Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
hanny12
Posts: 3036
Joined: 29/10/2012 19:41
Location: u njegovom snu

#601 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by hanny12 »

GREŠNICA

Jesam li grešna što sam te poželela
u noćima besanim željna te sanjala
glavu na meki jastuk spuštala
a rame tvoje snažno zamišljala.

Jesam li grešna što te osetim
u kosi svojoj dok zora se budi
i čašu dok žednim usnama prinosim
dah tvoj na rubu njenom što osetim.

Jesam li grešna što uzdah mi se otme
kada na tebe pomislim mili
kada poželim da ti se dam
pa stežem grudi bolne strast da obuzdam.

Jesam li grešna što želim biti
mala kapljica znoja tvog
niz tebe da klizim,da te izludim
da sam ti želja u snovima bludnim. :kiss:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#602 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Zatamnjena stakla »

Ofajla!
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#603 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

Od neki dan ...sreci nema kraja. Decembar mi je uvijek poseban mjesec...uvijek je u tom mjesecu meni najbliza......nm
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#604 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...na tromeđi, tamo negdje između sreće, požude i beskrajne tuge, počiva sjećanje na tebe...pitam se kako da mislim loše o tebi, kad bila si sunce neba moga, bila si razlog sukoba srca i razuma mog; bez tebe osta nedosanjan san, u tišini kroz suze...bez tebe, osta skamenjen, prazan pogled u daljinu...na tromeđi, negdje između patnje, promašaja i samoće, bolujem od otvorenog preloma duše
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#605 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Zatamnjena stakla »

x_lecter wrote:mogu samo za sebe napisati da sam konj.
Mjera :mrgreen:
marksel
Posts: 3
Joined: 19/12/2013 09:04

#606 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by marksel »

Bili smo zajedno godinu ipo al doslovno svaki trenutak zajedno. Zivio je kod mene bio je najljubomornija osoba koju sam ikada upoznala, medjutim uzivala sam u tome .. volio me je vise od svega ali ja to nissam cijenila i mislila sam da ce me tako voljeti i paziti svaki muskarac.. doslo je do konflikta jedne "bitke" ako je nogu tako nazvati gdje je on nasurnuo na mene jer sam bila sa njegovim rodjakom. Otisli smo u policijsku stanocu gdje sam ga prijavila i kad je on zavrsio sa ispitivanjem hpitao je policajca hoce li me on vratiti kuci ...kaze mu policsjs moj sine ona td prijsvila a ti pitas. Da je kuci vratis.. ne znam zasto ali mi je to bilopreslatko ... Poslije toga smo se tajno vidjali i nismo bili vezi ali je on i dalje bio ljubomoran .. ja sam nasla momka i ne znam kako je to prihvatio na pocetku al nije pokazivao ljubomoru toliku kao inace govorio je za njega da je kretenn bla bla.. iii nadje curu stariju od sebe kojoj je zadnji voz i tek sada sam shvatia koliko ga volim iako imam drugog momka i koliko zelim biti s njim . Ali on se zeni dogodine i ja stvarno ne znam kako da to podnesem
User avatar
divlji vjetar
Posts: 10087
Joined: 22/11/2013 11:32
Location: tu negdje oko tebe,

#607 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by divlji vjetar »

Pisala bih al i sjecanje boli. Svako jutro pocinjem s tobom, svaki san odsanjan je tobom. I ove oci gledaju za tobom, izgubljen u masi izgubljenih, ljubavi do mene je, al nikad bas nikad saznat neces taj bol.jer taj bol je meni kazna. Vidis da nisam divlja.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#608 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...sjećaš li se; onog dana, jedna je sjenka ponovila oblik tvojih usana na mom ramenu i obodu prazne čaše; iz nerastvorenih, sklopljenih ruku pobjegla je nesmotreno velika, malena nada u tom kafeu u srcu grada; čak i sada, kad me misli, sjećanja davna slučajno odvedu do starog našega mjesta, pitam se da l još uvijek kriju pjesmu koja nam se nudila; sjećaš li se...ili se to samo ja ponavljam, sam i zamišljen za stolom koji su davno odnijeli
User avatar
Nekatamo
Posts: 567
Joined: 18/01/2013 22:33

#609 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Nekatamo »

I sada ,zelim da kazem njemu koji ovo nikad nece procitati i vama koji hocete svako slovo-Znacio mi je,puno mi je znacio. Iako sam puno puta rekla suprotno,pokazala suprotno,znacio mi je. Uvukao se pod kozu,postao dnevna doza zivota. Bio je i ostao nesto lijepo,svijetlo u mom mraku. Uvijek cu pamtiti male prstice koje me hvataju za ruku i ne daju mi da odem i teske korake koje ga vode kuci,ali ne mojoj. I sada,kada je ovo sve proslo,mogu slobodno reci da je sve ovo trebalo da se desi da bih shvatila da i ja mogu biti voljena,da mogu biti predmet necije maste i da se mogu uklopiti u necije planove za buducnost. I zato sam napisala ovu pricu,kao znak zahvalnosti. S.,veliko ti hvala i zbogom. Garavi andjeo ce te zauvijek pamiti. Po dobru.
milojko_
Posts: 4
Joined: 07/01/2014 19:03

#610 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by milojko_ »

Arijanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User avatar
Napaćeni
Posts: 15
Joined: 15/06/2013 18:20

#611 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Napaćeni »

Ko biva zaboravio je..ne, ne želim je zaboraviti, ona je bila moje svijetlo u mraku, onda kada to nisam znao, a kao i uvijek ostaviti cu samo lijepe uspomene, da, naše lijepe uspomene ti koja ovo nećeš nikada procitati, ti koja me sada blatiš, al ti ne zamjerim, voljeli smo se, volila si me, bilo je lijepo dok je trajalo, uvijek cu te voljeti i uvijek cu brinuti za tebe i jos uvijek ti svaki grijeh pretvorim u sjaj. O da, često te snivam, zaboravih ti to reći, mozda cak prečesto, al makar' u snu te imam, ti i tvoj osmijeh i naš poljubac...volim te torlo :)
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#612 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

I opet, opet onaj osjecaj......san.....dodirnuo sam te, odmah nakon toga sam se probudio.
Zaspao..i nastavak sna...dodirnuo sam te, osjetio tvoje predivne ruke.
osjetio sam neku moc, moc koju si mi dala...koja mi je falila sve ove godine.....Neku noc poslane poruke, su bile iz sna..nisam mogao a da ti ne napisem. Jos uvijek je sve na istom, jos se nista nije promijenilo, jos mi je miris tvoga tijela u glavi, jos sam opcinjen...i nikad nece proci.
Ne....nisam vise za pisanje...nemam jacinu...nastavak slijedi.....nm bubbi
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#613 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

http://t.co/NiXOgChqF5 sinoc inspirisan ovim filmom.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#614 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by edo_79 »

Image
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#617 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

Sreci nema kraja
mehmed+alija
Posts: 59
Joined: 16/01/2014 00:24

#618 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by mehmed+alija »

1. Šifra: Đavo u boci

Bili smo klinci oboje, istih godina, i imala je lijepu dugu kosu, i sitne ali izrazajne tamne oci i uvijek zavodljiv osmijeh. Druzili se, smijali, ali se na koncu udala.
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1265
Joined: 26/07/2011 01:12

#619 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Rijeka_snova »

...
Last edited by Rijeka_snova on 12/05/2020 01:16, edited 1 time in total.
User avatar
sluga_okupatora
Posts: 674
Joined: 01/08/2013 19:47

#620 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by sluga_okupatora »

Haj' da i ja probam - o svojoj ljubavi :)

Upoznali smo se davne 1994, prvi razred gimanzije, zajedno u razredu – trebalo mi je 24 sata da se zaljubim u nju al’ ono do bola. Postali smo pravo dobri prijatelji, vidjali se non-stop u skoli i u gradu. Ja u to vrijeme bio ko fol mangup, vise mi bilo stalo do degeneka u parku nego do treba a ona nadje momka I to njihovo preraste u dugogodisnju vezu.

Patio sam, brat bratu,4 godine za njom – sve ono super jarani u skoli ili kad se nadjemo u gradu a kad dodjem kuci , hebo bi sam sebe kol’ko mi je tesko bilo. Jos kad je vidim sa momkom odose u kafic a mene drotovi vode u stanicu da mi uteftere jos jednu kaznu za narusavanje reda i mira – to mi je bilo dno dna. :(

I onda dolazi taj 29 novembar 1998, sreo je u gradu. nesto je bila u bedu tu noc i ja je nazvao kada sam se vratio iz carsije i malo po malo (razgovor je trajao 5 sati) ja joj kazem da sam zaljubljen u nju i da je volim od dana kada sam je upoznao. Jos sam joj rekao i da nije problem ako me posalje u pm ali da sam ja morao da sve to izbacim iz sebe. Kaze ona meni da i ona mene voli i to ne kao jarana nego ono pravo. Rece da me voli vec godinama i da nije smjela nista da kaze da je ne bih ismijao i da ne bi izgubila prijateljstvo koje smo imali. Nisam znao sta da radim, dal' da placem ili da se smijem, sto zbog njenog priznanja sto zbog cinjenice da sam bio toliki degenerik i cekao 4 godine da joj izjavim ljubav.

Prodje od tada vise od 15 godina, jos smo zajedno – I dan danas znamo provesti citavu noc pricajuci o svemu i svacemu al’ bas cijelu noc. Onako kako to rade jarani kada se ne vide po 10-15 godina. :)
U braku smo evo deveta godina, rodila mi je sina i sve je onako kako smo i sanjali zajedno zagrljeni krajem devedestih.
Uz njenu ljubav, podrsku i razumijevanje sam prosao process od dekintiranog carsijskog klosara do rukovodeceg kadra jedne renomirane strane kompanije.

I samo jos jedno da kazem;

“Hvala ti na svemu, moja jedina ljubavi”
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#621 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by plain vanilla »

sluga_okupatora wrote:Haj' da i ja probam - o svojoj ljubavi :)

Upoznali smo se davne 1994, prvi razred gimanzije, zajedno u razredu – trebalo mi je 24 sata da se zaljubim u nju al’ ono do bola. Postali smo pravo dobri prijatelji, vidjali se non-stop u skoli i u gradu. Ja u to vrijeme bio ko fol mangup, vise mi bilo stalo do degeneka u parku nego do treba a ona nadje momka I to njihovo preraste u dugogodisnju vezu.

Patio sam, brat bratu,4 godine za njom – sve ono super jarani u skoli ili kad se nadjemo u gradu a kad dodjem kuci , hebo bi sam sebe kol’ko mi je tesko bilo. Jos kad je vidim sa momkom odose u kafic a mene drotovi vode u stanicu da mi uteftere jos jednu kaznu za narusavanje reda i mira – to mi je bilo dno dna. :(

I onda dolazi taj 29 novembar 1998, sreo je u gradu. nesto je bila u bedu tu noc i ja je nazvao kada sam se vratio iz carsije i malo po malo (razgovor je trajao 5 sati) ja joj kazem da sam zaljubljen u nju i da je volim od dana kada sam je upoznao. Jos sam joj rekao i da nije problem ako me posalje u pm ali da sam ja morao da sve to izbacim iz sebe. Kaze ona meni da i ona mene voli i to ne kao jarana nego ono pravo. Rece da me voli vec godinama i da nije smjela nista da kaze da je ne bih ismijao i da ne bi izgubila prijateljstvo koje smo imali. Nisam znao sta da radim, dal' da placem ili da se smijem, sto zbog njenog priznanja sto zbog cinjenice da sam bio toliki degenerik i cekao 4 godine da joj izjavim ljubav.

Prodje od tada vise od 15 godina, jos smo zajedno – I dan danas znamo provesti citavu noc pricajuci o svemu i svacemu al’ bas cijelu noc. Onako kako to rade jarani kada se ne vide po 10-15 godina. :)
U braku smo evo deveta godina, rodila mi je sina i sve je onako kako smo i sanjali zajedno zagrljeni krajem devedestih.
Uz njenu ljubav, podrsku i razumijevanje sam prosao process od dekintiranog carsijskog klosara do rukovodeceg kadra jedne renomirane strane kompanije.

I samo jos jedno da kazem;

“Hvala ti na svemu, moja jedina ljubavi”
:thumbup: Svaka cast
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#622 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Quaresma »

ispricao bih i ja svoju pricu, ali ne bih ja to znao kratko i jasno ispricati hehe

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#623 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

Moga bih citavu noc pisati, ........
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#624 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...ako ponekad u kasne sate pomisliš, osjetiš da je neko tu, pored tebe, da te gleda, ne brini; ako ponekad u kasnu noć, osjetiš kako ti neko nježno drži ruku, ne brini; ako ponekad, pred svitanje samo, osjetiš da neko ti kosu mrsi, ti ne brini; ako ponekad u ranu zoru, neko ti nježno usne cjeliva, ne brini; a ti, ne brini mila, to je noćni povjetarac, lutalica stara, i moja želja u njegovom krilu, pa je nosi
Dion
Posts: 30
Joined: 11/09/2006 19:16

#625 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Dion »

Odlutas ponekad i sanjam sampriznajem ne ide ali pokusavami uvek dodje d-molSpusti se ko lopov po zicamaruke mi napuni tvojim sitnicamai tesko prodje sve toJedan d-mol me dobijekako odes ti u sobi jeglupi d-mol uvek sazna kad je toUhvati me cvrsto i ne popustalud je za tisinom to ne propustavodi me u svoj plavicast dolJedan d-mol me razvalineki bi to prosto tugom nazvalinije to, sta je tuga za d-molPonekad te nema i sasvim samizmisljam nacin da malo smuvam danali je lukav d-molPusti da se svetla svud prigusesaceka poslednje zvezde namigusevuce mi rukav, idemoPlasi me on, gde si tihiljadu se stvari moglo desitiglupi d-mol za kim tuguje svu nocUzme me u svoju tamnu kocijunebo primi boju tvojih ocijuznam taj put, to je precica za bolJedan d-mol me razvalineki bi to prosto tugom nazvalinije to, sta je tuga za d-mol
Post Reply