Priznati prevaru ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Priznati prevaru?

DA
60
41%
NE
88
59%
 
Total votes: 148

PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#426 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by PalaSa Marsa »

spreca wrote:
PalaSa Marsa wrote:Uh, evo necu vise sanabe, a taman sam posla ispricat' slucaj na ovaj fol. :-) :roll:
Spreca, meni garant nakon toga nebi vise bio potreban. :D :D
Jesmo zestoki :roll: :lol: :lol: :lol:
:lol: :-) :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#427 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by spreca »

A sad ozbiljno.....ako bih prevario,nikad nebih priznao...ne zbog toga,sto sam kukavica i sl.....nego da ne povrijedim ...ona nebih povjerovala da je to bilo jednom.......mislila bi da sam je varao cijelo vrijeme.....isto tako nebih volio da mi prizna prevaru.....nebih oprostio,niti bi trazio da mi oprosti....ma svako ima svoj pogled na to
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#428 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by PalaSa Marsa »

spreca wrote:A sad ozbiljno.....ako bih prevario,nikad nebih priznao...ne zbog toga,sto sam kukavica i sl.....nego da ne povrijedim ...ona nebih povjerovala da je to bilo jednom.......mislila bi da sam je varao cijelo vrijeme.....isto tako nebih volio da mi prizna prevaru.....nebih oprostio,niti bi trazio da mi oprosti....ma svako ima svoj pogled na to
Da si im'o u podsvjesti da ju ne zelis povrijedit' nebi trebalo da je varas. Ha ya! :-) :D

Mislim koga varas - sebe, nju? :zoka:
Ja mislim da su ovdje oni koji varaju prevareni. E sad ne znam, eto vit'e vi kako to hoda. :-) :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#429 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by spreca »

PalaSa Marsa wrote:
spreca wrote:A sad ozbiljno.....ako bih prevario,nikad nebih priznao...ne zbog toga,sto sam kukavica i sl.....nego da ne povrijedim ...ona nebih povjerovala da je to bilo jednom.......mislila bi da sam je varao cijelo vrijeme.....isto tako nebih volio da mi prizna prevaru.....nebih oprostio,niti bi trazio da mi oprosti....ma svako ima svoj pogled na to
Da si im'o u podsvjesti da ju ne zelis povrijedit' nebi trebalo da je varas. Ha ya! :-) :D

Mislim koga varas - sebe, nju? :zoka:
Ja mislim da su ovdje oni koji varaju prevareni. E sad ne znam, eto vit'e vi kako to hoda. :-) :D
Ja sam imo jednu priliku da prevarim.....na poslu bio neki parti malose popilo ....covjek se tada slabo kontrolise....inace svjesno ne .....ma varas i sebe i druge....dupla prevara
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#430 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by spreca »

sanabe wrote:
spreca wrote:A sad ozbiljno.....ako bih prevario,nikad nebih priznao...ne zbog toga,sto sam kukavica i sl.....nego da ne povrijedim ...ona nebih povjerovala da je to bilo jednom.......mislila bi da sam je varao cijelo vrijeme.....isto tako nebih volio da mi prizna prevaru.....nebih oprostio,niti bi trazio da mi oprosti....ma svako ima svoj pogled na to
pa ja :)
ovi sto kazu, bez da su uhvaceni na djelu u stvari samo sebi zele olaksati savjest zar ne? :zoka:
Ne nisi u pravu
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#431 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by cLo »

.
Last edited by cLo on 21/11/2014 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40758
Joined: 29/06/2011 23:39

#432 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by dječak sa šibicama »

Onaj koga prevaris, nije ti voljena osoba.

Molim bez "to su bajke za djecu, ideali". Kad volis, nemas potrebu varati.

Kad ne volis, onda je logicno, jel...
Katy
Posts: 268
Joined: 04/03/2009 16:27

#433 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Katy »

dječak sa šibicama wrote:Onaj koga prevaris, nije ti voljena osoba.

Molim bez "to su bajke za djecu, ideali". Kad volis, nemas potrebu varati.

Kad ne volis, onda je logicno, jel...
:thumbup:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#434 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by burek_in_space »

PalaSa Marsa wrote:neke se noci na prosto dogode, neke te ociii do smrti pogode. :D :D

Nema predaje, nema povlacenja. :D
Zipa Marsovke i njene filozofije :lol:
Varaj varaj varalice :music2:
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#435 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Ghost_Rider_XXX »

dječak sa šibicama wrote:Onaj koga prevaris, nije ti voljena osoba.

Molim bez "to su bajke za djecu, ideali". Kad volis, nemas potrebu varati.

Kad ne volis, onda je logicno, jel...
Svaka ti je k'o u Njegoša. :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#436 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by PalaSa Marsa »

burek_in_space wrote:
PalaSa Marsa wrote:neke se noci na prosto dogode, neke te ociii do smrti pogode. :D :D

Nema predaje, nema povlacenja. :D
Zipa Marsovke i njene filozofije :lol:
Varaj varaj varalice :music2:
:lol: :lol: :D :sax:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#437 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by zelenashica »

Ko ima mu*a da prevari nek ima i duplo veća da prizna :!:
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#438 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by citroen »

zelenashica wrote:Ko ima mu*a da prevari nek ima i duplo veća da prizna :!:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :D
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#439 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by anthraxQ »

zelenashica wrote:Ko ima mu*a da prevari nek ima i duplo veća da prizna :!:

a što to?

pa ne bi ni varao da je mislio to kasnije reći. zar ne?

nije tu stvar "muda" već sebičnosti i bezobrazluka.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#440 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by kritichar »

zelenashica wrote:Ko ima mu*a da prevari nek ima i duplo veća da prizna :!:
Ko je spreman da prevari, spreman je i da slaze ! :mrgreen:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#441 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by ♥ Julianna ♥ »

Ko laže taj i krade :roll:
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#442 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Vegetastar »

ko krade taj i ubija
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#443 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Alisa u zemlji čuda »

Takvi ljudi, skloni prevarama, mogu biti teški kompleksaši, željni dokazivanja da su još uvijek na "tržištu", a u svakom slučaju se radi o labilnim karakterima, odnosno nekarakterima. Ako si prestao nekoga voljeti onda se to kaže i ide svako svojim putem, a kao što neko reče prevara se ne desi tek tako, ti svjesno ideš, komuniciraš, razmjeniš brojeve telefona, susrete, itd... znači lažeš konstantno osobu sa kojom si.

Najlakše je tako, imaš nekoga sigurnog, a onda napadaš i na drugim "frontovima", da vidiš da li će upaliti.

Prevaru ne treba oprostiti u vezi, a u braku treba dobro, ali dobro razmisliti i vidjeti u kakvoj ste situaciji bili, da li ste prolazili kroz neke svadje, krize, da li se osoba iskreno pokajala (ne samo da to kaže, nego da se primijeti u pogledu, a posebno u ponašanju), ovo sve ako imate djece, a ako nemate nisam baš sigurna da li treba preći preko takvih stvari, čak i u braku.

Pozdrav!
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#444 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Zelena Carapa »

Ja sam cula od vise muskih prijatelja/kolega da nikad ali nikad ne bi priznali prevaru. Sta god da se sazna, kakvi god da su dokazi ili argumenti u pitanju oni ce poricati do zadnjeg. MIslim daje ovakav nacin razmisljanja ucestaliji kod muske populacije. Zene isto kao da jedva cekaju da priznaju i da se rasterete a mozda su i naivnije pa misle da ce nesto ostvariti sa tim ljubavnikom. :-)
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#445 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by juli84 »

Zelena Carapa wrote:Ja sam cula od vise muskih prijatelja/kolega da nikad ali nikad ne bi priznali prevaru. Sta god da se sazna, kakvi god da su dokazi ili argumenti u pitanju oni ce poricati do zadnjeg. MIslim daje ovakav nacin razmisljanja ucestaliji kod muske populacije. Zene isto kao da jedva cekaju da priznaju i da se rasterete a mozda su i naivnije pa misle da ce nesto ostvariti sa tim ljubavnikom. :-)
Mislim da te što jedva čekaju da priznaju ustvari nemaju dovoljno pažnje od svog partnera pa kao da time hoće da mu "dokažu" da ima neko ko ih "hoće".
Naivno, ali mislim da je to razlog, a u većini slučajeva samo padnu još više u očima tog partnera.
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#446 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by juli84 »

cLo wrote:Pa nije baš tako jednostavno prevariti voljenu osobu...Niti je prevara trenutak, to je čitav proces kroz koji mora proći osoba koja vara...Upoznavanje, muntanje, razmjena kontakata itd. To znaći da je jako bezobrazno i nepošteno reći : "Desilo se!" ....Hmmm! Kao da si slučajno smijući se progutao žvaku, kao da ti isklizne čaša iz mokrih ruku ili nešto... Uvijek imaš vremena da razmisliš i uvijek imaš vremena da izračunaš rizik....Ako svjesno prihvatiš sve moguće posljedice, i ako si spreman da izgubiš voljenu osobu, onda treba da je izgubiš....Priznati, u svakom slučaju! :thumbup:
To je nekad bilo da je do prevare potrebno proći čitavu proceduru, danas to ide puuuno lakše i brže po sistemu hoćeš-hoću i gotovo.
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#447 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Zelena Carapa »

juli84 wrote:
cLo wrote:Pa nije baš tako jednostavno prevariti voljenu osobu...Niti je prevara trenutak, to je čitav proces kroz koji mora proći osoba koja vara...Upoznavanje, muntanje, razmjena kontakata itd. To znaći da je jako bezobrazno i nepošteno reći : "Desilo se!" ....Hmmm! Kao da si slučajno smijući se progutao žvaku, kao da ti isklizne čaša iz mokrih ruku ili nešto... Uvijek imaš vremena da razmisliš i uvijek imaš vremena da izračunaš rizik....Ako svjesno prihvatiš sve moguće posljedice, i ako si spreman da izgubiš voljenu osobu, onda treba da je izgubiš....Priznati, u svakom slučaju! :thumbup:
To je nekad bilo da je do prevare potrebno proći čitavu proceduru, danas to ide puuuno lakše i brže po sistemu hoćeš-hoću i gotovo.
Da, da a internet radi za preljubnike - startas paralelno deset kandidata/inja po princuipu hos, nes, ne moras :) kod nekog ce upaliti. Ne izostajes iz kuce, niko te ne vidja kako baris suprotni pol, ne gubis vrijeme, lako prelazis na drugu kandidatkinju, mozes ih vise obradjivati paralelno...ma ljepota.

Kad malo bolje razmislim, za dobro i uspjesnu bracnu zajednicu predlazm, kao prvi preduvijet ukinuti internet. :lol: :lol:
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#448 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by hocunecu »

:-) :lol:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#449 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by Zelena Carapa »

Samo ne znam kako da ga otkopcam s poslovnog interneta :D. Jadna mu majka sad ka kuci dodje, kad sam nadosla na ovu teoriju. :D
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#450 Re: Priznati prevaru ili ne?

Post by hocunecu »

Zelena Carapa wrote:Samo ne znam kako da ga otkopcam s poslovnog interneta :D. Jadna mu majka sad ka kuci dodje, kad sam nadosla na ovu teoriju. :D
hakiraj ga :lol:
Post Reply