Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#101 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 19:34 Zene vole uspjesne muskarce pa i onda kad ni same nemaju sta ponuditi - LOL
Pa o tome sve vrijeme govorim. Školovan sam, radim godinama, svašta i pretrpim na poslu, gledam da uštedim, nemam nekih poroka (pokoje pivo ponekad i cigara uz kafu) ali opet nisam dovoljno dobar za većinu djevojaka.

Da je nekako da potencijalni partner ima dobru platu ali i radno mjesto koje ima određen društveni status (kamiondžija sa 2000 je i dalje bljak), da ima svoju nekretninu ili je makar iznajmljuje, da ima određen ugled u društvu, da je iole good looking, da skače po planinama i putuje, neki autić ne bi bio loš.

Ne kažem da se sve ovakve jer apsolutno nisu ali većina te neće ni pogledat bez ovog.

Moglo bi se i o muškima svašta napisat doduše.

Ne znam više fakat.
ZyzzSar wrote: 24/01/2022 19:53 a sta podrazumijevas tod tim?
Evo gore sam napisao.
User avatar
ljubicasti limun
Posts: 1200
Joined: 27/10/2021 22:23

#102 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ljubicasti limun »

GandalfSivi wrote: 24/01/2022 18:38 Vjezbom do savrsenstva :) Zenio sam se dok nisam nasao onu pravu :)
koliko puta? :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#103 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by GandalfSivi »

ljubicasti limun wrote: 24/01/2022 21:24
GandalfSivi wrote: 24/01/2022 18:38 Vjezbom do savrsenstva :) Zenio sam se dok nisam nasao onu pravu :)
koliko puta? :D
Sve to postane mutno s godinama :)
kox
Posts: 3200
Joined: 12/09/2008 12:48

#104 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by kox »

Sydnor wrote: 24/01/2022 21:09
snijeg_led wrote: 24/01/2022 19:34 Zene vole uspjesne muskarce pa i onda kad ni same nemaju sta ponuditi - LOL
Pa o tome sve vrijeme govorim. Školovan sam, radim godinama, svašta i pretrpim na poslu, gledam da uštedim, nemam nekih poroka (pokoje pivo ponekad i cigara uz kafu) ali opet nisam dovoljno dobar za većinu djevojaka.

Da je nekako da potencijalni partner ima dobru platu ali i radno mjesto koje ima određen društveni status (kamiondžija sa 2000 je i dalje bljak), da ima svoju nekretninu ili je makar iznajmljuje, da ima određen ugled u društvu, da je iole good looking, da skače po planinama i putuje, neki autić ne bi bio loš.

Ne kažem da se sve ovakve jer apsolutno nisu ali većina te neće ni pogledat bez ovog.

Moglo bi se i o muškima svašta napisat doduše.

Ne znam više fakat.
ZyzzSar wrote: 24/01/2022 19:53 a sta podrazumijevas tod tim?
Evo gore sam napisao.
Aktiviraj se brate malo, kreći se u grupama i društvima gdje ima slobodnih žena. Neke sportske ili druge slobodne aktivnosti, neki kursevi i sl.
Većina raje koja nije u nekim dugim vezama ili su neoženjeni se poprilično zatvore, neke kafe sa muškom rajom, utakmice na tv-u, eventualno kafana ponekad i sl. im je uglavnom socijalni život. Fino je i to ali tu slobodnih žena uglavnom nema. Ne govorim o braku, to treba svako za sebe da skonta, nego o traženju partnera uopšteno.
I ne gledaju sve žene novac. Mislim, logično je da svako dugoročno traži partnera ili partnericu koji nešto pokušava da napravi u životu, ali normalne žene uglavnom nisu opterećene novcem i nemoj da ti to bude nekakvo ograničenje ili izgovor za samog sebe.
Last edited by kox on 24/01/2022 22:29, edited 1 time in total.
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#105 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Nierika »

Sydnor, sve mi je okej u vezi tebe osim kad počneš o tome kako hrpa stvari nije okej u vezi tebe. Malo mi nije bio ok onaj komentar za Tempa koji sam pročitala ali njega svakako nema. :|
ucenik1234
Posts: 923
Joined: 06/11/2012 22:10

#106 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ucenik1234 »

Sydnor wrote: 24/01/2022 17:53 To i ja kažem, znam mnogo više muškaraca samaca nego žena koje su same. A i one koje su same - same su jer to žele, dok su muškarci samci silom prilika.

Evo zadnji slučaj, seka od najboljeg jarana se razvela od lika koji je pio, potkradao je, kockao, čije je dugove vraćala i slično...i mene jaran nagovara javi joj se, ovo-ono, ja ću to sredit, niotkud ona meni lajka nešto i ja se javim da bi mi ostavila seen :lol: Neki dan slučajno kod jarana i bezze nešto pričamo i pozovem je na kafu najnormalnije, laganica, ništa navalentno da bi ona dala neki neodređen odgovor :lol: ma vozdra ba.

A s druge strane osjećam se tako jadno jer sam jedini samac u tom nekom društvu, polako počinjem dobijat osjećaj da me ostali žale.

Lol, ne znam - nisam pametan po tom pitanju. Da šta i čemu vrijedim neka bi se sigurno dosad zakačila za mene. Istinaje vjerovatno da sam bezveznjaković i bezličan ali da to sebi još nisam priznao.

Jbg, šta da radim. It is what it is. Uvijek je bilo tako tih samaca čudaka koji nikad nisu imali nikog samo u mladosti nisam mogao ni zamisliti da ću to biti ja.
Vidi prijatelju, ja sam 5g mladji od tebe i trenutno sam sam. Imao veza ranije dosta. Shvatio na pocetku 20tih jednu bitnu stvar - ako sam u sebi srecu ne nadjes druze, neces je u drugome naci. Djevojka moze doprinijeti tvojoj sreci ali moras prvo ti sam sa sobom biti sretan. Tebi mozda fali samoaktualizacija, samopouzdanje rekao bih. Osobe koje misle da su nesretne sto su same i da ce im srecu donijeti druga osoba - grdno se varaju.

Ti sto komentarisu sto nisi u braku i sl. gluposti (jedino na balkanu to ima jer smo plemena), neka se zapitaju jesu li oni sretni u brakovima. Vecina se bolje reklamira nego sto je stanje u kuci, glumi se, cuva se pod svaku cijenu jer "sta ce svijet rec" jebiga. Zbog takvog mindseta i jesmo tu gdje smo.

Aktiviraj se malo, treniraj, setaj, trci, bavi se nekih hobijem koji ce ti dosta hormona srece donijeti. Zene namirisu na kilometar kad si ocajan bezivotan, bezvoljan, ali isto tako namirisu i pozitivnu auru, kad si pun energije, samodovoljan, samopouzdan pa ih to i privlaci. Zvuci paradoksalno ali tako je, vjeruj. Nemoj sebe dozivljavati kao neuspjesnog jer si sam, mozda samo nisi dovoljno marketinski odradio dio posla, ako me razumijes sta hocu da ti kazem.

Nadam se da ti je ovaj post barem malo pomogao, da vidis svoje vrijednosti i pozitivne strane i drzim ti fige, samo nemoj past, kako nas narod kaze "kurcu za uho". Sretno! :thumbup:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#107 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Nierika wrote: 24/01/2022 22:29 Sydnor, sve mi je okej u vezi tebe osim kad počneš o tome kako hrpa stvari nije okej u vezi tebe. Malo mi nije bio ok onaj komentar za Tempa koji sam pročitala ali njega svakako nema. :|
Koji komentar, možeš na pp ako želiš :-D
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#108 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Nierika »

Sydnor wrote: 24/01/2022 22:30
Nierika wrote: 24/01/2022 22:29 Sydnor, sve mi je okej u vezi tebe osim kad počneš o tome kako hrpa stvari nije okej u vezi tebe. Malo mi nije bio ok onaj komentar za Tempa koji sam pročitala ali njega svakako nema. :|
Koji komentar, možeš na pp ako želiš :-D
Nemoj zezati, svašta si nešto ružno napisao na temi o Zenici. Pretpostavljam da je i tebe nešto iznerviralo tu ali svejedno. Osim tog komentara, iz moje perspektive fkt okej sve.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#109 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

ucenik1234 wrote: 24/01/2022 22:29
Vidi prijatelju, ja sam 5g mladji od tebe i trenutno sam sam. Imao veza ranije dosta. Shvatio na pocetku 20tih jednu bitnu stvar - ako sam u sebi srecu ne nadjes druze, neces je u drugome naci. Djevojka moze doprinijeti tvojoj sreci ali moras prvo ti sam sa sobom biti sretan. Tebi mozda fali samoaktualizacija, samopouzdanje rekao bih. Osobe koje misle da su nesretne sto su same i da ce im srecu donijeti druga osoba - grdno se varaju.

Ti sto komentarisu sto nisi u braku i sl. gluposti (jedino na balkanu to ima jer smo plemena), neka se zapitaju jesu li oni sretni u brakovima. Vecina se bolje reklamira nego sto je stanje u kuci, glumi se, cuva se pod svaku cijenu jer "sta ce svijet rec" jebiga. Zbog takvog mindseta i jesmo tu gdje smo.

Aktiviraj se malo, treniraj, setaj, trci, bavi se nekih hobijem koji ce ti dosta hormona srece donijeti. Zene namirisu na kilometar kad si ocajan bezivotan, bezvoljan, ali isto tako namirisu i pozitivnu auru, kad si pun energije, samodovoljan, samopouzdan pa ih to i privlaci. Zvuci paradoksalno ali tako je, vjeruj. Nemoj sebe dozivljavati kao neuspjesnog jer si sam, mozda samo nisi dovoljno marketinski odradio dio posla, ako me razumijes sta hocu da ti kazem.

Nadam se da ti je ovaj post barem malo pomogao, da vidis svoje vrijednosti i pozitivne strane i drzim ti fige, samo nemoj past, kako nas narod kaze "kurcu za uho". Sretno! :thumbup:
Znam ja sve to u teoriji i ja sam manje više zadovoljan sa sobom, znam ko sam i šta sam i postigao sam dosta toga no eto nisam nikad imao sreće na tom planu.

Kad sam bio mlađi bilo mi je svejedno jer sam bio siguran da će to doći sa godinama međutim kako ne dolazi tako je i samopouzdanje opalo i počeo sam sumnjat u sebe i bivat očajan.

Eto, mlađi si 5 godina i sam kažeš da si imao mnogo iskustava, a ja skoro nikad ništa :lol: ne znam osnovne stvari.

I ok sve što si rekao ali tipični catch 22, da bi mi samopouzdanje i pozitivna auta narasli trebo bi konačno potporu nekog partnera, a da bih našao partneru trebam samopouzdanje i pozitivnu auru. :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#110 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Nierika wrote: 24/01/2022 22:33
Sydnor wrote: 24/01/2022 22:30

Koji komentar, možeš na pp ako želiš :-D
Nemoj zezati, svašta si nešto ružno napisao na temi o Zenici. Pretpostavljam da je i tebe nešto iznerviralo tu ali svejedno. Osim tog komentara, iz moje perspektive fkt okej sve.
Pa možda me je iznerviralo što mi godinu dana psuje mater na forumu, a administracija ne reaguje.

Ne kajem se ni zbog jedne riječi koje sam mu uputio mada se zaista ne sjećam ijedne što znači da sam vrlo vjerovatno to uradio u afektu.
User avatar
mk ultra
Posts: 19228
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#111 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by mk ultra »

Samo sec, to dođe da smo istih godina
De ba ne dipr, sve je to relativno i sve je prirodno.


Ko trazi, naci ce :wink:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#112 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

mk ultra wrote: 24/01/2022 22:42 Samo sec, to dođe da smo istih godina
De ba ne dipr, sve je to relativno i sve je prirodno.


Ko trazi, naci ce :wink:
Ne znam, meni nije prirodno da za 30 godina (ili 10 haj, necemo brojat prvih 20) ne mogu naći nikog kome ću se svidjet da sa mnom želi makar pokušat :mrgreen:

Sad i da nađem curu ne bih znao šta ću sa njom :lol:

Oprostite vi meni, moram negdje malo dušu razrahatit a ofirno mi je o ovome pričat sa društvom. Ionako me svi zajebavaju, nedo Bog da budem iskren do kraja
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#113 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Nierika »

Sydnor wrote: 24/01/2022 22:40
Nierika wrote: 24/01/2022 22:33

Nemoj zezati, svašta si nešto ružno napisao na temi o Zenici. Pretpostavljam da je i tebe nešto iznerviralo tu ali svejedno. Osim tog komentara, iz moje perspektive fkt okej sve.
Pa možda me je iznerviralo što mi godinu dana psuje mater na forumu, a administracija ne reaguje.

Ne kajem se ni zbog jedne riječi koje sam mu uputio mada se zaista ne sjećam ijedne što znači da sam vrlo vjerovatno to uradio u afektu.
Ne znam, ja sam iz svega što sam pročitala skontala da si mu drag, ali ne poznajem vas a i nisam nikad ranije tebe čitala kako psuješ. A on definitivno provocira. Ne mogu reći da ne razumijem afekt, definitivno razumijem, samo ne mislim da opravdava izrečeno. Tako i sebi kažem kad uradim/kažem nešto u afektu.
ucenik1234
Posts: 923
Joined: 06/11/2012 22:10

#114 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ucenik1234 »

Sydnor wrote: 24/01/2022 22:39
ucenik1234 wrote: 24/01/2022 22:29
Vidi prijatelju, ja sam 5g mladji od tebe i trenutno sam sam. Imao veza ranije dosta. Shvatio na pocetku 20tih jednu bitnu stvar - ako sam u sebi srecu ne nadjes druze, neces je u drugome naci. Djevojka moze doprinijeti tvojoj sreci ali moras prvo ti sam sa sobom biti sretan. Tebi mozda fali samoaktualizacija, samopouzdanje rekao bih. Osobe koje misle da su nesretne sto su same i da ce im srecu donijeti druga osoba - grdno se varaju.

Ti sto komentarisu sto nisi u braku i sl. gluposti (jedino na balkanu to ima jer smo plemena), neka se zapitaju jesu li oni sretni u brakovima. Vecina se bolje reklamira nego sto je stanje u kuci, glumi se, cuva se pod svaku cijenu jer "sta ce svijet rec" jebiga. Zbog takvog mindseta i jesmo tu gdje smo.

Aktiviraj se malo, treniraj, setaj, trci, bavi se nekih hobijem koji ce ti dosta hormona srece donijeti. Zene namirisu na kilometar kad si ocajan bezivotan, bezvoljan, ali isto tako namirisu i pozitivnu auru, kad si pun energije, samodovoljan, samopouzdan pa ih to i privlaci. Zvuci paradoksalno ali tako je, vjeruj. Nemoj sebe dozivljavati kao neuspjesnog jer si sam, mozda samo nisi dovoljno marketinski odradio dio posla, ako me razumijes sta hocu da ti kazem.

Nadam se da ti je ovaj post barem malo pomogao, da vidis svoje vrijednosti i pozitivne strane i drzim ti fige, samo nemoj past, kako nas narod kaze "kurcu za uho". Sretno! :thumbup:
Znam ja sve to u teoriji i ja sam manje više zadovoljan sa sobom, znam ko sam i šta sam i postigao sam dosta toga no eto nisam nikad imao sreće na tom planu.

Kad sam bio mlađi bilo mi je svejedno jer sam bio siguran da će to doći sa godinama međutim kako ne dolazi tako je i samopouzdanje opalo i počeo sam sumnjat u sebe i bivat očajan.

Eto, mlađi si 5 godina i sam kažeš da si imao mnogo iskustava, a ja skoro nikad ništa :lol: ne znam osnovne stvari.

I ok sve što si rekao ali tipični catch 22, da bi mi samopouzdanje i pozitivna auta narasli trebo bi konačno potporu nekog partnera, a da bih našao partneru trebam samopouzdanje i pozitivnu auru. :lol:
Mnogi u okolini su se sa 24 ozenili i imaju porodicu, ja sam - i apsolutno ne smatram sebe manje vrijednim u odnosu na njih, jer ja tako hocu.

Radi na sebi, budi malo samoziv, treniraj, kad budes vidio rezultate treniranja forme vidjet ces da ide uzlazno samopouzdanje. Vjerujem da ti finansije nisu problem veliki, barem sam takav dojam stekao iz tvojih postova, aktiviraj se u PD neko, planinari, pa sredi profil na ig i fb da sam od sebe bari - odnosno pokazi da si aktuelan i da imas zivot.

Masa djevojaka ostavi momke zbog nedostatka inicijative, pogotovo ako je momak inertan a djevojka zeli nove stvari probati (kino, pozoriste, sport), jer nije zivot kafa, kuca, posao, to dodije svakom brzo. Naravno, sto sam iznad pisao za profile na drustvenim mrezama, jer je potrebno "poruku" poslati publici sta radis, cime se bavis i sl.

Ako niko ne zna da si zanimljiv (iako jesi) onda ti nema koristi od silnih desavanja, hobija, bavljenja sportom i sl.

Sto se medjuljudskih odnosa tice, sve je marketing, kako ti sebe pokazes - prodas okolini. Naravno, ne smijes fakeat u tomer jer se brzo provali.

Kad sve ovo uradis, onda ces vidjeti kako same djevojke mijenjaju odnos prema tebi, jer si im zanimljiviji. A da bi imao kontakt s djevojkama, moras se ukljuciti u odredjene krugove ljudi, teretana, planinarsko drustvo, sportski klub, biblioteka i negdje gdje ces biti po prirodi stvari biti primoran za socijalnu interakciju. U sustini nema nista od ustaljenog modela kafa, posao, kuca - to je sve komfort zona i nema tu nikakvog napretka.

Meditiraj, radi ono sto volis, pokloni svaki dan za sebe sat i taj sat radi nesto sto te opusta, usrecuje. :thumbup:

Ostale savjete naplacujem :D
User avatar
mk ultra
Posts: 19228
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#115 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by mk ultra »

Sydnor wrote: 24/01/2022 22:47
mk ultra wrote: 24/01/2022 22:42 Samo sec, to dođe da smo istih godina
De ba ne dipr, sve je to relativno i sve je prirodno.


Ko trazi, naci ce :wink:
Ne znam, meni nije prirodno da za 30 godina (ili 10 haj, necemo brojat prvih 20) ne mogu naći nikog kome ću se svidjet da sa mnom želi makar pokušat :mrgreen:

Sad i da nađem curu ne bih znao šta ću sa njom :lol:

Oprostite vi meni, moram negdje malo dušu razrahatit a ofirno mi je o ovome pričat sa društvom. Ionako me svi zajebavaju, nedo Bog da budem iskren do kraja
Ti ko da ti je 89 :mrgreen:

Pokusaj sa 10
9 ces pasti jedna ce proci
Ali izbij sevi iz glave da je neko posebniji... Aha, kako da ne.
Sve je to u 5 deka, jedino sto bude razlicitih profila koje drstvo na kraju usmjeri
Ali da ne moze nista, nema sanse

Bez pokusaja neces ni imati sansu da ostvaris
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#116 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

mk ultra wrote: 24/01/2022 22:51
Pokusaj sa 10
9 ces pasti jedna ce proci
Ali izbij sevi iz glave da je neko posebniji... Aha, kako da ne.
Sve je to u 5 deka, jedino sto bude razlicitih profila koje drstvo na kraju usmjeri
Ali da ne moze nista, nema sanse

Bez pokusaja neces ni imati sansu da ostvaris
Pokušao sam brat bratu sa 50 pa ništa :lol:
Ma biži jebajga, kažem sebi neću više kukat i opet se iskukam.
Odoh spavat, sutra pred komisijom polažem za voz :run:
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#117 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by klaki »

Nije ni samopouzdanje, plata i uredjena prezentacija na drustvenoj mrezi garant.

Moras se covjek vrtiti u vise socijalnih krugova i upoznavati vise osoba. Ovo govorim iz iskustva jbg

Ni naprdivanje preko chatova nije neka sreca...
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#118 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by klaki »

A da se ljudi sve vise zatvaraju u sebe - zatvaraju, neovisno o polu

Neka me forumasice isprave ako grijesim ali sticem dojam da i žene sve nerealnije kriterije postavljaju, ili tacnije nerealnu sliku u glavama stvaraju iako se uvijek ukazuje na futilnost istog :-)

A po belaju i muskarci to pocinji raditi

Mene sto se tice bitno mi je da mozemo pricati i dogovoriti se, ali i ovo je izgleda jeben kriterij :-)
Last edited by klaki on 24/01/2022 23:01, edited 1 time in total.
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#119 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Nierika »

klaki wrote: 24/01/2022 22:57 A da se ljudi sve vise zatvaraju u sebe - zatvaraju, neovisno o polu
Ovako nešto - :skoljka:
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#120 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by klaki »

Za ove nerealne kriterije ponajvise krivim socijalne mreze :|
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#121 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ortodont »

Sydnor wrote: 24/01/2022 17:19

I nisam još 36-37 nego 30 okruglo
Tek pocinju prave stvari. Zene su u primeu 18-25 i naravno da tada gledaju top 5% muskaraca.
Kad krenu tridesete vrijednost pada i da vidis kako gledaju drugačije.
Druze, manje žaljenja, a vise rada na sebi (malo red pill sadrzaja ti ne bi skodilo, teretana, musko društvo koje te poziva na odgovornost i rad, knjige, hobiji) i vidjet ces promjene.
I obavezno mladju, sa 30 ti možeš lagano djevojku od 22 naci koja nije prošla sito i reseto.
snijeg_led
Posts: 6679
Joined: 08/12/2019 21:35

#122 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by snijeg_led »

Jasta ce sve lete. Ja kad sam imala 22 nije mi padao na pamet neko od 30, bilo mi to pravo staro - 8 godina razlike :D
Ne lozi ga bez veze
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5532
Joined: 04/08/2020 19:22

#123 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by -Chesterfield- »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 23:10 Jasta ce sve lete. Ja kad sam imala 22 nije mi padao na pamet neko od 30, bilo mi to pravo staro - 8 godina razlike :D
Ne lozi ga bez veze
Ne loži ga bez veze. On kada bude imao 45 same će mu se javljati one od 35+
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#124 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ortodont »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 23:10 Jasta ce sve lete. Ja kad sam imala 22 nije mi padao na pamet neko od 30, bilo mi to pravo staro - 8 godina razlike :D
Ne lozi ga bez veze
Jedno od pravila je da se ne slušaju klix savjeti od zena jer jedno kazu, a drugačije se ponasaju. :D
To sto ti tako mislis ne znači da sve zene tako misle. Budi uvjerena da je drugačije. Muskarac ako je sredjen sa 30, finansije ako su ok, ako je iole fit, svoj čovjek i nije beta obicna je prilika za svaku zenu. Curi od 22 znas koliko je zanimljiv vrsnjak od 22 kojem mama placa kafe.

Btw, moja je mladja 8 tako da.
Last edited by ortodont on 24/01/2022 23:17, edited 1 time in total.
Nierika
Posts: 4118
Joined: 17/03/2020 00:41

#125 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Nierika »

ortodont wrote: 24/01/2022 23:05
Sydnor wrote: 24/01/2022 17:19

I nisam još 36-37 nego 30 okruglo
Tek pocinju prave stvari. Zene su u primeu 18-25 i naravno da tada gledaju top 5% muskaraca.
Žene generalno traže one osobine u muškarcima koje žele razviti u sebi. Prije ili kasnije će naići neko ko će htjeti razviti osobine koje Sydnor ima.
Post Reply