Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
*mima*

#51 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by *mima* »

Eki teme..........Zivi i pusti druge da zive.
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#52 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by PalaSa Marsa »

aerosa wrote:Na ovoj temi samo skontah da su žene prepune kompleksa i predrasuda o svom izgledu i muškarcima generalno....
:roll: :roll:
Ja jos nista nisam skontala. :lol: :-) :D
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#53 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

PalaSa Marsa wrote:
aerosa wrote:Na ovoj temi samo skontah da su žene prepune kompleksa i predrasuda o svom izgledu i muškarcima generalno....
:roll: :roll:
Ja jos nista nisam skontala. :lol: :-) :D
Blago tebi, ja juče otišao sa teme dok je bila lagana zajebancija a jutros imam šta vidjeti.....
Te žene se radi muškaraca sređuju po dva sata (ko da nas to ne nervira) , te zbog nas više troše na garderobu i ostale điđe miđe, te nemaju vremena od kućnih poslova za varanje (jbt ko da treba cijeli dan za to), te muškarci balkanci su ovakvi, onakvi.... :roll: :roll: :roll:
Auh ..... jbt neki što god misle da više znaju, znaju sve manje....
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#54 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by PalaSa Marsa »

:lol: :lol: Ma pustis mozak na pasu i nemas sikiracije. :lol: :D
Balawatz
Posts: 25
Joined: 20/01/2008 18:48

#55 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Balawatz »

Kristijana wrote: Oficir, ma kako god, svijet je muški, ženama je teže nego što mislite. Je li predrasuda da se ti spremaš za subotnji izlazak max. 30 minuta, a žena dva sata minimum? Što li je to tako? ..........
Kad je Bog stvarao covjeka, prvo stvori muskarca, pogleda ga i rece "Zadovoljan sam, lijep si, jak i nemam nikakve zamjerke"...
Potom stvori zenu, gleda je sa jedne strane, sa druge, mrsti se pa kaze "jebiga ti ces se morati sminkati" :D :D :D
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#56 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

PalaSa Marsa wrote::lol: :lol: Ma pustis mozak na pasu i nemas sikiracije. :lol: :D
Ja ga pustio prošle godine i još ga nisam našao.....valjda je u tome i problem :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#57 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

Balawatz wrote:
Kristijana wrote: Oficir, ma kako god, svijet je muški, ženama je teže nego što mislite. Je li predrasuda da se ti spremaš za subotnji izlazak max. 30 minuta, a žena dva sata minimum? Što li je to tako? ..........
Kad je Bog stvarao covjeka, prvo stvori muskarca, pogleda ga i rece "Zadovoljan sam, lijep si, jak i nemam nikakve zamjerke"...
Potom stvori zenu, gleda je sa jedne strane, sa druge, mrsti se pa kaze "jebiga ti ces se morati sminkati" :D :D :D
Je li to imaš neke nastrane sklonosti prema muškarcima ili ...? :roll: :roll:
Žensko tijelo i ljepota se nikad sa muškim porediti ne mogu....
Kao što sam već negdje napisao, ja da sam žena bio bi lezi-bezi koliko mi se sviđaju.... :)
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#58 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by rina* »


Osuđena si, ideš na stub srama, drznice jedna :D
Još nam sve prizna, pa nismo ti pop da nam se do u detalje ispovijediš :lol:,
...
:oops: moment of weekness :oops:

:D
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#59 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

rina* wrote:

Osuđena si, ideš na stub srama, drznice jedna :D
Još nam sve prizna, pa nismo ti pop da nam se do u detalje ispovijediš :lol:,
...
:oops: moment of weekness :oops:

:D
Ali kad si već tu možeš nastaviti sa ispovijedi Image
:D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#60 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by PalaSa Marsa »

Balawatz wrote:
Kristijana wrote: Oficir, ma kako god, svijet je muški, ženama je teže nego što mislite. Je li predrasuda da se ti spremaš za subotnji izlazak max. 30 minuta, a žena dva sata minimum? Što li je to tako? ..........
Kad je Bog stvarao covjeka, prvo stvori muskarca, pogleda ga i rece "Zadovoljan sam, lijep si, jak i nemam nikakve zamjerke"...
Potom stvori zenu, gleda je sa jedne strane, sa druge, mrsti se pa kaze "jebiga ti ces se morati sminkati" :D :D :D
Eki ovo, a sta rec' za one muske koji se sminkaju pa cak i obrve cupaju? :lol: :D

Sto neko rece, nema nista ljepse od zenskog tijela. :-D
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#61 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by rina* »

aerosa wrote:
rina* wrote:

Osuđena si, ideš na stub srama, drznice jedna :D
Još nam sve prizna, pa nismo ti pop da nam se do u detalje ispovijediš :lol:,
...
:oops: moment of weekness :oops:

:D
Ali kad si već tu možeš nastaviti sa ispovijedi Image
:D
aha :D pa da me kaznis sa 10 have Maria i to na koljena :lol: :lol:
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#62 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

rina* wrote:
aerosa wrote:
rina* wrote: :oops: moment of weekness :oops:

:D
Ali kad si već tu možeš nastaviti sa ispovijedi Image
:D
aha :D pa da me kaznis sa 10 have Maria i to na koljena :lol: :lol:
Ne padaj na koljen hoće ko šta pomisliti , pa vidiš na kojoj smo temi :lol: :lol: :lol:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#63 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by fixer »

Dajte se samo potpisite imenom i prezimenom da znamo koga izbjegavati. :D
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#64 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by rina* »

Ali kad si već tu možeš nastaviti sa ispovijedi Image
:D
aha :D pa da me kaznis sa 10 have Maria i to na koljena :lol: :lol:
Ne padaj na koljen hoće ko šta pomisliti , pa vidiš na kojoj smo temi :lol: :lol: :lol:
slaba sam na uniformiNsaná :oops: :D hvala na upozerenju suzdrzacu se nekako :oops: :lol: :lol: :lol:
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#65 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

sanabe wrote:Vidi ovog Marshala, joj ako ti Jovanku nazovem :lol: :lol: :lol:
Bježi ba mala vidiš da ispovijedam ovde :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
boske65
Posts: 17
Joined: 21/04/2009 13:18

#66 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by boske65 »

Vidim da tema ide u pravom smjeru uz lagane slatke upadice, sto podrzavam i dajem vam punu 10 ocjenu. Posebno se zahvaljujem ljepsoj polovini nas muskarcina (!!!!????) na datim komentarima i iskrenosti.
Moja namjera nije nikoga da uvrijedim ili omalovazim, vec cista prijatna diskusija na ovu temu.
Razna misljenja, pa kakva god bila, dace krajnji cilj i prosiriti misljenje balkanskog tipa razmisljanja.
Lijepe moje dame, bez obzira na godine, u prirodi vasoj, a trebalo biti i u muskoj, da lijepo i kulturno izgledaju, sto prvenstveno zavisi od dubine dzepa. Ali osnovno jeste da se neko u masi, bilo zensko ili musko, dopadne jedno drugom.
Mislim, da kroz mastu, bez obzira na scenario, reziju i uloge, moze da se docara, i da pre ucinjenog porazmislimo o koraku koji moze donijeti razocarenje ili uspjeh, nebitno je, ali bar ce ispuniti nas kao jedinke.

Jos jednom hvala nasim lijepim damama na komentarima i iskrenosti.
Napustimo balkanska razmisljanja, posvetimo se sebi, zensko ili musko, i nasim najdrazim.
To ce sigurno napraviti iskorak ka boljitku.

Veliki pozdrav forumasicama i forumasima na komentarima i slatkim zezancijama.
Pozdrav gdje god bili ............................. :bih:
Last edited by boske65 on 19/06/2010 12:47, edited 1 time in total.
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#67 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by aerosa »

sanabe wrote:iz koje je ovaj stranke? :?
Nekakva vrlo konzervirana...pardon konzervativna.....
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#68 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by iz dna duše »

sanabe wrote:iz koje je ovaj stranke? :?
Ma liberal čovjek, 100% :D
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#69 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Mis mekinjas »

rina* wrote:Hajde da stupim i ja na ovaj stub srama :oops: :mrgreen: jeste da bas ne ispunjam uslove 100 % on je bio mladji, ja starija :oops:
Kljucno pitanje je valjda, zasto ?
Odgovor nikad nije lak i induvidualan je. Da podjemo onda od analize mene :-) kazu da sam samostalna i vrijedna, imam par osnovnih pricnipa koji se prate u zivotu, drugo sve je diskutabilno i otvoreno za raspravu.
Desilo se to u periodu moje duboke pokolebanosti u vezu u kojoj sam, u nacin zivota koji zivim, neki bi to nazvali egzistencijalnom krizom :-) kako god... Desilo se...pruzli smo jedno drugom ono sto nam je trebalo tad na sve nacine :mrgreen: Kasnije je to preraslo u lijepo prijateljstvo koje i dan danas traje.
O njegovoj zeni nisam razmisljala, to je njegova briga i ako smo tu temu dodakli jednom. Kontenta je bila da ja kao ljubavnica nemam moralnih sprega kada je njegova zena u pitanju to je njihov odnos 100%. Znam da je bio nezadovoljan vezom , znam i da nije bio dovoljno jak da to prekine, jer neki ljudi pate od svojih moralnih nacela i to lijece na razne nacine, izmedju ostalog prevarom. :skoljka:

Desilo se to jednom i prije, tad sam bila puno mladja i zaista nisam imala nikakvu moralnu dilemu po tom pitanju :mrgreen: it was just for fun :mrgreen: sudite mi :mrgreen: jednostavno se prepustis situaciji i zabavljas se, jer si to u mogicnosti i ne smaras se moralom :run:

Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
User avatar
cupkica
Posts: 1169
Joined: 11/06/2010 00:33
Location: Dobrinja

#70 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by cupkica »

aerosa wrote:
sanabe wrote:iz koje je ovaj stranke? :?
Nekakva vrlo konzervirana...pardon konzervativna.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
cupkica
Posts: 1169
Joined: 11/06/2010 00:33
Location: Dobrinja

#71 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by cupkica »

spoky wrote:
cupkica wrote: Ja stignem sve to..pa vidis me evo me na forumu..dakle..ja sam super zena :lol: :lol: :lol:
Postovi: 351
Pridružen/a: 10/06/2010 23:33
ako je suditi po ovome ti si nadprosjecna žena :)[/quote
:thumbup: O tome ti i govorim :D
User avatar
boske65
Posts: 17
Joined: 21/04/2009 13:18

#72 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by boske65 »

Vidim iz komentara da sam konzervirana odn. konzervativna osoba.
Iskreno odgovaram na to pitanje.
Nisam, i nedaj boze da jesam, ali sam za komunikaciju obostranu, "razgovor" bez obzira sa kojim posljedicama bio je bolji od bilo koje svadje i obostranog vrijedjanja.Ne osudjujem niti jednu niti drugu stranu (zensko-musku), niti zelim nekoga uvrijediti, vec jednostavno, pitaj te se nekada, kada ste ili cete takvo sto uraditi ili ste vec uradili, da li je to ispunilo vas unutrasnji libido, dalo vam srecni smiraj i ispunjenje.
Mislim, da ne, u 99% slucajeva na kraju se to razbije od glavu, izgubi se povjerenje, uzajamni odnosi, i dalje se gleda partner ili partnerka sa dozom prezira,mrznje, ili slicnog. Pokusajte sagledati to sa svoje strane.
Ne zelimo valjda balkanski, nametnuto, razmisljanje, i dalje odrzavati.
Liberalan jesam, ali ne ciniti zlo sto sebi ne zelimo, primjeniti i na druge, bar po meni je tako.

Ako neka veza nije sto ocekujemo i zelimo od nje, bio brak ili zabavljanje, bar je posteno i jedna i druga strana, da kroz normalan razgovor iznesu. Ne patimo jedne druge, i ne gledajmo se "preko nisana" i kada to bar bi posteno bilo za obe strane nije potrebno.
Hvala svim forumasima na komentarima i veliki poz svim ucesnicima diskusije. :bih:
User avatar
andolC
Posts: 1217
Joined: 20/03/2008 23:46
Location: bez recepta

#73 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by andolC »

Raščupana wrote:
rina* wrote:Hajde da stupim i ja na ovaj stub srama :oops: :mrgreen: jeste da bas ne ispunjam uslove 100 % on je bio mladji, ja starija :oops:
Kljucno pitanje je valjda, zasto ?
Odgovor nikad nije lak i induvidualan je. Da podjemo onda od analize mene :-) kazu da sam samostalna i vrijedna, imam par osnovnih pricnipa koji se prate u zivotu, drugo sve je diskutabilno i otvoreno za raspravu.
Desilo se to u periodu moje duboke pokolebanosti u vezu u kojoj sam, u nacin zivota koji zivim, neki bi to nazvali egzistencijalnom krizom :-) kako god... Desilo se...pruzli smo jedno drugom ono sto nam je trebalo tad na sve nacine :mrgreen: Kasnije je to preraslo u lijepo prijateljstvo koje i dan danas traje.
O njegovoj zeni nisam razmisljala, to je njegova briga i ako smo tu temu dodakli jednom. Kontenta je bila da ja kao ljubavnica nemam moralnih sprega kada je njegova zena u pitanju to je njihov odnos 100%. Znam da je bio nezadovoljan vezom , znam i da nije bio dovoljno jak da to prekine, jer neki ljudi pate od svojih moralnih nacela i to lijece na razne nacine, izmedju ostalog prevarom. :skoljka:

Desilo se to jednom i prije, tad sam bila puno mladja i zaista nisam imala nikakvu moralnu dilemu po tom pitanju :mrgreen: it was just for fun :mrgreen: sudite mi :mrgreen: jednostavno se prepustis situaciji i zabavljas se, jer si to u mogicnosti i ne smaras se moralom :run:

Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
a ćuj, svaka dalabu ima svoje veselje :lol:
inace, sta mai, kako te :lol:
Neena
Posts: 339
Joined: 08/06/2010 22:15
Location: Sarajevo

#74 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by Neena »

Raščupana wrote: Ja mislim da je ova forumašica dala sve odgovore, na sva pitanja. Ovo je iskustvo, i svaka čast.
Za podvučeno POSEBNO, SVAKA ČAST.
Uostalom, slobodna žena može raditi šta hoće, dok god ne povrjeđuje druge oko sebe.
E sad se dotaknite onih, koje rasturaju brakove, jašući onima koji varaju te svoje žene. Po meni to je jedino za osudu.

Rina, tebi još jednom.... :thumbup:
Kako je moguce da niko ne bude povrijedjen u prevari? :?
rina*
Posts: 257
Joined: 07/05/2007 10:48

#75 Re: Ozenjeni muskarci i mlade ljubavnice

Post by rina* »

Ako muz prevari zenu onda je ona povrijedjena od strane svog muza a ne neke njoj nepoznate zene, ukoliko nisu prijateljice naravno. Interesnatno je kako vecina vidi stvari crno versus bjelo, ponekad bi i ja voljela da vidim zivot kroz tu prizmu i da ljude i njihove zivote ocjenjujem po sablonu, bilo bi mi lakse ali ne mogu, nekom je sudjeno do gura kamen uzbrdo :D
U ovoj navedenoj situaciji najcesce osobe same ne znaju naci nacina da izadju iz te zavrzlame, da li zbog trenutne emotivne nestabilnosti, nesigurnosti, staha, ovisnosti, cega god nije bitno rade to sto rade dok ne dodju tobe na neki nacin. :oops: :mrgreen:
Locked