Muškarci i porođaj..........

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
beautifullshinyb.
Posts: 99
Joined: 26/08/2009 23:47

#76 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by beautifullshinyb. »

Dile wrote:karleusa.... daj i nama te trave :D tebi dobro pravo :D
:lol: :lol:
beautifullshinyb.
Posts: 99
Joined: 26/08/2009 23:47

#77 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by beautifullshinyb. »

Loulou wrote:Izgleda da sam nespretno formulirala pitanja u svom prethodnom postu.

Trebala sam to razložit na dvije stvari:
1. Koliko bolnice u BiH stvarno dozvoljavaju prisustvo porođaju muškarcima koji već izraze želju za tim? Je li to praksa ili tek "incident"? Jesu li "mučne" procedure odobravanja (kakve su uopće) i sl. Pretpostavljam da to znaju žene koje su se nedavno porodile i njhovi partneri (možda i članovi/ce porodice, bliski prijatelji/ce i sl.)

pa, kod nas to nije praksa...nema ni mjesta ni uvjeta za muza,najcesce. a trebalo bi biti stvar licnog izbora.


ja, licno ne bih zeljela da mi muz bude kraj mene...nesto mi bezveze to.i jos ako se ne dao Bog sta iskomplicira...radije cu ga postediti :roll:
sto se veca pompa oko toga pravi, to gore...
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#78 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Edin H. »

KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.

:thumbup: :D
:lol: :lol: :lol:

Cini mi se da postavljacica teme nije razmotrila ovaj delikatan problem.
Kako se odluciti?
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#79 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by zelenashica »

KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.
ooooooooooooo :-) ...samo kontra pitanje :Zar misliš da bi onaj koji ima dvije,tri žene uopšte prisustvovao porodu :D pa zar on samim tim činom dvije,tri žene je već dokazo da mu se *ebe i za jednu :lol: :lol: prema tome,to je nemoguće da se desi :oops: al nije nemoguće imati ovakvih fix postova kao tvoj :D
KREMEN
Posts: 398
Joined: 10/09/2009 18:25

#80 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by KREMEN »

KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.

Ovo jos nisam cuo, ima dvije ili tri zene i kako ce jadnik stici da svaku drzi za ruku dok se sve tri istovremeno poradjaju :-) :-) :-bas je jadnik, mogla bi se koja i naljutiti :-) :-) jer on ih vjerovatno voli sve isto, sto ti je muska ljubav, neogranicena :D :D :D divim se takvim ljudima, koji se ne odluce ni za jednu :D :D :D lud , zbunjen, nema normalnog :D :D :D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#81 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by kmirsad »

Ja da sam takav frajer da imam tri žene...i da sam sposoban da ih redovno "održavam" u ispravnom i zadovoljenom stanju... i da se sve tri trebaju poroditi u isto vrijeme... u vrijeme termina...otiš'o bi s ljubaFnicom na vikendicu... ili u ribolov s rajom ... u svakom slučaju...naložio bih rostilj...rashladio rakiju...i isključio mobitel... a njih tri nek me tračaju... koliko hoče... :-D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#82 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by pustopoljina »

karleusina imenjakinja vjerna imidzu karleuse :-)
ne znam kako je tehnicki izvodivo da 4 zene imaju u isto vrijeme ciklus i da muskarac sa njih 4 istovremeno ima sex i da 4 istovremeno oplodi. a sve kako bi one na isti dan imale porod.
da ne spominjemo da iako su 4 zene dozvoljene,nije dozvoljen i sex sa njima istovremeno.
karleusa fenomen.
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#83 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Truba »

žene se moraju zapitati kuda sve ovo vodi...

šta kad ispune sve zahtjeve :mrgreen:
uvijek dobar post
Posts: 314
Joined: 11/06/2007 15:31
Location: capajebo

#84 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by uvijek dobar post »

našoj bebi je termin 30.12.
i naravno da idem i da ću prisustvovati porođaju.
čak ću i da idem na tečaj u bolnici....visinske pripreme i to...:D
inače, svako treba da ima izbor, dali će prisustvovati porođaju ili neće i taj izbor se treba poštovati (kao i svaki drugi)!
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#85 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Klodovik »

Moja kolegica s posla se prije nekog vremena porodila carskim rezom (iako nije bilo medicinske potrebe za takvim porođajem). Kasnije, kad smo ih išli posjetiti, rekla nam je da bi opet donijela dijete na svijet na isti način jer nije imala veliku "frku". Nešto razmišljam... zar to nije najjednostavnije rješenje za sve?
uvijek dobar post
Posts: 314
Joined: 11/06/2007 15:31
Location: capajebo

#86 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by uvijek dobar post »

KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.
OT:
e moj(a) karleuša!
obrati pažnju na boldirano!
"kod vas" muslimana je dozvoljeno imati više žena, ali samo ako prva žena pristane na sljedeću (drugu, treću i četvrtu)
ima i ona šuplja da može imati 4 žene ako ih može izdržavati i to, što je apsolutno netačno. prva stvar je da prva žena dozvoli sljedeći brak pa sve ostalo.
čak i da si lično roco sifredi i šejh od bruneja u jednoj osobi (pa da možeš i seksualno i finansijski da ih zdržavaš, nema drugih žena ako prva ne pristane.
jel to onda "kod vas" muslimana poslušnost, jer morate slušati ženu....
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#87 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by pustopoljina »

ako je karleusa zensko i islamske vjeroispovijesti-ja sam posljednji kineski car.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#88 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by HAVANA »

KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.


Jes to ti meni rekla :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KREMEN
Posts: 398
Joined: 10/09/2009 18:25

#89 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by KREMEN »

Klodovik wrote:Moja kolegica s posla se prije nekog vremena porodila carskim rezom (iako nije bilo medicinske potrebe za takvim porođajem). Kasnije, kad smo ih išli posjetiti, rekla nam je da bi opet donijela dijete na svijet na isti način jer nije imala veliku "frku". Nešto razmišljam... zar to nije najjednostavnije rješenje za sve?
Sve vise zena se poradja na carski rez, jer to nisu rezovi kao prije a puno je lakse, skoro se i ne vidi nista..
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#90 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by kmirsad »

komi wrote:žene se moraju zapitati kuda sve ovo vodi...

šta kad ispune sve zahtjeve :mrgreen:
...mašta...mašta... može svašta... maštovit i sposoban, dakle pravi muškarac... će uvijek smisliti nove zahtjeve za ispunjavanje... k'o EU Bosni i Turskoj... najopasnija je besposlena žena... :-D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#91 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by zelenashica »

HAVANA wrote:
KARLEUŠA wrote:Svaka čast svakom ali stvarno ne mogu papučarstva.
Žene traže prisustvo papučara na porodu,kao da muški vide kako je to teško.Ne nije to cilj,nego je cilj da se ponizi taj muškarac jer mora slušati ženu pa da bude po njenom da ga vuče za nos.Zato nam je sve ovako i naopako.
Zna se šta je za ženu a šta za muškarca.
A i kako prisustvovati porodu kada se muškarcu poradjaju dvije ili tri žene istovremeno u dvije sale recimo.Uvijek bi neka bila ljuta jer je prisustvovao porodjaju drugoj a ne njoj.Ovo govorim jer je kod nas muslimana dozvoljeno imati i više žena,dok to pravo žene nemaju.


Jes to ti meni rekla :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
joj tebe HAVANA ti čim se pomene papučar se pronalaziš u priči :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#92 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by HAVANA »

Ja volim svoje papuče :D :lol:

Image
Ublehas
Posts: 311
Joined: 03/07/2008 14:08

#93 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Ublehas »

pustopoljina wrote:karleusina imenjakinja vjerna imidzu karleuse :-)
ne znam kako je tehnicki izvodivo da 4 zene imaju u isto vrijeme ciklus i da muskarac sa njih 4 istovremeno ima sex i da 4 istovremeno oplodi. a sve kako bi one na isti dan imale porod.
da ne spominjemo da iako su 4 zene dozvoljene,nije dozvoljen i sex sa njima istovremeno.
karleusa fenomen.
Tacno, evo primjer iz prakse tih i takvih, prica je fakat istinita. Moj dobar prijatelj koji je dugo radio sa bivsom vojskom po arapskim zemljama mi je pricao njegov dozivljaj iz Libije mescini kada je prisustvovao vjencanju jednog arapa s kojim su radili, neki hadzo koji se zenio po finalni cetvrti put, znaci cetvrtu zenu. Svadba bila lom i sad prilazi neki visokopozicionirani JNA oficir kojem je taj moj ahbab prevodio, cestita i nebi bio nas balkanac a da ga nije pitao kako ce on to namirivati jel, a da sve budu srecne i nasmijane. Ovaj mu odgovori da svaka ona ima svoju sobu, kako rekoh frajer je bio samo taki hadzo, i ispred svake sobe stoji vaza, one se svaki dan dogovore koja ce ga copiti tu noc i ta stavi ruzu u tu vaznu, helem on kad opere zubice, nogice itd. popne se do sobica, pogleda gdje je ruza i tu vece tu zajmi.
E sad jel tehnicki izvodivo da ih sve cetiri oplodi u isto vrijeme, tehnicki jeste izvodivo, samo doticni prvo mora moci 4 puta haman u isto vrijeme i plus mora trcati iz sobe u sobu spreman za akciju, sto bih ja ipak nazvao velikim uspjehom :D
Njanjo
Posts: 383
Joined: 29/05/2009 10:39
Location: Sarajevo

#94 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Njanjo »

Tuzlachina wrote:nit' sam zenu pit'o nit' koga drugog jer sam JA htio da budem prisutan .... cak i pomog'o kol'ko su mi dali ....

.ubjedljivo najljepsa scena sto sam ikad vidio na ovoj planeti ....

evo princeze par minuta poslije ;)

http://www.youtube.com/watch?v=FnpTNwOcavo

:thumbup:

svaka ti cast prijatelju, i ja cu vala biti tu kad mi se zena bude poradjala jednog ljepog dana
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#95 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by Loulou »

Iscitirasmo KARLEUŠU "nadugo i naširoko"... :D Jes' nas "naložio". Da, sa-xovska KARLEUŠA je "od" muškog roda. :D
User avatar
bokeh
Posts: 23
Joined: 07/02/2009 18:00

#96 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by bokeh »

Klodovik wrote:Moja kolegica s posla se prije nekog vremena porodila carskim rezom (iako nije bilo medicinske potrebe za takvim porođajem). Kasnije, kad smo ih išli posjetiti, rekla nam je da bi opet donijela dijete na svijet na isti način jer nije imala veliku "frku". Nešto razmišljam... zar to nije najjednostavnije rješenje za sve?
slažem se! :(

Image


ali kad je žena okružena s zgodin ginekolozima, valjda im je lakše :lol: :

Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#97 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by HAVANA »

Ublehas wrote:
pustopoljina wrote:karleusina imenjakinja vjerna imidzu karleuse :-)
ne znam kako je tehnicki izvodivo da 4 zene imaju u isto vrijeme ciklus i da muskarac sa njih 4 istovremeno ima sex i da 4 istovremeno oplodi. a sve kako bi one na isti dan imale porod.
da ne spominjemo da iako su 4 zene dozvoljene,nije dozvoljen i sex sa njima istovremeno.
karleusa fenomen.
Tacno, evo primjer iz prakse tih i takvih, prica je fakat istinita. Moj dobar prijatelj koji je dugo radio sa bivsom vojskom po arapskim zemljama mi je pricao njegov dozivljaj iz Libije mescini kada je prisustvovao vjencanju jednog arapa s kojim su radili, neki hadzo koji se zenio po finalni cetvrti put, znaci cetvrtu zenu. Svadba bila lom i sad prilazi neki visokopozicionirani JNA oficir kojem je taj moj ahbab prevodio, cestita i nebi bio nas balkanac a da ga nije pitao kako ce on to namirivati jel, a da sve budu srecne i nasmijane. Ovaj mu odgovori da svaka ona ima svoju sobu, kako rekoh frajer je bio samo taki hadzo, i ispred svake sobe stoji vaza, one se svaki dan dogovore koja ce ga copiti tu noc i ta stavi ruzu u tu vaznu, helem on kad opere zubice, nogice itd. popne se do sobica, pogleda gdje je ruža i tu vece tu zajmi.
E sad jel tehnicki izvodivo da ih sve cetiri oplodi u isto vrijeme, tehnicki jeste izvodivo, samo doticni prvo mora moci 4 puta haman u isto vrijeme i plus mora trcati iz sobe u sobu spreman za akciju, sto bih ja ipak nazvao velikim uspjehom :D


Jeba ga buket :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#98 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by ladyblue18 »

pustopoljina wrote:ako je karleusa zensko i islamske vjeroispovijesti-ja sam posljednji kineski car.
:mrgreen:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#99 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by zelenashica »

KREMEN wrote:
Klodovik wrote:Moja kolegica s posla se prije nekog vremena porodila carskim rezom (iako nije bilo medicinske potrebe za takvim porođajem). Kasnije, kad smo ih išli posjetiti, rekla nam je da bi opet donijela dijete na svijet na isti način jer nije imala veliku "frku". Nešto razmišljam... zar to nije najjednostavnije rješenje za sve?
Sve vise zena se poradja na carski rez, jer to nisu rezovi kao prije a puno je lakse, skoro se i ne vidi nista..
Da skoro se i ne vidi išta to nije upitno upitno je kako ko podnosi takav vid "operacije"....ja vala nikad više pod nož,ne bi proživjela ponovo ona dva mjeseca poslije carskog nikad u životu :sad: ...te konac pukne,te se upale stvore,te ti na živo vade konce šiju ponovo,te te drma temperatura danima,...te se ne možeš okrenuti ko čovjek :sad: ja bi carski dozovolila samo iz medicinskih razloga(istina moj je bio takav)ali da sam mogla birati nikad se ne bi odlučila za tu vrstu porođaja.....taj ne bol prilikom poroda se nadoknati kasnije troduplo,da ne pominjem buđenje iz narkoze kad bukvalno imate onaj osjećaj da vas pola nema :sad: svaki način poroda ima svoje prednosti i nedostatke.....
User avatar
bokeh
Posts: 23
Joined: 07/02/2009 18:00

#100 Re: Muškarci i porođaj..........

Post by bokeh »

ja mislim da je dobro ako žena ide na epiduralnu. manje je traumatično.
Post Reply