Biti single....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#326 Re: Biti single....

Post by plain vanilla »

Raspored wrote:
ljubav_aha wrote:
Raspored wrote:Vrijeme provedeno u single fazama koristim za napredovanje u karijeri, sređivanje stana, dodatne treninge, usavršavanje kuhanja, kurseve joge i jezika i sve što me može unaprijediti tako da kada pronađem nekoga budem kvalitetniji i bolji partner. Međutim danas je nemoguće pronaći single djevojku iznad 25. Više ne tražim, ne izlazim toliko i ne opterećujem se čestim pitanjima kako to da nemam djevojku.
zar je faza u vezama doslovno "kocnica" za sve elemente licnog napredovanja :!: :?:
Bio glup pa podređivao dosta vremena partnerici. Organizovao provode, vikende, aktivnosti, prihvatao konsultantske poslove da dodatno zaradim jer je voljela ciplele i odjeću. Zato nisam imao dovoljno vremena.
Sada uživam u single statusu, radim na sebi i nemam potrebe da lutam po gradu u potrazi jer zaista nema slobodnih kvalitetnih single djevojaka.
sad fino radi i stedi
pa kad opet nadjes sponzorusu, da ne moras raditi 2 posla nego ce ti ostati vremena i za tebe :D
barby02
Posts: 1403
Joined: 17/07/2007 22:28

#327 Re: Biti single....

Post by barby02 »

Tema je inspirativna :-) divno je i citati. . pogotovo o sponzorusama. Ja malo starija generacija pa nisam zakacila taj djir i ne kontam to najbolje ali bi se roknula da nesto nekom trazim a pogotovo nekom u nekoj vezi prolaznoj aaj, uzasno ! Ako ne moze drugacije, onda cemo ko Slovenci. .
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#328 Re: Biti single....

Post by because_of_you »

barby02 wrote:Tema je inspirativna :-) divno je i citati. . pogotovo o sponzorusama. Ja malo starija generacija pa nisam zakacila taj djir i ne kontam to najbolje ali bi se roknula da nesto nekom trazim a pogotovo nekom u nekoj vezi prolaznoj aaj, uzasno ! Ako ne moze drugacije, onda cemo ko Slovenci. .

Ma, obraz ili imaš ili ne :wink: Meni je neugodno naručiti nešto što je skuplje od 2 km, a nema teoretske šanse da bih nekome rekla da mi nešto kupi :-) :-) Ali zato ima i puuuno drugačijih djevojaka :D :D
User avatar
Marilyn
Posts: 540
Joined: 12/09/2008 21:23
Location: Tvrđava sjećanja

#329 Re: Biti single....

Post by Marilyn »

Vrijeme provedeno u single fazama koristim za napredovanje u karijeri, sređivanje stana, dodatne treninge, usavršavanje kuhanja, kurseve joge i jezika i sve što me može unaprijediti tako da kada pronađem nekoga budem kvalitetniji i bolji partner
Ovo je, znači, taj "rad na sebi". :roll:
A kad si u vezi, onda ne sređuješ stan, ne napreduješ u karijeri ni na bilo kojem drugom polju...
Sad nešto kontam, upišem kurs francuskog i taman dođem do naprednog stepena i nađem momka... onda moram napustiti kurs ili reći dečku: znaš šta, hajde ti sačekaj da položim i zadnji stepen francuskog, pa se onda čujemo... Te potom brže bolje krenem da sređujem stan, jer kad počnem da izlazim sa momkom, to više neću raditi...
Naravno, sređivanje stana će me učiniti kvalitetnijim partnerom u vezi. O jogi da i ne govorim... :roll: :mrgreen:
koBRE dabre
Posts: 61
Joined: 20/06/2011 22:37

#330 Re: Biti single....

Post by koBRE dabre »

nakon koliko stranica ja mogu poceti muntati ove slobodne djevojke ?
do tada da analiziram kojoj sta fali
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#331 Re: Biti single....

Post by because_of_you »

koBRE dabre wrote:nakon koliko stranica ja mogu poceti muntati ove slobodne djevojke ?
do tada da analiziram kojoj sta fali


http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... a#p6036306 :roll:
koBRE dabre
Posts: 61
Joined: 20/06/2011 22:37

#332 Re: Biti single....

Post by koBRE dabre »

because_of_you wrote:
koBRE dabre wrote:nakon koliko stranica ja mogu poceti muntati ove slobodne djevojke ?
do tada da analiziram kojoj sta fali


http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... a#p6036306 :roll:
oni su na godisnjem tako da nis od toga
koBRE dabre
Posts: 61
Joined: 20/06/2011 22:37

#333 Re: Biti single....

Post by koBRE dabre »

babyline wrote:
koBRE dabre wrote:nakon koliko stranica ja mogu poceti muntati ove slobodne djevojke ?
do tada da analiziram kojoj sta fali
:lol: :lol:
zasto ti je potrebna analiza sta kojoj fali ?
:sax:
pa da bi joj udovoljio valjda :)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#334 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

bolje da ja... sutim :-D
Last edited by dječak sa šibicama on 10/07/2011 11:53, edited 1 time in total.
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#335 Re: Biti single....

Post by new_jazzWa »

jedna tamo wrote:
Raspored wrote: Bio glup pa podređivao dosta vremena partnerici. Organizovao provode, vikende, aktivnosti, prihvatao konsultantske poslove da dodatno zaradim jer je voljela ciplele i odjeću. Zato nisam imao dovoljno vremena.
Sada uživam u single statusu, radim na sebi i nemam potrebe da lutam po gradu u potrazi jer zaista nema slobodnih kvalitetnih single djevojaka.
hajd poslušaj mene sad...kad sljedeći put odeš u grad, obrati pažnju na neku normalnu djevojku, tipa ne vidiš joj dekolte i možda nema ispeglanu kosu, hoću reći nije tip top...htio priznati ili ne svi vi muškarci se za takvim djevojkama okrećete, a djevojka koja nema kompleksa je nezapažena jer zaboga nije u štiklama ili nešto tako...
nemojte me sad odmah napasti tipa šta je cura se ne smije ni srediti :D smije ali dosta djevojaka što ja znam nije im ni do čega, jer su nailazile na kretene i ne pada im napamet sad promenadu pravit kroz ferhadiju ne bi li neko se okrenuo, govorim o djevojkama u 30-tim godinama...
znači malo manje pažnje obraćaj na fizički izgled a ako se ložiš na sponzoruše e onda šuti i trpi i ganjaj takve
:thumbup: kad budem setala po Ferhadiji nek' mene gleda :)
EDIT: UPS, sad procitah da je bivsa bila "s televizije"...I forma tijela, sport...nisam ja za njega, pa se nemoj ni okretat :)
Last edited by new_jazzWa on 10/07/2011 12:00, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#336 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

sanabe wrote:
dječak sa šibicama wrote:
koBRE dabre wrote:nakon koliko stranica ja mogu poceti muntati ove slobodne djevojke ?
do tada da analiziram kojoj sta fali
Slobodnim djevojkama fali u principu jedna stvar, sve ostalo su sitnice... sovinizam :-D
Zaista precjenjeujete tu stvar. I ako mislite da od te stvari ovisi sreca, razmislite jos jednom :roll: Tu stvar imaju svi, ali svi. I najmanji je problem doci do te stvari. Karakter, pristojnost, odgoj ... nemaju svi... :roll:
Morala si ti mene citirati :x :D

Karakter, pristojnost i odgoj, ne znam, ali meni iskustvo govori nesto sasvim deseto.

Tako da, bolje da "sutim" :D
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#337 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

Bas nam je dobar ovja Djecak sa sibicama :-D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#338 Re: Biti single....

Post by madner »

Da nesto valjate sigurno ne bi bile single. :D
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#339 Re: Biti single....

Post by because_of_you »

madner wrote:Da nesto valjate sigurno ne bi bile single. :D


:lol: :lol: :lol: :lol:


Kad vidim ko je sve u vezi, ne pada mi na pamet :D
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#340 Re: Biti single....

Post by new_jazzWa »

@madner
To i ja stalno sebi govorim :) fala sto me podrzavas :)
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#341 Re: Biti single....

Post by madner »

Uvijek imate moju moralnu podrsku :D
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#342 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

because_of_you wrote:
madner wrote:Da nesto valjate sigurno ne bi bile single. :D


:lol: :lol: :lol: :lol:


Kad vidim ko je sve u vezi, ne pada mi na pamet :D
Aha ne valjaju samo singles zenskog roda,ok je ako su muskarci single?
Interesantno :roll:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#343 Re: Biti single....

Post by because_of_you »

@sandra

Mislim da nisi mene htjela citirati ;-)
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#344 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

because_of_you wrote:@sandra

Mislim da nisi mene htjela citirati ;-)
:lol: :lol: :lol: nisam,izbaci me ovaj madner iz cipela pa nisam vidjela,savrseno je jasno koga sam citirala :-D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#345 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

sandra01 wrote:Bas nam je dobar ovja Djecak sa sibicama :-D
Najbolji na svijetu.

Na stranu "ona stvar", vise mi je koBre legao na volej, o kakvom karakteru, finoci i odgoju govorite, sto si bolji prema zenama, to su one gore prema tebi.

Koga lazete! :D

Salu na stranu, ali tako danas stvari uglavnom funkcioniraju, sto si bolji prema ljudima, to su oni veca govna prema tebi (u vecini slucajeva). To je prosta cinjenica, primjenjiva i u odnosu muskarac/zena.

Ebem ja to, da prostite, kad ja moram tankirati "finocu" jer ne znam koliko ce ona to cijeniti ili nece.

Uglavnom vidim da bolje prolaze supci. Zalosno ali...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#346 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

sandra01 wrote:Aha ne valjaju samo singles zenskog roda,ok je ako su muskarci single?
Interesantno :roll:
Vec smo naucili (na temi) da su muskarci single samo kada se nadogradjuju, uce jezike i idu na jogu, pospremaju kucu i idu u teretanu, da bude bolji i kvalitetniji partner buducoj partnerki.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#347 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

Nije sine to sve tako :wink: ,ima zena koje to vide i postuju.Dodje to s godinama,ljudi se izbalansiraju,progledaju i odluce da na dobro uzvrate dobrim,iz ciste zahvalnosti i postovanja. :dance:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#348 Re: Biti single....

Post by because_of_you »

dječak sa šibicama wrote:
sandra01 wrote:Aha ne valjaju samo singles zenskog roda,ok je ako su muskarci single?
Interesantno :roll:
Vec smo naucili (na temi) da su muskarci single samo kada se nadogradjuju, uce jezike i idu na jogu, pospremaju kucu i idu u teretanu, da bude bolji i kvalitetniji partner buducoj partnerki.


:lol: :lol: :lol:

Žene uzmu to slobodno vrijeme da usavrše spremanje pite koje je ekvivalentno svim muškim usavršavanjima na bilo kom polju :oops: :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40812
Joined: 29/06/2011 23:39

#349 Re: Biti single....

Post by dječak sa šibicama »

Jucer me jedna nazvala dedom, sad sam i sin :D

Ima i takvih zena? e da mi je upoznati jednu takvu.

Jos ako nema potrebu da me mijenja, ai fatamorgana.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#350 Re: Biti single....

Post by sandra01 »

dječak sa šibicama wrote:
sandra01 wrote:Aha ne valjaju samo singles zenskog roda,ok je ako su muskarci single?
Interesantno :roll:
Vec smo naucili (na temi) da su muskarci single samo kada se nadogradjuju, uce jezike i idu na jogu, pospremaju kucu i idu u teretanu, da bude bolji i kvalitetniji partner buducoj partnerki.
:lol: :lol: :lol: :lol:
To su aktivnosti koje sluze za kvalitetno popunjavanje vremena kojeg poslije raskida ima previse.
Rad na sebi podrazumjeva nesto drugo,eto gore sam ti napisla sta razmisljanje i taj rad izmedjuostalog podrazumjeva. :)
Locked