Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#76

Post by _MaYa_ »

Sarajevska Princeza wrote:Ja nisam musko i ne zenim se. :lol:

prodajes se pod neku urbanu djevojku a ovakve izjave stvarno ti skode image-u :roll:
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#77 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces

Post by _MaYa_ »

Sarajevska Princeza wrote:"Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se"....... rece Kierkegaard. :D

Pitanje glasi: Zasto je Kierkegaard to rekao? :D

a opet je bolje da te otac hrani...nego (kako je to uobicajeno) svekar...bljak

pu pu sto dalje od mene

zajednice su uzasne...


brak? papiri ili bez papira, vec sam rekla kakvo je moje misljenje o papirima...???

tako da mozete zajebati ovu poslovicu izreku krilaticu il sta je...i jednostavno zivjeti a ne zeniti se, tj :) to je nesto izmedju :)

ma svejedno...rano mi je jos...kad budem stara koka onda bum se brinula ovako..nis :zzzz:
Zreli
Posts: 352
Joined: 20/10/2003 00:00

#78

Post by Zreli »

pa prema tome bi trebalo svi jedno sa 35 svi da izvrse samoubistvo.
99% mudrih izreka su neopisivo sranje, koje opet 99% ljudi drzi za savrene tajne ovozemaljskog zivota ...


istina to sam ja
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#79 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by snijeg_led »

Jeste li se pokajali ili niste?
vrijeme je da sumiramo poslije toliko godina :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#80 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by seln »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 05:51 Jeste li se pokajali ili niste?
vrijeme je da sumiramo poslije toliko godina :D
Ja nisam.
Ozenio sam se bas nekako u vrijeme kad je pocela ova tema.
Naravno, ima dana kad se zapitam zasto trpim prokletu vjesticu...
ali sutradan mi obicno dodje odgovor: zato sto je volim.
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#81 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by saale »

U blizem okruzenju imam par primjera, situiranih muskaraca u kasnim 30 na pragu 40, naravno nisu ozenjeni, i daljie nesta mudruju, ko kakve zenturace postali, jedino cime se bave je ko je sta rekao i td,,zivot nula, jedna velika QARINA :zzzz:
dorkcic
Posts: 752
Joined: 19/12/2008 20:26

#82 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by dorkcic »

saale wrote: 24/01/2022 08:03 U blizem okruzenju imam par primjera, situiranih muskaraca u kasnim 30 na pragu 40, naravno nisu ozenjeni, i daljie nesta mudruju, ko kakve zenturace postali, jedino cime se bave je ko je sta rekao i td,,zivot nula, jedna velika QARINA :zzzz:
Ja znam jednog koji vječito sere protiv braka, nemojte se ženit ovo ono, žene vake nake, a lik se nikad nije ženio i neće ga nijedna ni za momka jer je naporan i nikakav. Sutra kad bi mu došla kakva zgodna ženska i zaprosila ga, odmah bi pristao :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#83 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Mnogi samci bi vrlo rado željeli uploviti u bračne vode, imati svoju porodicu, podijeliti život sa nekim no iz nekog razloga su neprimjetni i suprotan spol ih uopšte ne doživljava kao potencijalnog partnera.

Dakle polazim od sebe, 30 mi je, maštam o svojoj porodici, o kćerci abd sa ženom koju volim ali džaba kad ni jedna djevojka mene ne doživljava ni kao priliku ni kao potencijalnog momka, a kamoli supruga.

I šta sad, ako dočekam 36-37 narod će me gledat kao debila nekog, a u biti nisam nikad ni dobio priliku da dokažem koliko vrijedim. A što je najgore, kako vrijeme protiče i sam počinjem mislit da nemam ništa za ponuditi nekoj ženi.
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#84 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Spiritbreaker »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 05:51 Jeste li se pokajali ili niste?
vrijeme je da sumiramo poslije toliko godina :D
Da se nisam pokajao ne bih se ni razveo :lol: :lol: :lol:
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#85 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by RagibUzoriti »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 05:51 Jeste li se pokajali ili niste?
vrijeme je da sumiramo poslije toliko godina :D
Tesko pitanje :D

Oba odgovora bi bila ispravna-i jesam i nisam :-)
detroit-mercy
Posts: 15990
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#86 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by detroit-mercy »

snijeg_led wrote: 24/01/2022 05:51 Jeste li se pokajali ili niste?
vrijeme je da sumiramo poslije toliko godina :D
Te kruh, sad skonta da je tema 17-18 godina stara, toliko sam odprilike u braku :mrgreen:.
Cuj jesam li se pokajao, pa da sam se pokajao ne bih jos uvijek bio u ovoj zajednici, a mozda tu igra ulogu i moje stupanje u brak.
U brak sam stupio kad sam bio spreman, kad mi vise nije bilo interesantno izlaziti, ganjati trebe, lutati okolo. Jednostavno dodje to vrijeme kad skontas da si spreman za nesto drugo da ti ovo staro vise ne pricnjava zadovoljstvo.
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#87 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by snijeg_led »

Sydnor wrote: 24/01/2022 11:26 Mnogi samci bi vrlo rado željeli uploviti u bračne vode, imati svoju porodicu, podijeliti život sa nekim no iz nekog razloga su neprimjetni i suprotan spol ih uopšte ne doživljava kao potencijalnog partnera.

Dakle polazim od sebe, 30 mi je, maštam o svojoj porodici, o kćerci abd sa ženom koju volim ali džaba kad ni jedna djevojka mene ne doživljava ni kao priliku ni kao potencijalnog momka, a kamoli supruga.

I šta sad, ako dočekam 36-37 narod će me gledat kao debila nekog, a u biti nisam nikad ni dobio priliku da dokažem koliko vrijedim. A što je najgore, kako vrijeme protiče i sam počinjem mislit da nemam ništa za ponuditi nekoj ženi.
Sta mislis da trebas ponuditi, sta imas i sta ti jos fali? Nista se nece samo desiti nego moras ucestvovati, tvoj zivot je u tvojim rukama.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#88 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

Šta znači moraš učestvovati? :lol:

Samaca je sve više i više, a kako vrijeme prolazi situacija će biti samo gora. Nažalost, danas samo 10% muškaraca može ponuditi ono što 80% žena želi i ja nisam u toj skupini.

Prosječan sam i kao takav nemam nikakve šanse.
detroit-mercy
Posts: 15990
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#89 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by detroit-mercy »

Sydnor wrote: 24/01/2022 16:38 Šta znači moraš učestvovati? :lol:

Samaca je sve više i više, a kako vrijeme prolazi situacija će biti samo gora. Nažalost, danas samo 10% muškaraca može ponuditi ono što 80% žena želi i ja nisam u toj skupini.

Prosječan sam i kao takav nemam nikakve šanse.
Pa nisu ni sve zenske top modeli i jos uz to naucnice svjetskog glasa :mrgreen:. Uz to, ti si 36-7 godina, u tim godinama da si Brad Pitt nisi vise ko kad ti je bilo 20tak a i zene gledaju druge stvari.
Mozda pucas na vise mete, smanji malo visinu mete, ne moras odstrijeliti kapitalca.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#90 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

detroit-mercy wrote: 24/01/2022 16:59 Pa nisu ni sve zenske top modeli i jos uz to naucnice svjetskog glasa :mrgreen:. Uz to, ti si 36-7 godina, u tim godinama da si Brad Pitt nisi vise ko kad ti je bilo 20tak a i zene gledaju druge stvari.
Mozda pucas na vise mete, smanji malo visinu mete, ne moras odstrijeliti kapitalca.
Ma kakav ja i kapitalac. Čak i ona što ima jedva srednju završenu misli da zaslužuje bolje, da je tamo negdje čeka bosanska verzija Brad Pitta. :D

Nisam nikad ni pucao visoko, sve što sam ikad želio je neko meni sličan ali eto očigledno nisam te sreće druže moj.

I nisam još 36-37 nego 30 okruglo :D
Doduše ima tu i do mene, nisam nikad vala znao sa ženama.

Sad kako starim pogotovo ne znam, kad nisam uspio na mladost ništa, sumnjam da ću i sad. Jebajiga.
User avatar
astala_vistala
Posts: 1411
Joined: 17/11/2009 23:31
Location: Namibija

#91 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by astala_vistala »

Problem većine slobodnih muskaraca je što poslije 30-te gotovo ugase socijalni zivot, druzenja i izlasci se sveli na minimum i prirodno sebi smanje bilo kakve sanse za upoznavanje novih ljudi.. Ta interakcija sa ljudima je najbitnija.. Što je bitno žene nakon 25 ili 30-te zaboli dupe kako izgledas, one žele sigurnost za budući zivot i potomke, malo jeste brutalno al cinjenica. I normalno shodno obimu primanja ovisi postovanje ljudi oko vas pa tako i sansi za kvalitetnog partnera.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10994
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#92 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Tito_i_Partija »

Sydnor wrote: 24/01/2022 17:19
detroit-mercy wrote: 24/01/2022 16:59 Pa nisu ni sve zenske top modeli i jos uz to naucnice svjetskog glasa :mrgreen:. Uz to, ti si 36-7 godina, u tim godinama da si Brad Pitt nisi vise ko kad ti je bilo 20tak a i zene gledaju druge stvari.
Mozda pucas na vise mete, smanji malo visinu mete, ne moras odstrijeliti kapitalca.
Ma kakav ja i kapitalac. Čak i ona što ima jedva srednju završenu misli da zaslužuje bolje, da je tamo negdje čeka bosanska verzija Brad Pitta. :D
Ima veze i to. Neki dan je bila studija/članak da se top 78% žena na Tinderu takmiče za top 20% muškaraca. Dok se 80% muškaraca takmiči za onaj donji ostatak od 22% žena.

https://medium.com/@worstonlinedater/ti ... df370a6e9a
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#93 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Sydnor »

To i ja kažem, znam mnogo više muškaraca samaca nego žena koje su same. A i one koje su same - same su jer to žele, dok su muškarci samci silom prilika.

Evo zadnji slučaj, seka od najboljeg jarana se razvela od lika koji je pio, potkradao je, kockao, čije je dugove vraćala i slično...i mene jaran nagovara javi joj se, ovo-ono, ja ću to sredit, niotkud ona meni lajka nešto i ja se javim da bi mi ostavila seen :lol: Neki dan slučajno kod jarana i bezze nešto pričamo i pozovem je na kafu najnormalnije, laganica, ništa navalentno da bi ona dala neki neodređen odgovor :lol: ma vozdra ba.

A s druge strane osjećam se tako jadno jer sam jedini samac u tom nekom društvu, polako počinjem dobijat osjećaj da me ostali žale.

Lol, ne znam - nisam pametan po tom pitanju. Da šta i čemu vrijedim neka bi se sigurno dosad zakačila za mene. Istinaje vjerovatno da sam bezveznjaković i bezličan ali da to sebi još nisam priznao.

Jbg, šta da radim. It is what it is. Uvijek je bilo tako tih samaca čudaka koji nikad nisu imali nikog samo u mladosti nisam mogao ni zamisliti da ću to biti ja.
detroit-mercy
Posts: 15990
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#94 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by detroit-mercy »

Sydnor wrote: 24/01/2022 17:53 To i ja kažem, znam mnogo više muškaraca samaca nego žena koje su same. A i one koje su same - same su jer to žele, dok su muškarci samci silom prilika.

Evo zadnji slučaj, seka od najboljeg jarana se razvela od lika koji je pio, potkradao je, kockao, čije je dugove vraćala i slično...i mene jaran nagovara javi joj se, ovo-ono, ja ću to sredit, niotkud ona meni lajka nešto i ja se javim da bi mi ostavila seen :lol: Neki dan slučajno kod jarana i bezze nešto pričamo i pozovem je na kafu najnormalnije, laganica, ništa navalentno da bi ona dala neki neodređen odgovor :lol: ma vozdra ba.

A s druge strane osjećam se tako jadno jer sam jedini samac u tom nekom društvu, polako počinjem dobijat osjećaj da me ostali žale.

Lol, ne znam - nisam pametan po tom pitanju. Da šta i čemu vrijedim neka bi se sigurno dosad zakačila za mene. Istinaje vjerovatno da sam bezveznjaković i bezličan ali da to sebi još nisam priznao.

Jbg, šta da radim. It is what it is. Uvijek je bilo tako tih samaca čudaka koji nikad nisu imali nikog samo u mladosti nisam mogao ni zamisliti da ću to biti ja.
Pa cekaj sad, puno vise muskaraca samaca a procentualno su muski i zenski tu negdje, sta onda narusava balans :mrgreen:. Plus ne predaji se lako, ako ti je dala neodredjeni odgovor znaci nije rekla ne, sto to odmah uzimas kao ne. Potrudi se malo, memoj odmah odustajati.
User avatar
vjeshalica
Posts: 16988
Joined: 31/03/2019 14:56

#95 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by vjeshalica »

Sydnor wrote: 24/01/2022 11:26 Mnogi samci bi vrlo rado željeli uploviti u bračne vode, imati svoju porodicu, podijeliti život sa nekim no iz nekog razloga su neprimjetni i suprotan spol ih uopšte ne doživljava kao potencijalnog partnera.

Dakle polazim od sebe, 30 mi je, maštam o svojoj porodici, o kćerci abd sa ženom koju volim ali džaba kad ni jedna djevojka mene ne doživljava ni kao priliku ni kao potencijalnog momka, a kamoli supruga.

I šta sad, ako dočekam 36-37 narod će me gledat kao debila nekog, a u biti nisam nikad ni dobio priliku da dokažem koliko vrijedim. A što je najgore, kako vrijeme protiče i sam počinjem mislit da nemam ništa za ponuditi nekoj ženi.
Imas, ali s obzirom na trenutni poremeceni sistem vrijednosti i opcenito najezde veoma losih ljudi i medjuljudskih odnosa nemoj da te to mnogo razocarava.Ima dosta i nerealnosti,glupavih svjetonazora,ocekivanja da si neki Rokfeler,maconja i slicno jer je ljudima opcenito popijen mozak.
Nemoj sad gledati da je svaki brak premija necija,vjeruj kad sagledas danas bolje biti sam nego u losem drustvu,nadalje ne znas ti kako neko vodi od te tvoje raje zivot u 4 zida i sto mozda ne iznose svoje prljave gace na uvid.
Ja koliko sam vidjela i primjetila dosta ljudi ufitiljilo nerealne zahtjeve i dosli do stavova zahvaljujuci laznim zivotima po drustvenim mrezama.
Probaj jednostavno neko vrijeme da ne mislis i ne dozivljavas to uopce kao predmet interesovanja,kad se najmanje nadas pojavi se neko.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#96 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by GandalfSivi »

Vjezbom do savrsenstva :) Zenio sam se dok nisam nasao onu pravu :)
snijeg_led
Posts: 6675
Joined: 08/12/2019 21:35

#97 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by snijeg_led »

Ucestvovati znaci moras raditi na sebi. Ako imas los posao i mala primanja i zivis kod roditelja, znaci moras se jos obrazovati i traziti nesto bolje da se osamostalis.
Zene vole uspjesne muskarce pa i onda kad ni same nemaju sta ponuditi - LOL
Ne mogu vjerovati da sam ovo napisala :lol:
User avatar
Rootboi
Posts: 20559
Joined: 07/06/2011 17:14

#98 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by Rootboi »

Sydnor wrote: 24/01/2022 11:26 Mnogi samci bi vrlo rado željeli uploviti u bračne vode, imati svoju porodicu, podijeliti život sa nekim no iz nekog razloga su neprimjetni i suprotan spol ih uopšte ne doživljava kao potencijalnog partnera.

Dakle polazim od sebe, 30 mi je, maštam o svojoj porodici, o kćerci abd sa ženom koju volim ali džaba kad ni jedna djevojka mene ne doživljava ni kao priliku ni kao potencijalnog momka, a kamoli supruga.

I šta sad, ako dočekam 36-37 narod će me gledat kao debila nekog, a u biti nisam nikad ni dobio priliku da dokažem koliko vrijedim. A što je najgore, kako vrijeme protiče i sam počinjem mislit da nemam ništa za ponuditi nekoj ženi.
Takv'o te razmišljanje jebe Image
a žene to mogu nesvjeno namirisat' k'o i strah,gled'o sam na discoveryu jednom
Image
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2429
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#99 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by ZyzzSar »

Sydnor wrote: 24/01/2022 16:38 Šta znači moraš učestvovati? :lol:

Samaca je sve više i više, a kako vrijeme prolazi situacija će biti samo gora. Nažalost, danas samo 10% muškaraca može ponuditi ono što 80% žena želi i ja nisam u toj skupini.

Prosječan sam i kao takav nemam nikakve šanse.
a sta podrazumijevas tod tim?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#100 Re: Ako se ozenis pokajaces se - ako se ne ozenis pokajaces se.

Post by exliberal-ex »

GandalfSivi wrote: 24/01/2022 18:38 Vjezbom do savrsenstva :) Zenio sam se dok nisam nasao onu pravu :)
Meni dosta jednom :) nepada mi na pamet da se zajebavam opet
Post Reply