Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

new_jazzWa

#876 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by new_jazzWa » 11/09/2011 19:51

Zlatni_djecko wrote:hahah..

4 razred srednje skole, godina tek pocela, ono mi face sad najvece i tak...

i neka mala, ovako naizgled top,2. ili 3. godina, stalno prati ovog jarana iz razreda...
I mi njega napucali, idi zbari dogovori se i tak... i on se cuje snjom preko fb-a i dogovore se..

i sad on prepricava tok razgovora..
Ona: cao
On: cao, sta ima ktb, sta se radi??
Ona: Nista posebno bla bla
....
On: koju vrstu muzike slusas inace??
Ona: Pa ja ti slusam "Kemala i Asima"!
On: :? :shock: joj ja zaboravio da imam precas, hajd vidimo se drugi put... XD

hahhaha i to be to.. mogli ste misliti zeze na njegov racun sa nase strane, tokom skoro cijele godine.. a i dan danaas nekad.. :lol: :lol:
boze...ja kad sam isla u srednju mi o internetu gledali u filmovima :) ... ma tema je inace mrOk, sve sam procitala,ali ja nemam ovakvih dogodovstina...samo nastavite!

pin-up

#877 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by pin-up » 11/09/2011 20:09

Ne znam za vas, ali iako nisam imala nikakvih ekstremno tragičnih ili ofirnih dejtova, definitvno su mi 10 puta gori bili loši izlasci sa nekim tipovima koje sam prvo preko neta "upoznala", od loših izlazaka sa tipovima koje sam upoznala na neki, da kažem prirodniji ili spontaniji (offline :D ) način.
Valjda mi taj krah ili razočarenje ili šta-ja-radim-ovdje osjećaj lakše pada ako je to s osobom koja se nije našla pored mene virtualnom "pozivnicom".

astrid

#878 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by astrid » 11/09/2011 20:18

....mrak tema :lol:
Image

Zoya

#879 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zoya » 11/09/2011 20:19

pin-up wrote:Ne znam za vas, ali iako nisam imala nikakvih ekstremno tragičnih ili ofirnih dejtova, definitvno su mi 10 puta gori bili loši izlasci sa nekim tipovima koje sam prvo preko neta "upoznala", od loših izlazaka sa tipovima koje sam upoznala na neki, da kažem prirodniji ili spontaniji (offline :D ) način.
Valjda mi taj krah ili razočarenje ili šta-ja-radim-ovdje osjećaj lakše pada ako je to s osobom koja se nije našla pored mene virtualnom "pozivnicom".
Pricaj 8-)

Canasob

#880 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Canasob » 11/09/2011 21:10

Uh, jedva procitah. I ono sto sam mislio da napisem, zaboravio sam :).
Ali da se upisem za pracenje :).

nevidljiva_
Location: tamo gdje snovi postaju stvarnost, gdje mašta nema granica, a zvijezde mogu da se dohvate........

#881 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by nevidljiva_ » 11/09/2011 21:18

maxy wrote:Inace, kao tinejdjeru i mladom momku...kad god bi mi dosadilo da pricamo bezze..ja bih curi rekao: "Ja bih zelio da te poljubim" :-D
Ne znam, to mi je bilo onako ne previse zahtjevno, puno bolje od glupih prica kad vec dodje do tog cina..pa oboje ko mutavi, ne znaju tko ce prvi :D
Mogu reci da je prolazilo. :-)

Ali naravno, ne uvijek...nasli smo se mi, ona 6 godina mladja (22-16)..iako sam mislio da ima 17 :D
Ja u naponu snage, ona u suknjici :shock: :D
Predlozim ja njoj na obalu da sjedimo jer sam provalio da voli i alternative, smirimo po 2 Laska...i onda krenemo da setamo. idemo do jednog kafica, tu joj je dajdza sa rajom pa ce njim kuci. Al posto imamo vremena predlozim ja da nekih stotinjak metara prije kafica sjednemo u hladovinu noci, na neke klupe, :D
I tako kao ona nesto prica, ja u nju iz profila gledam i kazem ja njoj "Ja bih zelio da te poljubim" :-D
Kad ona meni, mislim da bi trebali sacekati za slijedeci put....hahahahahahhahahaha :D :-D :-D :-D :-D
POsto ja fakat nisam nikad bio niti napadan niti napasan..moze-moze..ne moze-ne moze...meni je to tolko smjesno bilo da ja vama ne mogu opisati :-D :-D :-D :-D
I krenemo mi (vjerovatno nekad odmah s tih klupa) i pratim ja nju do tog kafica i samo mi u glavi da joj reknem "Ma draga moja, nece biti slijedeceg puta" :D al ipak se suzdrzim. Kontam, bit gospodin do kraja!
Kad ono preokret...na pola puta od tih stotinjak metara...fata ona mene za ruku :-) :-D :-D
Hocemo mi da se rastanemo, kad ona mene poljubi samo tako da se i danas najezim 8-) 8-) :-D
Ne da je to bio francuski poljubac, vec mi se ucinilo da sam joj jezik osjetio bar u stomaku...ako ne i dublje :D

Poslije mi je pricala kako ona nije mogla da vjeruje da mi je rekla da ostavimo poljubac za slijedeci put...jer sam joj se pravo svidjao. Kako god, 75 mjeseci kasnije...mi smo i danas zajedno 8-)
:mrgreen: :thumbup: gdje nađe ove mjesece 8-)

Not My Idea

#882 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Not My Idea » 11/09/2011 22:15

gentoo wrote:Mislim.. jedno je racionalno izmisljati price.. al' vala ova ga je pretjerala. :roll:
kontam...draze mi da ljudi lazu nego da su ove stvari tacne..e to bi vec bila tuga...

snukey

#883 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by snukey » 11/09/2011 22:47

FreeSol wrote:Pretpostavljam da si 4. sad zavrsio Image
pa šta i ako jeste :-)

S.SC

#884 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by S.SC » 12/09/2011 01:53

Najgora date iskustva?
Nije ga bilo.. dotična se na dateu nije ni pojavila :mrgreen:

FreeSol

#885 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by FreeSol » 12/09/2011 02:01

snukey wrote:
FreeSol wrote:Pretpostavljam da si 4. sad zavrsio Image
pa šta i ako jeste :-)
Jako zanimljivo je bilo ono sto je napisao, vjerovatno si nasao slicnosti :dance:

ljubav_aha

#886 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by ljubav_aha » 12/09/2011 02:05

S.SC wrote:Najgora date iskustva?
Nije ga bilo.. dotična se na dateu nije ni pojavila :mrgreen:
:shock: :lol:

madner

#887 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by madner » 12/09/2011 09:58

Ja zakao date sa forumasicom, kada on nije ni m od manekenke. Zamalo me neko vidio kako stojim sa prosjecnom. Istraumirao sam se pravo. A po prici na forumu reko bi covjek da valja :x

mrtva kokoš

#888 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by mrtva kokoš » 12/09/2011 10:15

madner wrote:Ja zakao date sa forumasicom, kada on nije ni m od manekenke. Zamalo me neko vidio kako stojim sa prosjecnom. Istraumirao sam se pravo. A po prici na forumu reko bi covjek da valja :x
:mrgreen:

drekalica28

#889 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by drekalica28 » 12/09/2011 10:16

Splinter wrote:
madner wrote:Ja zakao date sa forumasicom, kada on nije ni m od manekenke. Zamalo me neko vidio kako stojim sa prosjecnom. Istraumirao sam se pravo. A po prici na forumu reko bi covjek da valja :x
:lol: :lol: :lol: :lol:

hoće jezik pravo, ili u ovom slučaju prstići. :D

Ma.Le.Na

#890 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ma.Le.Na » 12/09/2011 10:16

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

maxy

#891 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by maxy » 12/09/2011 10:19

nevidljiva_ wrote: :mrgreen: :thumbup: gdje nađe ove mjesece 8-)
Valjda znam kad smo se poceli zabavljat :-D :-D :-D

Not My Idea

#892 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Not My Idea » 12/09/2011 10:46

drekalica28 wrote:
Splinter wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol:

hoće jezik pravo, ili u ovom slučaju prstići. :D

:D :lol:

Zelena Carapa

#893 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zelena Carapa » 12/09/2011 10:58

Bilo je dejtova i dejtova svakojakih ali nijedan toliko los da se nadje na ovim stranicama. :)

Osim ovoga o kojem sam pisala na nekoj drugoj temi ali moram opet.

Nakon nekoliko godina ponovnog pronalaska sebe nakon razvoda ja kao samohrana majka vratim se ja u dating game. :-)

I tako jednom prilikom me nagovore da izadjem sa jednim momkom, bio mi je simpatican u vecem drustvu, stalno nesto provaljivao, duhovit, ali fizicki nije nesto. Elem, nagovori ti mene raja, hajde sta ti fali on jaran od jaranovog, jarana. I izadjemo mi. I hajde konverzacija ide nekako, nasmijava on mene, nasmijem i ja njega, kao ide nekako, kaze on meni "Fino. Nego reci ti meni...sta planiras s djetetom?". Ja ...iskuliram, saberem se, posrcem sok i zdravo zurim. Skontao on, izvinjava se...ali kasno za njega (na vrijeme za mene )

Ridjobrki

#894 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ridjobrki » 12/09/2011 11:17

Splinter wrote:
Nema diskriminacije u madnera!

:D

MedenoSrce

#895 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MedenoSrce » 12/09/2011 11:26

Ridjobrki wrote:

Neki su izleda bukvalno shvatili da od birača nema ... :dance: :D

hocunecu

#896 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by hocunecu » 12/09/2011 11:26

:lol:

Ridjobrki

#897 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ridjobrki » 12/09/2011 11:32

MedenoSrce wrote:
Ridjobrki wrote:

Neki su izleda bukvalno shvatili da od birača nema ... :dance: :D
Vazda je bilo da ko bira - masturbira...

maxy

#898 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by maxy » 12/09/2011 11:33

Zelena Carapa wrote:
I tako jednom prilikom me nagovore da izadjem sa jednim momkom, bio mi je simpatican u vecem drustvu, stalno nesto provaljivao, duhovit, ali fizicki nije nesto. Elem, nagovori ti mene raja, hajde sta ti fali on jaran od jaranovog, jarana. I izadjemo mi. I hajde konverzacija ide nekako, nasmijava on mene, nasmijem i ja njega, kao ide nekako, kaze on meni "Fino. Nego reci ti meni...sta planiras s djetetom?". Ja ...iskuliram, saberem se, posrcem sok i zdravo zurim. Skontao on, izvinjava se...ali kasno za njega (na vrijeme za mene )
Sorry, nemoj me pogresno shvatiti...ali mozda fakat nije mislio nista lose.
Tvoje dijete (hvala bogu na njemu) bi doslo kao tema kad tad...mozda je covjek samo pogresno formulisao pitanje..a to se desava u takvim situacijama ;-)

Zelena Carapa

#899 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zelena Carapa » 12/09/2011 11:42

Sjetih se jos jednog. "Broker" neki, naocit u godinama vec odavno za zenidbu, ali kaze ne moze naci pravu.

I izadjemo mi na podnevnu kaficu. Konverzacija fino ide, lik se cini zanimljiv, teme nam nepresusne za razgovor, medjutim svo vrijeme on prvo stidljivo pa otvorenije potencira svoje materijalno stanje (ima po kuce sprat iznad mame :D) i neki auto. Kako je vrijeme prolazilo ta prica o materijalnom postaje sve bitnija i bitnija, preuzima sve ostalo i lik pocne o tome kako su danas sve zene udavace, sponzoruse, hoce sve na gotovo, ne postuju muskarce. A muskarac ako je pravi treba da obezbijedi hranu na sto, dom, auto. Ali onda nema njoj za sminku, kozmeticarka, ostale prohtjeve i karafeke. A i ove danasnje zene nisu ni domacice. Ova zadnja cura sto je ostavio, ostavio je jer nije znala casu oprati kako treba.. :D

I tu ti izgubim ja njega, vidim covjek ogorcen, okolo kalajli unutra belajli :-) , zao mi bi one prve polovine dejta ali sta cu sad kurotazno sacekam da dejt privedemo kraju. :)

I na kraju ti on meni on ce mene odvesti kuci. Rekoh nema potrebe zaista nikakve (ne pominjem da sam dosla autom). Jok on insistira, nije on mislio da su sve zene sponzoruse, eto on bi mene rado ponekad odvezao kuci kad mu je usput i ide u mom pravcu, ali ne bi da ja to pocnem uzimati zdravo za gotovo ko neke njegove bivse. Pa da ocekujem poslije i da me kod tetke voza. :D

Meni vec sve sega ali hajde. Hodamo mi po parkingu. Kaze on volio bi me opet vidjeti eto bilo mu je pravo lijepo. Haj reko i meni je a jedva se suzdrzavam od sege, vec mi sve presmjesno. Pita on mozemo li sutra izaci, mozda na veceru neku. I kaze da rijetko kad odmah zove na drugi dejt, znaci da sam ostavila utisak na njega ali da se ne ufuravam odmah. :wink: Hajde reko, cucemo se. :D

On otvara auto koje je tu stajalo pored nas (necu da odajem tip da se broker ne prepozna, ali jedan mali, mikro autic star bar 7-8 godina). Ja stojim na parkingu. Kaze on meni hajd bona sjedi ne moras trolejbusom. Mene stid ne znam kako izvesti manevr, jer tik pored njega, igrom slucaja parkiran moj auto, u tom momentu potpuno nov i duplo veci. :D. Otvorim auto, sjednem, mahnem mu, njemu knedla u grlu, zbunjena faca. Trebam li vam reci da me nikad vise nije nazvao?? :D Nikad, ali nikad. A htio je odmah dogovoriti dejt za sutra. :D Jednom je presao na drugu stranu titove kad me je vidio :lol:

PS poenta price nije moje tada novo auto, niti moja potreba za foliranjem :D :D nego cinjenica da ovom mom dejtu njegov ego nije dozvolio da me nazove poslije toga. Definitivno jedan od cudnijih likova koje sam srela. Na prvu izuzetno prijatan a onda uprskao pravo.

Zelena Carapa

#900 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Zelena Carapa » 12/09/2011 11:44

maxy wrote:
Zelena Carapa wrote:
Sorry, nemoj me pogresno shvatiti...ali mozda fakat nije mislio nista lose.
Tvoje dijete (hvala bogu na njemu) bi doslo kao tema kad tad...mozda je covjek samo pogresno formulisao pitanje..a to se desava u takvim situacijama ;-)
pa sta bi se moglo uraditi s djetetom bolan :D

Post Reply