Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#51 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Cyber-harambashica wrote:znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
Ovo je jedan od ženskih rezona koji se najčešće koristi i pravi najveći kuršlus, malo off topic, ali sam morao reagovati. Fakat otkačim od postavke da žene seksom čine uslugu muškarcima. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Ma hajde, nemoj se ljutiti, to je samo jedan od prijedloga.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#52 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

zuta minuta wrote:
Miš mekinjaš wrote:Ja ne pamtim ništa, ako upamtim, slučajno je, sreća svi me znaju, pa se ne ljute, zovu me kad im je rođendan, da im čestitam...
a taj tip iz uvodnog, ako mu je jedini grijeh, što je zaboravio rođendan, reci ti prijateljici, da se malo preispita...
šta će biti, kad budu imali pravi problem... :?
Ona ce njemu vjerojatno oprostiti kao i sve do sada, ali me ta njena ojadjenost ponukala na ovu temu.

Zanimalo me je koliko smo svjesni te sitnice, sjetiti se i cestitati nekome nesto, pa koliko to moze da obraduje nekoga.
Ne mislim da to treba smatrati nekom obavezom. Meni recimo pricinjava zadovoljstvo kad vidim kako je nekome drago sto sam se sjetila njegovog bitnog datuma. Radujem se sto se drugi raduju.
A koliko ti imas godina ako mozes da nam kazes i sta su to bitni datumi ako mozes da definiras.
Jer bitan datum moze biti i dan kada sam zavrsio srednju skolu, dan kada sam diplomirao na faxu, kupio auto, stan/kucu, prvi mobitel, dobio posao. Dan kada mi jer rodjen babo i majka (jer da nisu rodjeni oni ne bih bio rodjen ni ja i td) sve su to bitni datumi u zivotu covjeka.
I sto neko rece, da je rodjendan dan kada posveti samo sebi, meni nekako zadnjih par godina ti moji rodjendani uvijek padaju radnim danom, plus u doba godine kada se slomismo od posla tako da i ne znam da mi je rodjendan.
U principu iz prilozenoga se vidi da je to samo trazenje dlake u jajetu, jos su mi posebno drage ove siparice koje ako im dragi ne cestita rodjendan odma piju saku apaurina ili kod jaranica na kafu da rastabire je li je dragi jos voli ili to mozda ima drugu pa zaboravio na rodjendan. :mrgreen:
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#53 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Cyber-harambashica wrote:znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
Ovo je jedan od ženskih rezona koji se najčešće koristi i pravi najveći kuršlus, malo off topic, ali sam morao reagovati. Fakat otkačim od postavke da žene seksom čine uslugu muškarcima. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
stvarno ne razumem cemo ovoliko :x
dala sam samo predlog, jer inace izgleda nista vise ne pali kod tog frajera, a ako zenska hoce da bude potpuno zadovoljna treba da uradi sve da bi to i bila....
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#54 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Dioda »

Stvarno ima ljudi koji ne vode racuna o takvim stvarima, jednostavno ni na kraj pameti im nije neciji rodjendan. Zene nekako (vecinom, mada nije pravilo) vise vode racuna o "datumima".
Ja sam uvijek pamtila datume kad su rodjeni ljudi koji su mi dragi. I nikad nisam zaboravila nekome cestitati.
S druge strane, cesto sam cula od muskaraca da jednostavno potpuno smetnu s uma takvu stvar, ne zato sto su bezobrazni, sebicni, sta li vec, nego jednostavno zaborave.
Ja se ne nerviram uopste ako mi neko blizak zaboravi cestitati rodjendan, lijepo telefon u ruke, i kazem - nazvala sam te da mi cestitas rodjendan :lol: I okrenem na za*ebanciju :D
zuta minuta wrote:Ona ce njemu vjerojatno oprostiti kao i sve do sada, ali me ta njena ojadjenost ponukala na ovu temu.
Sto se tice cure s pocetka price, ja na njenom mjestu ne bih bila ni sekunde ojadjena vec pravo ljuta, jer od nekog s kim si u vezi dugo ne ocekujes bas da stalno zaboravlja :-) Ja bih mu lijepo poslala poruku-da nisi sta zaboravio :roll: I ugasila telefon, pa nek onda uziva na derneku :lol: A ja bih se fakat opustila i uzivala :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#55 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ghost_Rider_XXX »

zuta minuta wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:
Cyber-harambashica wrote:znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
Ovo je jedan od ženskih rezona koji se najčešće koristi i pravi najveći kuršlus, malo off topic, ali sam morao reagovati. Fakat otkačim od postavke da žene seksom čine uslugu muškarcima. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Ma hajde, nemoj se ljutiti, to je samo jedan od prijedloga.
Ma kako ba da se ne ljutim kad je to globalni problem. Jako puno žena pribjegava ovom receptu i apsolutno ništa ne riješi s tim osim što produbi sr*nje.
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#56 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by (ne)forumas »

sreca pa me nokia svako jutro podsjeti od toga kako se zovem preko brojeva telefona do rodjendana dragih mi lica...
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#57 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Irelevantan »

Nekome su ove stvari bitne nekom ne...meni lično...rođendani datumi i ostale gluposti...slabo pamtim i ne pridajem apsolutno nikakav značaj tome....ako se sjetim sjetim..jbg...ako ne...halali...
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#58 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

@Ghost...
cuj produbi sranje....pa da majmun ne zaboravlja te njoj bitne stvari u zivotu ne bi ni treba te mere da preduzme...
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#59 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

detroit-mercy wrote:
zuta minuta wrote:
Miš mekinjaš wrote:Ja ne pamtim ništa, ako upamtim, slučajno je, sreća svi me znaju, pa se ne ljute, zovu me kad im je rođendan, da im čestitam...
a taj tip iz uvodnog, ako mu je jedini grijeh, što je zaboravio rođendan, reci ti prijateljici, da se malo preispita...
šta će biti, kad budu imali pravi problem... :?
Ona ce njemu vjerojatno oprostiti kao i sve do sada, ali me ta njena ojadjenost ponukala na ovu temu.

Zanimalo me je koliko smo svjesni te sitnice, sjetiti se i cestitati nekome nesto, pa koliko to moze da obraduje nekoga.
Ne mislim da to treba smatrati nekom obavezom. Meni recimo pricinjava zadovoljstvo kad vidim kako je nekome drago sto sam se sjetila njegovog bitnog datuma. Radujem se sto se drugi raduju.
A koliko ti imas godina ako mozes da nam kazes i sta su to bitni datumi ako mozes da definiras.
Jer bitan datum moze biti i dan kada sam zavrsio srednju skolu, dan kada sam diplomirao na faxu, kupio auto, stan/kucu, prvi mobitel, dobio posao. Dan kada mi jer rodjen babo i majka (jer da nisu rodjeni oni ne bih bio rodjen ni ja i td) sve su to bitni datumi u zivotu covjeka.
I sto neko rece, da je rodjendan dan kada posveti samo sebi, meni nekako zadnjih par godina ti moji rodjendani uvijek padaju radnim danom, plus u doba godine kada se slomismo od posla tako da i ne znam da mi je rodjendan.
U principu iz prilozenoga se vidi da je to samo trazenje dlake u jajetu, jos su mi posebno drage ove siparice koje ako im dragi ne cestita rodjendan odma piju saku apaurina ili kod jaranica na kafu da rastabire je li je dragi jos voli ili to mozda ima drugu pa zaboravio na rodjendan. :mrgreen:
Ne znam kakve bi imale veze godine s tim, ali OK / 30+ /.
A bitnost datuma je nesto sto zapravo ti odredjujes, sta je tebi bitno, pa bilo to i sve ovo sto si gore naveo.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#60 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Cyber-harambashica wrote:znas sta ces da kazes drugarici, ako je to toliko vredja.
Fino, kad joj se sledeci put dragi prishunja da vode ljubav, nek jednostavno kaze: ZABORAVILA SAM KAKO TO IDE

da vidis kako ce da se seti
Ovo je jedan od ženskih rezona koji se najčešće koristi i pravi najveći kuršlus, malo off topic, ali sam morao reagovati. Fakat otkačim od postavke da žene seksom čine uslugu muškarcima. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Ma ti znas da se kod nas trebe ne hebu iz zadovoljstva, nego eto on navaljivao pa mu ona onako preko svoje volje dala a inace ne bi :mrgreen:
Znam da je off topic ali se moze nadovezati i na tu ucjenu oko seksa.
Imao sam jarana koji je jednom tako planuo na trebu jer mu je rekla da joj je drugi. Frajer skocio i ono prodrao se, Pa dokada vise da budem drugi, kada cu vec jednom biti peti ili sesti nego vazada drugi, i ne pitam ih nista a one odmah ti si mi drugi :mrgreen: .
Hasharijast
Posts: 182
Joined: 05/08/2009 12:57

#61 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Hasharijast »

Mislim da je jako nekulturno ako zaboravis cestitati rodjendan ljudima koji su ti bliski i koji se redovno sjete tvog rodjendana. Meni se to desavalo i nije bas ugodno.

Zbog toga sam napravio backup svih kontakata sa mobitela na google contacts i dodao rodjendane. Sada imam backup svih brojeva sa mobitela plus imam i podsjetnik za rodjendane u google calendaru. Povremeno uradim sinhronizaciju izmedju google contacts i svog mobitela tako da rodjendane vise ne zaboravljam.

Sto je najbolje u cijeloj prici, za sinhronizaciju vam ne treba racunar, nego sve mozete uraditi preko GSM-a za pola minute.

Na ovom linku vam je uputstvo http://www.google.com/mobile/sync/

... pogledati pod SyncML za naše ne tako napredne mobitele :)
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#62 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

ah sto su se naljutili, mora da su vam cure udarile zesci embargo


Ko vas sprecava da NAS ucenjujete ? NIKO!

Nego ne mozete.... :-D to je protiv vase prirode
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#63 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

Hasharijast wrote:Mislim da je jako nekulturno ako zaboravis cestitati rodjendan ljudima koji su ti bliski i koji se redovno sjete tvog rodjendana. Meni se to desavalo i nije bas ugodno.

Zbog toga sam napravio backup svih kontakata sa mobitela na google contacts i dodao rodjendane. Sada imam backup svih brojeva sa mobitela plus imam i podsjetnik za rodjendane u google calendaru. Povremeno uradim sinhronizaciju izmedju google contacts i svog mobitela tako da rodjendane vise ne zaboravljam.

Sto je najbolje u cijeloj prici, za sinhronizaciju vam ne treba racunar, nego sve mozete uraditi preko GSM-a za pola minute.

Na ovom linku vam je uputstvo http://www.google.com/mobile/sync/

... pogledati pod SyncML za naše ne tako napredne mobitele :)

Ma svaka cast, nije to puno muke, a nekome mnogo znaci
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#64 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by mrtva kokoš »

ja 7dana prije rodjendana sam sebe podsjecam da ne bih zaboravio...
jednostavno meni je to nesto skroz nebitno, da ikako mogu zaboravio bih i svoj :mrgreen:
ali eto posto znam da je drugoj polovici i nekim bliskim osobama nesto "znacajno" trudim se da ispostujem...
rodjendan ko rodjendan, ionako mi tesko pada svaka nova godina na kontu a tek mi 23 :-)
bisera
Posts: 4660
Joined: 07/07/2005 07:39

#65 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by bisera »

Zove me mužić maloprije da pita kojeg datuma i koje godine nam se rodio sin :D Znači li to da on ne voli svoje dijete? Ili mene?
Ne!
On jednostavno ne može da pamti datume, pa ga ja fino podsjetim :D
Zadnje dvije godine se sjetio jer ima podsjetnik u mobitelu :D
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#66 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by wewa »

moram progovoriti koju na temu ucjene seksom, inace cu puci - ja nista kontraproduktivnije i besmislenije u zivotu nisam vidjela... da ne velim koja se tu poruka salje: da je seks za njegovo, a ne uzajamno zadovoljstvo?! pa ko moze tako zivjeti...

pojam ucjene u vezi je generalno van pameti, ali ako bas morate ucjenjivati, onda radije izbjegavanjem peglanja ili izlascima s curama do kasno, nikako seksom.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#67 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Cyber-harambashica wrote:@Ghost...
cuj produbi sranje....pa da majmun ne zaboravlja te njoj bitne stvari u zivotu ne bi ni treba te mere da preduzme...
Ama niko nije rekao da to treba proću nekažnjeno. Ako joj je stalo da majmun to nauči neka ga dresira.
Ono što mene izbaciju iz cipela, čarapa i čupa nokte na nogama jeste taj način na koji ti predlažeš da se to riješi.
Nervira me ta postavka koja nekad ide čak dotle da seks eto ispade usluga koju žene čine nama muškarcima. Seks je potreba i jednog i drugog pola i krajnje je jadno koristiti ga za ostvarivanje bilo kakave dresusure muškarca počevši od rodjendana, pa do toga da zatvara pastu za zube.

Ako mu se lijepo skrene pažnja da ti to i to smeta, on će ako mu je stalo do teba nakačit hebeni kalendar ili nešto drugo sebi na čelo, ako mu nije stalo do tebe i poslije tog razgovora (koji ne uključuje NLO niti bilo kakve leteće objekte) on će nastaviti po svom. U takvoj situaciji ne vidim potrebu za uskraćivanjem seksa, nego lijepo mu treba uskratiti cijelu sebe i gotovo.
zuta minuta
Posts: 25
Joined: 08/09/2010 13:05

#68 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by zuta minuta »

zuta minuta wrote: Zanima me:

Koliko su vama u vezi ili opcenito bitni odredjeni datumi,npr. rodjendan, godisnjica, neki praznik ili nesto sl.?

Koliko vam je vazno da se partner/ica sjeti vaseg rodjendana ili nekog drugog vama vaznog datuma, da vam cestita ili vam pokloni malo paznje ili neku sitnicu u to ime?

Da li ste uopste svjesni koliko je vasem/oj parnteru/ici vazan taj datum i koliko im znaci to da se vi sjetite tog datuma?

.

Samo da vas podsjetim!!!!
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#69 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by detroit-mercy »

zuta minuta wrote:
detroit-mercy wrote:[quote="zuta minuta
Ne znam kakve bi imale veze godine s tim, ali OK / 30+ /.
A bitnost datuma je nesto sto zapravo ti odredjujes, sta je tebi bitno, pa bilo to i sve ovo sto si gore naveo.
Godine i te kako imaju veze, ovi mladji parovi drze posebno do toga jer to im je eto nacin na koji pokzuju da im je stalo do partnera, zato i kazem da ove mladice cim se nesto tako desi odma trce jaranicama da rastabire jel je jos voli ili je nasao drugu.
Parovi koji su duze vremena zajedno imaju vec izgradjen odnos u kome ne moraju stalno da dokazuju da im je stalo do osobe jer eto obiljezavaju sve "bitne datume". Brak je opet druga prica, osoba koja je u braku (uzmimo da ima isti broj godina kao i neudata) nece isto reagovati ako joj dragi/draga zaboravi taj bitan datum kao osoba istih godina koja je jos u vezi. Jer osobi u vezi to su bitne stvari, time se dokazuje da eto ovaj drugi brine o njoj, voli je, cijeni je i td. U braku opet zapocnes sa voljenom osobom toliko zajednickih projekata tako da neke stvari vise i nisu toliko bitne.
Opet se nadovezujem na nas slucaj, bili na odmoru, bilo nam lijepo zaboravili i koji je dan i mjesec i godina i sve drugo a kamo li da se sjetimo da smo se eto na taj dan prije pet godina potpisali nesto na papiru. Je li to i za najmanji tren promijenilo odnos izmedju mene i supruge (ako je prava veza u pitanju ni puno krupnije stvari ne mogu uticati na vezu a kamo li nije se sjetio tog i tog datuma), nesto bas ne vidim da se i jedno od nas drugacije ponasa zbog profulane godisnjice.
Mada generalno i sam sam primjetio da u principu zene vise drze do tih datuma nego muskarci, jer sa kime god sam od muske raje pricao na tu temu, sve i jedan kaze da ih ni najmanje ne pogadja ako draga zaboravi neki od bitnih datuma a o bitnim datumima druge raje da i ne pricamo, to je za muske (uglavnom) visa matematika :mrgreen
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#70 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Ghost_Rider_XXX »

Cyber-harambashica wrote:ah sto su se naljutili, mora da su vam cure udarile zesci embargo


Ko vas sprecava da NAS ucenjujete ? NIKO!

Nego ne mozete.... :-D to je protiv vase prirode

Uh opet me udaraš u živce. Šta je protiv naše prirode?????????? Apstinencija???????? Pa oči moje apstinencija je najgori oblik perverzije. Zašto bih to sve skupa radio?
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#71 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cholina_Lokica »

samo da se pridruzim muskom dijelu populacije, i da ja kao zensko ne kontam tu ucjenu sexom :-) nema mi vece gluposti zenskog svijta od toga.. bas ces nesto rjesiti tako, jes' aha...
bisera
Posts: 4660
Joined: 07/07/2005 07:39

#72 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by bisera »

detroit-mercy wrote:Parovi koji su duze vremena zajedno imaju vec izgradjen odnos u kome ne moraju stalno da dokazuju da im je stalo do osobe jer eto obiljezavaju sve "bitne datume". Brak je opet druga prica, osoba koja je u braku (uzmimo da ima isti broj godina kao i neudata) nece isto reagovati ako joj dragi/draga zaboravi taj bitan datum kao osoba istih godina koja je jos u vezi. Jer osobi u vezi to su bitne stvari, time se dokazuje da eto ovaj drugi brine o njoj, voli je, cijeni je i td. U braku opet zapocnes sa voljenom osobom toliko zajednickih projekata tako da neke stvari vise i nisu toliko bitne.

Mada generalno i sam sam primjetio da u principu zene vise drze do tih datuma nego muskarci, jer sa kime god sam od muske raje pricao na tu temu, sve i jedan kaze da ih ni najmanje ne pogadja ako draga zaboravi neki od bitnih datuma a o bitnim datumima druge raje da i ne pricamo, to je za muske (uglavnom) visa matematika :mrgreen
:thumbup:

Bitno je razumijevanje. Ako nekome nešto smeta, treba da kaže!
bisera
Posts: 4660
Joined: 07/07/2005 07:39

#73 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by bisera »

Dile wrote:samo da se pridruzim muskom dijelu populacije, i da ja kao zensko ne kontam tu ucjenu sexom :-) nema mi vece gluposti zenskog svijta od toga.. bas ces nesto rjesiti tako, jes' aha...
Potpis k'o kuća!
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#74 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by Cyber-harambashica »

Ghost_Rider_XXX wrote:
Cyber-harambashica wrote:ah sto su se naljutili, mora da su vam cure udarile zesci embargo


Ko vas sprecava da NAS ucenjujete ? NIKO!

Nego ne mozete.... :-D to je protiv vase prirode

Uh opet me udaraš u živce. Šta je protiv naše prirode?????????? Apstinencija???????? Pa oči moje apstinencija je najgori oblik perverzije. Zašto bih to sve skupa radio?
Dobar dan, ajmo ponovo
Stvarno ne zelim nikog da nerviram, ali to uvek prouzrokujem

Vidi, (samo da znas da ja nikad nisam ucenjivala, jerbo nisam imala potrebu,a cula sam od drugih da pali, jbt...)
kao sto drugarica wewa kaze, nek mu ostavi vesh izguzvan npr...nek jedno mesec dana ne kuva, nek jednostavno ON oseti kako je to. Pa ako ja hocu da ispostujes MOJ JEBENI RODJENDAN (da prostite) ispostuj ga, JEDNOM JE U GODINI.
Ako se zensko bre naljuti, ucenivanje je najmanji problem...
Zasto tolike tenzije sad zbog mog posta?
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#75 Re: Mozda je sitnica, ali koliko je vama bitno!!!!

Post by jedna tamo »

meni kad bi momak zaboravio rođendan mogao bi odmah zaboraviti i mene...
to je tvoj dan rođenja, nešto posebno...isto kao i godišnjica braka npr.....
Post Reply