djevojka za zeniti?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#901 Re: djevojka za zeniti?

Post by Kona__ »

Ja mislila zakon jačega :D čim si ti u pitanju :D
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#902 Re: djevojka za zeniti?

Post by EdoFmjam »

Varaš se, ogromna je razlika biti odrpana i samo maštati da budeš odrpana :-D
Pitaj muške ima li razlike
Normalno je da je velika razlika, samo kurve(da prostis) ne vide razliku.

Jeste razlika je, zato sto odrpana ne izigrava finocu..nego se drpa, a ova koja masta da se drpa zavidi ovoj drugoj. Ovo su mozda 2 krajnosti, a sto se tice muskih.. joj varas se ako mislis da ce te cijeniti samo jer se nisi drpala po halama :D.
znaci ovde su zenske podijeljene na one koje se drpaju(kurve) i one koje se ne drpaju ali eto htjele bi da se drpaju(skrivene kurve)
Ne uprati sta si, M ili Z ali ovo razmisljanje je dno.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#903 Re: djevojka za zeniti?

Post by mrtva kokoš »

nastoje izjednaciti cinjenje i necinjenje ali slabo im ide, tiraaraa tiraaraa :mrgreen:
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#904 Re: djevojka za zeniti?

Post by Klodovik »

oridjidji wrote:
Klodovik wrote:
oridjidji wrote:
pa nebi me zabolilo jer covjek tezi tome da nadje sebi nesto sto mu odgovara i nekoga s kime ce uklopiti zivot, nema svaki muskarac namjeru da zeni svaku djevojku s kojom je.
Nije da me je odgovor nešto zanimao nego mi je bilo zanimljivo što si rekao "budi sigurna da bi takvo sto znao puno prije".
:)
a s'o?
Po tvojim komentarima, nisam očekivao da imaš "sistem ranog upozoravanja".
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#905 Re: djevojka za zeniti?

Post by anoush »

Splinter wrote:nastoje izjednaciti cinjenje i necinjenje ali slabo im ide, tiraaraa tiraaraa :mrgreen:
rekni him, rekni him
al' šta ćemo s onima koje nečinjenje u jednu od rupa smatraju nevinošću, dok su sve ostale rupe dopuštene?
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#906 Re: djevojka za zeniti?

Post by mrtva kokoš »

anoush wrote:
Splinter wrote:nastoje izjednaciti cinjenje i necinjenje ali slabo im ide, tiraaraa tiraaraa :mrgreen:
rekni him, rekni him
al' šta ćemo s onima koje nečinjenje u jednu od rupa smatraju nevinošću, dok su sve ostale rupe dopuštene?
pa nista i oni idu u grupu cinjenje :D jedino ako sebe mogu lagati :lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#907 Re: djevojka za zeniti?

Post by Ridjobrki »

anoush wrote: al' šta ćemo s onima koje nečinjenje u jednu od rupa smatraju nevinošću, dok su sve ostale rupe dopuštene?
Doslovno rupa u zakonu... :roll:
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#908 Re: djevojka za zeniti?

Post by anoush »

Splinter wrote:pa nista i oni idu u grupu cinjenje :D jedino ako sebe mogu lagati :lol:

:D :D hvala :)
User avatar
Sutlijas
Posts: 89
Joined: 27/06/2011 18:03

#909 Re: djevojka za zeniti?

Post by Sutlijas »

anoush wrote:
Splinter wrote:nastoje izjednaciti cinjenje i necinjenje ali slabo im ide, tiraaraa tiraaraa :mrgreen:
rekni him, rekni him
al' šta ćemo s onima koje nečinjenje u jednu od rupa smatraju nevinošću, dok su sve ostale rupe dopuštene?
Njima cemo naci posao, mozda zamlju izvedu iz krize... :D
Osobe koje znaju nesto prodati a da svi budu zadovoljni su bas trazene, cijenjene i placene...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#910 Re: djevojka za zeniti?

Post by Ridjobrki »

Onako nešto generalno na temu "djevojka za ženiti?":

Bolje biti dobro obješen nego loše oženjen.

(Kierkegaard)
......
Posts: 85
Joined: 18/06/2009 16:49

#911 Re: djevojka za zeniti?

Post by ...... »

EdoFmjam wrote: Normalno je da je velika razlika, samo kurve(da prostis) ne vide razliku.

znaci ovde su zenske podijeljene na one koje se drpaju(kurve) i one koje se ne drpaju ali eto htjele bi da se drpaju(skrivene kurve)
Ne uprati sta si, M ili Z ali ovo razmisljanje je dno.

Mislim da si i sam svjestan koliko si plitak.
User avatar
EdoFmjam
Posts: 179
Joined: 26/05/2010 23:03
Location: negdje u BiH

#912 Re: djevojka za zeniti?

Post by EdoFmjam »

Mislim da si i sam svjestan koliko si plitak.
Mislim da si i sama svjesna da si kurva :roll:
Jedino ti i ostane da pokusas izjednaciti sve cure/zene na svijetu
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#913 Re: djevojka za zeniti?

Post by oridjidji »

Klodovik wrote:
oridjidji wrote:
Klodovik wrote:
Nije da me je odgovor nešto zanimao nego mi je bilo zanimljivo što si rekao "budi sigurna da bi takvo sto znao puno prije".
:)
a s'o?
Po tvojim komentarima, nisam očekivao da imaš "sistem ranog upozoravanja".
Prije bih rekao da nisam od onih koji sljepo vjeruju zenama :) Volim znati ko je kakav materijal i za cega :)
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#914 Re: djevojka za zeniti?

Post by oridjidji »

EdoFmjam wrote:
Mislim da si i sam svjestan koliko si plitak.
Mislim da si i sama svjesna da si kurva :roll:
Jedino ti i ostane da pokusas izjednaciti sve cure/zene na svijetu
sasvim bespotrebna konstatacija :)
ti vjerovatno u zivotu nikada nisi ni sreo kurvu :)
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#915 Re: djevojka za zeniti?

Post by Klodovik »

plain vanilla wrote:
Pa naravno da je to istina i da ima tih slucajeva..zato sam i pitala ono sto sam pitala..jer sama brojka ne govori nista..
evo jedan slucaj iz moje okoline
djevojka, nekih 18 godina, u losoj vezi..prekidaju, mire se, on nju vara, izlazi, ona sjedi kuci..prvi joj je momak..
nakon nekog vremena, pocne i ona izlaziti, i dalje se s ovim miri i svadja..ali upoznaje drugog momka..pocinje s njim nesto..opet se mire
na kraju, ona trudna, pojma nema s kim..i tuzi ovog prvog za ocinstvo..medjutim, nakon analize, ipak je ovaj leteci otac
elem, samo 2 momka u zivotu..,onaj tuzeni je bio prvi..ali ni to nije bila garancija da je ona cedna
Brojka ne govori ništa, slažem se. I nema nikakvih garancija za bilo šta. Ko stupi u brak u nekoj 25, 30 ili 35 godini obično smatra da ima pred sobom nekih 40 do 50 godina zajedničkog života kroz koje se može svašta desiti. Nekad bude tako, nekad ljudi zaista prožive te godine s nekim, a nekad i ne. I sve je to dio jednostavne, a opet izuzetno komplicirane, priče o odnosu dvoje ljudi u vezi. A na početku... malo prešuti ona, malo prešuti on, oboje prešutno pređu preko nekih stvari, podijele se karte i partija počne.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#916 Re: djevojka za zeniti?

Post by plain vanilla »

EdoFmjam wrote:
Mislim da si i sam svjestan koliko si plitak.
Mislim da si i sama svjesna da si kurva :roll:
Jedino ti i ostane da pokusas izjednaciti sve cure/zene na svijetu
:-) :-) :-) :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#917 Re: djevojka za zeniti?

Post by plain vanilla »

Klodovik wrote:
plain vanilla wrote:
Pa naravno da je to istina i da ima tih slucajeva..zato sam i pitala ono sto sam pitala..jer sama brojka ne govori nista..
evo jedan slucaj iz moje okoline
djevojka, nekih 18 godina, u losoj vezi..prekidaju, mire se, on nju vara, izlazi, ona sjedi kuci..prvi joj je momak..
nakon nekog vremena, pocne i ona izlaziti, i dalje se s ovim miri i svadja..ali upoznaje drugog momka..pocinje s njim nesto..opet se mire
na kraju, ona trudna, pojma nema s kim..i tuzi ovog prvog za ocinstvo..medjutim, nakon analize, ipak je ovaj leteci otac
elem, samo 2 momka u zivotu..,onaj tuzeni je bio prvi..ali ni to nije bila garancija da je ona cedna
Brojka ne govori ništa, slažem se. I nema nikakvih garancija za bilo šta. Ko stupi u brak u nekoj 25, 30 ili 35 godini obično smatra da ima pred sobom nekih 40 do 50 godina zajedničkog života kroz koje se može svašta desiti. Nekad bude tako, nekad ljudi zaista prožive te godine s nekim, a nekad i ne. I sve je to dio jednostavne, a opet izuzetno komplicirane, priče o odnosu dvoje ljudi u vezi. A na početku... malo prešuti ona, malo prešuti on, oboje prešutno pređu preko nekih stvari, podijele se karte i partija počne.
:thumbup:
na pocetku, on malo doda, ona malo oduzme :mrgreen:
User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#918 Re: djevojka za zeniti?

Post by dr.Gonzo »

Mescini da ovi najglasniji, sto zene koje se sexaju nazivaju kurvama(sto je krajnje nepristojno), ustvari pate od hronicne nejebice. Otud podsvjesna ljubomora...
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#919 Re: djevojka za zeniti?

Post by Klodovik »

plain vanilla wrote:
Klodovik wrote:
plain vanilla wrote:
Pa naravno da je to istina i da ima tih slucajeva..zato sam i pitala ono sto sam pitala..jer sama brojka ne govori nista..
evo jedan slucaj iz moje okoline
djevojka, nekih 18 godina, u losoj vezi..prekidaju, mire se, on nju vara, izlazi, ona sjedi kuci..prvi joj je momak..
nakon nekog vremena, pocne i ona izlaziti, i dalje se s ovim miri i svadja..ali upoznaje drugog momka..pocinje s njim nesto..opet se mire
na kraju, ona trudna, pojma nema s kim..i tuzi ovog prvog za ocinstvo..medjutim, nakon analize, ipak je ovaj leteci otac
elem, samo 2 momka u zivotu..,onaj tuzeni je bio prvi..ali ni to nije bila garancija da je ona cedna
Brojka ne govori ništa, slažem se. I nema nikakvih garancija za bilo šta. Ko stupi u brak u nekoj 25, 30 ili 35 godini obično smatra da ima pred sobom nekih 40 do 50 godina zajedničkog života kroz koje se može svašta desiti. Nekad bude tako, nekad ljudi zaista prožive te godine s nekim, a nekad i ne. I sve je to dio jednostavne, a opet izuzetno komplicirane, priče o odnosu dvoje ljudi u vezi. A na početku... malo prešuti ona, malo prešuti on, oboje prešutno pređu preko nekih stvari, podijele se karte i partija počne.
:thumbup:
na pocetku, on malo doda, ona malo oduzme :mrgreen:
Ah, zbir svakako bude isti. Bitnije im je da se zajedno množe i oduzimaju :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#920 Re: djevojka za zeniti?

Post by plain vanilla »

Klodovik wrote:
plain vanilla wrote:
Klodovik wrote: Brojka ne govori ništa, slažem se. I nema nikakvih garancija za bilo šta. Ko stupi u brak u nekoj 25, 30 ili 35 godini obično smatra da ima pred sobom nekih 40 do 50 godina zajedničkog života kroz koje se može svašta desiti. Nekad bude tako, nekad ljudi zaista prožive te godine s nekim, a nekad i ne. I sve je to dio jednostavne, a opet izuzetno komplicirane, priče o odnosu dvoje ljudi u vezi. A na početku... malo prešuti ona, malo prešuti on, oboje prešutno pređu preko nekih stvari, podijele se karte i partija počne.
:thumbup:
na pocetku, on malo doda, ona malo oduzme :mrgreen:
Ah, zbir svakako bude isti. Bitnije im je da se zajedno množe i oduzimaju :mrgreen:
napokon i sta mudro na ovoj vrelini :D

a ovi sto se razbacuju pojmovima kurve :skoljka:
za licemjerstvo vam zelim zensku djecu i impotenciju :mrgreen:
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#921 Re: djevojka za zeniti?

Post by hocunecu »

:lol:
......
Posts: 85
Joined: 18/06/2009 16:49

#922 Re: djevojka za zeniti?

Post by ...... »

EdoFmjam wrote:
Mislim da si i sam svjestan koliko si plitak.
Mislim da si i sama svjesna da si kurva :roll:
Jedino ti i ostane da pokusas izjednaciti sve cure/zene na svijetu

Kurva, pa kurva.. vidim da je to jedina rijec koja ti popunjava postove. Kazem ja, plitak :wink:.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#923 Re: djevojka za zeniti?

Post by RIZVA »

:lol: a joj
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#924 Re: djevojka za zeniti?

Post by mrtva kokoš »



:lol: :lol: :lol: :lol:
......
Posts: 85
Joined: 18/06/2009 16:49

#925 Re: djevojka za zeniti?

Post by ...... »

dr.Gonzo wrote:Mescini da ovi najglasniji, sto zene koje se sexaju nazivaju kurvama(sto je krajnje nepristojno), ustvari pate od hronicne nejebice. Otud podsvjesna ljubomora...
X
Locked