Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Ghost_Rider_XXX

#26 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Ghost_Rider_XXX » 24/08/2011 12:30

boli do bola wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:
boli do bola wrote: Znam da ćete reći da sam luda, što sve ovo trpim, i jesam priznajem, ali ja ne mogu da se odlijepim, a tonem sve dublje i dublje, mislim da sam čak i "pukla". Ubijedio me je da sam loše živjela, pogrešne ljude znala, da mi sada niko ne treba osim njega, da s njim mogu sve, maltene on me je "prosvijetlio", niko mi nije prijatelj, svi su zli, pokvareni, itd.itd.
A šta ti hoćeš od nas? Nećeš da ga se kurtališeš očigledno, a kukaš.
Ako imaš eura daj adresu na pp, ja ću ti riješiti problem, pošto je frka specijalni avgustovski poput 17,5%.

Šalu na stranu ovo je više komično nego tragično, čovjek te maltretira, a ti trpiš. Zamisli samo šta bi bilo da stupite u brak, imali bi određen tačan broj udisaja dnevno. To se lijepo zatjera u tri lijepe, napiješ se k'o insan i počneš raditi na obnovi devastiranog života.
Sve si upravu, znam i ja da je tako, trpim, a zaista bih trebala upravo tebe poslušati. Hvala ti.
Naravno da sam upravu, i nisi ti jedina koja ima takvih problema. Samo mi nije jasno čemu trpiš tu torturu. Bojiš se biti sama? Bolje je biti sam i miran nego preživljavati svakodnevno mučenje i da te mobitel kad zazvoni prepadne kao da je kasetna bomba pala u dnevni boravak.

Broj dva dovoljan je samo podatak da su mu svi tvoji prijatelji dosadni pokvareni ovakvi i onakvi pa da vidiš s kakvim manijakom sa Mesija kompleksom imaš posla. Nek on lijepo tebi ugasi to svjetlo koje je upalio i biće sve full cool.

oh teddy...

#27 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by oh teddy... » 24/08/2011 12:30

Jos jedna savrsena i uvijek nasmijesena forumasica koja se morala klonirati da iznese nesavrsenu stranu svoje zivotne price....

Vegetastar

#28 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Vegetastar » 24/08/2011 12:31

jazzer wrote:'ej raja, hajte ovamo, pustite se Dodika i onog nosonje iz Telecoma...

evo dobre teme... :)

hahahahhaha :D :D :D :D

zonna

#29 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by zonna » 24/08/2011 12:32

alcho wrote: Jos ako nije musliman :thumbup:

:lol: :lol:
:lol: :lol: :thumbup:
neka ga napravi muslimanom :mrgreen:

Vegetastar

#30 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Vegetastar » 24/08/2011 12:36

Cuj kako da prekines, fino mu reci: nije do tebe do mene je :D i reci mu da je on divan krasan i da zasluzuje nekog boljeg a ne tako losu bludnu i razvratnu osobu poput tebe

fidoremilienko

#31 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by fidoremilienko » 24/08/2011 12:44

Image

Strpljiva

#32 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Strpljiva » 24/08/2011 12:50

Je l' vam sad lakše dušebrižnici, kada znate da niste jedini s vašim malim životima?!

Ghost_Rider_XXX

#33 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Ghost_Rider_XXX » 24/08/2011 12:51

Strpljiva wrote:Je l' vam sad lakše dušebrižnici, kada znate da niste jedini s vašim malim životima?!
:? :?

Vegetastar

#34 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Vegetastar » 24/08/2011 12:53

Strpljiva wrote:Je l' vam sad lakše dušebrižnici, kada znate da niste jedini s vašim malim životima?!
jesi to ti klon

jazzer

#35 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by jazzer » 24/08/2011 12:56

budi strpljiva, samo da rijesimo ovaj problem pa cemo se posvetiti tebi.

Jedno po jedno... :)

Gospoda Ministarka

#36 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Gospoda Ministarka » 24/08/2011 12:58

Vegetastar wrote:
jesi to ti klon
Nije vec zena vidi, da kad vidite neciju nesrecu svi potrcite da se nasladujete, pravi strvinari. Ne ti licno Vegeta, vec opcenito. :D

malaplavooka

#37 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by malaplavooka » 24/08/2011 12:58

Haloooooooooo. 1. Danas je 24.08.2011. godine znači 2011,2011,2011,2011,................21. VIJEK!
2. NIJE TO LJUBAV, NEMOJ DA BRINEŠ DA ĆEŠ DA OSTANEŠ SAMA, A ŠTA I DA OSTANEŠ? ŠTA?????
JEL' BOLJE TO ILI DA TE MALTRETIRA ON? DOKLE MISLIŠ DA ĆE TO IĆI? DOK NE POČNE DA TE TUČE? DOK TE NE UBIJE???
U PAMET I RAZGULI, JOŠ DANAS,ODMAH,SPAKUJ SE ISTI TREN I IDI.

ETO TI SAVJET, A AKO OKLIJEVAŠ ONDA IDI PSIHIJATRU TO NIJE NIKAKVA SRAMOTA, IDI ŠTO PRIJE!

JBT ŽIVOT, 21. VIJEK??????? :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :bih:

jedna tamo

#38 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by jedna tamo » 24/08/2011 13:00

oh teddy... wrote:Jos jedna savrsena i uvijek nasmijesena forumasica koja se morala klonirati da iznese nesavrsenu stranu svoje zivotne price....

oh tedy ravno u sridu :lol:

Šef

#39 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Šef » 24/08/2011 13:01

Što da ona ide psihijatru? Neka ide on i svako ko želi drugom silom da nameće svoju volju.

malaplavooka

#40 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by malaplavooka » 24/08/2011 13:02

jedna tamo wrote:
oh teddy... wrote:Jos jedna savrsena i uvijek nasmijesena forumasica koja se morala klonirati da iznese nesavrsenu stranu svoje zivotne price....

oh tedy ravno u sridu :lol:
E sad ja opsovah!!! Hvala. Bilo mi je neophodno ! :D

statix

#41 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by statix » 24/08/2011 13:03

Znao sam nekoliko djevojaka sa slicnim problemom, naravno i one su kukale, ali interesantno nijedna nije raskinula, cak su se dvije udale. Uglavnom, vole takve muskarce, mora neko i s takvima biti.

fidoremilienko

#42 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by fidoremilienko » 24/08/2011 13:04

Ja se osjećam prozvanim. Moram mijenjati nick u strvinar :roll: :D

Not My Idea

#43 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Not My Idea » 24/08/2011 13:04

:? :cry:

Sookie McSue

#44 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Sookie McSue » 24/08/2011 13:05

Gospoda Ministarka wrote:
Vegetastar wrote:
jesi to ti klon
Nije vec zena vidi, da kad vidite neciju nesrecu svi potrcite da se nasladujete, pravi strvinari. Ne ti licno Vegeta, vec opcenito. :D
sumnjam da se iko naslađuje tuđom nesrećom - ovakva tema bila je postavljena u varijacijama bar 100 puta i da nekog to zaista zanima, potražio bi. ovako je samo rezultat dosade i čisti mamac za komentare u dva pravca: one koji je ne shvataju ozbiljno i zezaju se i oni koji je shvataju preozbiljno tipa "ostavi tog kretena, uništit će ti život" i sl.

Vegetastar

#45 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Vegetastar » 24/08/2011 13:06

Gospoda Ministarka wrote:
Vegetastar wrote:
jesi to ti klon
ma ne naslađuje se niko ovdje, bar ja to ne shvatam tako. Samo je tragikomično da neko sa ovakvim problemom savjet traži na forumu. A forumska zajednica putem svojih komentara skreće pažnju na činjenicu da je zaista suludo uopšte raspavljati o ovakvom problemu.

I još nešto, kod ovakvih situacija se savjet traži ili od psihijatra ili od policije. U zavisnosti jel nasilnik samo na psihičkoj osnovi, ili se nekad zaplati i na fizičkoj.

Tripich

#46 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Tripich » 24/08/2011 13:15

Meni je tacno zao ovakvih ljudi, ako si prije imala zivot kako kazes, zar je taj decko toliko fatalan da si ga se odrekla i krenula u ponor??!! Stisni zube i kreni dalje, ili se vrati starom zivotu(isplati se pokusati) ili kreni dalje, eto radis, imas kolega i kolegica na poslu, bit ce ti 10000000x bolje, nego s njim. Moze se sve, al kad se bas hoce. ;-)
Jedan se oteg'o, drugi se proteg'o. Momaka na bacanje :D ;-)

Vegetastar

#47 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Vegetastar » 24/08/2011 13:16

trcicu trceci wrote:treba ponizavati ljude koji pokusavaju rijesiti problem preko foruma...nemojte mi moralisanja glupog
čak i da je ova situacija stvarna (u što ne vjerujem iskreno) ne rješava se problem ovog tipa preko foruma. Neko ko sebi dozvoli da dođe u ovakvu situaciju, i k tome još bude svjestan svega toga (jer pobogu sve to lijepo napiše na forumu) je:
- ili straaaašan mazohista koji zaista voli i uživa u društvu tipova kao što je gospodin ljubomorni
- ili osoba stravično niskog samopouzdanja, i ozbiljnih psihičkih problema, u kojem slučaju predlažem konsultaciju sa ljekarom specijalistom.

U svakom slučaju ne vjerujem baš u autentičnost situacije iz prvog posta. Kad bih vjerovao da je stvarna ne bih uopšte raspravljao o ovome jer je po mom mišljenju suludo.

P.S. zaključali nosonju iz BH Telecoma :(. Mora da je nosonja neki moderator u svoje silno slobodno vrijeme

LovelyL

#48 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by LovelyL » 24/08/2011 13:18

Razumijem te u potpunosti. Treba dosta strpljenja, ali navedi ga da sam raskine s tobom. Istici svoje male, ali ipak bitne mane ili razlicitosti u odnosu na njega.Ono sto nije stigao promjeniti. Nesto sto mu puno ne smeta, ali bi mu ipak predstavljalo problem sa vremenom. Pokazi da nisi njegova idealna djevojka, bez obzira na sve te silne korekcije koje je izvrsio na tebi. Napravi da uvidi da ti ipak nisi the ONE. Ovisno o duzini veze i o onome sto mu bude "malo" smetalo.

Raskinuce s tobom kolebajuci se, a dok udahne da se pokaje, nece vise biti povratka i morace zivjeti s tim da te ostavio i time povrijedio dozivotno.

Poslije raskida i tih pokusaja ima jos jedna taktika... ali to je druga prica.

Good luck :evil:

Tripich

#49 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Tripich » 24/08/2011 13:19

Vegetastar wrote:
trcicu trceci wrote:treba ponizavati ljude koji pokusavaju rijesiti problem preko foruma...nemojte mi moralisanja glupog
čak i da je ova situacija stvarna (u što ne vjerujem iskreno) ne rješava se problem ovog tipa preko foruma. Neko ko sebi dozvoli da dođe u ovakvu situaciju, i k tome još bude svjestan svega toga (jer pobogu sve to lijepo napiše na forumu) je:
- ili straaaašan mazohista koji zaista voli i uživa u društvu tipova kao što je gospodin ljubomorni
- ili osoba stravično niskog samopouzdanja, i ozbiljnih psihičkih problema, u kojem slučaju predlažem konsultaciju sa ljekarom specijalistom.

U svakom slučaju ne vjerujem baš u autentičnost situacije iz prvog posta. Kad bih vjerovao da je stvarna ne bih uopšte raspravljao o ovome jer je po mom mišljenju suludo.

P.S. zaključali nosonju iz BH Telecoma :(. Mora da je nosonja neki moderator u svoje silno slobodno vrijeme
Ne znam za ovu, ali znam za dosta slicnih pa i identicnih stvarnih situacija i zivota... Uzas sta sve ljudi sebi nece dopustiti. :shock: :sad:

Mr. Brightside

#50 Re: Znam da sam s pogrešnim, ali kako da prekinem?!

Post by Mr. Brightside » 24/08/2011 13:23

Not My Idea wrote:
:cry:
nisam znao da trolovi plaču :)

Locked