Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#101 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Gospoda Ministarka »

skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
:lol: :lol: neznam zasto ali ovo mi je prejako :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#102 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Niko me nikad nije tako kvalitetno izlevatio. To mi je škola, skupa, ali sve u rok službe.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#103 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ladyblue18 »

Gospoda Ministarka wrote:
skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
:lol: :lol: neznam zasto ali ovo mi je prejako :D
I meni je uvijek bilo jako kako ljudi nakon veze nazivaju te druge osobe idiotima, glupanima, zivotinjima, itd... a nisu im valjda bili takvi kad su hodali sa njima.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#104 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by HAVANA »

Meni sve drage :-D
Vazda sam znao probrat. :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#105 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Ductus Holedocus »

[quote="ladyblue18"][quote="Gospoda Ministarka"][quote="skopljo69"]ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:[/quote]
:lol: :lol: neznam zasto ali ovo mi je prejako :D[/quote]
I meni je uvijek bilo jako kako ljudi nakon veze nazivaju te druge osobe idiotima, glupanima, zivotinjima, itd... a nisu im valjda bili takvi kad su hodali sa njima.[/quote]
vjerovatna sto su ocajni :D
skopljo69
Posts: 33
Joined: 17/09/2010 22:20
Location: Negdje na pola puta

#106 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by skopljo69 »

ladyblue18 wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
:lol: :lol: neznam zasto ali ovo mi je prejako :D
I meni je uvijek bilo jako kako ljudi nakon veze nazivaju te druge osobe idiotima, glupanima, zivotinjima, itd... a nisu im valjda bili takvi kad su hodali sa njima.
Ne znam ja jel i sta jako, a kad ti hodas s osobom koju volis sve je ravno do mora, tek poslije prekida vidis kakva je ona, ili kakav si ti bio...
A kad bih je je vido tek tada bih bio ocajan, a sad je sve 8-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#107 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ladyblue18 »

skopljo69 wrote:
Ne znam ja jel i sta jako, a kad ti hodas s osobom koju volis sve je ravno do mora, tek poslije prekida vidis kakva je ona, ili kakav si ti bio...
A kad bih je je vido tek tada bih bio ocajan, a sad je sve 8-)
Jes, stoji to da tek nakon raskida progledas, ali pazi, ako vrijedjas osobu sa kojom si dijelio zivot vrijedjas i sebe u jednu ruku. ;-)

Ja mogu doci u situaciju da bivseg okarakterisem kao ljudski sljam, ali samo ako je to neki bas dobro zasluzio.
Drugacije, nemam naviku vrijedjati nijednog momka sa kojim sam bila.
Nije islo, Boze moj, doce bolji, a ne da ja sada idem okolo i pricam, idiot, konj, stoka...kako djevojke imaju naviku castiti momke, a vidim ni muskarci nisu nista bolji, vi idete jos i dalje u tom vrijedjanju. :roll: :-)
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#108 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Ljubicasta27 »

Apsolutno nista...pitam se samo sta sam vidjela u njemu, s obzirom da ga svaki dan vidjam :)
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#109 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Dioda »

skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
Pretpostavljam da te je ostavila, pa je zato glupaca :lol:
ladyblue18 wrote:Jes, stoji to da tek nakon raskida progledas, ali pazi, ako vrijedjas osobu sa kojom si dijelio zivot vrijedjas i sebe u jednu ruku. ;-)
:thumbup:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#110 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ladyblue18 »

Dioda wrote: Pretpostavljam da te je ostavila, pa je zato glupaca :lol:
Nego zbog cega drugog. :oops: :mrgreen:
On je jos dobar sa ovim glupaca, jer kakvih ja sve epiteta cujem da se djevojkama daje samo zato jer ostave momke. :-)
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#111 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Ductus Holedocus »

Kučka nevjerna :D :D
skopljo69
Posts: 33
Joined: 17/09/2010 22:20
Location: Negdje na pola puta

#112 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by skopljo69 »

ladyblue18 wrote:
Dioda wrote: Pretpostavljam da te je ostavila, pa je zato glupaca :lol:
Nego zbog cega drugog. :oops: :mrgreen:
On je jos dobar sa ovim glupaca, jer kakvih ja sve epiteta cujem da se djevojkama daje samo zato jer ostave momke. :-)
Moguce je da me je ostavila, i imam razlog kakav takav da kazem da je...
I drago mi je da nisam najgori :)
User avatar
Aquatic B
Posts: 166
Joined: 09/04/2010 00:21

#113 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Aquatic B »

HAVANA wrote:Meni sve drage :-D
Vazda sam znao probrat. :D
\o/

Također, uvijek nastojim ostati u dobrim odnosima. (Da ne bude zabune, govorim o ozbiljni vezama ) Kao što lady reče, smiješni su mi svi likovi koji pored imena svog bivšeg partnera dodaju i pokoji pogrdan nadimak. Možda je do mene, možda puka sreća, ali mišljenja sam da relativno brzo možeš shvatiti o kakvoj se osobi radi.

Što se tiče prve velike ljubavi, imam samo riječi hvale. Pregršt lijepih trenutaka i događaja. Danas je u sretnoj vezi, i želim joj svu sreću ovog svijeta ;)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#114 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by zelenashica »

skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
Pridružujem se tvojim nadanjima.... :D ....haj nisi je haman ni bio vrijedan,al' je to haman teško skontala...mozda odatle ono "Glupača" :oops:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#115 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Mis mekinjas »

HAVANA wrote::twisted: Dužna mi 1400 maraka.Image
a gdje se ono pohvali, da si znao probrati.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HAVANA wrote:Meni sve drage :-D
Vazda sam znao probrat. :D
pa na ovoj strani... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
skopljo69
Posts: 33
Joined: 17/09/2010 22:20
Location: Negdje na pola puta

#116 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by skopljo69 »

zelenashica wrote:
skopljo69 wrote:ja je nisam vidio skoro dvije godine, i nadam se da necu jos 20!!! glupaca :lol:
Pridružujem se tvojim nadanjima.... :D ....haj nisi je haman ni bio vrijedan,al' je to haman teško skontala...mozda odatle ono "Glupača" :oops:
ehehe hvala ti sto me tjesis, tako je i ona nesto smuljala. Eh mogao bih ja novu temu otvoriti i ispricati cijelu pricu o ovoj "glupaci", mozda mi se ronda raja nebi toliko tovarila samo zato sto sam je tako nazvao :lol: :lol: :lol:
ters od rodjenja
Posts: 1864
Joined: 30/08/2010 19:48
Location: tebi iza ledja

#117 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ters od rodjenja »

Trenutno mi nista ne znaci,ali u ono vrijeme mi je znacilo.Jer da je valjalo valjda bi trajalo ;-) Mada da iskreno kazem laska mi sto bolje izgledam od njegove :-) sadasnje ljubavi.Mada je malo diskutabilno "prva ljubav", jel ona prava,ozbiljna ili ona prva kad se "zatreskas do usiju" :lol: Mada predpostavljam da mnoge od nas interesuje u kojem pravcu su se razvili zivot od ex :-) Mada i danas kad vidim bivsu ljubav od dragog digne mi se kosa na glavi :x A iskreno receno da castim epitetima bivsu ljubav mi je bezveze jer samim tim bih sebe vrijedjala.Ono po sistemu ako je ona/on glup/aca sta ja dodjem u toj prici.Sto je bilo bilo je,ako je tada bilo lijepo nek ostane tako, a ne po sistemu nismo zajedno sacu da te pljujem gdje stignem.Neki ostanu zarobljeni u pubertetu...... :sax: :thumbup: :bih:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#118 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Strpljiva »

ters od rodjenja wrote:Trenutno mi nista ne znaci,ali u ono vrijeme mi je znacilo.Jer da je valjalo valjda bi trajalo ;-) Mada da iskreno kazem laska mi sto bolje izgledam od njegove :-) sadasnje ljubavi.Mada je malo diskutabilno "prva ljubav", jel ona prava,ozbiljna ili ona prva kad se "zatreskas do usiju" :lol: Mada predpostavljam da mnoge od nas interesuje u kojem pravcu su se razvili zivot od ex :-) Mada i danas kad vidim bivsu ljubav od dragog digne mi se kosa na glavi :x A iskreno receno da castim epitetima bivsu ljubav mi je bezveze jer samim tim bih sebe vrijedjala.Ono po sistemu ako je ona/on glup/aca sta ja dodjem u toj prici.Sto je bilo bilo je,ako je tada bilo lijepo nek ostane tako, a ne po sistemu nismo zajedno sacu da te pljujem gdje stignem.Neki ostanu zarobljeni u pubertetu...... :sax: :thumbup: :bih:
Još ga nije prebolila :roll: Draga da si bolja - ne bi te on mijenjao ;)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#119 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ladyblue18 »

Ah uvijek mi je bilo simpaticno to "bolja sam od nje".
Pa sta i da jesi?
Njemu nisi, i to treba da ti bude dovoljno.
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#120 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Cyber-harambashica »

Ah..pa psujte ako vam je lakse...i ja tako kazem, majmun, magarac, konjusina...ono kad pomislim na nekog, djubre,,,,pa sta...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#121 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by burek_in_space »

Ko zasluzhi da se pljuje o njemu, treba ga hranuti, a ne tu cile mile, vrijedjam sebe, nipodashtavam vezu u kojoj sam bio/la. Ko je shupak treba mu jasno reci da je to ispao i cao djaci.
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#122 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Truba »

meni je sa svakom curom super
da neš govorim protiv... nemam razloga
ters od rodjenja
Posts: 1864
Joined: 30/08/2010 19:48
Location: tebi iza ledja

#123 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by ters od rodjenja »

Niti je on mene mijenjao niti ja njega,nije bila u pitanju treca osoba.Ja sam bila ta koja je prekinula vezu jer nije bilo vise osjecaja bar s moje strane.I mogu reci da sam imala srecu ,tako da i danas s bivsim vezama se pozdravim i svaki prekid ili razlaz je bio na fini nacin bez ikakvih scena.A "strpljiva" pravo strpljiva jedva docekala da se zaljepi na moj komentar.Ne znam iz cega ZIVOTA TI zakljuci da ja nisam njemu bila dovoljna ili da ga nisam zaboravila.Ocigledno neki od drveta vide sumu :x :x :x :x Prve ljubavi su sastavni dio naseg zivota.Bilo pa proslo.Proslost pripada proslosti.Neki se sjete s osmijehom a neki ne zele ni da se sjecaju. :? :-? :zzzz:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#124 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Ductus Holedocus »

ters od rodjenja wrote:Niti je on mene mijenjao niti ja njega,nije bila u pitanju treca osoba.Ja sam bila ta koja je prekinula vezu jer nije bilo vise osjecaja bar s moje strane.I mogu reci da sam imala srecu ,tako da i danas s bivsim vezama se pozdravim i svaki prekid ili razlaz je bio na fini nacin bez ikakvih scena.A "strpljiva" pravo strpljiva jedva docekala da se zaljepi na moj komentar.Ne znam iz cega ZIVOTA TI zakljuci da ja nisam njemu bila dovoljna ili da ga nisam zaboravila.Ocigledno neki od drveta vide sumu :x :x :x :x Prve ljubavi su sastavni dio naseg zivota.Bilo pa proslo.Proslost pripada proslosti.Neki se sjete s osmijehom a neki ne zele ni da se sjecaju. :? :-? :zzzz:
Nek se sjecaju,meni to ne treba..ti si mi dovolja,ti si mi jedina :thumbup:
User avatar
Lady Bella
Posts: 58
Joined: 21/09/2010 21:36
Location: Porte d'Orlean ;-)

#125 Re: Koliko vam sada znaci prva VELIKA ljubav?

Post by Lady Bella »

Prva velika ljubav mi znači danas isto što i prije 20 godina - sve u životu.
Tri puta se sastajali dva puta se rastajali. Šta ću kada je jedini muškarac na svijetu koji može da podnese ovako
inteligentnu i karakternu a prije svega temperamentnu ženu poput mene. :D :D :D
Post Reply