svekrve i snahe

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81741
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#226 Re: svekrve i snahe

Post by Truba »

zena nema poso
osim ako on nije doktor svemira s 3000 milje ne vidim soluciju njezinih frustracija

podstanarstvo 300
rezije 200
gorivo odlazak na posao topli??? 250
higijena hrana??? 700
ona ne radi valja ganjat poso nekog castit i potplatit 200 do 15000 :mrgreen:
pomagat mamu??? lijekovi minimalno 150 mjesecno
ona ne radi
beba???
odjeca
ona ne radi a postavlja uvjete... to je ta vagina :sax:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#227 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

Black swan wrote:zena nema poso
osim ako on nije doktor svemira s 3000 milje ne vidim soluciju njezinih frustracija

podstanarstvo 300
rezije 200
gorivo odlazak na posao topli??? 250
higijena hrana??? 700
ona ne radi valja ganjat poso nekog castit i potplatit 200 do 15000 :mrgreen:
pomagat mamu??? lijekovi minimalno 150 mjesecno
ona ne radi
beba???
odjeca
ona ne radi a postavlja uvjete... to je ta vagina :sax:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
argentaria
Posts: 87
Joined: 01/10/2009 20:10

#228 Re: svekrve i snahe

Post by argentaria »

Moja životna priča.Udala sam se za sina jedinca i nisam imala svekrvu vec svekra.Bio mi je desna ruka u svemu,ucio me kuhati jela koja nisam znala,pomagao kod odgoja djece i nikada mi nije palo na pamet da tražim od muža da se osamostalimo.Svi su imali svoje obaveze i zaduženja ,niko nije vodio glavnu riječ,a i ta intima,ne znam sto je to toliko strašno pa da neko smeta pri istoj?Intima je za četiri zida,jel tako?Niko tu ne smeta.Vaspitanje djece je bila isključivo moja briga i sve je frceralo dobro.I onda se desi da izgubim muža.Jel tad trebalo da se odreknem svekra?NIKAKO! I dalje smo zivjeli u skladu i slozi i dosao je dan kada je i svekar otišao.I sada žalim da li sam mogla više učiniti i poštovati oca moga supruga,djeda moje djece.
Ljudi nađite kompromis u životu,djelite ljubav i imat ce te je zauzvrat,bit ce te bogati,u duši.Život je jedan i režirajte ga što bolje možete.A roditelji naših muževa budu i odu,kao što ce mo i mi jednog dana.
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#229 Re: svekrve i snahe

Post by BIONA »

Mozete se vi smijati do sutra, ali finansije nisu problem kao sto je vec navedeno.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#230 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

ma ako moze nek nadje bolju, neku koja mu ne postavlja uslove
koja ce biti sretna sto se on rodio sa visuljkom :mrgreen: i nista joj drugo ne treba

ako nije mamin sin neka se odupre toj vaginalnoj manipulaciji
i kaad neko kaze jaci spol
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#231 Re: svekrve i snahe

Post by Zoya »

Argentaria :thumbup:

Svekrve su zlatne zene :) Samo se treba naci na pola puta sa njima i sve ide ko u prici, kunem se.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#232 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

argentaria wrote:Moja životna priča.Udala sam se za sina jedinca i nisam imala svekrvu vec svekra.Bio mi je desna ruka u svemu,ucio me kuhati jela koja nisam znala,pomagao kod odgoja djece i nikada mi nije palo na pamet da tražim od muža da se osamostalimo.Svi su imali svoje obaveze i zaduženja ,niko nije vodio glavnu riječ,a i ta intima,ne znam sto je to toliko strašno pa da neko smeta pri istoj?Intima je za četiri zida,jel tako?Niko tu ne smeta.Vaspitanje djece je bila isključivo moja briga i sve je frceralo dobro.I onda se desi da izgubim muža.Jel tad trebalo da se odreknem svekra?NIKAKO! I dalje smo zivjeli u skladu i slozi i dosao je dan kada je i svekar otišao.I sada žalim da li sam mogla više učiniti i poštovati oca moga supruga,djeda moje djece.
Ljudi nađite kompromis u životu,djelite ljubav i imat ce te je zauzvrat,bit ce te bogati,u duši.Život je jedan i režirajte ga što bolje možete.A roditelji naših muževa budu i odu,kao što ce mo i mi jednog dana.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: svaka cast.....nazalost ste rijetkost takve......tvoja djeca ce to znati cijeniti akobogda
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#233 Re: svekrve i snahe

Post by BIONA »

Danas je vrlo lako naci zenu koja jedva ceka da zivi sa svojom svekrvom, same se na ulici nude ...jedva cekaju...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#234 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

BIONA wrote:Mozete se vi smijati do sutra, ali finansije nisu problem kao sto je vec navedeno.
znamo...problem je svekrva ....a finansija i onako nema :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#235 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

BIONA wrote:Danas je vrlo lako naci zenu koja jedva ceka da zivi sa svojom svekrvom, same se na ulici nude ...jedva cekaju...
nista onda ....cukicu i u setnju
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#236 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

ma ne znam sto fino ne zive kod punice, sto se mora uvijek svekrvama privaljivati
eto svekrvi niej dosta sto je cijeli zivot hizmetila oko tog muskinja, mozda hoce zena svog mira malo, da prozivi u rahatluku jos koju godinu
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#237 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

Zoya wrote:Argentaria :thumbup:

Svekrve su zlatne zene :) Samo se treba naci na pola puta sa njima i sve ide ko u prici, kunem se.
:thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#238 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

MedenoSrce wrote:ma ne znam sto fino ne zive kod punice, sto se mora uvijek svekrvama privaljivati
eto svekrvi niej dosta sto je cijeli zivot hizmetila oko tog muskinja, mozda hoce zena svog mira malo, da prozivi u rahatluku jos koju godinu
onda bi htjele obje komandovati :oops: jok ba :lol: :lol:
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#239 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

MedenoSrce wrote:
spreca wrote: pa valjda treba postovati i one koji su rodili tog muza ili zenu
pa moze ih postovati i kad su u odvojenoj stambenoj jedinici
i to mnogo kvalitetnije
Današnje "mlade" (pod navodnicima jer današnje mlade nisu mlade kao nekad 17-20god koje dalje svekrva odgoji i nauci ono sto majka nije uspjela nego su danasnne udavace u vecini slucajeva u 30-tim godinama ufatile zadnji voz a znaju samo cimbur napraviti a za sogan dolmu i kadun butice nikad nisu ni cule jer samo sta su radile u zadnjih 15 godina je gledanje sapunica gdje je svako druga: "tjemero muco mia mor" i gdje snahe imaju kucne pomocnice, cistacice, dadilje, vozace...)
Da nastavim, današnje udavače bi da poštuju svekrvu po principu "cule se ne vidjele se" da svekriva zivi par desetina kilometara dalje da se cuju telefonom a da se vide od bajrama do bajrama ili po mogucnosti da su mladenci u gradu a svekrva na selu pa da svekrva spremi i zimnicu! To je idealna svekrvvica koju bi pozeljela svaka današnja udavača :skoljka:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#240 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

bumerangss wrote: Da nastavim, današnje udavače bi da poštuju svekrvu po principu "cule se ne vidjele se" da svekriva zivi par desetina kilometara dalje da se cuju telefonom a da se vide od bajrama do bajrama ili po mogucnosti da su mladenci u gradu a svekrva na selu pa da svekrva spremi i zimnicu! To je idealna svekrvvica koju bi pozeljela svaka današnja udavača :skoljka:

ako ima takva svekrva moze meni jedna
sina nek zadrzi
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#241 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

spreca wrote:
bumerangss wrote: Ako Bog da da i ti tako docekaš da te tvoj sin šutne kad ostaris! Amin Boze
zasto bi to moj sin trebao mene sutnuti? :mrgreen:
Pardoniram :mrgreen: ne tebe nego ovu šanerku sha-ba
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#242 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

ok
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#243 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

MedenoSrce wrote:
bumerangss wrote: Da nastavim, današnje udavače bi da poštuju svekrvu po principu "cule se ne vidjele se" da svekriva zivi par desetina kilometara dalje da se cuju telefonom a da se vide od bajrama do bajrama ili po mogucnosti da su mladenci u gradu a svekrva na selu pa da svekrva spremi i zimnicu! To je idealna svekrvvica koju bi pozeljela svaka današnja udavača :skoljka:

ako ima takva svekrva moze meni jedna
sina nek zadrzi
pa imas mater....nek te ona gotivi :lol: :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#244 Re: svekrve i snahe

Post by MedenoSrce »

spreca wrote: pa imas mater....nek te ona gotivi :lol: :lol:
ma hudo zensko nikad dosta :mrgreen:
Last edited by MedenoSrce on 01/06/2015 23:37, edited 1 time in total.
arslanbey
Posts: 1387
Joined: 12/04/2014 23:51

#245 Re: svekrve i snahe

Post by arslanbey »

argentaria wrote:Moja životna priča.Udala sam se za sina jedinca i nisam imala svekrvu vec svekra.Bio mi je desna ruka u svemu,ucio me kuhati jela koja nisam znala,pomagao kod odgoja djece i nikada mi nije palo na pamet da tražim od muža da se osamostalimo.Svi su imali svoje obaveze i zaduženja ,niko nije vodio glavnu riječ,a i ta intima,ne znam sto je to toliko strašno pa da neko smeta pri istoj?Intima je za četiri zida,jel tako?Niko tu ne smeta.Vaspitanje djece je bila isključivo moja briga i sve je frceralo dobro.I onda se desi da izgubim muža.Jel tad trebalo da se odreknem svekra?NIKAKO! I dalje smo zivjeli u skladu i slozi i dosao je dan kada je i svekar otišao.I sada žalim da li sam mogla više učiniti i poštovati oca moga supruga,djeda moje djece.
Ljudi nađite kompromis u životu,djelite ljubav i imat ce te je zauzvrat,bit ce te bogati,u duši.Život je jedan i režirajte ga što bolje možete.A roditelji naših muževa budu i odu,kao što ce mo i mi jednog dana.
svaka tebi cast
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#246 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

Jedna poucna.
Jednog dana sin pokupi svog starog iznemoglog i bolesnog oca i odnese u sumu tamo ga ostavi krene kuci........kaze njemu otac.......sine samo da ti nesto kazem, i ja sam svog ovako donio u sumu i ostavio......sin se malo zamisli pokupi oca i vrati ga kuci gdje je zivio do kraja zivota
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#247 Re: svekrve i snahe

Post by sha_ba »

bumerangss wrote: Ako Bog da da i ti tako docekaš da te tvoj sin šutne kad ostaris! Amin Boze
hvala na ovme ;-)
ak se sutra moj sin ozeni i ja kao mama se osjetim ODBACENA... nije do sina, do mene je ;-) :kiss:
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#248 Re: svekrve i snahe

Post by bumerangss »

argentaria wrote:Moja životna priča.Udala sam se za sina jedinca i nisam imala svekrvu vec svekra.Bio mi je desna ruka u svemu,ucio me kuhati jela koja nisam znala,pomagao kod odgoja djece i nikada mi nije palo na pamet da tražim od muža da se osamostalimo.Svi su imali svoje obaveze i zaduženja ,niko nije vodio glavnu riječ,a i ta intima,ne znam sto je to toliko strašno pa da neko smeta pri istoj?Intima je za četiri zida,jel tako?Niko tu ne smeta.Vaspitanje djece je bila isključivo moja briga i sve je frceralo dobro.I onda se desi da izgubim muža.Jel tad trebalo da se odreknem svekra?NIKAKO! I dalje smo zivjeli u skladu i slozi i dosao je dan kada je i svekar otišao.I sada žalim da li sam mogla više učiniti i poštovati oca moga supruga,djeda moje djece.
Ljudi nađite kompromis u životu,djelite ljubav i imat ce te je zauzvrat,bit ce te bogati,u duši.Život je jedan i režirajte ga što bolje možete.A roditelji naših muževa budu i odu,kao što ce mo i mi jednog dana.
:thumbup: :thumbup: svaka cast! Da mi je naci jednu takvog razmisljanja odmah bih je zenio taman da ni amper-čorbu ne zna napraviti :kiss:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#249 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

MedenoSrce wrote:
spreca wrote: pa imas mater....nek te ona gotivi :lol: :lol:
ma hudo zensko nikad dosta :mrgreen:
jesi mudra....da ti moja mati bude sluga :-) ...e nece moci vala :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#250 Re: svekrve i snahe

Post by spreca »

sha_ba wrote:
bumerangss wrote: Ako Bog da da i ti tako docekaš da te tvoj sin šutne kad ostaris! Amin Boze
hvala na ovme ;-)
ak se sutra moj sin ozeni i ja kao mama se osjetim ODBACENA... nije do sina, do mene je ;-) :kiss:
a sta ako te odbaci bez ikakvog razloga?....odnosno zbog zene fitnije :lol:
Post Reply