Volim te...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#126 Re: Volim te...

Post by stochar »

Njanjo wrote:ma to je smjesno, cuj nakon 2 mjeseca reci "volim te"....
a je l' to ima neki timer? ne kontam... znaci, sacekas da prodje godina, pa onda kazes, cak i ako mozda tako ne mislis, ali jebi ga, vakat je, prosla godina...

mislim da ako neko nekoga voli, to moze biti i nakon dva dana, a moze i nakon sedam godina. jebo te, ovdje fakat sve neki struchnjaci, i za sve imate neku matematicku formulu. pa ima malo i onoga 'desi se', nije sve tako prediktbl... :-) :-) :-) :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#127 Re: Volim te...

Post by ladyblue18 »

Normalno da ne treba matematicka formula. :D
Ali ja vjerovatno ne bih mogla zavoljeti nekoga u relativno kratkom roku kao sto je mjesec, dva... jer to je period u kojem se tek upoznajes sa partnerom.
Za mene je ljubav jedno krasno i intimno osjecanje koje ne dolazi tek tako, ali to je samo moje misljenje. ;-)
User avatar
Generain
Posts: 42
Joined: 23/12/2009 17:59

#128 Re: Volim te...

Post by Generain »

Ja sam dosta imuplsivan pa mi i ne treba puno u biti do toga :(
Ali evo ova moja hanuma , nakon 6-7 mjeseci joj rekoh te riječi a evo još ovo traje :D
Zavisi od osobe do osobe u biti :dance:
Njanjo
Posts: 383
Joined: 29/05/2009 10:39
Location: Sarajevo

#129 Re: Volim te...

Post by Njanjo »

stochar wrote:
Njanjo wrote:ma to je smjesno, cuj nakon 2 mjeseca reci "volim te"....
a je l' to ima neki timer? ne kontam... znaci, sacekas da prodje godina, pa onda kazes, cak i ako mozda tako ne mislis, ali jebi ga, vakat je, prosla godina...

mislim da ako neko nekoga voli, to moze biti i nakon dva dana, a moze i nakon sedam godina. jebo te, ovdje fakat sve neki struchnjaci, i za sve imate neku matematicku formulu. pa ima malo i onoga 'desi se', nije sve tako prediktbl... :-) :-) :-) :-)
nisi me shvatio, procitaj ostatak moga posta. Zasto kazem da je smjesno nakon 2 mjeseca, zato sto prvih 3-4 mjeseca "vlada" zaljubljenost a nekom reci "volim te" je po meni mnogo vise od zaljubljenosti.
User avatar
ma_zdra'o
Posts: 247
Joined: 09/08/2009 03:40

#130 Re: Volim te...

Post by ma_zdra'o »

hana_montana wrote:volim te...ma zdra'O :D
ce ce ce :D
User avatar
Lanne
Posts: 45
Joined: 11/12/2009 13:39

#131 Re: Volim te...

Post by Lanne »

Ne zna što raja toliko komplikuje oko ljubavi i izgovaranje te rečenice "volim te" ono što osjećaš i trebaš reći, ne znam uopće kako neko može biti sa nekim a pritom razmišljati treba li priznati ljubav, ako misliš da tvoja voljena osoba može "iskoristiti" tvoje "volim te" onda i ne trebaš biti sa njom.
User avatar
tinchy
Posts: 1021
Joined: 26/02/2007 19:30

#132 Re: Volim te...

Post by tinchy »

"Volim te" su, kako i lake rijeci za izgovoriti tako i teske rijeci velikog znacaja. Reci prijatelju/ici, sestri/bratu, mami/tati, psu/macki :D da ih volis je mozda samo nacin na koji ces im dati do znanja da ti nije svejedno u vezi njih i da ti je zaista stalo. Reci te iste rijeci nekom momku ili djevojci nije isto. Trebas znati kome i kada "poklanjas" rijeci. Ne zasluzuje svako da cuje te rijeci. Ako si potpuno siguran u ono sto osjecas prema nekome onda trebas to izgovoriti, ma koliko god tesko bilo. Danas je svijet takav, gdje vecina nije sigurna u ono sto zeli i sto osjeca pa onda i lako izgovara "volim te". To "volim te" nema nikakvog smisla ni znacaja ni za onog ko ih izgovara ni za onog ko te rijeci prima. Zbog toga te rijeci gube na znacaju, ali lijepo je vidjeti nekome u ocima da to zaista misli kada isto i izgovori.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#133 Re: Volim te...

Post by RIZVA »

Kada izreći ljubav ovisi o tipu osobe, kao i o tome u kojoj je fazi veza. Treba povesti računa o tome u kom se kontekstu ona izgovara i kakav je partnerski odnos, jer većina ljudi ne zna pravo značenje te riječi. Šta znači voljeti? No, ako osjetite da istinski volite, ne treba biti u dilemi reći to.
Ne postoji dobro ili krivo vrijeme za izjavljivanje ljubavi, to se osjeti. No, ako je to površno poznanstvo, ako ne poznajete njegove ili njene stavove, namjere, vrijednosti, dakle ako tu osobu uistinu ne poznajete, nije uputno brzati s tom izjavom.
Ukoliko se "volim te" često ponavlja, ona gubi na značenju.
Nikada ne treba reći volim te, već treba pokazati djelima.
Ako ste još u nedoumici, vjerujemo da nije vrijeme za te dvije tako male, a tako velike riječi.
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#134 Re: Volim te...

Post by hana_montana »

ma_zdra'o wrote:
hana_montana wrote:volim te...ma zdra'O :D
ce ce ce :D
:roll: :D :D
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#135 Re: Volim te...

Post by Lucazode »

tinchy wrote:Danas je svijet takav, gdje vecina nije sigurna u ono sto zeli i sto osjeca pa onda i lako izgovara "volim te". To "volim te" nema nikakvog smisla ni znacaja ni za onog ko ih izgovara ni za onog ko te rijeci prima. Zbog toga te rijeci gube na znacaju, ali lijepo je vidjeti nekome u ocima da to zaista misli kada isto i izgovori.


Super post, pogotovo zadnji dio.
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#136 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

nijee tesko,al meni npr treba vremena..znalo mi se desit,da nakon 5 dana veze (od toga se vidili 2 puta),na trecem izlasku kaze"Volim te"..Halo ba :? :?
opet ja
Posts: 653
Joined: 26/02/2009 22:36

#137 Re: Volim te...

Post by opet ja »

Omerovim_Koracima wrote:nijee tesko,al meni npr treba vremena..znalo mi se desit,da nakon 5 dana veze (od toga se vidili 2 puta),na trecem izlasku kaze"Volim te"..Halo ba :? :?
pa voli te ko covjeka :D
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#138 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

opet ja wrote:
Omerovim_Koracima wrote:nijee tesko,al meni npr treba vremena..znalo mi se desit,da nakon 5 dana veze (od toga se vidili 2 puta),na trecem izlasku kaze"Volim te"..Halo ba :? :?
pa voli te ko covjeka :D

hahahahaha :razz: :razz:

FAIL! :razz:
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#139 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

seka wrote:
Omerovim_Koracima wrote:nijee tesko,al meni npr treba vremena..znalo mi se desit,da nakon 5 dana veze (od toga se vidili 2 puta),na trecem izlasku kaze"Volim te"..Halo ba :? :?
bolje nego, mrzim te :evil:

i...kako si reagovao?
raskino odma
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#140 Re: Volim te...

Post by erni3 »

Rijeci "volim te" postale su tako jeftine, uobicajene, bezvezne i tako beznacajne i uzimaju se zdravo-za-gotovo u tolikoj mjeri da trebamo izmisljati nove rijeci da bismo iskazali ljubav prema nekoj osobi :(
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#141 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

@Seka

ma nisam kukavica ba,u redu je to reci nakon nekog odredjenog perioda,kad upoznas osobu i to.. ovako je prao neozbiljno ba i ne zna me,mogu bit neki kanibal,silovatelj i to :lol: :lol:
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#142 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

seka wrote:
Omerovim_Koracima wrote:@Seka

ma nisam kukavica ba,u redu je to reci nakon nekog odredjenog perioda,kad upoznas osobu i to.. ovako je prao neozbiljno ba i ne zna me,mogu bit neki kanibal,silovatelj i to :lol: :lol:
ti se ne razumijes u smaje :evil:
znam sto si htio reci. za mene, samo nezrela osoba moze reci "volim te" nakon 2 sastanka.
jedino ako te poznaje malo duze, preko prijatelja, poznanika, posla,...te se odluci da sa tobom ide. mada...
ma eo sad mi se dop preko neta,dugo vidimo s ei ti meni il ja tebi kaem"Volim te"...nema smisla ba,kakve veze ima poznastvo preko prijatelja 2-3 kafe :D ...sto se tice smajlija ja smao znam ove normalne,ove savremene ne kapiram 8-)
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#143 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

sta ti nije jasno ba :D

kako me moze volit a zna me onako povrsno...da skratim :D
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#144 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

ja nemam..mene nikad cura nije ostavila,nije da se sad nesh ponosim,al u vecini slucajeva nije bilo do mene :-D :D
Omerovim_Koracima
Posts: 735
Joined: 19/11/2009 20:51
Location: Sarajevo

#145 Re: Volim te...

Post by Omerovim_Koracima »

seka wrote:
Omerovim_Koracima wrote:ja nemam..mene nikad cura nije ostavila,nije da se sad nesh ponosim,al u vecini slucajeva nije bilo do mene :-D :D
cuj omera dilbera :oops: :D nek´ se ti pohvali :lol:
kad neche niko moram sam

hhahahaha :lol: :lol: :lol:
arageta
Posts: 39
Joined: 27/08/2010 13:52

#146 Re: Volim te...

Post by arageta »

Draže mi je dokazati, mada nekada je jadno kako danas riječi kupuju ljude.
User avatar
cat lover
Posts: 10806
Joined: 23/01/2010 00:27
Location: rotirajuća zemaljska kugla

#147 Re: Volim te...

Post by cat lover »

... ali ne kao prije :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#148 Re: Volim te...

Post by JThomas »

riječi su vrlo malo bitne.

ima "volim te" i volim te.

ja se recimo nepoznatom čovjeku kojeg pitam gdje je to i to najčešće obraćam sa "drug" ili "prijatelju". i ja i on znamo vrlo dobro da on nije moj prijatelj ni ja njegov, čovjek ima jednocifren broj prijatelja u životu. ali to ne znači da sam ja pogrešno upotrijebio riječ, jer ima "prijatelj" i prijatelj.

ako me shvatate? :D
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#149 Re: Volim te...

Post by pupa hava »

JThomas wrote:riječi su vrlo malo bitne.

ima "volim te" i volim te.

ja se recimo nepoznatom čovjeku kojeg pitam gdje je to i to najčešće obraćam sa "drug" ili "prijatelju". i ja i on znamo vrlo dobro da on nije moj prijatelj ni ja njegov, čovjek ima jednocifren broj prijatelja u životu. ali to ne znači da sam ja pogrešno upotrijebio riječ, jer ima "prijatelj" i prijatelj.

ako me shvatate? :D
"ako" "te" "shvatamo" ili ako te shvatamo? :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#150 Re: Volim te...

Post by JThomas »

svejedno, kontate, razumijete, capisce? :D
Post Reply