznosti (moj jaran veli ti kad poskakiljas na desnoj starni mene bubreg na lijevoj ziga sat poslije toga), nako uzemem zaleta i u punom trku pokupim hanumu ragbi stilom, znaci iste sekunde sam je odvojio od betona, i kao sto naglasi zima, led i ti fazoni spojise se u efekat klizanja, moga, i tako puni trk+ragbi stil+zena u rukama+led=kvalitetan pad. Sva sreca pa sam u toku padanja uspio da se okrenem tako da sam glavnu silinu udara od smrznuti asfalt i zemlju podnio ja i moja ledja, vjerojatno razlog so me odma ne ostavi tu vecer pa sada zavrsi samnom u braku :-D, mada i hanuma je kukala 2 hefte poslije toga da je nes boli pod rebrima.
Pouka ovoga neglumiti ragbistu na ledu :D
Ma dje ce te ostavit. Prepala se zena :lol:


ostali, nisam policija il nes al fakat spamate :D
Ujedam

#1472 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

zedo_m wrote:Eh ovako

Zima, led i snijeg, ja i sadasnja hanuma setamo ( tada smo jos asikovali), i ono zimska zafrkancija malo snijega za vrat i ti fazoni, i tako ohladi ona mene mensecini (ipak ima tome 4 - 5 godina) i pocne ono bjezat, kofole. Ja, inace pozant po njeznosti (moj jaran veli ti kad poskakiljas na desnoj starni mene bubreg na lijevoj ziga sat poslije toga), nako uzemem zaleta i u punom trku pokupim hanumu ragbi stilom, znaci iste sekunde sam je odvojio od betona, i kao sto naglasi zima, led i ti fazoni spojise se u efekat klizanja, moga, i tako puni trk+ragbi stil+zena u rukama+led=kvalitetan pad. Sva sreca pa sam u toku padanja uspio da se okrenem tako da sam glavnu silinu udara od smrznuti asfalt i zemlju podnio ja i moja ledja, vjerojatno razlog so me odma ne ostavi tu vecer pa sada zavrsi samnom u braku :-D, mada i hanuma je kukala 2 hefte poslije toga da je nes boli pod rebrima.
Pouka ovoga neglumiti ragbistu na ledu :D
hahahaha :D :D :thumbup:
Ujedam

#1473 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ujedam »

Malo me je stid pisati moje promašaje jer ih imam više, ne znam kako to izvodim, kao da sam magnet za budale. :-)
Upoznali smo se preko fb naravno, i počela je priča, ja imala 17godina, on 20godina, momak studira arhitekturu, ja treći srednje. Uglavnom dopisivali smo se duže vrijeme i izađemo na kafu. Bila je subota navečer i odemo u Alfonso na piće. Obukao se užasno-imao je neke reperske hlače, neku utrpanu majicu, katastrofa, ali hajd prešla sam preko toga jer je preko neta zvučao pametno i zabavno.
Pričali smo dosta, nije bio glup ali je bio čudan oko pitanja veza. On živi u Barama, a ja sam planirala prespavati kod prijateljice na Ciglanama. I krenuli mi premo kući skupa pješke. Hodajući kroz grad nije progovorio riječ, a na svako moje pitanje je odgovarao kratko, potpuno nezainteresovano. Također svaku "napucanu" trebu je okom skidao, a ja pored njega ko debil gledam. I napokon došli do Ciglana ( srećom bila sam na ravnom ), i poljubimo se u obraz i svako svojim putem. Zove on mene dva dana poslije da odemo prošetati, i ja pristanem. Nađemo se kod Ciglana i ondje na čošku ima neka radnja kuhinja i bijelog namještaja, i kaže on meni da uđemo tamo, ja ga pitam što ćemo tamo, kaže uđi imam iznenađenje. I ja sva glupava uđem, a on istog trenutka kako sam ja ušla, zatvori vrata i ne da mi da izađem ( valja se frajer od smijeha ). :oops: :x
I ja pokušavam da guram ne mogu izaći, i šta ću prošetam malo i napokon izađem kad se odmakao od vrata. Pitam ja njega jel'normalan, kakva je ono glupa šala, a on se smije ko najveći idiot. Otom potom, šetamo mi, i dođemo do Bara, kaže on da svratimo kod njega u stan da gledamo film, i ja opet krenem. :roll:
Ušli mi u sobu njegovu, gledamo nekakav film, ja očima odmjeram sobu, vidim pravo uredna, a na stolu pored kompjutera stoji pakovanje kondoma. Rekoh, hajd nema veze, svako ima kondome :D
Kad u po frke on skoči na mene ljubi me, i ja pokušavam da ga odgurnem od sebe, ali ne ide. On sav sretan ljubi i rukama pokušava da mi otkopča hlače, i ja razmišljam čime da ga spucam, kad se otvoriše vrata sobe, a na vratima njegova mama sa dva kolača i dva soka :O :oops: :twisted:
On ustade kulira, ja u šoku, ustanem, zviznem mu šamarčinu i odem. Prošlo par dana, od njega ni traga. Jedan dan zove on mene da mi čestita 8mart, i da mi kaže da mu je žao što me je varao. :-) :roll:
Poslije sam skontala da je bio u vezi neke 2 godine, a da je meni osmislio drugu totalno priču, samo da izađe sa mnom i da pokuša sa mnom. Ne moram vam reći da sam ga htjela pljunuti kad ga vidim. :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#1474 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Lakat Jebić »

svega ti sta si ti mislila sto te zove kod njega? da razmjeniti salavete? da ti pokaze kolekciju markica?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#1475 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pustopoljina »

kazes mami:" gospodjo, odgojili ste idiota! kolac bih za ponijeti :D "
draga curo, znam da sa 17 godina mislis da ZNAS osobu s kojom chatas...ali znas da se video gleda dok se ne rastope boje* :oops: :lol:
al' dobro, bila mu je mama kuci, sve sa kolacima i sokom :)

*
http://vukajlija.com/idemo-do-mene-da-g ... stope-boje
Post Reply