Kako joj prici

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#51 Re: Kako joj prici

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 25/11/2010 00:03, edited 1 time in total.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#52 Re: Kako joj prici

Post by fixer »

Hocu izvjestaj akcije. Aurora - ono nesto?
Gibonni
Ono Nesto
Dobar i glup ista je stvar
tu nista promjenit' ne mogu
sve sto sam cinio
da bi nas odrzao
sad sluzi na moju sramotu
i na obraz moj

Podigni zid bezbroj godina dug
ucini mi uslugu tako
jer lijepo govoris
samo da mi ugodis
sa figom u srcu je lako
dati casnu rijec

Ako te pokusam sacuvati
sam cu sebi se narugati
to je prevelika cijena
za nesto cega nema
sto u tebi ne postoji

Ono nesto, ono nesto
za ljubav sve je to nesto
kao casna rijec, casna rijec
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#53 Re: Kako joj prici

Post by iceman ze »

Imate li neke zajednicke hobije (ples, sport, sekcije i sl.) mislim da bi ti tako bilo najlakse da se upoznate, sto lezernije i bez posrednika. Sta ti hvali da ides i na casove, iako ti se ne svidjaju....... :-) U jednom filmu N.Cage je rentao avion i citav hotel, samo da bi osvojio buducu zenu........ :D

P.S I ja se nekad pronadjem u N.Cageu, sta bih sve ucinio, za komad srece u zivotu..... :-D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#54 Re: Kako joj prici

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 25/11/2010 00:03, edited 1 time in total.
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#55 Re: Kako joj prici

Post by Rambo-Amadeus »

ja samo hocu da kazem da je sve suplja, svi ti savjeti "treba prici ovako ili onako". Uspjeh uopste ne ovisi o nacinu prilaska nego o necem sasvim drugom...apstraktnijem...rekoh vec, ako ti se svidja moze i totalnu budalu napraviti od sebe ti ces ga prihvatiti, a ako ne sviđa da ti zvijezde s neba skine dzaba mu je... to je moj zakljucak :)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#56 Re: Kako joj prici

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 25/11/2010 00:04, edited 1 time in total.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#57 Re: Kako joj prici

Post by respo »

iceman ze wrote:Imate li neke zajednicke hobije (ples, sport, sekcije i sl.) mislim da bi ti tako bilo najlakse da se upoznate, sto lezernije i bez posrednika. Sta ti hvali da ides i na casove, iako ti se ne svidjaju....... :-) U jednom filmu N.Cage je rentao avion i citav hotel, samo da bi osvojio buducu zenu........ :D

P.S I ja se nekad pronadjem u N.Cageu, sta bih sve ucinio, za komad srece u zivotu..... :-D
Lord of wars dobar film pravo
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#58 Re: Kako joj prici

Post by respo »

a sta fali izvini mozemo li se upoznati ako se vec ne znaju licno

mozemo otici na pice kafu sok kolace
onda kroz pricu vidis jeli to to

izgled moze varati pa onda to osvajanje uzalud
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#59 Re: Kako joj prici

Post by Officer Crabtree »

uči od najboljih :lol:

User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#60 Re: Kako joj prici

Post by JThomas »

uzmeš čokoladnu pralinu, priđeš i kažeš "izvoli."

ako ne bude htjela upoznati se i proljudovati s tobom, nisi ni imao šanse da se na glavu nasadiš.
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#61 Re: Kako joj prici

Post by ♥ Julianna ♥ »

bio vani bilo dobro wrote:Evo prije nekih mjesec dana zapazih jednu finu curicu,koja ide samnom u skolu(srednja sam 4 razred)... I tako nista normala sve,sad od jednom nesto me pocelo pucati stalno razmisljam o njoj,itd td ... Ne znam jel to ljubav ili sta vec...
Sad me zanima neki vas savjet,kako joj prici posto nikad nismo imali neki dijalog,znate sta mislim.

konto sam dodat je na face pa mi bilo ofirno, moze neki vas savjet. I bez ismijavanja pwiz :)
s ledja :-D
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#62 Re: Kako joj prici

Post by Ady88 »

4 godine idete zajedno u skolu i tek je prije mjesec vidio? :razz: Kad se danas vratis iz skole javi sta je bilo a sto se tice savjeta niko ti ga ne moze dati, moras biti svoj i po njezinom ponasanju skontati kako joj prici. Imas ti levata izgledaju kao Brad Pitt i pride joj sa nekom glupom recenicom tipa "Ja se tebi svidam a ti meni?" i osvojena je odmah :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#63 Re: Kako joj prici

Post by alibaba_i_30_godina »

Ady88 wrote:4 godine idete zajedno u skolu i tek je prije mjesec vidio? :razz: Kad se danas vratis iz skole javi sta je bilo a sto se tice savjeta niko ti ga ne moze dati, moras biti svoj i po njezinom ponasanju skontati kako joj prici. Imas ti levata izgledaju kao Brad Pitt i pride joj sa nekom glupom recenicom tipa "Ja se tebi svidam a ti meni?" i osvojena je odmah :D
Bas i mene interesuje koja je to skola, nije bilo osobe da nisam znao u svojoj srednjoj skoli ....

Jel' me to cinilo mahalusom?! :oops: :oops: :lol:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#64 Re: Kako joj prici

Post by Lakat Jebić »

NeyDan wrote:
Ady88 wrote:4 godine idete zajedno u skolu i tek je prije mjesec vidio? :razz: Kad se danas vratis iz skole javi sta je bilo a sto se tice savjeta niko ti ga ne moze dati, moras biti svoj i po njezinom ponasanju skontati kako joj prici. Imas ti levata izgledaju kao Brad Pitt i pride joj sa nekom glupom recenicom tipa "Ja se tebi svidam a ti meni?" i osvojena je odmah :D
Bas i mene interesuje koja je to skola, nije bilo osobe da nisam znao u svojoj srednjoj skoli ....

Jel' me to cinilo mahalusom?! :oops: :oops: :lol:
mahalcem :mrgreen:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#65 Re: Kako joj prici

Post by alibaba_i_30_godina »

Lakat Jebić wrote:
NeyDan wrote:
Ady88 wrote:4 godine idete zajedno u skolu i tek je prije mjesec vidio? :razz: Kad se danas vratis iz skole javi sta je bilo a sto se tice savjeta niko ti ga ne moze dati, moras biti svoj i po njezinom ponasanju skontati kako joj prici. Imas ti levata izgledaju kao Brad Pitt i pride joj sa nekom glupom recenicom tipa "Ja se tebi svidam a ti meni?" i osvojena je odmah :D
Bas i mene interesuje koja je to skola, nije bilo osobe da nisam znao u svojoj srednjoj skoli ....

Jel' me to cinilo mahalusom?! :oops: :oops: :lol:
mahalcem :mrgreen:
:lol: :lol: Hebga, tad mi nije tako djelovalo, al' sad .... :lol: :lol: :run:
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#66 Re: Kako joj prici

Post by Ady88 »

NeyDan wrote:
NeyDan wrote:
Ady88 wrote:4 godine idete zajedno u skolu i tek je prije mjesec vidio? :razz: Kad se danas vratis iz skole javi sta je bilo a sto se tice savjeta niko ti ga ne moze dati, moras biti svoj i po njezinom ponasanju skontati kako joj prici. Imas ti levata izgledaju kao Brad Pitt i pride joj sa nekom glupom recenicom tipa "Ja se tebi svidam a ti meni?" i osvojena je odmah :D
Bas i mene interesuje koja je to skola, nije bilo osobe da nisam znao u svojoj srednjoj skoli ....

Jel' me to cinilo mahalusom?! :oops: :oops: :lol:

:lol: :lol: Hebga, tad mi nije tako djelovalo, al' sad .... :lol: :lol: :run:
tisu ba ne spamaj po temi :razz: :lol: nego ja se zabrinuo za ovog momka sto je pokrenuo temu, covjek skupljao hrabrosti 4 godine da joj pride i mozda ga odbila pa kontam da nije sebi sta uradio :mrgreen:
Straightforward
Posts: 10
Joined: 09/03/2010 22:43

#67 Re: Kako joj prici

Post by Straightforward »

http://www.youtube.com/watch?v=_dY99I_uQc4

Evo ti koji savjet od starih znalaca :) ( za bio vani bilo brodo )

AUROROOOOOOOOO !!!!!!
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#68 Re: Kako joj prici

Post by fatamorgana »

jeza u ledja wrote:Pridji joj s ledja.
Pa nije jež da "priđe" s leđa!
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#69 Re: Kako joj prici

Post by pustopoljina »

bila je to srednja skola, zivjeli u komsiluku-a nikad ga nisam vidjela :) a kad sam ga vidjela,odmah sam ga spazila. imao je lijep glas i svirao gitaru :D mi se ono nesto skupljali, neki svirali gitare,neki igrali stoni tenis, nas dvoje smo, ono, bili cool: dje's za dje's i stalno se zikali. znam da sam bila kao pod strujom kad je on bio tu.
praaavooo mi se svidjao,al'kad ne mozes beknuti...
onda su oni neki kurazniji zvali nas cure da plesemo (to kako se mrak spusta :D),dok su ovi svirali...i sa mnom je plesao jedan sto se svakoj curi upucavao,valjda sam ja bila smotanija,pa je kontao da kod mene ima prodju...
uglavnom...plesemo mi tako, meni krivo i ostalo nas pravo malo,a nesto ti ne da da odes...i u tom trenutku najbolji prijatelj ovog sto se meni svidjao rece njemu: "a ti ----- sviraj!" (biva-dok ti sviras,drugi ti maznuo curu).obojica su gledali u mene. ovaj sto mi se svidjao crven k'o bulka,i samo gleda :)
eh,nakon toga se samo desilo.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#70 Re: Kako joj prici

Post by fatamorgana »

E pustopoljino, da ga nisi odmah spazila čim si ga vidjela, možda bi sve pošlo drukčijim tokom. :(
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#71 Re: Kako joj prici

Post by Zoya »

Samo da se nadovezem na pustopoljin post; uh, ti koji su znali svirati gitaru ili bilo koji instrument, njima je bilo tesko odoljeti. Obicno su imali neke jebacke frizure tipa zalizano gelom ili chichkovim uljem, pa kad mu padne pramen kose preko oka ne treba ni pitati :-) :D Nego gdje se izgubi onaj momak da mu chichkovo ulje preporucim :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#72 Re: Kako joj prici

Post by pustopoljina »

pa jest...da ga nisam odmah spazila...bilo bi mu jos teze,ionako je mislio da ja njega ne vidim. a ja sam isto mislila- e bas ce on mene izabrati.
da mu onaj prijatelj nije bio kakav je bio...ja ne bih imala sretnu prvu ljubav :)
[EDIT: ovo sam skoro zaboravila-nije on odmah prisao-nego je to bilo malo komplikovanije-rekao svojoj prijateljici da se dogovori sa mnom. i ona ode drugoj curi. (rekla mu da me zna,a nije me znala-znala drugu curu). i onda on konacno dodje meni sam]
ali mene sad zanima-veliki odmor je davno prosao...sta se desilo ?
je li-bio-vani-bilo- dobro ili lose?
Last edited by pustopoljina on 10/03/2010 21:19, edited 1 time in total.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#73 Re: Kako joj prici

Post by pustopoljina »

znam jos jednu srednjoskolsku pricu (ali nije moja)- ovi su isli zajedno u skolu i druzili se pomalo, znam da je ona jedno godinu dana bila zaljubljena u njega.
onda on po zajednickoj prijateljici daje njoj pismo. ono sto on ne zna je da je i ta zajednicka prijateljica zaljubljena u njega.i ona ne daje pismo. ovo dvoje se haman poceli svadjati (hormoni). onda jedna druga njena prijateljica njoj donosi to pismo od zajednicke prijateljice (koja je pokusala kod njega,ali nije uspjelo i ipak odlucila to pismo dati ovoj curi).
kad je to pismo konacno doslo u prave ruke-cura je na kraju isla (ovo nije fino za citati) povracati od cijelog tog uzbudjenja (sta je psiha!).
na kraju je ona otisla s tim pismom njegovoj kuci i poljubila ga bez pitanja,kad je otvorio vrata.
i dugo su bili najbolji par u skoli :D
zakljucak- pismo NE,a mozda i DA :D
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#74 Re: Kako joj prici

Post by Sunrise00 »

Rambo-Amadeus wrote:
Zoya wrote:Joj sto ga i vi muskarci znate komplikovati. Nego momak, odmah ti to "'medju oci" :D Zene vole kad su muskarci direktni..
not true

žene kao i muškarci vole samo jedno: izgled. Ako joj se sviđaš možeš biti i najveći idiot na svijetu, ali ćeš proći, ako ne...džaba ti da si i aajnštajn. Govorim iz vlastitog iskustva, odbijen sam da više ni sam ne znam koliko puta, a opet nikome nije jasno kako i zašto, i fin sam, i interesantan i pametan i duhovit...ali džaba, nisam Clooney, šta li...

Prema tome zapamti: NE POSTOJI PRAVILO: ŽENE VOLE KAD SI OVAKAV ILI ONAKAV, VOLE ISTO ŠTO I MUŠKARCI I NIKAKVE RAZLIKE NEMA!
sto se mene tice, neka bude najljepsi muskarac na svijetu, ali ako nije sarmantan, nema smisla za humor, ako ne mozes naci temu za razgovor s njim, nista od toga :D :roll: i vjerujem da vecina cura ovako razmislja :roll: :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#75 Re: Kako joj prici

Post by alibaba_i_30_godina »

Sunrise00 wrote:
sto se mene tice, neka bude najljepsi muskarac na svijetu, ali ako nije sarmantan, nema smisla za humor, ako ne mozes naci temu za razgovor s njim, nista od toga :D :roll: i vjerujem da vecina cura ovako razmislja :roll: :D
Razmislja al' kad vec zagazi malo u godine i profura svoje fazone sa tim lafcima ... :lol: :lol:

ajde priznaj da si i sama takva bila/si?! :lol:


A vi imate prica za meksickih sapunica, pogotovo pustopoljina ... gdje ih izvlacis :D
Post Reply