Psovka u afektu...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#76 Re: Psovka u afektu...

Post by hocunecu »

suzdrizite se komentara svi kojima je prosjek duzine veze mjeses dana :skoljka:
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#77 Re: Psovka u afektu...

Post by madner »

Mene nikad ne bi ufatila, ja sam pametniji :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#78 Re: Psovka u afektu...

Post by plain vanilla »

Da ju je i zviznuo u afektu neki bi ga opravdali..

Ruzne rijeci se tesko oprastaju, jos teze zaboravljaju..
Sacekaj neko vrijeme, pa se ispricaj opet..a drugi put pametnije
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#79 Re: Psovka u afektu...

Post by madner »

hocunecu wrote:suzdrizite se komentara svi kojima je prosjek duzine veze mjeses dana :skoljka:
To je okrutno :(
I mi smo ljudi.
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#80 Re: Psovka u afektu...

Post by Alisa u zemlji čuda »

To je posljednje vrijeme koje će dobiti od mene, ta dva sata, nema više... Iskreno, ne želim ga više nikada sresti ni čuti u mom životu.

Želim naći drugu osobu, ovo je bila zadnja kap koja je prelila čašu, ali želim iskreno u taj odnos stupiti.

Srećom niste svi muškarci isti :) Ima vas divnih primjeraka, samo da mi je sada naletiti na jednog takvog... vjerovatno treba vrijeme.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#81 Re: Psovka u afektu...

Post by Curve »

Alisa u zemlji čuda wrote:Srećom niste svi muškarci isti :) Ima vas divnih primjeraka
gdje si me to vidjela :lol: :lol:
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#82 Re: Psovka u afektu...

Post by SaMaster »

hocunecu wrote:suzdrizite se komentara svi kojima je prosjek duzine veze mjeses dana :skoljka:
Kome je ovo upuceno?
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#83 Re: Psovka u afektu...

Post by hocunecu »

madner wrote:
hocunecu wrote:suzdrizite se komentara svi kojima je prosjek duzine veze mjeses dana :skoljka:
To je okrutno :(
I mi smo ljudi.
ali maji,kad najastete i vi ce te pjicat :kiss: :D
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#84 Re: Psovka u afektu...

Post by juli84 »

Alisa u zemlji čuda wrote:To je posljednje vrijeme koje će dobiti od mene, ta dva sata, nema više... Iskreno, ne želim ga više nikada sresti ni čuti u mom životu.

Želim naći drugu osobu, ovo je bila zadnja kap koja je prelila čašu, ali želim iskreno u taj odnos stupiti.

Srećom niste svi muškarci isti :) Ima vas divnih primjeraka, samo da mi je sada naletiti na jednog takvog... vjerovatno treba vrijeme.
Eh ti divni primjerci su muzejski eksponati, okamenjeni davno
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#85 Re: Psovka u afektu...

Post by SaMaster »

madner wrote:Mene nikad ne bi ufatila, ja sam pametniji :D
Jesi ti sa ETF-a momak? Ne pitam slucajno...
hocunecu
Posts: 1755
Joined: 25/09/2008 13:18

#86 Re: Psovka u afektu...

Post by hocunecu »

SaMaster wrote:
hocunecu wrote:suzdrizite se komentara svi kojima je prosjek duzine veze mjeses dana :skoljka:
Kome je ovo upuceno?
ko se prepozna ;-)
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#87 Re: Psovka u afektu...

Post by mig »

Curve wrote:fakat podje i ja pisat.. gadi ti se ovo ono, a 2h sa njim se naklapas.. vooz i spustaj slusalicu
A ja bih ga bas pustila da se pravda, da objasnjava, da se izvinjava... da se malo pece na tihoj vatri - i tek onda bih mu spustila slusalicu.
Sem toga, ne bih mu priustila to zadovoljstavo da se tek tako izvuce... morao bi i on mene da cuje. Treba covek i da se isprazni, zdravo je to :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#88 Re: Psovka u afektu...

Post by VenomousV »

mig wrote:
Curve wrote:fakat podje i ja pisat.. gadi ti se ovo ono, a 2h sa njim se naklapas.. vooz i spustaj slusalicu
A ja bih ga bas pustila da se pravda, da objasnjava, da se izvinjava... da se malo pece na tihoj vatri - i tek onda bih mu spustila slusalicu.
Sem toga, ne bih mu priustila to zadovoljstavo da se tek tako izvuce... morao bi i on mene da cuje. Treba covek i da se isprazni, zdravo je to :D
+1

i skroz je razlicita alisina situacija i situacija postavljaca teme, nemojte ih mjesat' molim vas :D
User avatar
El Vanjcho
Posts: 235
Joined: 16/06/2011 04:51
Location: sa druge strane jastuka

#89 Re: Psovka u afektu...

Post by El Vanjcho »

madner wrote:Mene nikad ne bi ufatila, ja sam pametniji :D
e ovo sam i ja mislio... sad sam iskusniji, ako nisam pametniji :lol:
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#90 Re: Psovka u afektu...

Post by rossoner »

ladyblue18 wrote:Svasta, znaci trebao joj je psovati, jah eto. :roll:
Nesto ne vjerujem da vi koji podrzavate psovanje ste prosli kroz situaciju ovakvu, da samo znate kako divni osjecaji prolaze kroz vas kada vam sastavi sve na kamaru od Boga pa do majke.

@rossoner-pusti nek se situacija malo smiri. Pogrijesio jesi. Na stranu sto je ona takva kakva jeste i sto se sve mozda desilo u afektu ali koliko tebe boli, boli i nju.
Ali situacija bi trebala da se rijesi.
I ne vjerujem da se inati, da izigrava princezu, vjerujem da si je zaista povrijedio.
Hajde da probam malo osvježiti stvari. Citiraću određene postove, za ostale ću reći hvala vam svima što ste se javili, svaki post je na neki način pomogao. Nikad nisam psovao Boga u zivotu, vjerujem, a mater mi nekad dodje kao uzrečica u fazonu kad te racunar zeza pa kazes : "ma jebem mu mater vise sta mu je"... Imam osjećaj da kad sam joj psovao da su to bile riječi koje sam upravo ovako doživio, ali su izgovorene jasno, precizno i uopšte nije tako izgledalo. Time pravdam ovu svoju neobjašnjivost postupka.
lejdi, pustiću naravno koji dan, ionako je rekla da me ne želi vidjeti još. Pogriješio sam debelo. Znači ja nju nikad nisam čuo da išta opsuje osim što nekad kaže "jebi ga..." Ne vjerujem ni ja da se inati, stvarno je povrijeđena zbog toga, znam da smo prelazili mnoge nesuglasice. Nadam se da će se riješiti.
Alisa u zemlji čuda
Posts: 79
Joined: 12/02/2008 21:31
Location: Zemlja čuda

#91 Re: Psovka u afektu...

Post by Alisa u zemlji čuda »

Nisam te vidjela, ali te jesam osjetila....da si divno biće :roll:

A ovaj je mislio da ga neću vidjeti, a fakat Bog sve uredi, ta viša sila... Ja sličajno na kafi, rijetko kada tada idem, a i on, rijetko zalazim u to mjesto, sa sestrom još, a tačno je silazio niz stepenice kada sam ja ulazila... Pitam ga s kim si ti, kaže sa drugom, ali čujemo se, a ja pravac gore, da vidim sa kojim drugom. On krenuo u toalet, gledam gore sjedi jedan par i cura sama, pogledam na stolu njegov mobitel i torbica gdje ta cura sjedi. Skontao je da sam gore i kada je izašao iz toaleta nije smio doći, već poslao konobara da kaže toj curi da siđe (ja sam se tada njoj predstavila). Da se kao ne bi saznalo, a on prošao bez posljedica.

Čovječe, ovo pišem i kao da je scenarij iz sapunica... Eh svašta ću i ja doživjeti :(
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#92 Re: Psovka u afektu...

Post by shin »

@op :lol:

Moze se opsovati u afektu ''kralja, drzavu, hljeb'', sta ja znam. Ali nekom bliznjem jebat kalibar ''tabut mrtve majke'' je prejako :lol:
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#93 Re: Psovka u afektu...

Post by Curve »

gdje ce mob na stolu ostavljat, no no.. :-)

a i tebi djavo mira neda, mora zensko vidjet odma s kojim drugom sjedi.. uh uh :lol:
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#94 Re: Psovka u afektu...

Post by rossoner »

oridjidji wrote:
juli84 wrote:Ne kaže se bezveze naljuti čovjeka pa da vidiš kakav je.
Nervira me kad ljudi koriste afekte kao izgovore za loše stvari.
Ne ulazim u vašu situaciju jer je ne poznajem, al znam da kad jednom nešto ružno pređe preko jezika to je gotovo i nema povratka.
Mislim da nije to razlog za raskid, al ostane to, ureže se, i čak i kad se pređe preko toga izađe i nabije se na nos kad se najmanje nadaš.
U svakom slučaju sretno.
nece ni ruzne rijeci preletjeti onda kada vam je dobro... obicno preleti onda kada se povjerenje izgubi, kada neko sumnja ili ti namece svoju samovolju. kada iako niste zasluzili, ona u vas sumnja i sumnja. isto tako to moze da dodje i onda kada nema nacina da raskine a isti trazi pa vam radi ono sto vas najvise zivcira u namjeri da izvuce iz vas ono najgore. onda ruzne rijeci dodju kad nedostatak kompromisa i tada prelete jednostavno preko jezika...
Tačno da će se to urezati, neće tako lahko izlapiti i ako se pomirimo. Ali jebiga, valjda sam zaslužio. Evo da kažem zapravo u čemu je fazon, sumnja na neke moje drugarice, na nabacivanje sa njihove a ne moje strane (kao da sam ja kriv ako mi se neko nabacuje), a uopšte nije toga bilo, potpuno sam siguran. I ona je to vidjela, ali me uspjela izludjeti do ove mjere. Izlivi nepotrebne ljubomore... Znači ja nikad, baš nikad nisam ovako nešto psovao nekome, pogotovo njoj... psovao "sve", "mater"... kako sam samo rekao te grozne riječi. Užasavam se što sam ih njoj rekao jer izuzetno poštujem njene i majku njenu... Neobjašnjivo je.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#95 Re: Psovka u afektu...

Post by Cholina_Lokica »

juli84 wrote:
Alisa u zemlji čuda wrote:To je posljednje vrijeme koje će dobiti od mene, ta dva sata, nema više... Iskreno, ne želim ga više nikada sresti ni čuti u mom životu.

Želim naći drugu osobu, ovo je bila zadnja kap koja je prelila čašu, ali želim iskreno u taj odnos stupiti.

Srećom niste svi muškarci isti :) Ima vas divnih primjeraka, samo da mi je sada naletiti na jednog takvog... vjerovatno treba vrijeme.
Eh ti divni primjerci su muzejski eksponati, okamenjeni davno
Ne biti tako ogorcen :D
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#96 Re: Psovka u afektu...

Post by rossoner »

madnessa wrote:@postavljac teme:
ona ocito nije navikla da vidi i tu tvoju stranu, pa sada vjerovatno prepituje da li uopste poznaje covjeka s kojim je u vezi. najvecu gresku, ovo iz iskustva govorim, prave uglavnom muskarci, jer ne zele da dizu frku oko stvari koje mogu pretrpjeti, pa onda nakon godinu dana se nakupi sitnica toliko da vise ne mogu izdrzati i onda puknu. ljudi uzimaju koliko mogu, a kad nakon dugo vremena ne mogu dobiti ono sto su ranije sa lakocom primali onda se naljute. zato smatram da je potrebno odmah cim nesto zasmeta na to ukazati i drugoj strani, ali tako da dragi/a shvati vaznost toga, a ne samo "rekao sam joj ja, al' ona ne konta".
vjerovatno cete sada morati sjesti i ukazati na stvari koje vam oboma smetaju i oboje uvazavati nesavrsenosti onog drugog. morate se nauciti cijeniti, a ne samo voljeti. isto tako morate prestati biti djeca i shvatiti da povisen ton i ostre rijeci ne zaobilaze niti jednu vezu i da se to desava. treba obratiti paznju na to zasto se to desava i to ispravljati. ukoliko se ona bude durila zbog ove situacije, a ti odmah trcao da se izvines zbog svog tona bez da ste rascistili zasto se to desilo i pokusali to promijeniti, samo cete probleme trpati pod tepih. skladna veza nije ona veza u kojoj nema trzavica nego ona koja uspijeva prevladati prepreke koje zivot namece.
Svaka čast. Slažem se. Ma mi smo nekako uspjeli riješiti to, zapravo ja sam objasnio, zbog čega je došlo do tog mog "ludila"... Ali uvreda je nešto preko čega jako teško se ide.
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#97 Re: Psovka u afektu...

Post by Curve »

rossoner wrote:
oridjidji wrote:
juli84 wrote:Ne kaže se bezveze naljuti čovjeka pa da vidiš kakav je.
Nervira me kad ljudi koriste afekte kao izgovore za loše stvari.
Ne ulazim u vašu situaciju jer je ne poznajem, al znam da kad jednom nešto ružno pređe preko jezika to je gotovo i nema povratka.
Mislim da nije to razlog za raskid, al ostane to, ureže se, i čak i kad se pređe preko toga izađe i nabije se na nos kad se najmanje nadaš.
U svakom slučaju sretno.
nece ni ruzne rijeci preletjeti onda kada vam je dobro... obicno preleti onda kada se povjerenje izgubi, kada neko sumnja ili ti namece svoju samovolju. kada iako niste zasluzili, ona u vas sumnja i sumnja. isto tako to moze da dodje i onda kada nema nacina da raskine a isti trazi pa vam radi ono sto vas najvise zivcira u namjeri da izvuce iz vas ono najgore. onda ruzne rijeci dodju kad nedostatak kompromisa i tada prelete jednostavno preko jezika...
Tačno da će se to urezati, neće tako lahko izlapiti i ako se pomirimo. Ali jebiga, valjda sam zaslužio. Evo da kažem zapravo u čemu je fazon, sumnja na neke moje drugarice, na nabacivanje sa njihove a ne moje strane (kao da sam ja kriv ako mi se neko nabacuje), a uopšte nije toga bilo, potpuno sam siguran. I ona je to vidjela, ali me uspjela izludjeti do ove mjere. Izlivi nepotrebne ljubomore... Znači ja nikad, baš nikad nisam ovako nešto psovao nekome, pogotovo njoj... psovao "sve", "mater"... kako sam samo rekao te grozne riječi. Užasavam se što sam ih njoj rekao jer izuzetno poštujem njene i majku njenu... Neobjašnjivo je.
jarane, de malo skuliraj.. vidi se da ti je stalo do nje, cim 'vako pricas, pokusavas se pomirit, ali pusti je par dana (znam da je lako nama pricat, kad nismo u tvojoj kozi) ali pokusaj kako god, nek malo ona skonta da od muhe pravi slona.. sad ispade sto si ti opsovo, treba vodit prekidu ? ako joj toliko treba, onda brate i bolje ti je ? ha ja ebote, pretjero si, ali si se odma smirio izvinuo, ako ona ne moze to prihvatit, vec sad nes durit ko malo dijete, nidje veze
Last edited by Curve on 21/06/2011 12:19, edited 1 time in total.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#98 Re: Psovka u afektu...

Post by Gospoda Ministarka »

rossoner wrote:
Tačno da će se to urezati, neće tako lahko izlapiti i ako se pomirimo. Ali jebiga, valjda sam zaslužio. Evo da kažem zapravo u čemu je fazon, sumnja na neke moje drugarice, na nabacivanje sa njihove a ne moje strane (kao da sam ja kriv ako mi se neko nabacuje), a uopšte nije toga bilo, potpuno sam siguran. I ona je to vidjela, ali me uspjela izludjeti do ove mjere. Izlivi nepotrebne ljubomore... Znači ja nikad, baš nikad nisam ovako nešto psovao nekome, pogotovo njoj... psovao "sve", "mater"... kako sam samo rekao te grozne riječi. Užasavam se što sam ih njoj rekao jer izuzetno poštujem njene i majku njenu... Neobjašnjivo je.
Ja sam mislila da je nesto drugo u pitanju :D

Koji ce vrag tebi "jaranice" :D :lol:
User avatar
rossoner
Posts: 499
Joined: 12/12/2004 01:29
Location: Država Željo

#99 Re: Psovka u afektu...

Post by rossoner »

SaMaster wrote:
rossoner wrote:Ma da, i ja mislim da ce nekad proci... Ali ona me poznaje savrseno, toliko dugo smo skupa, zna da nisam takav nikad bio, nikad nikoga nisam vrijedjao a pogotovo njuuu. Isto k'o da je nesto drugo progovaralo iz mene, nesto s neke planete koja nije moja. Nikad prije nisam bio u nekom jacem afektu... Osjecam se pravo jadno.
Ocigledno je da ti je nesto toliko dugo smetalo kod nje a da je nisi htio povrijediti. U nekom trenutku jednostavo sto nas narod kaze "kap je prelila casu" i ti si jednostavno reagovao kako si reagovao. Povratka nema, nazalost, ali u smislu da to ne mozes uciniti neucinjenim. Izvinuo si se, objasnio, sve to stoji, ali trebas i nju shvatiti. Za nadati se da ce to nju proci u neko skorije vrijeme i da ce biti sve ok. Sretno iglavu gore ;-)
Hvala, i ja se iskreno nadam da će uspjeti preći preko toga... A tako je bilo sve.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#100 Re: Psovka u afektu...

Post by plain vanilla »

Pa, pomrachio ti se um na trenutak..nije opravdanje, ali jeste objasnjenje

Oprostit ce ona tebi, ali drugi put pametnije..ako ona tako ljubomorna nije psovala tebi majku..nije ni ona zasluzhila psovke

Ljudi koji ne izgovaraju teske rijeci budu jako pogodjeni takvim rijecima
Locked