Glumac ili naivka

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#451 Re: Glumac ili naivka

Post by Cholina_Lokica »

da nije marsovka svoje prste u to upetljala :mrgreen:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#452 Re: Glumac ili naivka

Post by Cholina_Lokica »

dupli
Last edited by Cholina_Lokica on 23/09/2009 14:58, edited 1 time in total.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#453 Re: Glumac ili naivka

Post by Cholina_Lokica »

TRUPLI :mrgreen:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#454 Re: Glumac ili naivka

Post by Cholina_Lokica »

cetvrti... :-)
Last edited by Cholina_Lokica on 23/09/2009 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#455 Re: Glumac ili naivka

Post by Cholina_Lokica »

nije do mene :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 81779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#456 Re: Glumac ili naivka

Post by Truba »

Arni75 wrote:miky kazem ti, otese ga vanzemaljci
šta opet te iskoristio pa se sad izvlači da je na svemirskom brodu :mrgreen:

ccc šta sve te žene neće progutat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#457 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

komi wrote:
Arni75 wrote:miky kazem ti, otese ga vanzemaljci
šta opet te iskoristio pa se sad izvlači da je na svemirskom brodu :mrgreen:

ccc šta sve te žene neće progutat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ne, vanzemaljci su se pojavili prije.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#458 Re: Glumac ili naivka

Post by burek_in_space »

Arni75, jel bar chemu valj'o taj sex?!
Ako jeste, eto super, drago nam je...pare smo ionako halalili, a ti sljedeci put u pamet. 8-)
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#459 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

Ne znam, nisam bila tu kad se to desavalo
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#460 Re: Glumac ili naivka

Post by Dioda »

micki125 wrote:e sad ja ništa ne kontam, pa nisi valjda to radila i sa vanzemaljcima? ako jesi, koliki su im? :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#461 Re: Glumac ili naivka

Post by respo »

radila je sa diodom vidis joj slike :D
easy way
Posts: 93
Joined: 09/06/2009 14:26

#462 Re: Glumac ili naivka

Post by easy way »

Da se i ja uključim. Žao mi je što ovo ode u neku zezu. Fakat mi je bilo super što nas je postavljač teme (Arni) izvještavala šta se dešavalo. Ništa mi gore nego kad likovi postave temu, raja se ufuraju da što bolje, ili gore :mrgreen: , odgovore i onda se inicijator povuče kao da ništa i ne bi. Možda sam mahaluša ali mene fakat (za ozbiljno) zanima šta bi. Ovo bez namjere da osuđujem ili sudim nekoga. I zato Arni, bila bih ti zahvalna :mrgreen:
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#463 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

easy way wrote:Da se i ja uključim. Žao mi je što ovo ode u neku zezu. Fakat mi je bilo super što nas je postavljač teme (Arni) izvještavala šta se dešavalo. Ništa mi gore nego kad likovi postave temu, raja se ufuraju da što bolje, ili gore :mrgreen: , odgovore i onda se inicijator povuče kao da ništa i ne bi. Možda sam mahaluša ali mene fakat (za ozbiljno) zanima šta bi. Ovo bez namjere da osuđujem ili sudim nekoga. I zato Arni, bila bih ti zahvalna :mrgreen:
rekla bih ja tebi sta je bilo, ali ne mogu bas zbog ovih sto sami kroje tok dogadjanja, pa ja sto god i da napisem bice ili izobliceno ili pogresno protumaceno.
User avatar
Truba
Posts: 81779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#464 Re: Glumac ili naivka

Post by Truba »

pa ne možemo sex pogrešno protumačiti :mrgreen:
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#465 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

Kao sto rekoh :)
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#466 Re: Glumac ili naivka

Post by Dioda »

micki125 wrote:
respo wrote:radila je sa diodom vidis joj slike :D
a zato se ona vako slatko smije
Ma jok, ne smijem se ja zbog toga :lol: @micki priupita kojika je ki*a kod vanzemaljca, pa mi bi malo interesanto toliko zanimanje za velicinu. Ako ti treba demonstracija, samo reci :mrgreen: Mislim ako volis... :D
belissimma
Posts: 33
Joined: 29/07/2009 09:42

#467 Re: Glumac ili naivka

Post by belissimma »

Arni75 wrote:
easy way wrote:Da se i ja uključim. Žao mi je što ovo ode u neku zezu. Fakat mi je bilo super što nas je postavljač teme (Arni) izvještavala šta se dešavalo. Ništa mi gore nego kad likovi postave temu, raja se ufuraju da što bolje, ili gore :mrgreen: , odgovore i onda se inicijator povuče kao da ništa i ne bi. Možda sam mahaluša ali mene fakat (za ozbiljno) zanima šta bi. Ovo bez namjere da osuđujem ili sudim nekoga. I zato Arni, bila bih ti zahvalna :mrgreen:
rekla bih ja tebi sta je bilo, ali ne mogu bas zbog ovih sto sami kroje tok dogadjanja, pa ja sto god i da napisem bice ili izobliceno ili pogresno protumaceno.

A fakat se nekad moglo doci na forum i naci super savjeta...onako iz duse, nesebicno nekom pomognes. Mnogo je prijateljstava za koja znam jer su se ljudi tako pozeljeli i upoznati da popricaju...

Ovaj forum ovdje vise izgleda nije za ozbiljnih problema, mozda su se ljudi i zasitilim ko zna. Vidis da se samo na sex upale da pisu, bas ko' u zivotinjskom svijetu, samo nam one iskonske pobude jos mogu nadraziti mozak... :roll:
User avatar
Truba
Posts: 81779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#468 Re: Glumac ili naivka

Post by Truba »

tako je

oguglali smo na obične stvari :mrgreen:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#469 Re: Glumac ili naivka

Post by pustopoljina »

a nije,fol forumasi postali drugaciji...odredjeno zasicenje postoji...kad skontas da ljudi u prvom postu traze savjet,na sredini kazu-sta te briga,ne kontas ti to,na kraju urade po svom. ("ha ja vik'o, ha vo rik'o").
sta ces onda,nego se zezati.
mene zanima je li onaj sto se zaljubio u curu preko puta ikad stisnuo petlju i nesto pokusao,ali takvi su postavljaci tema- tu su,samo kad se trebaju izjadati nekome. :P na nas ni ne misle :D
i pitje bel me razocarao :lol:
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#470 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

micki125 wrote:
Arni75 wrote:
easy way wrote:Da se i ja uključim. Žao mi je što ovo ode u neku zezu. Fakat mi je bilo super što nas je postavljač teme (Arni) izvještavala šta se dešavalo. Ništa mi gore nego kad likovi postave temu, raja se ufuraju da što bolje, ili gore :mrgreen: , odgovore i onda se inicijator povuče kao da ništa i ne bi. Možda sam mahaluša ali mene fakat (za ozbiljno) zanima šta bi. Ovo bez namjere da osuđujem ili sudim nekoga. I zato Arni, bila bih ti zahvalna :mrgreen:
rekla bih ja tebi sta je bilo, ali ne mogu bas zbog ovih sto sami kroje tok dogadjanja, pa ja sto god i da napisem bice ili izobliceno ili pogresno protumaceno.
mislim da to nije pošteno prema nama koji smo te savjetovali čitavo ovo vrijeme dok njega nije bilo. on se sada vratio i ti nas zaboravila, nije li to licemjerno? :D
Mozda i nije posteno, ali nije bilo posteno ni prema meni, ja sam se vama ozbiljno obratila, a dobila sam to da ste se segali sa mojim problemom.
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#471 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

Pa dobro, ali onda bar napravite razliku izmedju provokacija i humora.
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#472 Re: Glumac ili naivka

Post by Loulou »

pustopoljina wrote: i pitje bel me razocarao :lol:
A mora da se ispostavilo da jeste obožavateljica Pima Fortuyna i Gerta Wildersa :roll:
:D
easy way
Posts: 93
Joined: 09/06/2009 14:26

#473 Re: Glumac ili naivka

Post by easy way »

Arni75 wrote:Pa dobro, ali onda bar napravite razliku izmedju provokacija i humora.
Iskreno, mislim da i ti malo pretjeruješ. Ipak je ovo forum i kad izložiš problem u kojem se spominje sex i konzumacija istog jednostavno moraš biti spremna na različite komentare jer neki će tendenciozno "provocirati" (da citiram tebe) a nekome je to način razmišljanja ali ne bih rekla da u tome ima zlobe.
I zato...... šta bi majke ti :mrgreen: ?
User avatar
Female_Sa
Posts: 343
Joined: 10/06/2008 08:10

#474 Re: Glumac ili naivka

Post by Female_Sa »

Ma mozemo do sutra nagadjati zasto se tako postavio prema tebi, ali cinjenica je da te boli takvo njegovo ponasanje. RAzloga moze biti mali milion, a mi zene smo po prirodi inace takve da mozgamo od jutra do sutra vagajuci svaku njegovu recenicu i postavljajuci tonu hipoteza "Mislio je ovako, onako, a sta ako je ovo, a je li bas to htio reci.." Cesto same sebi ne zelimo priznati istinu i pogledati joj u oci. Moj ti je savjet da se prestanes pitati zasto se on ponio tako bezobrazno prema tebi koja su mu vjerovatno uljepsala zivot tih 15 dana koliko je bio u Bosni. Bilo vam je lijepo, BILO-PROSLO. Pokusaj nesto nauciti iz toga. Chat je inace pravo zeznuta stvar jer stvars o osobi sliku onakvu kakvu zelis imati, ljudi se pretvaraju, lazu, glume..Nastavi zivjeti svoj zivot ponovo. Znam da je tesko i znam da vjerovatno boli sto te toliko povrijedio jer se osjecas iskoristeno ali to se desava svima nama, prije ili kasnije. Nastavi svoj zivot i ne trazi gresku u sebi. On je vjerovatno jedan obicni slabic koji nije imao hrabrosti za nesto vishe od avanture. takav ti svakako u zivotu i ne treba. Jednog si se rijesila (mislim na tvog bivseg muza), drugi Mr. wrong bi ti zaista bio previse.
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#475 Re: Glumac ili naivka

Post by Arni75 »

Morala sam vas drzati malo u nezivjestnosti jer su pojedini stvarno znali biti jako provokativni.

Ma nije nista bilo, dosao, pravadao se, pravdao, ulizivao se, i nikom nista.

Vratio se nazad, sad zove, salje poruke, tepa, pjeva......, ali opet nikom nista.

Prica se eto zavrsila onako kako sam ja htjela.

Zavrsila se sto se mene tice, e sad ne znam koliko ce on cekati da se ja njemu javim.

Ali o tom nastavku cemo u onoj drugoj sapunici sa Lusindom...... :-D
Post Reply