Sta mislite o javnim prosidbama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
silencepain
Posts: 98
Joined: 16/09/2008 23:38
Location: U Zemlji čuda

#101 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by silencepain »

Ovo nije lose
User avatar
vivax
Posts: 1004
Joined: 04/07/2011 20:07

#102 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by vivax »

Ma ovo su meni gluposti, mislim na javne prosidbe, svaka čast to uraditi pred par prijatelja, primjer neki dernek sa rajom i želiš tu da je zaprosiš ( mada nisam ni za to al hajd ).
Ovo klečanje ispred nje, to ni u snu, moža sam ja seljak, i slično, ali zna se pred kome se kleči.
Najbolje bi bilo otići na kakvu romantičnu večericu i to odraditi u privatnosti.
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#103 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zovem se Zelena »

Ma da mi je da me bilo ko, na bilo koji način zaprosi :mrgreen: javno ili ne meni svejedno :lol:

Javne prosidbe mogu biti izuzetno slatke i originalne, posebno za publiku koja se tu slučajno zadesi. Samo da nije ono isfurano i sa filmova, na kojekakvim utakmicama, preko ekrana, bla bla...
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#104 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

pa da li to cinimo radi publike ili nas samih???? :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#105 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by dječak sa šibicama »

Pa mislim da svaki decko tokom veze moze procijeniti kakvu prosidbu ocekuje njegova djevojka, i kakvo vjencanje zeli itd...

Mislim, ako ga to zanima, a zanima ako mu je stalo do nje, tako da opet se vracamo na sustinsko pitanje...
melissa1
Posts: 5
Joined: 01/09/2011 15:31

#106 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by melissa1 »

Javne prosidbe se rade radi drugih ljudi očito, čista glupost. Zašto sve mora biti javno, nije zato bolje.. Ljepše je tajno, romantično, njih dvoje, a u slučaju da kaže ne... pa eto manja sramota i tebi a i njoj.. :roll:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#107 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Topla voda »

meni je to ok :)
User avatar
FnatiC
Posts: 485
Joined: 12/09/2011 13:10

#108 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FnatiC »

Isto sto mislim i o gay paradama.radi kod kuce sta hoces al ne na ulici
User avatar
Clover
Posts: 2647
Joined: 16/12/2010 22:17

#109 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Clover »

Ok mi je to, ako je u pitanju nesto originalno i nesto sto nije viđeno 100 puta. Ipak, ne bih voljela da se to meni desi, ljepse mi je onako, u cetiri oka, to mi je puno romanticnije.
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#110 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by janje_ »

sebe smatram romanticnim, ali to cuvam za nas dvoje, a ne tamo za neku publiku. bili smo vec pet godina zajedno, i bila je samo formalnost. poslo sam sms, bil se ti udala protiv mene. dodje samo kratko (velikim slovima) BIIIIII. i to i bi.

ova javna klecanja na koljenima su samo nedostatak muda..
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#111 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Mariella »

PORUKOM??? :run: :run:

Ubila bi ga :mrgreen:

Salim se, pa citava poenta je poznavati partnericu, nekome bi taj sms bio horor, a njoj je eto bilo sasvim normalno, tako da taj stav da je jedino tvoje ispravno i da svi trebaju tako, ne vrijedi. Meni to "nedostatak muda" vise zvuci ovo kad se porukom rjesava nesto tako bitno, "nedostatak muda" da se to uradit licem u lice :roll:
Dont Let
Posts: 190
Joined: 05/07/2005 11:03

#112 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Dont Let »

Nope! I to svako zna :D Kada bi to uradio ili me dovoljno ne poznaje, ili me tako dobro poznaje da zna da drugacije ne bih rekla da :D
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#113 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
User avatar
janje_
Posts: 2239
Joined: 05/04/2007 14:05

#114 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by janje_ »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Obeć'o sam ti bio brda i doline
Kad sam kleknuo pred tebe na rizol.
Rekoh, pokaži zvijezdu koju da ti skinem
S dvadeset se život činio kao švedski stol

A na nama je samo da odlučimo kamo
Sve će se drugo već nekako naći
Tvoj Superman s fudbalerkom će se
Već nekako snać

Dao bih sve te noći da,da ostanem taj čovjek u tvojim očima
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#115 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zoya »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Nema nista od toga. Ako ona ni ne zeli da razgovara sa tobom, sumnjam da bi to ista promjenilo, jos bi ti rekla da si lud. Kad jednom pukne (i to zbog udaljavanja) onda nema dalje, da ste barem prevarili jedno drugo, mozda bi iz ljutnje durali neko vrijeme tako, i odlucili da oprostite jedno drugom... nekad, ali kad dodje do hladjenja i udaljavanja, nema nista od toga.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#116 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by shin »

Aldino approves.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#117 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zoya »

shin wrote:Aldino approves.
:D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#118 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Vama moze pomoci samo razgovor - 7 dana razgovora bez prestanka - ti njoj otvoris dusu ona tebi i vidite ima li tu kakve osnove za dalje - instant prosidba zene koja te vjerovatno vise ne voli i nije bas najbolje rjesenje.
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#119 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Zelena Carapa wrote:
kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Vama moze pomoci samo razgovor - 7 dana razgovora bez prestanka - ti njoj otvoris dusu ona tebi i vidite ima li tu kakve osnove za dalje - instant prosidba zene koja te vjerovatno vise ne voli i nije bas najbolje rjesenje.
Da, ali ne zeli samnom da razgovara uopste o tome, ona je veli, cvrsto odlucila i to je to, sta god da ja kazem ili uradim suvisno je, na sve sam promjene spreman, rekao sam joj, hajde da razgovaramo bar o tome, ne moras se odmah ni vratiti, ali daj da vidimo gdje, ko, kako, sta, ali ne, odmah je na sud predala.....
Ni o tom djetetu ne razmislja, bespotrebno joj je ovo sve, ali ne zeli da cuje.....
Ne mogu da shvatim...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72883
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#120 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Velkoski »

nasla drugog
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#121 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by bingov buraz »

leet wrote:nasla drugog
I meni se cini,zene bi to mogle bolje znati,hajmo forumasice pomozite covjeku :!:
User avatar
automatic
Posts: 135
Joined: 08/09/2011 17:09

#122 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by automatic »

uvijek sam bio protiv prosijačenja i onih koji stvaraju prosijake :x
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#123 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

leet wrote:nasla drugog
A pomislio sam i ja, al ne, nije od tog posla...!
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#124 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

automatic wrote:uvijek sam bio protiv prosijačenja i onih koji stvaraju prosijake :x
heh, dobro receno :-D
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#125 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by dert »

.... sranje kroz gusto granje :run:
Post Reply