Je li moguce imati curu kad...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#1651 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Gospoda Ministarka »

sa_love wrote:
rika wrote:Mozhda je malo off-topic:

Ali da li je moguce imati curu /djevojku kada imash love ,imas taj famozni "magistarski" i to jos iz prebolonjskog doba,
govorish jezike,prosao si dosta ovog dunjaluka i ne izgledas loshe,mada ne kao izbacivac iz kakvog night club-a :D i jos si stambeno (pre)situiran?

Pa nije nemoguca misija ali je postalo potesko u ovome gradu ,bas zbog ovakvih tipova ,koje je Komi vrlo zhivopisno opisao, "gladovace ali ce si kupiti cipelice" a da ne govorim da je zadnja knjiga koju nisu na silu prochitale "Vlak u Snijegu" :(
Imam ekipu svoje neke muske raje,svi smo zagazili u 30te i svi se susrecemo sa istim problemom u zadnje vrijeme,zgodnih,slatkih,lijepih djevojaka ne nedostaje Sarajevu,ali je problem ta famozna "pricha"...
U zadnju godinu dana sam izlazio sa par djevojaka i nisam ni sa jednom otishao dalje od 3 sastanka...
Ili se njena pricha svede na monolog o "pravima zhena danas" ,"kako ona misli da ganja karijeru" (znaci fasuje stitnu zhlijezdu ili nesto gore radi 500KM vece netto plate od nekoga ko pjevajuci ide na posao) , "kako njoj ni momak a kamoli muzh nece smjeti zabraniti da se vidja sa prijateljicama" i da ne zaboravim last but not least, " sve sto je moje je samo moje a sve sto je tvoje je nashe"...

Znaci nismo se ni pocheli zabavljati (valjda se i ja za nesto pitam),one vec pochnu ne oblikovati ,vec nametati principe po kojima bi se ravnali u tom nekom fiktivnom "zajednickom zhivotu" :( gdje musko ne znam ni ja kakvu funkciju ima,pravljenja djece i placanja rachuna ???

Ne kazhem da ne postoje urbane i inteligentne djevojke (moj slabost:arhitektice) :-) koje su jos uvijek zadrzhale dashak mladalachke svjezhine u licu,ali one sa kojima sam se susretao u zadnje vrijeme ili su u dugim vezama ili vec u brakovima.
Tako da..
"Tesko vrijeme za nas matore" kako Pjesnik veli :sad:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
te sto tako pricaju, obicno zele sve to, ali ne mogu to napraviti... one koje su u biti uspjele, ne mahalaju o tome na sav glas.
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#1652 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by rika »

Gospoda Ministarka wrote:
sa_love wrote:
rika wrote:Mozhda je malo off-topic:

Ali da li je moguce imati curu /djevojku kada imash love ,imas taj famozni "magistarski" i to jos iz prebolonjskog doba,
govorish jezike,prosao si dosta ovog dunjaluka i ne izgledas loshe,mada ne kao izbacivac iz kakvog night club-a :D i jos si stambeno (pre)situiran?

Pa nije nemoguca misija ali je postalo potesko u ovome gradu ,bas zbog ovakvih tipova ,koje je Komi vrlo zhivopisno opisao, "gladovace ali ce si kupiti cipelice" a da ne govorim da je zadnja knjiga koju nisu na silu prochitale "Vlak u Snijegu" :(
Imam ekipu svoje neke muske raje,svi smo zagazili u 30te i svi se susrecemo sa istim problemom u zadnje vrijeme,zgodnih,slatkih,lijepih djevojaka ne nedostaje Sarajevu,ali je problem ta famozna "pricha"...
U zadnju godinu dana sam izlazio sa par djevojaka i nisam ni sa jednom otishao dalje od 3 sastanka...
Ili se njena pricha svede na monolog o "pravima zhena danas" ,"kako ona misli da ganja karijeru" (znaci fasuje stitnu zhlijezdu ili nesto gore radi 500KM vece netto plate od nekoga ko pjevajuci ide na posao) , "kako njoj ni momak a kamoli muzh nece smjeti zabraniti da se vidja sa prijateljicama" i da ne zaboravim last but not least, " sve sto je moje je samo moje a sve sto je tvoje je nashe"...

Znaci nismo se ni pocheli zabavljati (valjda se i ja za nesto pitam),one vec pochnu ne oblikovati ,vec nametati principe po kojima bi se ravnali u tom nekom fiktivnom "zajednickom zhivotu" :( gdje musko ne znam ni ja kakvu funkciju ima,pravljenja djece i placanja rachuna ???

Ne kazhem da ne postoje urbane i inteligentne djevojke (moj slabost:arhitektice) :-) koje su jos uvijek zadrzhale dashak mladalachke svjezhine u licu,ali one sa kojima sam se susretao u zadnje vrijeme ili su u dugim vezama ili vec u brakovima.
Tako da..
"Tesko vrijeme za nas matore" kako Pjesnik veli :sad:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
te sto tako pricaju, obicno zele sve to, ali ne mogu to napraviti... one koje su u biti uspjele, ne mahalaju o tome na sav glas.
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
Pa od tate vjerovatno nije chula :)
Ali moguce da ima dosta tetaka :D
User avatar
sa_love
Posts: 6937
Joined: 22/02/2011 14:22

#1653 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by sa_love »

:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.[/quote]

Pa od tate vjerovatno nije chula :)
Ali moguce da ima dosta tetaka :D[/quote]

valjda ih mame nauce tako od malih nogu, da ne zavrse kao sto su one... to je sve roditeljska nesigurnost. bar ja mislim, al sta ja vise znam?!? ovo danas sve ludo!
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1654 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

A zamislite tek djecu te djece :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1655 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Sarajevski_Marlboro wrote:A zamislite tek djecu te djece :lol:
ako budu imale djecu :D

jer ce se vjerovatno dok zavrse fakultete pretvoriti u dlakave lezbejske feministice koje nece niko :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1656 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

Gospoda Ministarka wrote:
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
hm
ok tebi nije normalno da djevojcica od 5 godina ima neke ambicije...da zeli da bude nesto..?
da smo kakvi filovali bi djecu idejama i ambicijama da im je samo nebo granica..a ne jadni cilj - fakultet..
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1657 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

Bloo wrote:
Sarajevski_Marlboro wrote:A zamislite tek djecu te djece :lol:
ako budu imale djecu :D

jer ce se vjerovatno dok zavrse fakultete pretvoriti u dlakave lezbejske feministice koje nece niko :D
Izmisliće do tada samooplodnju :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1658 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Sarajevski_Marlboro wrote:
Bloo wrote:
Sarajevski_Marlboro wrote:A zamislite tek djecu te djece :lol:
ako budu imale djecu :D

jer ce se vjerovatno dok zavrse fakultete pretvoriti u dlakave lezbejske feministice koje nece niko :D
Izmisliće do tada samooplodnju :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ima nade onda za mene da dobijem potomka :D
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1659 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

Zamišljala sam jednom kako bi to izgledalo :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1660 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Sarajevski_Marlboro wrote:Zamišljala sam jednom kako bi to izgledalo :lol:

dotaknše se neprilično i :oops:

:D

ja bih to nekak riješila diobom ćelija :Dono podijelim se na 2 :D

dva zeeeeeeekaaaaaaaaaaa
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1661 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

Bolje četvorke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#1662 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Gospoda Ministarka »

Ma.Le.Na wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
hm
ok tebi nije normalno da djevojcica od 5 godina ima neke ambicije...da zeli da bude nesto..?
da smo kakvi filovali bi djecu idejama i ambicijama da im je samo nebo granica..a ne jadni cilj - fakultet..
Naravno da mi nije normalno da dijete od 6 god. u opste razmislja o tim stvarima, ambicija treba da bude da se ne upiski u gace vec da dode do wc-a. Halo, to je dijete. Ja sam se u tim godinama igrala sa lutkama jer sam jos bila mala za barbike.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1663 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Gospoda Ministarka wrote:
Naravno da mi nije normalno da dijete od 6 god. u opste razmislja o tim stvarima, ambicija treba da bude da se ne upiski u gace vec da dode do wc-a. Halo, to je dijete. Ja sam se u tim godinama igrala sa lutkama jer sam jos bila mala za barbike.

danasnja djeca su napredna :D tetoviraju se i sminkaju u osnovnoj :D tako da i nije cudo da mala od 6 godina ima ambicije :D

moje bile: kad pojaaastem hoctu da budem astlonaut :mrgreen:
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#1664 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by juli84 »

Gospoda Ministarka wrote:
Ma.Le.Na wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
hm
ok tebi nije normalno da djevojcica od 5 godina ima neke ambicije...da zeli da bude nesto..?
da smo kakvi filovali bi djecu idejama i ambicijama da im je samo nebo granica..a ne jadni cilj - fakultet..
Naravno da mi nije normalno da dijete od 6 god. u opste razmislja o tim stvarima, ambicija treba da bude da se ne upiski u gace vec da dode do wc-a. Halo, to je dijete. Ja sam se u tim godinama igrala sa lutkama jer sam jos bila mala za barbike.
Ni meni se ne sviđa ovo ubrzano sazrijevanje, imam osjećaj da danas djeca uopće nemaju djetinstvo
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#1665 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Gospoda Ministarka »

Nema mi nista gore neko gad cujem kad majka kcerki kaze "Uci, da imas svoj dinar", to kad joj kaze unaprijed ju je osudila na razvod.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11994
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#1666 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Ma.Le.Na »

Gospoda Ministarka wrote:
Ma.Le.Na wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
hm
ok tebi nije normalno da djevojcica od 5 godina ima neke ambicije...da zeli da bude nesto..?
da smo kakvi filovali bi djecu idejama i ambicijama da im je samo nebo granica..a ne jadni cilj - fakultet..
Naravno da mi nije normalno da dijete od 6 god. u opste razmislja o tim stvarima, ambicija treba da bude da se ne upiski u gace vec da dode do wc-a. Halo, to je dijete. Ja sam se u tim godinama igrala sa lutkama jer sam jos bila mala za barbike.
hm ja sam malo drugacije odgajana
ja sam do seste godine promijenila 5 "zvanja" :D
igrala sam se i lutkicama i auticima...ali sam svejedno imala "san" sta zelim biti kad porastem..i hvala Bogu pa su mi roditelji govorili da mogu biti sta god zelim..pa i direktor ako to odaberem :-) :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1667 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Gospoda Ministarka wrote:Nema mi nista gore neko gad cujem kad majka kcerki kaze "Uci, da imas svoj dinar", to kad joj kaze unaprijed ju je osudila na razvod.

ne kontam
User avatar
madner
Posts: 56791
Joined: 09/08/2004 16:35

#1668 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by madner »

Pif, nego da se vratimo na temu. Ima li ovdje neka "normalna"

Normalna: Fakultetski obrazovana, dobar posao, ne previse stara, manekanska gradja ali sa vecim sisama i guzovima, i jakom zeljom da me upozna :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1669 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

madner wrote:Pif, nego da se vratimo na temu. Ima li ovdje neka "normalna"

Normalna: Fakultetski obrazovana, dobar posao, ne previse stara, manekanska gradja ali sa vecim sisama i guzovima, i jakom zeljom da me upozna :D

da, Chmoljo
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#1670 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Gospoda Ministarka »

Bloo wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Nema mi nista gore neko gad cujem kad majka kcerki kaze "Uci, da imas svoj dinar", to kad joj kaze unaprijed ju je osudila na razvod.

ne kontam
Pa eto, razmisli sta joj je sve u toj jednoj prostoj recenici stavila u glavu, da skrenem paznju to nije recenica "Uci, napreduj i usavrsi se kao covjek".
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1671 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

Gospoda Ministarka wrote:
Bloo wrote:
Gospoda Ministarka wrote:Nema mi nista gore neko gad cujem kad majka kcerki kaze "Uci, da imas svoj dinar", to kad joj kaze unaprijed ju je osudila na razvod.

ne kontam
Pa eto, razmisli sta joj je sve u toj jednoj prostoj recenici stavila u glavu, da skrenem paznju to nije recenica "Uci, napreduj i usavrsi se kao covjek".

opet sa druge strane, pogledaj suprotan ekstrem, bolje i to nego da joj je rekla, Što'š bona učit kad ćeš se ionako udat
rika
Posts: 261
Joined: 25/08/2002 00:00

#1672 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by rika »

Ma.Le.Na wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
:thumbup: Postala je nemoguca misija a ta famozna prica o karijeri je ismijana nedavno kad sam vidjela curicu od 5-6 god. koja vazi tu pricu na TVu: "Muskarac me nece sprijeciti u ostvarivanju moje karijere, niti cu se udati prije nego diplomiram"... e sad, vakat je zapitati zasto ona, sto je jucer na svijet postala takvo sto govor i odakle joj to.
hm
ok tebi nije normalno da djevojcica od 5 godina ima neke ambicije...da zeli da bude nesto..?
da smo kakvi filovali bi djecu idejama i ambicijama da im je samo nebo granica..a ne jadni cilj - fakultet..
Meni kad je bilo 5 godina,zhelio sam biti astronaut, orilo-gorilo.. :) I za 6 rodjendan sam dobio knjigu "The Conquest of Space",progutao je doslovce, znao nabrojati imena svih astronauta i Apollo misije...
I sta je bilo na kraju? Danas letim samo niz stepenice...
IMHO dijete od 5-6 godina nema pojma o zhivotu,danas astronaut (iliti prevedeno na jezik 21. stoljeca fuSbaler) sutra pilot, ali vec od osme da ne kazhem desete godine treba malo bolje slushati sta ga/nju interesuje ili ne interesuje.. I te talente razvijati..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1673 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

kiki-miki wrote:Pa Ministarko -gledajući realno npr. njen život (mamin) i vrijeme u kojem živimo mislim da joj je dala dobar savjet.
Mada vjerujem da ima i majki,koje trube kćerkama od malena, da budu lijepe,zgodne,uvijek perfektno našminkane i obučene i "prilagodljive" svakoj situaciji i da traže bogatog naravno.
:shock:

opisa mene svega mi :shock:

osim onog prilagodljiva, tu vjestinu nikak da usvojim :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50532
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1674 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Bloo »

rika wrote:
Meni kad je bilo 5 godina,zhelio sam biti astronaut, orilo-gorilo.. :) I za 6 rodjendan sam dobio knjigu "The Conquest of Space",progutao je doslovce, znao nabrojati imena svih astronauta i Apollo misije...
I sta je bilo na kraju? Danas letim samo niz stepenice...
IMHO dijete od 5-6 godina nema pojma o zhivotu,danas astronaut (iliti prevedeno na jezik 21. stoljeca fuSbaler) sutra pilot, ali vec od osme da ne kazhem desete godine treba malo bolje slushati sta ga/nju interesuje ili ne interesuje.. I te talente razvijati..
:thumbup:

to care :D
Sarajevski_Marlboro
Posts: 7686
Joined: 01/05/2010 11:41

#1675 Re: Je li moguce imati curu kad...

Post by Sarajevski_Marlboro »

Image

Zlata mamina :lol:
Post Reply