Kasno sam shvatila/o....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#1 Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Kasno sam shvatila/o...

Zanima me jeste li ikada bili u vezi koju ste prekinuli jer niste bili spremni na nesto ozbiljno, da bi vam nakon pola godine ili godinu mozda dvije doslo u glavu koliko ste pogrijesili tada i da sada shvatate koliko ste vi znacili toj osobi i kako su se pogledi na svijet promijenili (da ste postali zreliji). Zelite da ponovo budete sa tom osobom, a mozda je vec kasno...
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#3 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Gospoda Ministarka »

A sta mislis odakle ona narodna "iz guzice u glavu"? :D
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#4 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Nisam ja u dilemi, vec se desava vec po 3 put da bivse djevojke nakon pola godine ili godinu se javljaju i kazu kako su shvatile da su pogrijesile :) da zele jos jednu priliku. Ja kazem, proso voz :D
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#5 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Gospoda Ministarka wrote:A sta mislis odakle ona narodna "iz guzice u glavu"? :D
Dodje to vazda kad bude prekasno :(
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#6 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by ladyblue18 »

Gospoda Ministarka wrote:A sta mislis odakle ona narodna "iz guzice u glavu"? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

Ja nisam imala takvih slucajeva. :mrgreen:
Iako sam svjesna da sam jednom pogrijesila, ali nisam isla toliko daleko, da bih sada se ja vracala u tu vezu i sl.
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#7 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Dioda »

Deal wrote:Nisam ja u dilemi, vec se desava vec po 3 put da bivse djevojke nakon pola godine ili godinu se javljaju i kazu kako su shvatile da su pogrijesile :) da zele jos jednu priliku. Ja kazem, proso voz :D
Jesi lafac...

U principu, sto prije shvatis, bit ces sretniji- bivse/bivsi se javljaju onda kad im je pravo dosadno u zivotu, kad nema nikog novog na pomolu isl.

Uostalom, koliki ti koeficijent inteligencije mora biti da shvatis da si pogrijesio tek nakon pola godine ili godinu :roll:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#8 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Gospoda Ministarka »

ladyblue18 wrote:
Gospoda Ministarka wrote:A sta mislis odakle ona narodna "iz guzice u glavu"? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

Ja nisam imala takvih slucajeva. :mrgreen:
Iako sam svjesna da sam jednom pogrijesila, ali nisam isla toliko daleko, da bih sada se ja vracala u tu vezu i sl.

Nisam ni ja jer sam ja vjerujem da covjek ono sto trazi svjesno ili nesvjesno u svakom periodu i segmentu zivota to i nade, sto znaci u ovom slucaju mozes se ti kajati koliko hoces ali i ta druga osoba je u tom periodu zelila isto to te se proslost nemoze izmjeniti.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#9 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by ladyblue18 »

Dioda wrote:
Uostalom, koliki ti koeficijent inteligencije mora biti da shvatis da si pogrijesio tek nakon pola godine ili godinu :roll:
Probaj sa 4-5 godina.... :oops: :-)
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#10 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Dioda wrote:
Deal wrote:Nisam ja u dilemi, vec se desava vec po 3 put da bivse djevojke nakon pola godine ili godinu se javljaju i kazu kako su shvatile da su pogrijesile :) da zele jos jednu priliku. Ja kazem, proso voz :D
Jesi lafac...

U principu, sto prije shvatis, bit ces sretniji- bivse/bivsi se javljaju onda kad im je pravo dosadno u zivotu, kad nema nikog novog na pomolu isl.

Uostalom, koliki ti koeficijent inteligencije mora biti da shvatis da si pogrijesio tek nakon pola godine ili godinu :roll:
To se odnosi na zrelost, ne na inteligenciju. Neki ljudi se upoznaju u pogresno vrijeme, pogledi na svijet su drugaciji (razlika u godinama), neki nisu prozivjeli nesto pa se boje da ce zaliti za najboljim godinama itd.. onda kada prodju te "lude godine" shvatimo sta zaista zelimo u zivotu i onda dodje do takvih situacija...
User avatar
Komšinica
Posts: 1719
Joined: 30/03/2010 17:51
Location: Sarajevo

#11 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Komšinica »

Dioda wrote:Uostalom, koliki ti koeficijent inteligencije mora biti da shvatis da si pogrijesio tek nakon pola godine ili godinu :roll:
Mislim da to nema veze sa koeficijentom inteligencije... nekada znaju proći i godine da bi čovjek skont'o neke stvari.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#12 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by ladyblue18 »

Ha moram se i ja sloziti sa prethodnim komentarima.
Definitivno se radi o tome, odrastes, sazrijes, skontas sta zelis, odredis prioritete, smiris se...i onda se sjetis te neke osobe koju si nekada vjerovatno jako povrijedio, i kontas sad ce ona da te doceka rasirenih ruku, kao da je samo tebe cekala sve te godine da je opet potrazis...lijepo je sanjati. :D
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#13 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Dioda »

ladyblue18 wrote:
Dioda wrote:
Uostalom, koliki ti koeficijent inteligencije mora biti da shvatis da si pogrijesio tek nakon pola godine ili godinu :roll:
Probaj sa 4-5 godina.... :oops: :-)
Doduse :lol:
Komšinica wrote:Mislim da to nema veze sa koeficijentom inteligencije... nekada znaju proći i godine da bi čovjek skont'o neke stvari.
Normalno, desava se i to. S tim sto su potrebne godine da probas par gorih veza i osoba, pa da onda skontas da je taj neko bio-za na ranu privit'.
Deal wrote:To se odnosi na zrelost, ne na inteligenciju. Neki ljudi se upoznaju u pogresno vrijeme, pogledi na svijet su drugaciji (razlika u godinama), neki nisu prozivjeli nesto pa se boje da ce zaliti za najboljim godinama itd.. onda kada prodju te "lude godine" shvatimo sta zaista zelimo u zivotu i onda dodje do takvih situacija...
Svako nekad napravi neki za*eb :D
Znam par osoba koje su tako (kao sto ti objasni) u neko vrijeme skontale neke stvari, pa se nakon mirenja desio i brak, i to dobar :) Uvijek je bilo toga :)

S druge strane, primjetila sam da neki ljudi, s vremenom, skontaju da su nekad pogrijesili, i onda idu u mirenje :D S tim sto se cesto desava da ljudi poslije ihihiii vremena malo uljepsavaju stvari iz te neke veze, pa se nakon nekoliko losih iskustava nadaju da je to bilo ono pravo, i malo potiskuju one lose stvari. Pa se to zavrsi fijaskom :)

Sto ljudi, sto cudi (sad ce neko spomenuti neke sifone) :D
Sto se mene tice, ta mirenja su besmislena, i nikad se ne bih pomirila sa nekim bivsim. Jer znam sta hocu, i sto je jos bitnije-znam sta necu :D
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#14 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

ladyblue18 wrote:Ha moram se i ja sloziti sa prethodnim komentarima.
Definitivno se radi o tome, odrastes, sazrijes, skontas sta zelis, odredis prioritete, smiris se...i onda se sjetis te neke osobe koju si nekada vjerovatno jako povrijedio, i kontas sad ce ona da te doceka rasirenih ruku, kao da je samo tebe cekala sve te godine da je opet potrazis...lijepo je sanjati. :D
:thumbup:
Kao sto rekoh prije, proso voz :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#15 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by ladyblue18 »

Znam i ja dosta slucajeva koji su kasnije zavrsili brakom. :D
Dioda wrote:jer znam sta hocu, i sto je jos bitnije-znam sta necu :D
Zivio govornik. :D

Samo sto su ljudi tako prokleti, pa cesto krse principe, pa ih ja znam tako nekoliko koji su isto ovako pricali pa opet sa bivsima zavrsili...rijetki se drze svojih principa. :roll: :-)
rednailed
Posts: 81
Joined: 01/07/2009 10:12

#16 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by rednailed »

nikad mi se to nije desilo..fala bogu:)
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#17 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Mis mekinjas »

A ja mislila ovo ispovijest da je on shvatio da je pogriješio, a ono žemske krive..... :roll:
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#18 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Kona__ »

Uopšte ne shvate, nego jednostavno nema ništa bolje, niko te neće ili te povrijede neke gore osobe od one koju si ostavio :D i šta ćeš onda, ima neko ko te ipak htio nekada.. :D
User avatar
petunija
Posts: 3044
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#19 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by petunija »

Što bi moja mama rekla: "Šolja koja se jednom razbije, :cry: više nikad ne može biti cijela"
Ukratko: nikad ni za kim nisam zažalila.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#20 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Ghost_Rider_XXX »

Fakat ne kontam poentu teme al nikako.
brina
Posts: 177
Joined: 05/09/2007 16:36

#21 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by brina »

gdje je mima?? :thumbup: :D
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#22 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Ghost_Rider_XXX wrote:Fakat ne kontam poentu teme al nikako.
Pita se raja koja je imala slicne situacije, ili zna nekog sa slicnom situacijom kako je postupala kada se tako nesto desilo. Sta ih je navelo na to da ponovo razmisljaju o toj osobi, zasto, zbog cega... imas postova ispred koji su odgovorili na ovo.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#23 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Michun »

Pa grijesimo svi i ako je fakat prava ljubav, nema sramote da se kaze pogrijesila/o sam jbga. A sad da ti se javljaju tri bivse - ili si pravo lijep, zgodan, fin bla bla ili je njima dosadno.
Ja sam za jednu osobu skontala da mi je zao sto sam ga upoznala sa 18 a ne sa 28. Al' nije nam sudjeno i to je to.
Deal
Posts: 48
Joined: 08/11/2008 15:33

#24 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by Deal »

Ja sam za jednu osobu skontala da mi je zao sto sam ga upoznala sa 18 a ne sa 28. Al' nije nam sudjeno i to je to.[/quote]

To sto kazes, neki ljudi se upoznaju u pogresno vrijeme... takva je situacija bila kod mene. Nije bilo sudjeno, life goes on :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#25 Re: Kasno sam shvatila/o....

Post by ladyblue18 »

brina wrote:gdje je mima?? :thumbup: :D
A sto ti treba mima? :)
Post Reply