Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72785
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1226 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Velkoski »



:D
ferrari woman
Posts: 36
Joined: 12/08/2011 01:25

#1227 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ferrari woman »

Morala sam procitati sve postove :DDD

Nisam imala tako katastrofalna iskustva, valjda se malo vise dopisujem prije no izadjem da se upoznamo i raspitam se prije svega.. mada, najgore sto mi se desavalo je ono na chatu divan,krasan, bajan( taman pomislis super, imamo zajednickh tema), a ono kad izadjemo pa isto da smo u POLICIJSKOJ POSTAJI, ja INSPEKTOR, a on Osudjenik, i tako samo ja postavljam pitanja, potpitanja i bla bla, a on zaliven! Dolazim kuci i salje sms: "bilo mi je divno, bas smo se ispricali, kad mozes opet da se vidimo".. ahahaaha... trshhhh!!!!!!!!
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#1228 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by fatamorgana »

AC_grom_DC wrote:U zimu 2010. godine upoznao sam jednu curu i dogovorili smo date.
Dođe date, odemo ja i ona u jedan pub. Ona .....onako, solidna cura, velike svijetle plave oči, predivna smeđa kosa, malo krupne kosti, al sve u svemu , ocjena 8/10, dakle visoka ocjena.
Sjedili smo dugo, pijuckali čaj , ja od mente a ona od nane.
Dođe konobar, ja platim, konobar veli ''Bog te nagradio, sinko!'', ja velim , ''nemoj ti meni Bog te nagradio, munafiku jedan. I nisam ja za tebe sinko, ima da me persiraš kad mi se obraćaš!'' (da, da...tebi govorim)

Nebitno...........
Raziđemo se ja i plavooka, ja na svoju stranu, ona na svoju, gledao sam za njom udišući inspirativni miris njene kose. Naravno, prije toga smo dogovorili naredni date jer se ona meni svidjela , a valjda i ja njoj , jer je vidjela da sam fin momak koji se ne drogira, i tako te stvari, mada neke sitne duše i skalamerije misle drugačije. (da, da...vama govorim)

Dođe drugi date....
Sreli smo se, vedri , nasmijani , raspoloženi, imali smo sve što treba da naš date bude sretan prizor. No međutim....
Kada sam je zagrlio, vidio sam gomilu dlaka na njenoj vilici....da, da...to bi se već i moglo nazvati bradom....
Kada sam pogledao u dekolte, i tu sam vidio tapiseriju i sasvim pristojan skup crnih oštrih
dlaka. OMG......odvratan prizor.....
Pokušao sam da shvatim....o.k. , ona studira težak fax, nema vremena za dotjerivanje, ali ipak....da se tako zapusti.....
Odlučio sam da joj kažem da su te dlake ružne i da se nikako ne slažu sa njenom pojavom....
Kad sam joj to rekao, vidio sam da joj nimalo nije bilo drago zbog moje sugestije.Rekla je-''Tako je to kod mene''.
Nakon toga...cijela atmosfera koja je vladala na date-u bila je mučna....
Izašli smo i rastali se zauvijek....

Sa neba su se spuštale krupne, mekane pahulje snijega. :cry:
Ovo sa pahuljama na kraju je najljepše od svega, :D
Mahach
Posts: 51
Joined: 01/05/2011 09:59

#1229 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Mahach »

Traktor` wrote:otiso ja na vikendicu i hajde da malo prohodamtim mjestom gdje je vikendica...odem do kladionice, uzmem ponudu i lagano u jedan kafic na kafu...upeklo sunce, ja u bastici, kafa kladionica i ispod naocala malo mjerkam konobaricu...sve je ona dobra ko dobar dan...hajde reko mogo bih ja i limunadu srknut, samo da uletim u neku komunikaciju...i drzi nedaj upoznamo se mi i hajde kao evo ti broj pa cemo navecer izaci...doslo to navecer, ona vristi kolko dobro izgleda...2-3 sata smo mi sjedili, zajebavali se, bas ono cura rega normala :D doslo vrijeme da ide kuci i hajde reko ja cu te odbaciti, nije frka...i dosli mi do tog mjesta gdje je vikendica i ja nju pitam gdje sad da vozim...i kako je ona meni govorila, tako ja i vozio i na kraju skontam da sam otiso na nekakvo brdo s kojeg se pola Hercegovine vidi...i motaj lijevo, desno, lijevo, desno dodjemo pred njenu kucu...kad imam sta da vidim ba...njoj pred kucom magarac svezan...reko vidi sto ti je neko ostavio magarca pred kucom...kaze mlada kao ma garan babo, sad cu ga ja uvesti u avliju...drzi ne daj ko ona bi da se mi poljubimo...hajd ti reko odvezi magarca u stalu, prehladit ce se jadnik vani...ne moram ni reci da se nikad vise ni usput sreli nismo... :D
A dok si ovo tipkao nisi kontao o tome da je tebi nick "traktor" :D
User avatar
janje_
Posts: 2234
Joined: 05/04/2007 14:05

#1230 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by janje_ »

ovo je mozda jedno peti put ukupno na ovom forumu da ovo pisem, ali dobar je bio najgori prvi date od mog jednog jarana,pa valja:

elem, vracamo se mi iz tuzle i u busu on nama prica kako je upozno neku trebu i da mu se pravo svidja i da ce veceras izaci.. bio je petak i jedva smo cekali ponedjeljak da se opet vidimo da nam isprica.. i taman tako i bi. usli svi u bus, zasjeli i neko ga upita kako bi na zduču i on otpoče s pričom.

kaže, došo ja iz škole i velim mami, daj mi ba šta da jedem, imam date s novom curom, pa nemam plaho vremena valja se ulickat (cojk je stvarno detaljan kad je lickanje u pitanju). veli mama, tako brzo ti mogu samo podgrijat graha. veli on, hajd nema veze..

poslije, kad su se nasli, malo setali, tamte-vamte, i odu u kafic za koji je tad vazilo kad odes gore na sprat s curom, ides da se faćkaš i to. i kaže, taman ja kreno malo davit pričom ovo-ono, kad mene onaj grah sustiže. al hajd, glasna muzika, ja se malo nagnem i ispustim prvi testni prd, kad ono ništa. nit se može od muzike čut, a nit smrdi. pričamo ti mi, a ja svako malo odadrem, da se riješim gasova. i taman se pravo oslobodio, nagnem se da čehnem, kad stade muzika, i svi u kafiću čuše moj gromoglasni prd - naravno, čula je i cura. i nekako se nespretno krenu smijat, i sve joj sline poletiše iz nosa i ona instinktivno to sve uhvati rukama.. :(((

cijeli bus bio naćulio uši i kako on reče to za gromoglasni prd i sline, legli smo svi od smijeha. i neko priupita, pa jesi li pobjego glavom bez obzira. ma vlei šta ću bježat, blam meni, blam njoj. i ostadoše zajedno do dana današnjeg (ima tome jedno 15-16 godina).
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#1231 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Averus »

:lol: :thumbup:

to je ljubav :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45471
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1232 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Chmoljo »

ovo me podsjeti na



:) :thumbup:
User avatar
WipeOut
Posts: 1449
Joined: 07/07/2010 09:15
Location: I'm Somewhere in Between What is real & just a dream

#1233 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by WipeOut »

janje_ wrote:ovo je mozda jedno peti put ukupno na ovom forumu da ovo pisem, ali dobar je bio najgori prvi date od mog jednog jarana,pa valja:

elem, vracamo se mi iz tuzle i u busu on nama prica kako je upozno neku trebu i da mu se pravo svidja i da ce veceras izaci.. bio je petak i jedva smo cekali ponedjeljak da se opet vidimo da nam isprica.. i taman tako i bi. usli svi u bus, zasjeli i neko ga upita kako bi na zduču i on otpoče s pričom.

kaže, došo ja iz škole i velim mami, daj mi ba šta da jedem, imam date s novom curom, pa nemam plaho vremena valja se ulickat (cojk je stvarno detaljan kad je lickanje u pitanju). veli mama, tako brzo ti mogu samo podgrijat graha. veli on, hajd nema veze..

poslije, kad su se nasli, malo setali, tamte-vamte, i odu u kafic za koji je tad vazilo kad odes gore na sprat s curom, ides da se faćkaš i to. i kaže, taman ja kreno malo davit pričom ovo-ono, kad mene onaj grah sustiže. al hajd, glasna muzika, ja se malo nagnem i ispustim prvi testni prd, kad ono ništa. nit se može od muzike čut, a nit smrdi. pričamo ti mi, a ja svako malo odadrem, da se riješim gasova. i taman se pravo oslobodio, nagnem se da čehnem, kad stade muzika, i svi u kafiću čuše moj gromoglasni prd - naravno, čula je i cura. i nekako se nespretno krenu smijat, i sve joj sline poletiše iz nosa i ona instinktivno to sve uhvati rukama.. :(((

cijeli bus bio naćulio uši i kako on reče to za gromoglasni prd i sline, legli smo svi od smijeha. i neko priupita, pa jesi li pobjego glavom bez obzira. ma vlei šta ću bježat, blam meni, blam njoj. i ostadoše zajedno do dana današnjeg (ima tome jedno 15-16 godina).

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
ma daaaa zajedno u svemu :D
User avatar
vazi
Posts: 8817
Joined: 07/04/2010 15:31

#1234 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by vazi »

rado vas citam :thumbup:
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#1235 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by liberty »

k'o da gledam u prodaji knjigu sa-x na ovu temu...
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#1236 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by liberty »

Alisa u zemlji čuda wrote: Bilo je to prije nekih 8-9 godina, decembar, snijeg napadao, a nas dvoje se dogovorili da izađemo i naći ćemo se kao na Nakon svih stvari koje su mi se izdešavale u ovih nekoliko godina vidim važnost istrajnog karaktera i koliko je bitna duhovitost. Sada bi mi upravo trebao jedan koji bi me nasmijavao.... Nisam se 100 godina ono baš od srca nasmijala :(
Last edited by liberty on 03/10/2011 11:47, edited 1 time in total.
liberty
Posts: 307
Joined: 10/05/2003 00:00

#1237 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by liberty »

KiSSgirl wrote:
Alisa u zemlji čuda wrote:
A ne bi ništa, raskinuli smo nakon mjesec-dva. Tip je, kada sada bolje razmislim, bio super, stvarno pozitivan, korektan i pažljiv momak, ali ja sam tada bila tek prekunula dugu i ozbiljnu vezu, gdje je bilo jakih emocija, tako da je, kada sa ove vremenske distancem razmislim, bilo pogrešno vrijeme za ovog iznimno duhovitog momka. Bio je odličan tip, kvalitetan karakter, ali... ne bi suđeno. U tom momentu sam ja bila pogrešna i nisam očito bila spremna da nekoga zavolim. Šteta! Nakon svih stvari koje su mi se izdešavale u ovih nekoliko godina vidim važnost istrajnog karaktera i koliko je bitna duhovitost. Sada bi mi upravo trebao jedan koji bi me nasmijavao.... Nisam se 100 godina ono baš od srca nasmijala :(


eee da...ovakav je moj tip muskarca..da je duhovit, bio je jedan, sad vec bivsi, veza je kratko trajala, krace od tvoje.. ali i sad ludim za njim :roll: :roll: sad mi je zao sto sam se onako ponasala prema njemu, i tek sad vidim svoje greske.. :| a imao ih je i on :-D nije nesto fizicki, alii ima nesto u njemu :sad:
tako to biva kad se previse sniva...a da probate loto il' lutriju - mozda vas sta i strefi?
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#1238 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by KiSSgirl »

liberty wrote:
KiSSgirl wrote:
Alisa u zemlji čuda wrote:
A ne bi ništa, raskinuli smo nakon mjesec-dva. Tip je, kada sada bolje razmislim, bio super, stvarno pozitivan, korektan i pažljiv momak, ali ja sam tada bila tek prekunula dugu i ozbiljnu vezu, gdje je bilo jakih emocija, tako da je, kada sa ove vremenske distancem razmislim, bilo pogrešno vrijeme za ovog iznimno duhovitog momka. Bio je odličan tip, kvalitetan karakter, ali... ne bi suđeno. U tom momentu sam ja bila pogrešna i nisam očito bila spremna da nekoga zavolim. Šteta! Nakon svih stvari koje su mi se izdešavale u ovih nekoliko godina vidim važnost istrajnog karaktera i koliko je bitna duhovitost. Sada bi mi upravo trebao jedan koji bi me nasmijavao.... Nisam se 100 godina ono baš od srca nasmijala :(


eee da...ovakav je moj tip muskarca..da je duhovit, bio je jedan, sad vec bivsi, veza je kratko trajala, krace od tvoje.. ali i sad ludim za njim :roll: :roll: sad mi je zao sto sam se onako ponasala prema njemu, i tek sad vidim svoje greske.. :| a imao ih je i on :-D nije nesto fizicki, alii ima nesto u njemu :sad:
tako to biva kad se previse sniva...a da probate loto il' lutriju - mozda vas sta i strefi?
ovdje nitko ne sniva...osim mozda tebe :mrgreen:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#1239 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zelena Carapa »

Imam i ja jednog bivseg koji je bio ektremno duhovit (a ja isto tek izasla iz velike ljubavi). Meni je toliko bilo s njim zabavno da i dan danas kad ga s sjetim ili kad ga neko pomene meni se usne razvuku u osmijeh.

I po meni duhovitost je jedna od najatraktivnijih pa i najvrednijih osobina partnera. :)
User avatar
zovemsecrveni
Posts: 243
Joined: 30/09/2009 08:07
Location: Platforma

#1240 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by zovemsecrveni »

Recesija je učinila svoje, humor opet postaje bitan... :D
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#1241 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonlight7 »

Zelena Carapa wrote:Imam i ja jednog bivseg koji je bio ektremno duhovit (a ja isto tek izasla iz velike ljubavi). Meni je toliko bilo s njim zabavno da i dan danas kad ga s sjetim ili kad ga neko pomene meni se usne razvuku u osmijeh.

I po meni duhovitost je jedna od najatraktivnijih pa i najvrednijih osobina partnera. :)
:thumbup: :run:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1242 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ridjobrki »

Duhovitost je precijenjena. :wink:
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#1243 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by KiSSgirl »

Zelena Carapa wrote:Imam i ja jednog bivseg koji je bio ektremno duhovit (a ja isto tek izasla iz velike ljubavi). Meni je toliko bilo s njim zabavno da i dan danas kad ga s sjetim ili kad ga neko pomene meni se usne razvuku u osmijeh.

I po meni duhovitost je jedna od najatraktivnijih pa i najvrednijih osobina partnera. :)
:thumbup: upravo tako :-D
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#1244 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Averus »

a đe su najgora date iskustva? :skoljka:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#1245 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by PalaSa Marsa »

Zelena Carapa wrote:Imam i ja jednog bivseg koji je bio ektremno duhovit (a ja isto tek izasla iz velike ljubavi). Meni je toliko bilo s njim zabavno da i dan danas kad ga s sjetim ili kad ga neko pomene meni se usne razvuku u osmijeh.

I po meni duhovitost je jedna od najatraktivnijih pa i najvrednijih osobina partnera. :)
Takodje, mislim isto. :)
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#1246 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by KiSSgirl »

NenjiA wrote:a đe su najgora date iskustva? :skoljka:
izgleda sad svi imaju srece u ljubavi pa ih nema 8) :-D nestalo :lol:
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#1247 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Averus »

KiSSgirl wrote:
NenjiA wrote:a đe su najgora date iskustva? :skoljka:
izgleda sad svi imaju srece u ljubavi pa ih nema 8) :-D nestalo :lol:
zov'te zelenaše da ključaju temu :lol: :lol:
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#1248 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by thekupus »

Rahmetli tema
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1249 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zoya »

Neka teme, nema potrebe za kljucanjem.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40718
Joined: 29/06/2011 23:39

#1250 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by dječak sa šibicama »

Zelena Carapa wrote:Imam i ja jednog bivseg koji je bio ektremno duhovit (a ja isto tek izasla iz velike ljubavi). Meni je toliko bilo s njim zabavno da i dan danas kad ga s sjetim ili kad ga neko pomene meni se usne razvuku u osmijeh.

I po meni duhovitost je jedna od najatraktivnijih pa i najvrednijih osobina partnera. :)
Pa sto je bivsi onda? :D
Post Reply