Vasa najgora date iskustva :P

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#7201 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by alibaba_i_30_godina »

Dino34 wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:To ti isto dođe ko ono "joj neću ja u vodu, ne smijem jer ne znam plivati". A ne možeš nikada ni naučiti dok se dobro ne nagutaš te iste vode.
Da, nagutati vode... Normalno stanje kroz koje prolazi ogromna većina momaka. Ogromna većina, ali ne svi.
Neko to ne može podnijeti i skroz odustane.
Ali, kao što rekoh, ako želi, slobodno se može javiti i pomoći ću mu da "ne guta vodu" :)
ma pusti čovjeka da sam gradi sebe i svoju ličnost. neka se naguta, kasnije će mu biti sve lakše i bolje, a bit će i zadovoljniji pa mu se možda i vrati samopouzdanje, ako ga je ikad i imao. ako ne, onda će da ga nabaci.

ovako ''javi se, ti/ja ću mu pomoći'' pravite od njega bezveze slabića i još većeg kompleksaša. razumijem da je to možda sve dobronamjerno, ali neka ga.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#7202 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by King Theoden »

Do kad da je gradi? Čini mi se da nije u pitanju neki tinejdžer nego momak u srednjim dvadesetim.
Kao što rekoh, nismo svi isti. Neko ojača, nekoga slomi i odustane.
Al ok, njegov izbor.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#7203 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ludzak »

Ne bi mene to toliko pogodilo da znam da će relativno brzo doći druga šansa sa drugom djevojkom koja mi se svidi. I ovako sam za ovu prvu šansu čekao cijelih 27 godina, i userem zbog tog nekog straha, zgrčenosti, nesocijalnosti...

A utjerati u dupe 27 god, a iza toga ne imati nijednu jedinu vezu nije normalno. Bar mislim da nije.
User avatar
Rootboi
Posts: 20607
Joined: 07/06/2011 17:14

#7204 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Rootboi »

ludzak ne trolaj nije kvantna fizika majku mu :nokti:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#7205 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by alibaba_i_30_godina »

pa nemaju svi izgrađenu ličnost u ranim 20tim. neko tek kasnije shvati šta voli i godi mu, to nema veze s godinama, već s osobom. vidiš da ovaj u suštini ne zna kako da sudjeluje u nekom običnom razgovoru.

ne zna ili neće da se potrudi. ja bih rekao da je ovo drugo.

i šta ako ti je 27 godina, normalno je ono što ti sebi kao takvim definišeš. ima ljudi koji su tek sa 25 procvjetali, a drugi sa 15 ... promijeni sredinu. pokušaj otići u neki drugi grad ili mjesto pa tamo malo popričati sa nekim.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#7206 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Boemica »

Miss Moonlight wrote:Ja mislim da je ona imala nèku musicu u glavi, a tebi nabila kompleks
Glavu gore, prvi macici se u vodu bacaju :thumbup:
ma ona je lujka
a on se jadan sad satra jer misli da je do njeg
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#7207 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euphoria »

Trebamo ga upisati na kurs zavodjenja kod onog Engleza :)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7208 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

.
Last edited by moonca on 25/06/2019 04:49, edited 1 time in total.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7209 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by moonca »

Ludzak wrote:
Jarane, tako je i bilo na početku. Tačnije ona je mene negdje u kafiću vidjela, svidio sam joj se. Mada nije ona meni prišla niti rekla, ali je indirektno preko mog jarana to izjavila i tražila moje informacije. Dodala me bila na instagramu, lajkala slike prva, moje je bilo samo da ja prvi dejstvujem. I tako i bi. Javio sam joj se (neki stori je bio, nije važno), i tako krene priča. Jedno tri ili četiri dana smo se dopisivali, i vidilo se da joj se sviđam. Oboje smo se dogovorili kafu i eto izašli smo.
Na tom dejtu se desilo to što se desilo.
Koliko ste vremena proveli u kaficu- pola sata /sat ??
User avatar
medvjed23
Posts: 26849
Joined: 16/07/2010 13:49

#7210 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by medvjed23 »

Ludzak wrote:Ne bi mene to toliko pogodilo da znam da će relativno brzo doći druga šansa sa drugom djevojkom koja mi se svidi. I ovako sam za ovu prvu šansu čekao cijelih 27 godina, i userem zbog tog nekog straha, zgrčenosti, nesocijalnosti...

A utjerati u dupe 27 god, a iza toga ne imati nijednu jedinu vezu nije normalno. Bar mislim da nije.
tu sam negdje i ja bio u tim godinama.. poslije sam stekao nešto ljubavnog iskustva.. da ima u tome lijepih momenata - ima.. da je to nužno bolje od samoće - nije..

čovjek je sam izvor svoje sreće.. sreću sam stvaraš i nosiš u sebi.. ako naleti neko s kim ćeš neko vrijeme tu sreću dijeliti, super.. ako ne, nema veze.. samoća može biti i trebala bi biti lijepa.. samoća je stanje kojem se uvijek vraćaš, jer čak i kad ti se na životnom putu pridruži partner, on neće s tobom koračati do kraja.. u neka doba će usporiti, ubrzati ili skrenuti na stazu koja mu se više sviđa i tada tebi ponovo ostaje samoća.. stoga je u tvom interesu da od samoće napraviš nešto lijepo..

još jedna bitna stvar.. mislim da bi svaki čovjek trebao poraditi na sebi: pročitati koju knjigu, naučiti strani jezik, težiti plemenitosti, raditi ili tražiti posao.. ako se posvetiš navedenom i ako dođeš do toga da ljude oko sebe gledaš, misleći, bez oholosti, ali i bez lažne skromnosti: niste ništa ni pametniji ni bolji od mene :D onda očajavanje što te ti ljudi neće postaje besmisleno.. zašto patiti ako te neće neko ko nije ni plemenitiji ni obrazovaniji od tebe? zašto se unižavati pred takvim nekim? zato što taj neko ima, da se lijepo izrazim, vaginu? fuj to, dolje vaginopaćeništvo! :D

mojih pet centi..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7211 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by insomnia78 »

Poce i kme, kme
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#7212 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Ludzak »

moonca wrote:
Ludzak wrote:
Jarane, tako je i bilo na početku. Tačnije ona je mene negdje u kafiću vidjela, svidio sam joj se. Mada nije ona meni prišla niti rekla, ali je indirektno preko mog jarana to izjavila i tražila moje informacije. Dodala me bila na instagramu, lajkala slike prva, moje je bilo samo da ja prvi dejstvujem. I tako i bi. Javio sam joj se (neki stori je bio, nije važno), i tako krene priča. Jedno tri ili četiri dana smo se dopisivali, i vidilo se da joj se sviđam. Oboje smo se dogovorili kafu i eto izašli smo.
Na tom dejtu se desilo to što se desilo.
Koliko ste vremena proveli u kaficu- pola sata /sat ??
Pola sata, možda i manje.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#7213 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by SmokingMan »

No pain no gain bro... :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7214 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Ludzak wrote:Ne bi mene to toliko pogodilo da znam da će relativno brzo doći druga šansa sa drugom djevojkom koja mi se svidi. I ovako sam za ovu prvu šansu čekao cijelih 27 godina, i userem zbog tog nekog straha, zgrčenosti, nesocijalnosti...

A utjerati u dupe 27 god, a iza toga ne imati nijednu jedinu vezu nije normalno. Bar mislim da nije.
Haj ne budali. Trzni se malo.
Kakav crni strah.
Ne ujeda ni jedna. Dobro, hoće pomalo, al to iz ljubavi :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#7215 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euridika »

Ludzak wrote:
moonca wrote:
Ludzak wrote:
Jarane, tako je i bilo na početku. Tačnije ona je mene negdje u kafiću vidjela, svidio sam joj se. Mada nije ona meni prišla niti rekla, ali je indirektno preko mog jarana to izjavila i tražila moje informacije. Dodala me bila na instagramu, lajkala slike prva, moje je bilo samo da ja prvi dejstvujem. I tako i bi. Javio sam joj se (neki stori je bio, nije važno), i tako krene priča. Jedno tri ili četiri dana smo se dopisivali, i vidilo se da joj se sviđam. Oboje smo se dogovorili kafu i eto izašli smo.
Na tom dejtu se desilo to što se desilo.
Koliko ste vremena proveli u kaficu- pola sata /sat ??
Pola sata, možda i manje.
Nemoguće je steći ikakav stvarni dojam o nekom u pola sata (ili manje). Dok sjednete, poručite piće, dođe piće prođe 10-15 minuta. I šta - pričali ste još 15-20 minuta i ona zaključila da si nezanimljiv i raspalila? :-) Ne, prije će biti da je ona imala u svojoj glavi fiks ideju kakav bi ti trebao biti (po nekim njenim mjerilima) i pošto si se - logično - pokazao drukčijim, ona raspalila. Vjerovatno bi i drugi muškarci na tvom mjestu slično prošli.
Glavu gore i kani se crnih misli. Drugi su ti napisali dobrih savjeta, primijeni neke od njih. Sa srećom! :thumbup:
User avatar
-storm-
Posts: 1881
Joined: 05/04/2018 15:06

#7216 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by -storm- »

Ludzak wrote:Razumijem ja to. Ali ja ne mogu da se opustim, i automatski blokiram. Onda me možeš, da izvineš, ye. at.
Očito si introvert, i imaš sužen krug prilika za date, eventualno vezu... Što ne znači da s tobom nešto ne valja...
Takav si, a sigurno postoji dosta njih s kojima bi se uklopio...
Znam te ja (od tamo :mrgreen:) skolovan si, dobro izgledaš, širokih svjetonazora uglavnom i nije vrag da nemaš što reći... Samo da se rijesis te blokade. Neću se sprdati, vjerujem da postoji, ali kad jednom to razbijes, izgledati će ti smiješno.
Ova nije bila za tebe i nema gubitaka... Čak odlično, da nisi gubio vrijeme sa njom.
Dalje...
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7217 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by plain vanilla »

Pa nek sljedeci prvi dejt bude odlazak u kino. Ne moras puno pricati, a dobit ces na vremenu da se opustis.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7218 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by MarlboroGold »

Eto nek mu se javi neka forumašica za kino :mrgreen:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#7219 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euphoria »

Mislim da je dečko rekao da nema u svom gradu kino...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7220 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

plain vanilla wrote:Pa nek sljedeci prvi dejt bude odlazak u kino. Ne moras puno pricati, a dobit ces na vremenu da se opustis.
U principu, ne treba biti pritisak na to da se odmah treba u vezu :thumbup:
Ideš jednom u kino, pa idući put, štajaznam, u zoološki vrt (bubam, treba biti kreativan), pa onda čisto onako kafa, pa nešto deseto....dok se ne vidi kakav je ko i ko zna, možda u međuvremenu klikne to nešto ili pak vidite da ste skroz u kontru.
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#7221 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euphoria »

Tomahawk11 wrote:
plain vanilla wrote:Pa nek sljedeci prvi dejt bude odlazak u kino. Ne moras puno pricati, a dobit ces na vremenu da se opustis.
U principu, ne treba biti pritisak na to da se odmah treba u vezu :thumbup:
Ideš jednom u kino, pa idući put, štajaznam, u zoološki vrt (bubam, treba biti kreativan), pa onda čisto onako kafa, pa nešto deseto....dok se ne vidi kakav je ko i ko zna, možda u međuvremenu klikne to nešto ili pak vidite da ste skroz u kontru.
Eh to ova generacija 35+ tako radi....
Ove novije generacije moraju sve sad i odmah, nema ništa za kasnije :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7222 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by insomnia78 »

Tomahawk11 wrote:
plain vanilla wrote:Pa nek sljedeci prvi dejt bude odlazak u kino. Ne moras puno pricati, a dobit ces na vremenu da se opustis.
U principu, ne treba biti pritisak na to da se odmah treba u vezu :thumbup:
Ideš jednom u kino, pa idući put, štajaznam, u zoološki vrt (bubam, treba biti kreativan), pa onda čisto onako kafa, pa nešto deseto....dok se ne vidi kakav je ko i ko zna, možda u međuvremenu klikne to nešto ili pak vidite da ste skroz u kontru.
Ako ti mlada na utekne :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7223 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Tomahawk11 »

Pa nek utekne, nije jedina.
Utekle su meni mnoge.
Bio sam i ja nekad smotani sramežljivi tinejdžer.
Više puta dobio kantu zbog toga.
Sve je to život, škola.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#7224 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by plain vanilla »

Miss Moonlight wrote:Mislim da je dečko rekao da nema u svom gradu kino...
Nisam upratila, ali nek nadje nesto slicno, da nije bas kafa i neugodna tisina. Bolje je i prosetati, ne moras stalno pricati.

Ja se sjecam jedne kafe gdje momak, valjda zbog te neugodne tisine, hladno izjavi kako uci engleski jer to cure vole :lol:

Moze se prosetati, otici u kino, na predstavu, koncert...za tremase je kafa najgora opcija
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#7225 Re: Vasa najgora date iskustva :P

Post by Euphoria »

Ma šta fali što uči...baš fino :)

Kakvih sam sve ja izjava čula :D

Ne treba sad toliko ni izbjegavati kafu i otvoren razgovor. Neka se vremenski ograniči,mozda pomogne. Tipa na nekoj pauzi ili unaprijed kaze da moze ostati sat vremena jer ima nesto kasnije. Ovim sam se ja koristila kada nekog prvi put upoznajem :)
Najbolje fino spremi 5-6 pitanja, i kad osjetis da postaje nelagodno, postavi joj neko i ona počne pričati. Žensko je, jel.... :-)
Ako nakon pitanja krene opet tisina, ona ne postavi tebi neko pitanje, neka on sam na to pitanje da odgovor i tako....
Ako nakon 3-4 pitanja ta nelagoda ne prodje, neka trazi novu sagovornicu :)
Post Reply