30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
PalaSa Marsa

#576 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by PalaSa Marsa » 21/07/2011 18:12

♥ Julianna ♥ wrote:Pričate primamljivo i vrlo vješto viteže Gabriele, ali vaše riječi su za uši mlade šiparice.
Vitez koji grize moj bijeli vrat, svoj mač drži čvrsto u koricama i ne kovitla s njim na pokret trtice svake obdarene, ali prosječne muze. I tek me takav vitez, obdaren i drugim kvalitetama osim tvrdim, velikim mačem i umijećem ljubljenja ugrizima, može imati i dovoljno dugo zadržati.
Za druge sam obična pjena koja nestaje poput nevješto sipanog Heinikena...
I uzme onaj cevap i poj'de ga. :lol: :lol: :thumbup: :kiss: Kako te samo volim citat'. :-D

BarbaDue

#577 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by BarbaDue » 21/07/2011 19:15

cuj niko mu se ne sviđa :shock: ....haj dobro :lol:

Marilyn

#578 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by Marilyn » 21/07/2011 19:15

A šta se ovdje dešava ? :-D
Ja nisam odavLE, ja sam u prolazu :mrgreen:

crven_barjak

#579 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by crven_barjak » 21/07/2011 19:21

Ovdje je bio veliki prasak, explodirao uz zvuke fanfara, bilo je I cancone, I stihova I prose, I konkretnih prijedloga. Ja se smijem opkladiti da je bilo I poluzatvorenih oka u neka doba;).

Kako je prasnuo, tako se I plamen Big Banga razisao, sve su muse bestragom nestale,

Ali smo se dobro zezali I ismijali..;)

new_jazzWa

#580 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by new_jazzWa » 21/07/2011 20:08

dok sam sve iscitala ja zaboravila sta je bila tema...pogotovo ovi posljednji postovi si bili "intenzivni" ...

detroit-mercy

#581 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:13

dječak sa šibicama wrote:
crven_barjak wrote: Djecace, hiljadu mu sibica i fosfornih vrsaka slicnih nabrekloj gljivi (i skoro slicne boje, jel da:)!)..

hocunecu ne da je htjela, vec je zudno zeljela tebe na obali mora. Nestao si bez traga, vili si dao bijega put! Za to se u stara vremena visilo, objesen za ejakulacijski izvor eliksira ciste i zategnute koze u mladih muza (a nije botoks:)).
Strudle u stek (trebace za kasnije, da se nadoknadi izgubljena snaga), sibice sa sobom i u mrak da p[otrazis skvo Onu-Sto-Sigurno-Hoce!

Pst, pst...u zasjedi ce ceka trio fantastikus...Hoce-Hoce, HomeSweetHome i Julia nas krimizni cvijet u raskosnom izlistaju!

Geronimo!! skok ne na glavu, vec na trepavice, i zadaj do odklona/sloma duse i tijela. Svi smo mi Hase!
Ne trebaju meni tri, niti dvije, dosta je jedna ali vrijedna.

Dobra u dusi i velikog srca, mercy ce opet umrijeti od smijeha, ali svako se smije onome sto ne razumije 8-) :P

Jednom ce se pojaviti, past ce sa neba mozda :D
Bogami ako budes cekao da padne sa neba :mrgreen: e onda ces vala suhog jos dugo hodati :skoljka: .
Vazda je bilo, za nafakom se treba ustati :mrgreen:, tipkajuci u vecernje sate, slabo ces sta ubosti.
Nemoj da te zavaravaju sa pricama i corava koka zrno ubode :mrgreen: .
Prava treba je out there, samo sto treba ustati, potraziti je. Trial end error :mrgreen: .
A za mene se ne brini, ja sam svoju poodavno upecao :mrgreen: vec imamo i godinica bracnog staza iza sebe :mrgreen: .

detroit-mercy

#582 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:15

new_jazzWa wrote:dok sam sve iscitala ja zaboravila sta je bila tema...pogotovo ovi posljednji postovi si bili "intenzivni" ...
Djes jaranice, ma zale se ovi samci kako nikako da ubodu onu pravu/pravog :mrgreen:
Pa reko da im kazem, kako ce i ubosti sta kad non stop vise na forumu :mrgreen: .

Loulou

#583 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by Loulou » 21/07/2011 20:17

detroit-mercy wrote:
Loulou wrote:To je sve individualno. Mislim, naravno da je moguće napraviti neku generalizaciju na temelju većinskog ovog ili onog, ali u biti, kako smo svi različiti, tako su nam različite i želje, težnje, potrebe...
Jednoj ženi je, primjerice, sasvim normalno muškarac "udari šakom o stol", da je taj koga se pita - koji ima glavnu riječ u odlučivanju (uglavnom), da materijalno dobrim dijelom ovisi o njemu...
Drugoj je to neprihvatljivo i potpuno joj je normalno da nema te vrste muške dominacije (da to tako nazovemo).

E sad, problem nastaje kad se nađu dvije osobe suprotnih očekivanja i uvjerenja o načinu funkcioniranja partnerskog odnosa.
Jaranice moja, da ti ja odgovorim. Mi ti se muski u stvari nista ne pitamo, mi volimo da stvaramo privid da se pitamo ali u principu rijetko koju odluku mi donesemo. Sto prije to skontamo, bolje nam je. I za zene je isto tako bolje da to odmah skontaju, tj da se mi ko biva pitamo a u stvari se ne pitamo, a ne da se previse kurce :mrgreen: .
Primjera je oblak, od kupovine namjestaja, auta, kuce, odlaska na odmor, ma svega, u principu na kraju bude kako zene odluce. Mi ti funkcionisemo na drugim osnovama, zene na drugim i ko to skonta ima stabilnu vezu.
Ja i zena odemo kobiva da kupujemo namjestaj, eto i ja se pitam. Ona gleda trosjede i konta joj sto bi mi ova garnitura pristajala u dnevnoj, tacno u uz boju zidova. Ja gledam onu garnituru i mislim, hoce biti dobre handracine na ovoj garnituri, ma kupuj to sto prije da se ide kuci ne gubiti vrijeme dzabe :mrgreen: . Hanuma ko biva pita, hocemo li kupiti ovu, ja odgovrim ako cemo odmah probat odma uzimaj da se dzabe ne gubi vrijeme :mrgreen: .
A sad vi nastavite sa filozofijom :mrgreen: .
Sjećam se ja jaRRaaane tvoje kupnje namještaja sa ženom: ona bira trosjed a ti zamišljaš kako zgodnu prodavačicu odrađuješ na nekom od ponuđenih. :D

new_jazzWa

#584 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by new_jazzWa » 21/07/2011 20:22

detroit-mercy wrote:
new_jazzWa wrote:dok sam sve iscitala ja zaboravila sta je bila tema...pogotovo ovi posljednji postovi si bili "intenzivni" ...
Djes jaranice, ma zale se ovi samci kako nikako da ubodu onu pravu/pravog :mrgreen:
Pa reko da im kazem, kako ce i ubosti sta kad non stop vise na forumu :mrgreen: .
ooo, otpozdravljam...samo ti dijeli savjete nama samcima :D i samicama, ja sve cekam ne bih li cula sta konstruktivno ali jok...nemoj samo reci "izadji" , kisha ljeva ko iz kabla,a vakat je za krevetac, valja se na posao sutra :)

dječak sa šibicama

#585 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by dječak sa šibicama » 21/07/2011 20:23

Nemam ja problema sa suhom kitom, prijatelju, meni rupa ne treba zbog rupe.

Mislim da moje tipkanje na forumu nije tvoj problem, niti moji razlozi niti vrijeme koje provodim na forumu :wink: ako muvam zenske, ako foliram, lazem, petljam, moja stvar, razumijes.... kuzim da me pokusavas podjebavat, ali daj malo ohani, nemoj da se bezveze dobijamo ban i ti i ja.

Postajes dosadan, ukratko.

detroit-mercy

#586 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:25

Loulou wrote:
detroit-mercy wrote:
Loulou wrote:To je sve individualno. Mislim, naravno da je moguće napraviti neku generalizaciju na temelju većinskog ovog ili onog, ali u biti, kako smo svi različiti, tako su nam različite i želje, težnje, potrebe...
Jednoj ženi je, primjerice, sasvim normalno muškarac "udari šakom o stol", da je taj koga se pita - koji ima glavnu riječ u odlučivanju (uglavnom), da materijalno dobrim dijelom ovisi o njemu...
Drugoj je to neprihvatljivo i potpuno joj je normalno da nema te vrste muške dominacije (da to tako nazovemo).

E sad, problem nastaje kad se nađu dvije osobe suprotnih očekivanja i uvjerenja o načinu funkcioniranja partnerskog odnosa.
Jaranice moja, da ti ja odgovorim. Mi ti se muski u stvari nista ne pitamo, mi volimo da stvaramo privid da se pitamo ali u principu rijetko koju odluku mi donesemo. Sto prije to skontamo, bolje nam je. I za zene je isto tako bolje da to odmah skontaju, tj da se mi ko biva pitamo a u stvari se ne pitamo, a ne da se previse kurce :mrgreen: .
Primjera je oblak, od kupovine namjestaja, auta, kuce, odlaska na odmor, ma svega, u principu na kraju bude kako zene odluce. Mi ti funkcionisemo na drugim osnovama, zene na drugim i ko to skonta ima stabilnu vezu.
Ja i zena odemo kobiva da kupujemo namjestaj, eto i ja se pitam. Ona gleda trosjede i konta joj sto bi mi ova garnitura pristajala u dnevnoj, tacno u uz boju zidova. Ja gledam onu garnituru i mislim, hoce biti dobre handracine na ovoj garnituri, ma kupuj to sto prije da se ide kuci ne gubiti vrijeme dzabe :mrgreen: . Hanuma ko biva pita, hocemo li kupiti ovu, ja odgovrim ako cemo odmah probat odma uzimaj da se dzabe ne gubi vrijeme :mrgreen: .
A sad vi nastavite sa filozofijom :mrgreen: .
Sjećam se ja jaRRaaane tvoje kupnje namještaja sa ženom: ona bira trosjed a ti zamišljaš kako zgodnu prodavačicu odrađuješ na nekom od ponuđenih. :D
Ma mi muski smo ti so simple, samo treba znati sa nama. Ove danasnje trebe nece da slusaju :mrgreen: . Lagano prepustis covjeku incijativu da on misli da je po njegovo a ono ionako sve bude po tvom :mrgreen: .
A one odma pocnu udarati u glavu, ma neces ti meni ovo i ono, ja sam njemu odmah rekla ovo i ono i sta treba i kako ne treba :skoljka: .
I onda kukaju kako ne mogu nikog naci :mrgreen: , dovoljno je samo malo spustiti gard, ne valja kada se previsoko drzi 8-)

detroit-mercy

#587 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:29

dječak sa šibicama wrote:Nemam ja problema sa suhom kitom, prijatelju, meni rupa ne treba zbog rupe.

Mislim da moje tipkanje na forumu nije tvoj problem, niti moji razlozi niti vrijeme koje provodim na forumu :wink: ako muvam zenske, ako foliram, lazem, petljam, moja stvar, razumijes.... kuzim da me pokusavas podjebavat, ali daj malo ohani, nemoj da se bezveze dobijamo ban i ti i ja.

Postajes dosadan, ukratko.
Ma ko mi se naljutio, vidi ga kako brzo plane :mrgreen: e nevalja ti ta. Sa zenama treba biti strpljiv :skoljka: sada si se izdao, nece te niti jedna htjeti :mrgreen: .
A hodati suhoga :mrgreen: je pjesnicki receno, metafora za biti sam :zoka:. nemoj ti jarane da se ljutis, dzabe sam u Banovicima bit, a istom te poslo :mrgreen: .
Last edited by detroit-mercy on 21/07/2011 20:31, edited 1 time in total.

Loulou

#588 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by Loulou » 21/07/2011 20:30

detroit-mercy wrote:Ma mi muski smo ti so simple, samo treba znati sa nama. Ove danasnje trebe nece da slusaju :mrgreen: . Lagano prepustis covjeku incijativu da on misli da je po njegovo a ono ionako sve bude po tvom :mrgreen: .
A one odma pocnu udarati u glavu, ma neces ti meni ovo i ono, ja sam njemu odmah rekla ovo i ono i sta treba i kako ne treba :skoljka: .
I onda kukaju kako ne mogu nikog naci :mrgreen: , dovoljno je samo malo spustiti gard, ne valja kada se previsoko drzi 8-)
I još da nauči frekvenciju glasa podesit dok prepušta inicijativu...gdje bi joj bio kraj :D

Što bi vanilla rekla, aplaudirat' ću iz gledališta.
Last edited by Loulou on 21/07/2011 20:32, edited 1 time in total.

dječak sa šibicama

#589 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by dječak sa šibicama » 21/07/2011 20:32

Napises post koji bi i debil razumio, ali dzaba...

detroit-mercy

#590 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:47

Loulou wrote:
detroit-mercy wrote:Ma mi muski smo ti so simple, samo treba znati sa nama. Ove danasnje trebe nece da slusaju :mrgreen: . Lagano prepustis covjeku incijativu da on misli da je po njegovo a ono ionako sve bude po tvom :mrgreen: .
I još da nauči frekvenciju glasa podesit dok prepušta inicijativu...gdje bi joj bio kraj :D

Što bi vanilla rekla, aplaudrat' ću iz gledališta.
Mozda me pogresno razumijes ali u zivotu i ljubavi se svodi na ono da bi dobio nesto moras i nesto dati zauzvrat :mrgreen: . Mnoge osobe danas smatraju da ako malo popustim gard, upss kapitlirao sam. Stvari ne idu tako :mrgreen:. Ja se licno najezim kada cujem ono, ma ja bi njemu odmah ovako i onako :mrgreen: . Langsam aber sicher :mrgreen: sto bi rekli Svabe i onda se cude kako nema onog/one prave :mrgreen: .
Joj, neki dan ja i hanuma umene prolazimo kroz odjel kozmetike kad ono treba :mrgreen: dijeli one samples od mirisa. Haj sto dijeli mirisalce, nego je montirala one silikonske bebe :skoljka: da ti oci ispadnu. Popase ja nju ko sarulja djetalinu, od glave do pete, a u mene ce hanuma, E jeste vi muski providni, vidis da te je skontala da je mjeris. Ma reko dzabe joj, ko je ne bi premjerio :mrgreen: .
I mi ti odosmo dalje na veceru i pice :mrgreen: .
E vidis, neko bi tu situaciju iskoristio da se do krvi posvadja :mrgreen: a mi odosmo dalje za nasim poslom :mrgreen:.

detroit-mercy

#591 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 20:49

dječak sa šibicama wrote:Napises post koji bi i debil razumio, ali dzaba...
A jesi ti neki zivac, ko da ti je 17 ljeta :mrgreen: a jos se nisi ljubio :mrgreen: .

PalaSa Marsa

#592 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by PalaSa Marsa » 21/07/2011 20:50

Joo ti price Mersy, ti diplomiru na miroljubivom mjerenju tudjih zena. :lol: :D

PS: Mozda ti 'pak zena nije ljubomorna, jer 'pak mozda nisi neki macak. :D

dječak sa šibicama

#593 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by dječak sa šibicama » 21/07/2011 21:04

Mozda mu zena pada na osjecajne muskarce, pa ima averziju.

Preporucujem kamere po kuci... jedan poznanik radio u security agenciji, i postavio kamere onako reda radi, voljela je ona njega svakim zagrljajem i poljupcem, docekivala ga sa osmijehom svaki dan, dijete je vec bio u kolijevci, ljubav cvjeta, ali hajde da on ipak provjeri, jebiga, tehnologija na raspolaganju pa sto da ne.

Ne sa jednim, no sa dvojicom. Malo joj jedan bio.

Gadno.

detroit-mercy

#594 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 21:05

PalaSa Marsa wrote:Joo ti price Mersy, ti diplomiru na miroljubivom mjerenju tudjih zena. :lol: :D

Ne kudi konja kojeg nisi jahala :mrgreen: kaze stara poslovica. :mrgreen:
Nema ljubomore jer smo se nas dvoje nasli :mrgreen: ono pravo.
Moja ti hanuma prva kaze kada vidi zgodno zensko, ma zena bi je pogledala a kamoli musko :mrgreen:
Zna da sa te strane opasnost od mene ne prijeti, cak stavise znam me i zezati kada se vratim iz shoppinga sa djecom, jesu li me one tete u prodavnici spopadale :mrgreen: .
Ja imam veliko povjerenje u moju hanumu isto kao sto i ona ima u mene, tako da o ljubomori nikada nismo ni razmisljli :mrgreen: .
A ove male zafrkancije izmedju nas :mrgreen: cine nas samo jacim :mrgreen: .

PalaSa Marsa

#595 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by PalaSa Marsa » 21/07/2011 21:08

detroit-mercy wrote:
PalaSa Marsa wrote:Joo ti price Mersy, ti diplomiru na miroljubivom mjerenju tudjih zena. :lol: :D

Ne kudi konja kojeg nisi jahala :mrgreen: kaze stara poslovica. :mrgreen:
Moja ti hanuma prva kaze kada vidi zgodno zensko, ma zena bi je pogledala a kamoli musko :mrgreen:
Zna da sa te strane opasnost od mene ne prijeti, cak stavise znam me i zezati kada se vratim iz shoppinga sa djecom, jesu li me one tete u prodavnici spopadale :mrgreen: .
Ja imam veliko povjerenje u moju hanumu isto kao sto i ona ima u mene, tako da o ljubomori nikada nismo ni razmisljli :mrgreen: .
Pa ne znam Boga mi. Fino to sve zvuci, al' haj' mu ga znaj. :-) :D
Jel'de vi se razumijete i kad se pogledate odredjenim pogledima? :zoka: :mrgreen:

detroit-mercy

#596 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 21:09

dječak sa šibicama wrote:Mozda mu zena pada na osjecajne muskarce, pa ima averziju.

Preporucujem kamere po kuci... jedan poznanik radio u security agenciji, i postavio kamere onako reda radi, voljela je ona njega svakim zagrljajem i poljupcem, docekivala ga sa osmijehom svaki dan, dijete je vec bio u kolijevci, ljubav cvjeta, ali hajde da on ipak provjeri, jebiga, tehnologija na raspolaganju pa sto da ne.

Ne sa jednim, no sa dvojicom. Malo joj jedan bio.

Gadno.
Dok je takvih jebaca kao tebe :mrgreen: ne sikiram se nimalo. Cim ti po forumu lovis, moze se znati kakav si handrac.
Cetvrtak navece a on kod kuce sjedi, tipka i ko fol bari :mrgreen: . Nego, da se to tebi nije desilo :mrgreen: pa sada sav razocaran po forumu trazi neku napustenu dusu koja ce te razumjeti :mrgreen: .
Od takvih sto sa 30 i nesto sto po kompu bare, nema ba nikakva hajra :mrgreen: .
Last edited by detroit-mercy on 21/07/2011 21:10, edited 1 time in total.

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#597 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by plain vanilla » 21/07/2011 21:10

detroit-mercy wrote: Ne kudi konja kojeg nisi jahala :mrgreen: kaze stara poslovica. :mrgreen:
a sta hanuma kaze kad vidi zgofno musko? Jel i ti solidarno nahvalis tog muzjaka?

detroit-mercy

#598 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by detroit-mercy » 21/07/2011 21:12

plain vanilla wrote:
detroit-mercy wrote: Ne kudi konja kojeg nisi jahala :mrgreen: kaze stara poslovica. :mrgreen:
a sta hanuma kaze kad vidi zgofno musko? Jel i ti solidarno nahvalis tog muzjaka?
Off course, pa kad je neko lijep, ne mozes to ignorisati :mrgreen:.

new_jazzWa

#599 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by new_jazzWa » 21/07/2011 21:12

eh,ja mislim da je vakat da vas dvojica prekinete prepirku...svako u svoj cosak, zaobilazite se u velikom luku, i mirna Bosna...jesmo se dogovorili?

PalaSa Marsa

#600 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by PalaSa Marsa » 21/07/2011 21:13

plain vanilla wrote:
Ja mislim da je tu ipak pao neki sporazum. :D DemokraCija, ka'em ja vama. :D

Locked