Je li moguce imati curu kad...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2201 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by S4mpion »

LightRain wrote:
Chuckie wrote:
LightRain wrote:Odgovori su vam jako ambiciozni :D
I to je sve sto imas reci? Nije ni cudo sto si nisi nasla tipa do 30, a vjerujem da ti je tatica obezbjedio fin poslic onako za usput, zlu ne trebalo. Sta cemo mi ostali? Svih onih 15.000 na birou su neambiciozni i kisele noge u lavoru? Mene bi bila sramota to reci.

Čovječe dragi ja imam 22 godine, diplomiraću ove godine i na osnovu prosjeka i dosadašnjih uspjeha sam dobila finu stipendiju, i nadam se da ću istu sad dobiti za master vani ...Eto ako te baš zanima. Moja mamica i tatica su skromni ljudi, nisu nikakvi političari i bitne face da mi bilo šta sređuju, i naučili su me da sve u životu trebam sama svojim radom postići i hvala im na tome.

Dakle...kad već moram crtati...Ono što ja očekujem od svog partnera je da ima iste ili slične ambicije kao ja. Mi se možemo zabavljati godinama da nemam za kruh, ali će nam se jednog dana isplatiti jer smo takvi i snaci cemo se šta god radili. I da ni meni ni njemu ne treba da bude ispod časti raditi kao konobar pa makar imala 2 fakulteta jer je i to neki početak, i put prema nečemu. (Možda baš radeći za šankom upoznaš klijenta kojem ćeš ispričati kako si završio informatiku i dizajn i radiš odlične stranici pa dobiješ posao i otvore ti se sva vrata!)
Ne pretjerujmo 8-)
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#2202 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by LightRain »

Apsolutno ne pretjerujem. To što većina misli da je to pretjerivanje je i najbolji dokaz zašto se ne trude dovoljno. I sama činjenica da si se iz kompletnog mog posta uhvatio samo te rečenice mi još svašta govori!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2203 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Velkoski »

Meni tvoji postovi govore da ti nikad' muža ne'š imat'. :D

:run:
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#2204 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Kladara »

Chischo wrote:Je li moguce imati curu kad nemas para?
jest
Chischo wrote:Ne mislim sad da imas skupocjene aute i da je vodis na skupocjene vecere, ali postoji li neki minimum finansijske stabilnosti?
ne postoji
Chischo wrote:Evo u mom slucaju, za veceras imam 2KM za izlazak a sutra ko zna? :mrgreen:
nitko nista ne zna krhko je znanje :D
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2205 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by S4mpion »

LightRain wrote:Apsolutno ne pretjerujem. To što većina misli da je to pretjerivanje je i najbolji dokaz zašto se ne trude dovoljno. I sama činjenica da si se iz kompletnog mog posta uhvatio samo te rečenice mi još svašta govori!
A ne bi trebalo da ti govori vise od onoga sto sam napisao. 8-)
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#2206 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by LightRain »

leet wrote:Meni tvoji postovi govore da ti nikad' muža ne'š imat'. :D

:run:
Pa iskreno, manje su mi šanse da ga nađem u BiH nego vani :wink:
Iako je moje zanimanje takvo da inače obuhvata onu manjinu u BiH koja je prevazišla naš zatupljeni mentalitet, tako da sam na svu sreću okružena i muškom i ženskom populacijom koja dijeli moje stavove i uglavom su to ljudi kojim se divim i koji iznova pokazuju kako se rad i trud uvijek isplate.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2207 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Velkoski »

Ma ti si intelektualna elita, ne znam šta'š na forumu sa nama smrtnicima..
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#2208 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Kladara »

ja mislim da ova individua ima samo bujnu mastu :D

da je tako kako pise nebi vazila dva dana ovde
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#2209 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Una ragazza »

leet wrote:Meni tvoji postovi govore da ti nikad' muža ne'š imat'. :D

:run:
Nidje veze prica, cura je samostalna i uspjesna, postize sve svojim trudom i sto je najbitnije zna sta hoce u zivotu i nije sponzorusa nikakva, koja ce samo klimati glavicom i treptat okicama da dobije sve na gotovo...

Cura zna sta hoce, nije materijalistva, vec trazi tipa slicnog sebi, i tu je u pravu 100%. E sad, vecina nasih muskaraca dijeli zene na ove sponzoruse i cure ovakve koje misle svojom glavom, i pri rome ne osudjuju ove prve (to je valjda postalo normalno) vec jake otresite i borbene cure koje imaju svoj stav u zivotu...tacno se vidi koliko smo nazadni...

A na kraju ce se udat za nekoga bas ko njoj odgovara, a ne da je spustala kriterije pa naletila na prvog debila i onda bila sjeb...za cijeli zivot...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2210 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Velkoski »

Una ragazza wrote: Nidje veze prica, cura je samostalna i uspjesna, postize sve svojim trudom i sto je najbitnije zna sta hoce u zivotu i nije sponzorusa nikakva, koja ce samo klimati glavicom i treptat okicama da dobije sve na gotovo...

Cura zna sta hoce, nije materijalistva, vec trazi tipa slicnog sebi, i tu je u pravu 100%. E sad, vecina nasih muskaraca dijeli zene na ove sponzoruse i cure ovakve koje misle svojom glavom, i pri rome ne osudjuju ove prve (to je valjda postalo normalno) vec jake otresite i borbene cure koje imaju svoj stav u zivotu...tacno se vidi koliko smo nazadni...

A na kraju ce se udat za nekoga bas ko njoj odgovara, a ne da je spustala kriterije pa naletila na prvog debila i onda bila sjeb...za cijeli zivot...
Znaš šta.. Ovakvim proračunatim koje šatro znaju šta hoće i koje su čitav život "isplanirale" ( halo ba, imaš 22, možda sutra ostaneš bez svega ) život obično pošalje idiota. Nek' se javi za 8 godina. :D
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#2211 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by LightRain »

leet wrote:Ma ti si intelektualna elita, ne znam šta'š na forumu sa nama smrtnicima..
Jer volim sve ljude podjednako, bez obzira što nam se stavovi ne poklapaju :D A forumi su za rasprave i diskusije :wink:
Zanima me psihologija ljudi, što vas više različitih, meni zanimljivije.
Da ne bi bilo zabune...ne smatram se pametnijom od vas, niti vas smatram pametnijim od sebe...jednostavno smo ljudi sa drugačijim stavovima i pogledima na život... i svi tražimo sebi slične
Pošto smo skrenuli s teme...nadam se samo da vam je imalo u vase male glavice došlo da su pare kao pare bitne samo površnim ljudima koji nisu sposobni ostvariti zdrav odnos u vezi.
Ako primijetite da stalno završite s osobom kojoj je bitnije materijalno nego bilo šta drugo onda je stvarno problem u vama.

Btw.
Hvala Una
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#2212 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Kladara »

aj ba idi spavaj ne vazi vise tita ti :D

a sto ne mogu dosadnih ljudi
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2213 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chuckie »

Una ragazza wrote:
leet wrote:Meni tvoji postovi govore da ti nikad' muža ne'š imat'. :D

:run:
Nidje veze prica, cura je samostalna i uspjesna, postize sve svojim trudom i sto je najbitnije zna sta hoce u zivotu i nije sponzorusa nikakva, koja ce samo klimati glavicom i treptat okicama da dobije sve na gotovo...

Cura zna sta hoce, nije materijalistva, vec trazi tipa slicnog sebi, i tu je u pravu 100%. E sad, vecina nasih muskaraca dijeli zene na ove sponzoruse i cure ovakve koje misle svojom glavom, i pri rome ne osudjuju ove prve (to je valjda postalo normalno) vec jake otresite i borbene cure koje imaju svoj stav u zivotu...tacno se vidi koliko smo nazadni...

A na kraju ce se udat za nekoga bas ko njoj odgovara, a ne da je spustala kriterije pa naletila na prvog debila i onda bila sjeb...za cijeli zivot...
Daj ba tulafi po forumu neke ideale, a pokupit će je prvi ljakse sa bembarom kad dođe iz njemačke na ljeto, a ovdje dijeli neke prodike. Ona još fantazira pod zvonom tate i mame, ali neka polako, ima vremena da nauči, još je zelena.
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#2214 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by LightRain »

:lol: :lol: :lol: Simpatični ste...
Nema potrebe da išta više kažem. Tipično ono naše..kad je sve na mjestu e onda je ona proročanska " Ma TA/TAJ će završiti najgore" :D

Lako noć mala raja :zzzz:
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#2215 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Kladara »

LightRain wrote::lol: :lol: :lol: Simpatični ste...
Nema potrebe da išta više kažem. Tipično ono naše..kad je sve na mjestu e onda je ona proročanska " Ma TA/TAJ će završiti najgore" :D

Lako noć mala raja :zzzz:
laku noc se kaze sveznajuci manitu.
:D

nebi bilo lose da gledas ljudima u karte dobru lovu bi zaradila
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2216 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Mustang1 »

Sta napadate djevojku lako vam je sami protiv nje .. Hajd na mene naletite :oops:
Canasob
Posts: 128
Joined: 27/08/2011 14:54
Location: Gdje god me put odvede....

#2217 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Canasob »

I je li ovaj s pocetka teme nasao curu? :)

Naravno da mozes imati curu i sa te 2km, samo moras raditi vise na prici, a manje traziti savjete po forumu :).
U medjuvremenu, dok baris sa 2 km, gledaj da zavrsis neki faks i postavis neke jasnije ciljeve u zivotu. Naravno da ce se malo tih ciljeva u zivotu ostvariti, ali ako ostvaris i pola zelja, bices sretan covjek. Novac je bitan faktor u zivotu i samo kokuz moze reci "*ebo pare". Nije najvazniji, ali je zivot mnogo laksi uz novac. Zato trci u kladionicu, stavi te 2 km na 30 zicera i bice para :).
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2218 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by ladyblue18 »

malena7 wrote:
Chuckie wrote:Malena, bil ti pristala da sponzorises finog, pristojnog, skolovanog kokuza? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je školovan kako je moguće da je kokuz? :D
:lol: :lol: :lol: sto volim ove bajke
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2219 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by miki.ba »

@LightRain
Ko da gledam koko završavaš sa neobrazovanim levatom koji te nevjerovatno privlaci svojim izgledom i pricom, pritom je nevjorovatan u krevetu i jednostavno ga ne možeš ostaviti, voliš ga. :lol: :lol:
Udaš se za njega, ostaješ trudna i postaješ presretna sa tako malim stvarima.
Da je život php skripta lako bi ga ti isprogramirala, a pošto nije trebala bi se malo opustiti. :D
User avatar
LightRain
Posts: 250
Joined: 03/10/2012 23:14

#2220 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by LightRain »

miki.ba wrote:@LightRain
Ko da gledam koko završavaš sa neobrazovanim levatom koji te nevjerovatno privlaci svojim izgledom i pricom, pritom je nevjorovatan u krevetu i jednostavno ga ne možeš ostaviti, voliš ga. :lol: :lol:
Udaš se za njega, ostaješ trudna i postaješ presretna sa tako malim stvarima.
Da je život php skripta lako bi ga ti isprogramirala, a pošto nije trebala bi se malo opustiti. :D

Nisam ja sebi život isprogramirala, nego znam kako funkcionišem i šta me privlači. Džaba ti izgled i sve što imaš ako me intelektualno ne zadovoljiš. Jednostavno nisam tip kojem će površinski faktori utjecati na to da li će mi se neko svidjeti. Naravno da mi neće promaći lijep i zgodan tip, ali ako u razgovoru vidim da je daleko iza mene automatski će mi postati upola ružniji i neprivlačniji. Mene privlači intelekt, a ne izgled, i do sad sam se u to uvjerila! Isto tako će mi tip koji ima prosječan izgled, a zadivi me svojim razmišljanjem, u mojim učima biti upola ljepši.
Kad je neko ograničen i po meni ima tup pogled na život to je jedan veliki turn off, i nemoguće je da me to privuče!
djevojka26
Posts: 74
Joined: 13/03/2011 17:43

#2221 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by djevojka26 »

leet wrote:Ma ti si intelektualna elita, ne znam šta'š na forumu sa nama smrtnicima..

ahahhhah :thumbup: :thumbup:
User avatar
Vegetastar
Posts: 391
Joined: 22/04/2011 10:46

#2222 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Vegetastar »

Sta ste se ba naklatili curi na kosti, sasvim normalno iznijela svoje razmisljanje.

Isto k'o da je pun forum kokuza bez ambicija pa se nasli prozvani. Il lovatora koji trpaju sponzoruse i misle da niko drugi ne moze djeve naci.
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#2223 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by jazzer »

LightRain wrote:Nisam ja sebi život isprogramirala, nego znam kako funkcionišem i šta me privlači. Džaba ti izgled i sve što imaš ako me intelektualno ne zadovoljiš. Jednostavno nisam tip kojem će površinski faktori utjecati na to da li će mi se neko svidjeti. Naravno da mi neće promaći lijep i zgodan tip, ali ako u razgovoru vidim da je daleko iza mene automatski će mi postati upola ružniji i neprivlačniji. Mene privlači intelekt, a ne izgled, i do sad sam se u to uvjerila! Isto tako će mi tip koji ima prosječan izgled, a zadivi me svojim razmišljanjem, u mojim učima biti upola ljepši.
Kad je neko ograničen i po meni ima tup pogled na život to je jedan veliki turn off, i nemoguće je da me to privuče!
Ali si sigurna da si ti, takva kava jesi, magnet za muskarce?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2224 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Chuckie »

jazzer wrote:Ali si sigurna da si ti, takva kava jesi, magnet za muskarce?
:run:
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2225 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by miki.ba »

Ma nije, đe ce ona bit magnet :oops:
Post Reply