Mrsavice ili krupnije žene???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#276 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Officer Crabtree »

sve sto obucem stoji ko saliveno
Bil' se ti zabavljala?
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#277 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by bez_ideje »

Evo vam neke sasvim obicne cure bez viska kilograma.....jel joj vire rebra? Jel bolesna? Jel anorexicna ?
Image

:?
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#278 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

Officer Crabtree wrote:
sve sto obucem stoji ko saliveno
Bil' se ti zabavljala?
Haha zabavljam se vec ;-)
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#279 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

bez_ideje wrote:Evo vam neke sasvim obicne cure bez viska kilograma.....jel joj vire rebra? Jel bolesna? Jel anorexicna ?
Image

:?
Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#280 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by statix »

Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
Ja, pa da ima fore... :lol: :D
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#281 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

statix wrote:
Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
Ja, pa da ima fore... :lol: :D
Cuj fore....za sta?? :lol: :lol: :lol:
User avatar
SsTtEeLlAa
Posts: 4932
Joined: 13/10/2007 16:30
Location: Tu negdje ....

#282 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by SsTtEeLlAa »

niko nije ni rekao da su mrsave cure bolesne i anoreksicne .. sta vam je vise

Ljubicasta27 wrote:Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
ne bi vjeruj mi :D
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#283 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by statix »

SsTtEeLlAa wrote:niko nije ni rekao da su mrsave cure bolesne i anoreksicne .. sta vam je vise

Ljubicasta27 wrote:Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
ne bi vjeruj mi :D
Pa da nema coj'k za sta uhvatit'... :oops: :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#284 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by ladyblue18 »

:-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :-)
Nimfa20
Posts: 4
Joined: 13/05/2010 20:35

#285 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Nimfa20 »

Ljubicasta27 wrote:
statix wrote:
Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
Ja, pa da ima fore... :lol: :D
Cuj fore....za sta?? :lol: :lol: :lol:
cuj za sta, za havljanje, za sta ce bit.

177 M iliti 38, S zivotna zelja :lol:
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#286 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Officer Crabtree »

al ste fakat iskopleksirane da boli

eto otvorite temu "mršavci ili krupni muškarci" ako se petorica jave da bichaju režte me gdje sam najtanji
User avatar
SsTtEeLlAa
Posts: 4932
Joined: 13/10/2007 16:30
Location: Tu negdje ....

#287 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by SsTtEeLlAa »

statix wrote:Pa da nema coj'k za sta uhvatit'... :oops: :D
:lol: :lol: :lol: jest, reci im ..
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#288 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

statix wrote:
SsTtEeLlAa wrote:niko nije ni rekao da su mrsave cure bolesne i anoreksicne .. sta vam je vise

Ljubicasta27 wrote:Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
ne bi vjeruj mi :D
Pa da nema coj'k za sta uhvatit'... :oops: :D
Nidje veze :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#289 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by burek_in_space »

Ne raspravljaj se s njom, izbodi je, izbodi je, izbodi jeeeeeeeee :bih:
:mrgreen:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#290 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by zelenashica »

Ja bi da imam jedno 5kg više :roll:
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#291 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by statix »

Ma to je u genima dzaba... :D ...ja kad vidim one manekenke mene jeza uhvati... :lol:
Jos kad se nagne pa joj ona kost iskoci, meni odma lose... :oops: :lol:
justice_c
Posts: 39
Joined: 27/04/2010 01:24

#292 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by justice_c »

Ljubicasta27 wrote:
bez_ideje wrote:Evo vam neke sasvim obicne cure bez viska kilograma.....jel joj vire rebra? Jel bolesna? Jel anorexicna ?
Image

:?
Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
Ama slazem se sa tobom potpuno. Sve nas nervira kada salo kipi preko stomaka, celulit ... itd. kada se ne mozes uvuc u farmerice, kada majica na tebi izgleda vulgrano ... itd. Ok, ako neko ima par kg viska, taj znaci i vodi racuna o svom izgledu, samo sto mu se bas ne da u gubljenju i tih par kg viska, pa se malo zavarava da je to ok. Ja licno mrzim kada se udebljam i ja ovdje ne zelim da kritikujem ikoga zbog njegove nesavjesne dijete, jer i sama znam bit u toj kategoriji :D , al ono sto je fakat istina svaka zena zeli da bude mrsava.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#293 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by statix »

Nije bitno sta vi zelite nego mi... :oops: :oops: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#294 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by JThomas »

al' samo se žene svađaju :lol:
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#295 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Dialer »

Kad se kaze krupnija,ne misli se na zhenu/curu koja pojede tepsiju i po bureka, 4 litra jogurta,3 pive i tanjir graha i koja ima 150+Kg. Jbga ocigledno ove skinny se osjechaju ugrozeno. Volimo mi vas sve :D
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#296 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

Dialer wrote:Kad se kaze krupnija,ne misli se na zhenu/curu koja pojede tepsiju i po bureka, 4 litra jogurta,3 pive i tanjir graha i koja ima 150+Kg. Jbga ocigledno ove skinny se osjechaju ugrozeno. Volimo mi vas sve :D
Pa ista stvar, ako se i kaze vitka/mrsava cura iliti skinny ne misli se anoreksicna :) al ko nece to da shvati, u njemu je problem ;)

Sto bi se osjecala ja ili neko ugrozeno zbog razlicitih misljenja? Ja hvala Bogu nemam nikakvih problema sa suprotnim spolom oko kilaze, svakom je odgovaralo i odgovara :) Cak i kad se udebljam malo pa smrsam, dobivam samo komentare da mi je super tako i da se ne debljam vise...e mozda u mom okruzenju nema tipova koji se okrecu za punijima i misle/dobacuju masala i sl hehe ;)
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#297 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

justice_c wrote:
Ljubicasta27 wrote:
bez_ideje wrote:Evo vam neke sasvim obicne cure bez viska kilograma.....jel joj vire rebra? Jel bolesna? Jel anorexicna ?
Image

:?
Mah to je samo izgovor...a svaka bih voljela da bude prije mrsava nego punija, vjeruj :-D
Ama slazem se sa tobom potpuno. Sve nas nervira kada salo kipi preko stomaka, celulit ... itd. kada se ne mozes uvuc u farmerice, kada majica na tebi izgleda vulgrano ... itd. Ok, ako neko ima par kg viska, taj znaci i vodi racuna o svom izgledu, samo sto mu se bas ne da u gubljenju i tih par kg viska, pa se malo zavarava da je to ok. Ja licno mrzim kada se udebljam i ja ovdje ne zelim da kritikujem ikoga zbog njegove nesavjesne dijete, jer i sama znam bit u toj kategoriji :D , al ono sto je fakat istina svaka zena zeli da bude mrsava.
Razumijemo se :thumbup:
*mima*

#298 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by *mima* »

Kako si ti ljubicasta?
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#299 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Dialer »

Ljubicasta27 wrote:
Dialer wrote:Kad se kaze krupnija,ne misli se na zhenu/curu koja pojede tepsiju i po bureka, 4 litra jogurta,3 pive i tanjir graha i koja ima 150+Kg. Jbga ocigledno ove skinny se osjechaju ugrozeno. Volimo mi vas sve :D
Pa ista stvar, ako se i kaze vitka/mrsava cura iliti skinny ne misli se anoreksicna :) al ko nece to da shvati, u njemu je problem ;)

Sto bi se osjecala ja ili neko ugrozeno zbog razlicitih misljenja? Ja hvala Bogu nemam nikakvih problema sa suprotnim spolom oko kilaze, svakom je odgovaralo i odgovara :) Cak i kad se udebljam malo pa smrsam, dobivam samo komentare da mi je super tako i da se ne debljam vise...e mozda u mom okruzenju nema tipova koji se okrecu za punijima i misle/dobacuju masala i sl hehe ;)
I kad se kazhe skinny ne misli se na 13,5 kg i to. Zensko je zensko,sve dok fino mirishe 8-) :D
Ljubicasta27
Posts: 173
Joined: 13/05/2010 23:11

#300 Re: Mrsavice ili krupnije žene???

Post by Ljubicasta27 »

Dialer wrote:
Ljubicasta27 wrote:
Dialer wrote:Kad se kaze krupnija,ne misli se na zhenu/curu koja pojede tepsiju i po bureka, 4 litra jogurta,3 pive i tanjir graha i koja ima 150+Kg. Jbga ocigledno ove skinny se osjechaju ugrozeno. Volimo mi vas sve :D
Pa ista stvar, ako se i kaze vitka/mrsava cura iliti skinny ne misli se anoreksicna :) al ko nece to da shvati, u njemu je problem ;)

Sto bi se osjecala ja ili neko ugrozeno zbog razlicitih misljenja? Ja hvala Bogu nemam nikakvih problema sa suprotnim spolom oko kilaze, svakom je odgovaralo i odgovara :) Cak i kad se udebljam malo pa smrsam, dobivam samo komentare da mi je super tako i da se ne debljam vise...e mozda u mom okruzenju nema tipova koji se okrecu za punijima i misle/dobacuju masala i sl hehe ;)
I kad se kazhe skinny ne misli se na 13,5 kg i to. Zensko je zensko,sve dok fino mirishe 8-) :D
Hehehe dobar :thumbup:
Post Reply