Ljubav ili ponos?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#126 Re: Ljubav ili ponos?

Post by citroen »

Ma ljubav,hebo ponos.., :wink: :D :D :D
User avatar
FnatiC
Posts: 485
Joined: 12/09/2011 13:10

#127 Re: Ljubav ili ponos?

Post by FnatiC »

Ponos se gubi samo jednom...tako da
User avatar
samandula
Posts: 2
Joined: 28/09/2011 10:29

#128 Re: Ljubav ili ponos?

Post by samandula »

razlika je u muskom i zenskom ponosu. kazu, zena se ponizi kad se potpuno i bezuvjetno prepusta.. slazem se.ne treba se inatiti, goniti kapric... i sl. ali zena treba imati svoje samopouzdanje i malu dozu drskosti.njena sujeta i zenski ponos su dva najveca atributa zenskog profila i muskarci postuju samouvjerene zene! koliko god voljela, zena treba da se kontrolise... i da svoje srce otkriva na taktican nacin.
kad muskarac oprosti i predje preko necega, to je gentlemanski... ne izgleda kao ponizenje, jer muskarcu nekako i lezi da ucini taj prvi korak.dok, zena mora da bude obazrivija kad prasta, u smislu njenog stava.treba oprostiti, naravno.. u vezi oboje treba da daju podjednako,ali na razlicite nacine.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11992
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#129 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Ma.Le.Na »

samandula wrote:razlika je u muskom i zenskom ponosu. kazu, zena se ponizi kad se potpuno i bezuvjetno prepusta.. slazem se.ne treba se inatiti, goniti kapric... i sl. ali zena treba imati svoje samopouzdanje i malu dozu drskosti.njena sujeta i zenski ponos su dva najveca atributa zenskog profila i muskarci postuju samouvjerene zene! koliko god voljela, zena treba da se kontrolise... i da svoje srce otkriva na taktican nacin.
kad muskarac oprosti i predje preko necega, to je gentlemanski... ne izgleda kao ponizenje, jer muskarcu nekako i lezi da ucini taj prvi korak.dok, zena mora da bude obazrivija kad prasta, u smislu njenog stava.treba oprostiti, naravno.. u vezi oboje treba da daju podjednako,ali na razlicite nacine.
:roll:

e jbg sad mi kazete :-?
User avatar
alternativna
Posts: 168
Joined: 09/06/2011 15:47
Location: u Njegovom hladu

#130 Re: Ljubav ili ponos?

Post by alternativna »

Gdje nauciti tu taktiku? :)
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#131 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Ghost_Rider_XXX »

samandula wrote:razlika je u muskom i zenskom ponosu. kazu, zena se ponizi kad se potpuno i bezuvjetno prepusta.. slazem se.ne treba se inatiti, goniti kapric... i sl. ali zena treba imati svoje samopouzdanje i malu dozu drskosti.njena sujeta i zenski ponos su dva najveca atributa zenskog profila i muskarci postuju samouvjerene zene! koliko god voljela, zena treba da se kontrolise... i da svoje srce otkriva na taktican nacin.
kad muskarac oprosti i predje preko necega, to je gentlemanski... ne izgleda kao ponizenje, jer muskarcu nekako i lezi da ucini taj prvi korak.dok, zena mora da bude obazrivija kad prasta, u smislu njenog stava.treba oprostiti, naravno.. u vezi oboje treba da daju podjednako,ali na razlicite nacine.
Jel ovo ti ozbiljno???
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#132 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Cholina_Lokica »

Pored ovakvih taktika i gluposti raznoraznih, i onda se pitaju zasto musko-zenski odnosi ne funkcionisu
User avatar
alternativna
Posts: 168
Joined: 09/06/2011 15:47
Location: u Njegovom hladu

#133 Re: Ljubav ili ponos?

Post by alternativna »

Toliko se pazi forma da se zaboravi sustina.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#134 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Sve bi to mnogo ljepše funkcionisalo kad bi se prihvatila činjenica da ljubav nije partija šaha ni rat, ni pregovori oko vijeća ministara...
User avatar
madner
Posts: 56754
Joined: 09/08/2004 16:35

#135 Re: Ljubav ili ponos?

Post by madner »

Ghost_Rider_XXX wrote:Sve bi to mnogo ljepše funkcionisalo kad bi se prihvatila činjenica da ljubav nije partija šaha ni rat, ni pregovori oko vijeća ministara...
Kako nije rat?
Moras znati strategiju i biti dobar takticar, te unistiti protivnicku odbranu kako bi se doslo do onoga sto zelis :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#136 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Ghost_Rider_XXX »

madner wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Sve bi to mnogo ljepše funkcionisalo kad bi se prihvatila činjenica da ljubav nije partija šaha ni rat, ni pregovori oko vijeća ministara...
Kako nije rat?
Moras znati strategiju i biti dobar takticar, te unistiti protivnicku odbranu kako bi se doslo do onoga sto zelis :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ti si lud.
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#137 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Una ragazza »

samandula wrote:razlika je u muskom i zenskom ponosu. kazu, zena se ponizi kad se potpuno i bezuvjetno prepusta.. slazem se.ne treba se inatiti, goniti kapric... i sl. ali zena treba imati svoje samopouzdanje i malu dozu drskosti.njena sujeta i zenski ponos su dva najveca atributa zenskog profila i muskarci postuju samouvjerene zene! koliko god voljela, zena treba da se kontrolise... i da svoje srce otkriva na taktican nacin.
S ovim se apsolutno slazem! Niko ne voli imati kraj sebe nekoga poniznog, osim ljudi nesigurnih u sebe.
GaRGa
Posts: 2759
Joined: 25/02/2009 15:00

#138 Re: Ljubav ili ponos?

Post by GaRGa »

Nek joj ponos napravi caj kad bude bolesna ;)
nia3
Posts: 342
Joined: 27/09/2011 12:30

#139 Re: Ljubav ili ponos?

Post by nia3 »

alternativna wrote:Toliko se pazi forma da se zaboravi sustina.
:thumbup:
Tirkiz
Posts: 1758
Joined: 16/11/2009 14:53

#140 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Tirkiz »

da i ja koju prekopiram odnekle...

"Onaj koji umije da zgazi ponos i okrene se za vama nakon toliko odlazaka,koji je toliko jak da ustane jos jednom i potrazi vas,koji se ne plasi da vas pozove nakon mnogih spustenih slusalica da vam cuje glas,koji sme da se usudi da vas jos ovaj put pronadje cak i nakon svog „ovo je definitivno poslednji put“,onaj koji ce staviti sve na kocku,bar jos ovaj put,samo da bi vas vratio...to je covek koji zaista voli..."

P.S ... ...
P:S 2 ... izgleda da te jos uvijek na neki nacin volim...
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#141 Re: Ljubav ili ponos?

Post by juli84 »

Tirkiz wrote:da i ja koju prekopiram odnekle...

"Onaj koji umije da zgazi ponos i okrene se za vama nakon toliko odlazaka,koji je toliko jak da ustane jos jednom i potrazi vas,koji se ne plasi da vas pozove nakon mnogih spustenih slusalica da vam cuje glas,koji sme da se usudi da vas jos ovaj put pronadje cak i nakon svog „ovo je definitivno poslednji put“,onaj koji ce staviti sve na kocku,bar jos ovaj put,samo da bi vas vratio...to je covek koji zaista voli..."

P.S ... ...
P:S 2 ... izgleda da te jos uvijek na neki nacin volim...
:thumbup: A jest me neko dobro opisao, i kod mene je uvijek "još samo ovaj put".
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#142 Re: Ljubav ili ponos?

Post by Zelena Carapa »

juli84 wrote:
Tirkiz wrote:da i ja koju prekopiram odnekle...

"Onaj koji umije da zgazi ponos i okrene se za vama nakon toliko odlazaka,koji je toliko jak da ustane jos jednom i potrazi vas,koji se ne plasi da vas pozove nakon mnogih spustenih slusalica da vam cuje glas,koji sme da se usudi da vas jos ovaj put pronadje cak i nakon svog „ovo je definitivno poslednji put“,onaj koji ce staviti sve na kocku,bar jos ovaj put,samo da bi vas vratio...to je covek koji zaista voli..."

P.S ... ...
P:S 2 ... izgleda da te jos uvijek na neki nacin volim...
:thumbup: A jest me neko dobro opisao, i kod mene je uvijek "još samo ovaj put".
zar ti nisi udata? :D
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#143 Re: Ljubav ili ponos?

Post by juli84 »

Zelena Carapa wrote:
juli84 wrote:
Tirkiz wrote:da i ja koju prekopiram odnekle...

"Onaj koji umije da zgazi ponos i okrene se za vama nakon toliko odlazaka,koji je toliko jak da ustane jos jednom i potrazi vas,koji se ne plasi da vas pozove nakon mnogih spustenih slusalica da vam cuje glas,koji sme da se usudi da vas jos ovaj put pronadje cak i nakon svog „ovo je definitivno poslednji put“,onaj koji ce staviti sve na kocku,bar jos ovaj put,samo da bi vas vratio...to je covek koji zaista voli..."

P.S ... ...
P:S 2 ... izgleda da te jos uvijek na neki nacin volim...
:thumbup: A jest me neko dobro opisao, i kod mene je uvijek "još samo ovaj put".
zar ti nisi udata? :D
A to ljubav prestaje kad se udaš?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#144 Re: Ljubav ili ponos?

Post by dusa_raskopuša »

Ja biram ovo drugo, s'o ne znam, al' jednostavno je tako. :D :lol:
sweety_hert
Posts: 3
Joined: 19/09/2011 00:06

#145 Re: Ljubav ili ponos?

Post by sweety_hert »

hana_montana wrote:mislim da ukoliko ne postujes sebe onda ne znas postovati ni druge ...tako daaa preko nekih stvari se moze preci a preko nekih jednostavno ne bez obzira koliko ti taj neko znaci u zivotu 8-) :D
    ja se potpuno slazem stobom ali za sve postoji zasto kako i zbog cega svako zasluzuje drugu priliku pa makar da ga saslusamo sto nam zeli reci treba imati ponosa ali isto tako znati kad je vrijeme da se pokaze taj ponos ;-) :twisted:
    User avatar
    Zelena Carapa
    Posts: 1358
    Joined: 07/02/2007 12:09
    Location: behind the enemy lines

    #146 Re: Ljubav ili ponos?

    Post by Zelena Carapa »

    @juli84
    Ne draga, samo mi cudno ovo "jos samo ovaj put" - djeluje mi kao da jos trazis...:)
    User avatar
    juli84
    Posts: 569
    Joined: 09/02/2011 15:03
    Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

    #147 Re: Ljubav ili ponos?

    Post by juli84 »

    Zelena Carapa wrote:@juli84
    Ne draga, samo mi cudno ovo "jos samo ovaj put" - djeluje mi kao da jos trazis...:)
    Uvijek i iznova i tražim i dajem :)

    P.S. i opet ne vidim ništa čudno
    Una ragazza
    Posts: 398
    Joined: 25/02/2011 23:23

    #148 Re: Ljubav ili ponos?

    Post by Una ragazza »

    Ja drzim vise do ponosa...pa ispadne da tersam :)

    On do ljubavi...

    Na kraju se nadjemo na sredini :-D
    User avatar
    dusa_raskopuša
    Posts: 23629
    Joined: 25/06/2011 18:13
    Location: made in PRC

    #149 Re: Ljubav ili ponos?

    Post by dusa_raskopuša »

    kad ponos pokuca na vrata ljubav nestaje kroz prozor
    PalaSa Marsa
    Posts: 18966
    Joined: 11/09/2008 11:48
    Location: Where the Moon play with the Stars :)

    #150 Re: Ljubav ili ponos?

    Post by PalaSa Marsa »

    :-) :D Komplikovano ovo, sto jes', jes'. :-)
    Post Reply