Muško ženska prijateljstva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#576 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Država »

Mojoj bivšoj ženi su strašno smetale moje prijateljice. Sad joj je valjda jasno da je griješila...
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#577 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Michun »

Država wrote:Mojoj bivšoj ženi su strašno smetale moje prijateljice. Sad joj je valjda jasno da je griješila...
jbte...kako neki ljudi/zene ne vide dalje od nosa.
steta zbog braka/veze ali sloboda izbora je bitnija.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#578 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

Ma.Le.Na wrote:ne bi ja dala svoje drugove ni za saku usecerenih badema :razz: :D
a za dvije sake :lol: :lol:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#579 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Ma.Le.Na »

:D
hocemo se to cjenkat? :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#580 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by dječak sa šibicama »

Ma.Le.Na wrote:ne bi ja dala svoje drugove ni za saku usecerenih badema :razz: :D
A za one svilene mevludske bombone? :D
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#581 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by juli84 »

Vjerujem u jaranstvo, a u pravo prijateljstvo ne, jer se ne mogu zamisliti da s prijateljem lezim i gledam film npr i onda to odmah nije prijateljstvo, ali da s nekim usput popijem kafu jednom u nekoliko mjeseci da
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#582 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by madnessa »

Mene su ovi muški pravo nasekirali na ovoj temi... Ja fakat vjerovala da imam najboljeg prijatelja i da on na naše prijateljstvo isto gleda... Il' sam ružna il' ne vidim dobro... :roll:

P.S. Ne mogu vala isključivosti. Prijateljstvo prođe razne faze. Od njegovog šlepanja njoj, preko njenog treptanja njemu, razmišljanja "šta bi bilo kad bi bilo", poređenja kojekakvih usputnih tipova/tipKi sa prijeteljem/icom, ali opet na kraju se ispeglaju emocije i to postane jedno pravo zrelo prijateljstvo. Slažem se da većina muškaraca na prvu (godinu) gledaju šta bi s tom ženskom s kojom se druže, ali da na kraju ne mogu da smire "potrebe" i ne postave stvari na svoje mjesto nije istina.
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#583 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Ma koje crno prijateljstvo.gdje ima u zivotinjskom carstvu da se muzijak i zenka druze?
Meni cura kad spomene "jaran" ja joj kazem duso sklopi oci i naredno sto cuje je Hadzialagic :D
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#584 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Filter »

madnessa wrote:Mene su ovi muški pravo nasekirali na ovoj temi... Ja fakat vjerovala da imam najboljeg prijatelja i da on na naše prijateljstvo isto gleda... Il' sam ružna il' ne vidim dobro... :roll:

P.S. Ne mogu vala isključivosti. Prijateljstvo prođe razne faze. Od njegovog šlepanja njoj, preko njenog treptanja njemu, razmišljanja "šta bi bilo kad bi bilo", poređenja kojekakvih usputnih tipova/tipKi sa prijeteljem/icom, ali opet na kraju se ispeglaju emocije i to postane jedno pravo zrelo prijateljstvo. Slažem se da većina muškaraca na prvu (godinu) gledaju šta bi s tom ženskom s kojom se druže, ali da na kraju ne mogu da smire "potrebe" i ne postave stvari na svoje mjesto nije istina.

moje iskustvo je da ima. 22 godine smo jako dobri prijatelji i nikad ni sa jedne strane se nije osjetilo neko "trzanje".
djevojka, sad zena, majka, ni priblizno nije grob :D :lol: :lol: (uscuvana starka :lol: :lol: ubiceme )
jednostavno situacija, kockice se tako poslozile i postali jako dobri prijatelji. i sada smo :)
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#585 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Filter wrote:
madnessa wrote:Mene su ovi muški pravo nasekirali na ovoj temi... Ja fakat vjerovala da imam najboljeg prijatelja i da on na naše prijateljstvo isto gleda... Il' sam ružna il' ne vidim dobro... :roll:

P.S. Ne mogu vala isključivosti. Prijateljstvo prođe razne faze. Od njegovog šlepanja njoj, preko njenog treptanja njemu, razmišljanja "šta bi bilo kad bi bilo", poređenja kojekakvih usputnih tipova/tipKi sa prijeteljem/icom, ali opet na kraju se ispeglaju emocije i to postane jedno pravo zrelo prijateljstvo. Slažem se da većina muškaraca na prvu (godinu) gledaju šta bi s tom ženskom s kojom se druže, ali da na kraju ne mogu da smire "potrebe" i ne postave stvari na svoje mjesto nije istina.

moje iskustvo je da ima. 22 godine smo jako dobri prijatelji i nikad ni sa jedne strane se nije osjetilo neko "trzanje".
djevojka, sad zena, majka, ni priblizno nije grob :D :lol: :lol: (uscuvana starka :lol: :lol: ubiceme )
jednostavno situacija, kockice se tako poslozile i postali jako dobri prijatelji. i sada smo :)
Da ti se ona ponudi macore opali me bas me interesuje koliko bi joj onda bio prijatelj
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#586 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Filter »

Melodicni wrote: Da ti se ona ponudi macore opali me bas me interesuje koliko bi joj onda bio prijatelj
tretirat cu ovo kao retoricko pitanje
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#587 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Filter wrote:
Melodicni wrote: Da ti se ona ponudi macore opali me bas me interesuje koliko bi joj onda bio prijatelj
tretirat cu ovo kao retoricko pitanje
Tretiraj kako hoces. Ja tebe pitam da ti se ponudi hanuma na tacni sta bi uradio?
User avatar
Filter
Posts: 8051
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#588 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Filter »

Melodicni wrote:
Filter wrote:
Melodicni wrote: Da ti se ona ponudi macore opali me bas me interesuje koliko bi joj onda bio prijatelj
tretirat cu ovo kao retoricko pitanje
Tretiraj kako hoces. Ja tebe pitam da ti se ponudi hanuma na tacni sta bi uradio?
OK, ajd da ti pokusam objasniti.
ako ti ponudi ispada iz kategorije prijatelja... sam si sebi odgovorio na pitanje :)
bilo sta da se dogodi poslije tog pitanja, vi vise niste prijatelji.
sta bi ja konkretno uradio?? 99% nista...
onaj jedan% ostavljam za rezervu, dovoljno sam naucio da nista nije 100% sigurno

ima toliko hanuma na tacni, da se poneka moze i zaobici.
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#589 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Hvala na odgovoru
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#591 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

Ovi sto vjeruju u m i z prijateljstva kao da su na nekoj djecijoj emisiji :lol: :lol: :lol: ....pa bog nas je stvorio razlicite valjda iz nekog razloga :lol:
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#592 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by palermo »

Filter wrote: OK, ajd da ti pokusam objasniti.
ako ti ponudi ispada iz kategorije prijatelja... sam si sebi odgovorio na pitanje :)
bilo sta da se dogodi poslije tog pitanja, vi vise niste prijatelji.
sta bi ja konkretno uradio?? 99% nista...
onaj jedan% ostavljam za rezervu, dovoljno sam naucio da nista nije 100% sigurno

ima toliko hanuma na tacni, da se poneka moze i zaobici.
A mogu li i ja jedno pitanje, ne bilo ti zapoviđeno :D .

Jel misliš da kad bi je puknuo, ne biste dalje mogli biti prijatelji ?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#593 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by MedenoSrce »

spreca wrote:Ovi sto vjeruju u m i z prijateljstva kao da su na nekoj djecijoj emisiji :lol: :lol: :lol: ....pa bog nas je stvorio razlicite valjda iz nekog razloga :lol:
Joj sprele majka mu stara, ima li ijedna zena koja ti je nako drago a da ti se ne khm na nju?
Iako je moja teorija da je razlog ne postojanja M-Ž prijateljstva isključivo do žena koje zadrže flertovsku konverzaciju s muškima bez obzira koliko se dugo druže i bez obzira koliko ih taj muškarac ne zanimao u seksualnom smislu.
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#594 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

Musko i zensko su stvoreni da se taslace ne da se druze
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#595 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

MedenoSrce wrote:
spreca wrote:Ovi sto vjeruju u m i z prijateljstva kao da su na nekoj djecijoj emisiji :lol: :lol: :lol: ....pa bog nas je stvorio razlicite valjda iz nekog razloga :lol:
Joj sprele majka mu stara, ima li ijedna zena koja ti je nako drago a da ti se ne khm na nju?Iako je moja teorija da je razlog ne postojanja M-Ž prijateljstva isključivo do žena koje zadrže flertovsku konverzaciju s muškima bez obzira koliko se dugo druže i bez obzira koliko ih taj muškarac ne zanimao u seksualnom smislu.
Ako je ona takva da se mnogi za njom okrecu ,onda sigurno je da ni ja necu izdrzati :oops: .....ali to ne smeta da i dalje budemo prijatelji i da jedno drugom pomazemo kako mozemo.......zasto bi sa krevetom prestalo i prijateljstvo?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#596 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by MedenoSrce »

Melodicni wrote:Musko i zensko su stvoreni da se taslace ne da se druze
Obzirom na kojem nivou konverziraš vjerujem da niti jedna žena ne želi s tobom da se druži, a one i koje bi htjele nemaju šta da ti kažu.
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#597 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by Melodicni »

MedenoSrce wrote:
Melodicni wrote:Musko i zensko su stvoreni da se taslace ne da se druze
Obzirom na kojem nivou konverziraš vjerujem da niti jedna žena ne želi s tobom da se druži, a one i koje bi htjele nemaju šta da ti kažu.
Pa sasvim mi je dovoljno da kazu ah to mi radi :D
User avatar
lejlamo
Posts: 8990
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: suncana strana ulice

#598 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by lejlamo »

"Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj."
:)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#599 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by spreca »

lejlamo wrote:"Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj."
:)
:kiss: pa gdje si ti herka :-D ....na kom smo iz etepov :oops: :lol:
User avatar
lejlamo
Posts: 8990
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: suncana strana ulice

#600 Re: Muško ženska prijateljstva

Post by lejlamo »

:kiss: ev' me spreci ..... :-D :-)
Post Reply