30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#201 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by madner »

Jedan001 wrote:
Strpljiva wrote:Samo što popustiše pitanje nevinosti i umijeće pravljanja pite, sada po godinama udarili. Pa ko kuka, majka mu stara?!
godine nisu nikad za mene bile problem naravno samo da nije sad razlika previse extremna. Bitnije je da je sposobna da zna odradjivati poslove (tu ne mislim samo na kucne) i da je interesantna sve ostalo je manje bitno :oops:
Godine nisu problem, jer ne mislim nista dugorocno :D
User avatar
crazy bitch
Posts: 25
Joined: 16/06/2011 10:57

#202 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by crazy bitch »

nista, odoh se ja izivit do 30-te pa cu onda izvrsit samoubistvo, da ne budem na grbaci drustvu :lol: :lol: :-)
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#203 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by Troll_Happens »

janje_ wrote:kad ides ciljano samo da nadjes kakvo zeMsko s kojim bi zasnovo obitelj i multipliciro se, samom sebi sei natovario tezak teret oko vrata..

kad vec imas preko 30 u guzici, znas (valjda) sta volis, sta ne volis.. posvetis se nekom hobiju, koji ukljucuje da se vidjas s ljudima slicnih interesa.. ako trazis intelektualne izazove i price sa zenama, ne mozes im pristupiti u basti kafica "uzdravlje" i reci, jebo te, sta ti mislis, hoce li onaj moody i s&p je*at mater svima u ojropi, ili ce se euro izvuc iz krize bez gubitaka, ja evo nesto kontam da svu imovinu prebacim u svicarske franke, itd..

nego malo rafting, malo biciklizam, malo fotografija, malo setnja, malo pentranje po planinama, malo more, auto, ovo ono, i kad se najmanje nadas, naleti zeMsko koje te obori s nogu, i eto ga.. ;)
apsolutno u pravu stoji svaka ti dala :dance: :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#204 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by dječak sa šibicama »

Ja zaista ne znam jel vi precjenjujete kriterije 30+ zena ili ja nemam dovoljno iskustva, ali vecina zena koje sam ja upoznao, a imale su preko 30, i sa par njih bio u vezi, u principu niti su komplikovane, niti imaju neke posebne zahtjeve, cak, samo me zene oko 30 i one starije i razumiju, da tako kazem... u principu se radi o zenama koje znaju sta zele u zivotu, imaju odredjeno zivotno iskustvo, istina je da su neke isfrustrirane, neke nisu, to ne mora imati veze sa godinama... ali vecina ih zna sta hoce, i ako joj se ne dopadas, nema zavlacenja, jednostavno te otkaci. Ona kojoj se svidjas, zeli te takvog kakav jesi, ne zbog novca, interesa ili nesto slicno... "zelim te zbog toga sto si takav kakav jesi", otvoreno. Meni je to fer.

ili ja to umisljam, a starijima imponuje da su sa tipom mladjim par godina od njih, pa kakav je da je? :D
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#205 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by fidoremilienko »

dječak sa šibicama wrote:Ja zaista ne znam jel vi precjenjujete kriterije 30+ zena ili ja nemam dovoljno iskustva, ali vecina zena koje sam ja upoznao, a imale su preko 30, i sa par njih bio u vezi, u principu niti su komplikovane, niti imaju neke posebne zahtjeve, cak, samo me zene oko 30 i one starije i razumiju, da tako kazem... u principu se radi o zenama koje znaju sta zele u zivotu, imaju odredjeno zivotno iskustvo, istina je da su neke isfrustrirane, neke nisu, to ne mora imati veze sa godinama... ali vecina ih zna sta hoce, i ako joj se ne dopadas, nema zavlacenja, jednostavno te otkaci. Ona kojoj se svidjas, zeli te takvog kakav jesi, ne zbog novca, interesa ili nesto slicno... "zelim te zbog toga sto si takav kakav jesi", otvoreno. Meni je to fer.

ili ja to umisljam, a starijima imponuje da su sa tipom mladjim par godina od njih, pa kakav je da je? :D
Ti lovio MILF-ače :D
User avatar
crazy bitch
Posts: 25
Joined: 16/06/2011 10:57

#206 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by crazy bitch »

[quote="dječak sa šibicama"]Ja zaista ne znam jel vi precjenjujete kriterije 30+ zena ili ja nemam dovoljno iskustva, ali vecina zena koje sam ja upoznao, a imale su preko 30, i sa par njih bio u vezi, u principu niti su komplikovane, niti imaju neke posebne zahtjeve, cak, samo me zene oko 30 i one starije i razumiju, da tako kazem... u principu se radi o zenama koje znaju sta zele u zivotu, imaju odredjeno zivotno iskustvo, istina je da su neke isfrustrirane, neke nisu, to ne mora imati veze sa godinama... ali vecina ih zna sta hoce, i ako joj se ne dopadas, nema zavlacenja, jednostavno te otkaci. Ona kojoj se svidjas, zeli te takvog kakav jesi, ne zbog novca, interesa ili nesto slicno... "zelim te zbog toga sto si takav kakav jesi", otvoreno. Meni je to fer.

:thumbup: i tebi svaka dala
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#207 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by janje_ »

dječak sa šibicama wrote: ili ja to umisljam, a starijima imponuje da su sa tipom mladjim par godina od njih, pa kakav je da je? :D
kaze meni jedan moj jaran u trenucima duboke opustenosti (da ne idemo u detalje), znas jarane, kako sam skonto da sam ostario (on stariji 5 godina od mene).. poslije par trenutaka tisine veli, kad sam se presto okretati za starijim trebama, a poceo se okretati za onim mladjim.. ;)
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#208 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by drekalica28 »

fidoremilienko wrote:
dječak sa šibicama wrote:Ja zaista ne znam jel vi precjenjujete kriterije 30+ zena ili ja nemam dovoljno iskustva, ali vecina zena koje sam ja upoznao, a imale su preko 30, i sa par njih bio u vezi, u principu niti su komplikovane, niti imaju neke posebne zahtjeve, cak, samo me zene oko 30 i one starije i razumiju, da tako kazem... u principu se radi o zenama koje znaju sta zele u zivotu, imaju odredjeno zivotno iskustvo, istina je da su neke isfrustrirane, neke nisu, to ne mora imati veze sa godinama... ali vecina ih zna sta hoce, i ako joj se ne dopadas, nema zavlacenja, jednostavno te otkaci. Ona kojoj se svidjas, zeli te takvog kakav jesi, ne zbog novca, interesa ili nesto slicno... "zelim te zbog toga sto si takav kakav jesi", otvoreno. Meni je to fer.

ili ja to umisljam, a starijima imponuje da su sa tipom mladjim par godina od njih, pa kakav je da je? :D
Ti lovio MILF-ače :D
Ne volim ovaj izraz ni sekunde. :roll:
Kad su u pitanju žene....ti nikako ne možeš svoj interes i potrebe porediti sa nekim kao što je npr dječak sa šibicama.
Zašto?
Vrlo jednostavno....tvoja ciljana publika je iz starta mlađa; ti želiš jedno, on nešto skroz drugo. :)
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#209 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by fidoremilienko »

drekalica28 wrote:
Ne volim ovaj izraz ni sekunde. :roll:
Kad su u pitanju žene....ti nikako ne možeš svoj interes i potrebe porediti sa nekim kao što je npr dječak sa šibicama.
Zašto?
Vrlo jednostavno....tvoja ciljana publika je iz starta mlađa; ti želiš jedno, on nešto skroz drugo. :)
Oj starosti ružna bolesti :oops: :D

E šta ću ti ja, nisam ga ja izmislio :D Ko je kazao da ja išta poredim? :? :-)
Bibi33
Posts: 18
Joined: 07/04/2010 21:36

#210 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by Bibi33 »

dječak sa šibicama wrote:
drekalica28 wrote:
Pa mene su onda skroz pogrešno odgojili :shock: ....kaže mati....ne moraš se ti nikad ni udati, ali dijete bi trebala imati. :D
Fakat sam mislila da sam i ja fina gradska raja. :oops: :D :lol:
Nisu, koliko se ova prijateljica usrecila udajom, bolje da se nikad udala nije.

Ali za mahalu, ona je sretna zena, ispunila je sve normative, udala se taman kad treba, rodila dvoje slatke djecice (uglavnom vise po prozorima kad dodju u posjetu, a sav kristal i sve sto je vrijedno a fragile dizem na viseci u kuhinji, nemaju mogucnosti da se popenju gore) ma nema, cakum pakum.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Kamara je takvih sretnih zena!
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#211 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by drekalica28 »

fidoremilienko wrote:
drekalica28 wrote:
Ne volim ovaj izraz ni sekunde. :roll:
Kad su u pitanju žene....ti nikako ne možeš svoj interes i potrebe porediti sa nekim kao što je npr dječak sa šibicama.
Zašto?
Vrlo jednostavno....tvoja ciljana publika je iz starta mlađa; ti želiš jedno, on nešto skroz drugo. :)
Oj starosti ružna bolesti :oops: :D

E šta ću ti ja, nisam ga ja izmislio :D Ko je kazao da ja išta poredim? :? :-)
To što ti ja s vremena na vrijeme kažem klinjo...to nije zato što si mlađi od mene (jako si mi blizu sa godinama), već što na momente ostavljaš dojam nekoga ko ima u vrh glave 22. :razz: :D

A tvoj komentar ....loviš MILF-ače...me naveo na takav zaključat da porediš.
Ne kažem da sam u pravu, već samo kako je "zazvučalo". ;-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#212 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by dječak sa šibicama »

sanabe wrote:Jedni "napadaju" žene preko 30, nema šta ne pročitah, isfrustrirane, sponzoruše... drugi ih jadne brane, pa onda se mi jadne zahvaljujemo pa turamo :thumbup: ko biva e baš ti hvala, pa onda ...ma bjež vruće mi :roll: ko kad sam smoruša, beli ovima ispdo tries nije vruće 8) :cry: ali ne mogu da se načudim kakvih malograđanskih razmišljanja ima, a sve se moderno, fol :roll: :-) :skoljka:
Meni ne treba :thumbup: :P ja vas ne branim, mislim ni zene opcenito niti zene 30+, niti ima razloga da vas se brani. Znate vi to same, najbolje, ko vucji copor :D

Samo iznosimo svoje misljenje.

A sovinizma ce uvijek biti, bar smo mi drustvo sklono tome.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#213 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by fidoremilienko »

drekalica28 wrote:
To što ti ja s vremena na vrijeme kažem klinjo...to nije zato što si mlađi od mene (jako si mi blizu sa godinama), već što na momente ostavljaš dojam nekoga ko ima u vrh glave 22. :razz: :D

A tvoj komentar ....loviš MILF-ače...me naveo na takav zaključat da porediš.
Ne kažem da sam u pravu, već samo kako je "zazvučalo". ;-)
Kakav je vakat, ni zezat se ne smijem :skoljka:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#214 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by drekalica28 »

fidoremilienko wrote:
drekalica28 wrote:
To što ti ja s vremena na vrijeme kažem klinjo...to nije zato što si mlađi od mene (jako si mi blizu sa godinama), već što na momente ostavljaš dojam nekoga ko ima u vrh glave 22. :razz: :D

A tvoj komentar ....loviš MILF-ače...me naveo na takav zaključat da porediš.
Ne kažem da sam u pravu, već samo kako je "zazvučalo". ;-)
Kakav je vakat, ni zezat se ne smijem :skoljka:
Ma smiješ bolan. :kiss:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#215 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by fidoremilienko »

drekalica28 wrote:
Ma smiješ bolan. :kiss:
:oops: :kiss: Samo me ružiš :D :roll:
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#216 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by drekalica28 »

fidoremilienko wrote:
drekalica28 wrote:
Ma smiješ bolan. :kiss:
:oops: :kiss: Samo me ružiš :D :roll:
Hajd šta ti fali....za tvoje je dobro. :D
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#217 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by fidoremilienko »

drekalica28 wrote:
Hajd šta ti fali....za tvoje je dobro. :D
:lol: Hajd hajd :lol:
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#218 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by rika »

ljubav_aha wrote:
rika wrote:30te..
Opjevane i "odsvirane",predsoblje 40tih,za neke mozhda i kraj prvog poluvremena..;)
U svojim 20tim sam 30te smatrao dobom kada ce se na mome hardware-u vec poceti kvariti neke stvari,da kucnem u drvo
sve radi bez problema,cak mi je i opca kondicija bolja nego u 20tim..:)
Sa ostatkom sam i vise nego zadovoljan (ako je to nekakvo mjerilo uspjeha),poslovi dobro idu,a
cak i volim ono sto radim,mada opet u 20tim sam mislio da cu "spashavati svijet" u 30tim..
Da ne zvucim sada patetichno,ali da bi se sve bilo potpuno nedostaje osoba "B" (mada kontam, da mozhda postoji osoba 'B',nesto bi drugo sigurno nedostajalo,mozhda bi nam djeca navijala za F.K "Torpedo" ) :) :)
Kazhu da problem uvijek treba trazhiti u ili pri sebi i daleko od toga da sam savrshen..jako sam direktan,nisam
laskavac (niti uopce znam kako se to "radi" ) ,pa cak sam i u nekim "udvaranjima" daleko od suptilnog (ali nikad
bezobrazan) i ako prvi napravim korak prema djevojci,ocekujem u skorasnje vrijeme neki oblik reciprociteta..
I last but not least,posto sam odrastao vani (i to prije "desavanja" naroda u SFRJ),imam nemali problem sa konkretno
sarajevskim mentalitetom,mada sam igrom sluchaja (i prijevremenog pucanja maminog mjehura) u ovom gradu i rodjen..:)---cinjenica koja obraduje svakog immigration agent-a po bjelosvjetskim aerodromima (Tel-Aviv mi je omiljeni) :D
Znaci pretjerana posvecenost fizickom izgledu i garderobi ce me mozhda privuci na prvu (jer svi mi muski slicno kucamo)
ali i nakon upoznavanja sa nekom djevojkom ,problemi pocinju uvijek sa drugim utiskom..
Nalazim se u drugoj polovici 30tih ,znaci djevojke sa kojima sam izlazio su "tu negdje",vecinom par godina mladje,
koliko toliko (mislim) formirane licnosti,ne izgledaju lose ali problem je "pricha",karizma,energija..
One su jednostavno UMORNE,SLOMLJENE ne znam kako to vise ni opisati..Sva se pricha nekako svede na
"Sefica joj popi krv"," raja se razishla kako su se prijateljice poudale" ," joj vidi nam drzhave gdje zhivimo"..
Sve se svodi na nekakvo "lamentiranje",kukanje ,nigdje tu neke mladalacke svjezhine,nekih mozhda i luckastih snova
(koji se mozhda nece nikada ni ostvariti ali covjek dok je zhiv treba da ima planove i snove) ,nego iz tih
djevojaka izbija tolika tezhina da je poslije tih nekih kvazi sastanaka bukvalno na ramenima osjecam..:(
I kako se zagrijati za tako nekoga :(?
Popricham i (pozhalim se) nekim jaranima i haverima i oni koji su single imaju slichne probleme,oni koji nisu
"a sto bi tebi bilo bolje nego nama?" :) :)
Pa me interesuje,kakva je situacija kod vas :)?

gdje zivis :?: vecina osoba iz BiH tako prica,bez obzirana status
NE bih se bas u potpunosti slozhio sa tobom..
jedan od mojih dobrih prijatelja je ranjen '92 i od tada nepokretan,a iz njega zrache takva blagost i smirenost da je
privilegija i zadovoljstvo samo sjesti sa njim... I nikada se nikada ne pozhali na svoje stanje,a sto je josh gore
dolaze mu razna raja,svako se samo zhali , onima fiskalizacija popi krv,sekiracije ovo ono...
U mom susjedstvu zhivjela jedna stara nana, nekad sam joj nosio vitre pred kraj Ramazana,a ona me uvijek izljubi "doshao joj njen Shvabo" i na moje pitanje kako uspije prezhivjeti od,sjecam se 118KM penzije,odgovori mi "Shucur znash koliko ja brashna i ulja uzmem za te pare"..
Nana je odavno pod zemljom ali mislim da vam je poenta jasna...
Kukanjem apsolutno necete promjeniti ni svoju ni tudju situaciju,ako neko trazhi razlog za kukanje uvijek ce ga naci..
Za sat imam sastnak sa covjekom koji,po mojoj slobodnoj procjeni, ima mjesecne prihode od oko 20-25000 € i bice kuknjava, valja pripremiti obrachun poreza do kraja jula,dobra radnica mu otisla na porodiljsko sada valja zamjenu trazhiti itd. itd. I znate kako je facu napravio kada sam mu rekao na jednom od proslih sastanaka
"I znash rekoh sta je ironija sudbine:Sve ce nasljediti tvoja zhena i njena djeca iz prvog braka,koje ti ne mozhes ochima smisliti" :-) :-) :-)

Nego odosmo potpuno off-topic..
Gdje su te vedre koje se ochima smiju,ako jos treniraju beach-volleyball... :D
User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#219 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by bijela »

da su svi muškarci kao većina koja ih je ovdje pisala o "smorušama +30", pomislila bih da su muškinje jako dosadna bića :oops:

meni su najzanimljivije žene od 35 pa u četrdesetim..
ako vode brigu o izgledu, duhu i mentalnom sklopu - hem su pametne, hem zanimljive, hem opuštene, hem imaju neke dodatne žensko-prefinjene pokrete.

i samo da nampomenem da sam ja under 30, da ne bi ko pomislio da "branim" +30 :roll:
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#220 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by janje_ »

samo za druga riku.. ;)

Image
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#221 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by rika »

pustopoljina wrote:joj, je li vi to bas ozbiljno...pa ja ne mogu gledati ove od dvadeset i nesto, a kamoli slusati :-)
ja bih to sve poslala na kopanje kuruza i da se vrate kad napune cetrdeset :skoljka: :D
Shto ba,malo su postali veseliji od kada su im spustili kriterije za "Schlüsselkraft" ? :D
User avatar
FreeSol
Posts: 768
Joined: 13/06/2011 10:16
Location: +43° 49' 31.31", +18° 20' 6.00"

#222 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by FreeSol »

evo je, udala se :D



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#223 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by rika »

dječak sa šibicama wrote:
ljubav_aha wrote: musakrci nemaju kriterijume :shock: prvi put cujem,citam :lol: :D koja laz :D :lol:
Mozda se misli na rupu, kao jedini kriterij :D

Mislim da su i ti kriteriji precijenjeni, svi ih imaju, a malo ko ih se drzi :D

Bar je opcepoznato da zene gube sve kriterije, kad im neko probudi leptirice u stomaku... zasto je to tako, neka odgovore zene, ja ne znam.

A muski kriteriji, od slucaja do slucaja. Ja mogu samo o svojim, dakle, da je bogata, zgodna, sarmantna, romanticna, pazljiva, njezna, perverzna, lijepa, jesam rekao bogata i zgodna? mislim da ne trazim puno :D
KOlega dopustit cete mi malu opasku: 8-)
Ja bih ipak napravio malu razliku izmedju onih koje su dosle do bogatstva:
-vlastitim trudom
-nasljedstvom
-babo im ima pekaru ili cevabdzinicu..

Ove prve bi mi bile nekako suptilnije :)
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#224 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by rika »

janje_ wrote:samo za druga riku.. ;)

Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#225 Re: 30te ili sta kada ti se niko ne svidja

Post by hocunecu »

rika wrote:
dječak sa šibicama wrote:
ljubav_aha wrote: musakrci nemaju kriterijume :shock: prvi put cujem,citam :lol: :D koja laz :D :lol:
Mozda se misli na rupu, kao jedini kriterij :D

Mislim da su i ti kriteriji precijenjeni, svi ih imaju, a malo ko ih se drzi :D

Bar je opcepoznato da zene gube sve kriterije, kad im neko probudi leptirice u stomaku... zasto je to tako, neka odgovore zene, ja ne znam.

A muski kriteriji, od slucaja do slucaja. Ja mogu samo o svojim, dakle, da je bogata, zgodna, sarmantna, romanticna, pazljiva, njezna, perverzna, lijepa, jesam rekao bogata i zgodna? mislim da ne trazim puno :D
KOlega dopustit cete mi malu opasku: 8-)
Ja bih ipak napravio malu razliku izmedju onih koje su dosle do bogatstva:
-vlastitim trudom
-nasljedstvom
-babo im ima pekaru ili cevabdzinicu..

Ove prve bi mi bile nekako suptilnije :)
samo te prve ne mgu proci "ne ogrebano" i biti veseli cvrcci(mrav i cvrcak :D )
Locked