Dosadni kamioni

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#26 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

ja fakat ne kontam likove koji su ozenjeni a koriste kondome osim ako ne saraju :D tad je opravdano(lijepi strah)...ako se koriste samo da ne naprave dijete e onda .ebo i .ebaca i .ebacicu :D ...radi svrsavanja i uzivanja od tri sekunde u odnosu na sex od pola sata pa na vise :D ... dati prednost prvoj opciji ja stvarno ne kontam :D
dnaxy
Posts: 555
Joined: 28/01/2008 20:55

#27 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by dnaxy »

mobsterc wrote:ne mogu vise, moram se pozaliti... :-D kao sto naslov govori, imam problem sa doticnim :D
naime, ako u toku odnosa dodje do bilo kakvog djelimicnog popustanja erekcije, organ 'ne moze' ponovo da se napuni do kraja :D jer je gumica preuska
bukvalno osjetim kako krv navire a ono previse stegnuto pa me nekada i zaboli, onda moram da skidam kondom a ako stalno stavljam nove, ne moze mi biti ni 300KM mjsecno za kondome

zanima me, ako ima neko da preporuci malo vece kondome, tj sire... naziv, gdje da kupim ili neki drugi savjet


p.s. oni koji ce protumaciti temu kao, vid' levata, hali se da mu je debeo, lijeci komplekse i sl, neka je slobodno zaobidju
kao sto neko rece, ne kontam te da koristis kondome a ozenjen si.. :-)
sta mislis da ako se vec cuvas da ona "guta" :D pilulu?
koliko kosta paklo kondoma?
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#28 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by piupiu »

dnaxy wrote:
mobsterc wrote:ne mogu vise, moram se pozaliti... :-D kao sto naslov govori, imam problem sa doticnim :D
naime, ako u toku odnosa dodje do bilo kakvog djelimicnog popustanja erekcije, organ 'ne moze' ponovo da se napuni do kraja :D jer je gumica preuska
bukvalno osjetim kako krv navire a ono previse stegnuto pa me nekada i zaboli, onda moram da skidam kondom a ako stalno stavljam nove, ne moze mi biti ni 300KM mjsecno za kondome

zanima me, ako ima neko da preporuci malo vece kondome, tj sire... naziv, gdje da kupim ili neki drugi savjet


p.s. oni koji ce protumaciti temu kao, vid' levata, hali se da mu je debeo, lijeci komplekse i sl, neka je slobodno zaobidju
kao sto neko rece, ne kontam te da koristis kondome a ozenjen si.. :-)
sta mislis da ako se vec cuvas da ona "guta" :D pilulu?
koliko kosta paklo kondoma?
Neka tebe s pilulom, kod nas zene mahom puse, super recept za trombozu i rak dojke kad se iskombinuje s pilulom ... bolje ovo kozmeticki!
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#29 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by pun_mjesec »

Neka tebe s pilulom, kod nas zene mahom puse, super recept za trombozu i rak dojke kad se iskombinuje s pilulom ... bolje ovo kozmeticki!
moze li pojasnjenje, nije mi bas sve jasno...
User avatar
piupiu
Posts: 16623
Joined: 05/01/2008 05:08

#30 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by piupiu »

pun_mjesec wrote:
Neka tebe s pilulom, kod nas zene mahom puse, super recept za trombozu i rak dojke kad se iskombinuje s pilulom ... bolje ovo kozmeticki!
moze li pojasnjenje, nije mi bas sve jasno...
Postoje indikacije da zene koje puse i koje su na piluli imaju 6-7 puta vecu sansu da dobiju trombozu i imaju probleme s venama od onih koje ne kombinuju to dvoje (shodno tome, povecan im je i rizik od mozdanog i srcanog udara). Novija istrazivanja pokazuju da zene na piluli takodje imaju veci rizik raka dojke, to vjerovatno nema puno veze s pusenjem.
User avatar
mobsterc
Posts: 2318
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#31 Dosadni kamioni

Post by mobsterc »

otkud vam to
Last edited by mobsterc on 07/10/2012 16:45, edited 2 times in total.
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#32 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by Irelevantan »

mobsterc wrote:otkud vam to da sam ozenjen :shock:
tek 22 napunio...

@piupiu ja sam cuo da sada tih pilula ima pravo puno i da se propisuju na osnovu hormonalnih pretraga pa su rizici smanjeni
@behighirly i ako sam siguran da je partnerica zdrava, i koristim metodu izvlacenja prije svrsavanja, ipak se bojim jer tokom sexa skoro uvijek imam curenje predejakulacijske tekucine
Ma vidi se da si mlad i neiskusan :lol: :lol: :lol:

Jbg kitoberu sa godinama ćeš nadoći ;-)
User avatar
mobsterc
Posts: 2318
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#33 Dosadni kamioni

Post by mobsterc »

vidi se samo da ti nemas sta pametno reci u ovoj temi pa bi bilo pozeljno da je preskocis
Last edited by mobsterc on 07/10/2012 16:45, edited 1 time in total.
ella_ina
Posts: 64
Joined: 11/09/2007 11:59
Location: Sarajevo

#34 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by ella_ina »

@behighirly i ako sam siguran da je partnerica zdrava, i koristim metodu izvlacenja prije svrsavanja, ipak se bojim jer tokom sexa skoro uvijek imam curenje predejakulacijske tekucine[/quote]

ja tebi mogu reci samo jedno: svaka čast....danas su jako rijetki muskarci koji razmisljaju kao ti i ja to cijenim....i partnericu je vjerovatno strah...jos kad tetka kasni pa onda ti raznorazne misli prolaze glavom....uff....zato...guma glavu cuva.....hhehehehe pozz
a sto se tice tvog problema...jbg nisam kompetentna...
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#35 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

@skoro uvijek imam curenje predejakulacijske tekucine[/quote]
:-) :D

pa ova ti tekucina sluzi za podmazivanje tj pomaganje partnercnine gospoje :D i ako ovdje ima sjemenki :D onda sa sexualnim sustavom nesto nije uredu :)
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#36 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by otherside »

be highirly wrote: pa ova ti tekucina sluzi za podmazivanje tj pomaganje partnercnine gospoje :D i ako ovdje ima sjemenki :D onda sa sexualnim sustavom nesto nije uredu :)
a gdje si to procitao ili cuo, tita ti?
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#37 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

iskustvo je majka svih citanja :D pa koliko bi bilo trudnoca da je taj podatak tacan ... procitao sam suprotno tome sto tvrdim ali nevjerujem svemu sto procitam :D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#38 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by otherside »

be highirly wrote:iskustvo je majka svih citanja :D pa koliko bi bilo trudnoca da je taj podatak tacan ... procitao sam suprotno tome sto tvrdim ali nevjerujem svemu sto procitam :D
cuj procitao sam suprotno ali tvrdim ovako :shock: :D
jest da je kolicina spermatozoida mala ali kad je neko baksuz .... :D
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#39 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

otherside wrote:
be highirly wrote:iskustvo je majka svih citanja :D pa koliko bi bilo trudnoca da je taj podatak tacan ... procitao sam suprotno tome sto tvrdim ali nevjerujem svemu sto procitam :D
cuj procitao sam suprotno ali tvrdim ovako :shock: :D
jest da je kolicina spermatozoida mala ali kad je neko baksuz .... :D
ja eto ne vjerujem u tu malu kolicinu, ako je ima onda nesto nije udure tu :D
drama
Posts: 487
Joined: 14/10/2006 16:09

#40 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by drama »

be highirly wrote:
otherside wrote:
be highirly wrote:iskustvo je majka svih citanja :D pa koliko bi bilo trudnoca da je taj podatak tacan ... procitao sam suprotno tome sto tvrdim ali nevjerujem svemu sto procitam :D
cuj procitao sam suprotno ali tvrdim ovako :shock: :D
jest da je kolicina spermatozoida mala ali kad je neko baksuz .... :D
ja eto ne vjerujem u tu malu kolicinu, ako je ima onda nesto nije udure tu :D
1 je dovoljan ;-) :D
User avatar
davorf
Posts: 11085
Joined: 15/02/2008 15:53
Location: lost in thought and lost in time while the seeds of life and the seeds of change were planted...

#41 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by davorf »

Zbog ovih što ne vjeruju, malo-malo pa sretneš neku od 18-19 godina sa stomakom do pod bradu. A pilule...katastrofa...eno ona frka oko Jasmin pilula u cijelom svijetu. A ko zna i druge šta rade...pa ne može hormonalna terapija biti zdrava nikako (osim ako nije kao lijek za neku bolest)
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#42 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

1 je dovoljan @ drama

:lol: :lol: :lol: jedino ako je ostao od predhodnog metka a nije na nesrecu ispisan :-) :lol:
cocochanel
Posts: 223
Joined: 06/10/2008 16:17

#43 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by cocochanel »

pa ja znam najmanje tri osobe koje su na taj nacin zatrudnile...a pobacaja ima jako puno, i svaki doktor ce vam reci da ta metoda..'iskakanje', nije nikako pametna..
A sto se tice jasmina..eh to je mislim vise do zena koje uzimaju tablete na svoju ruku.. Pa mom doktoru je dosla zena koja 5 godina uzima jasmin.. :-) mislim stvarno..pa da iste bombone uzimas svaki dan 5 godina pozlice ti, a ne tablete.. :-) ne znam sta je ovde u pitanju..neukost, prirodna glupost..ili sta vec..
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#44 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

@cocochanel, znam i ja da ima takvih slucajeva ali garantujem u sesticu na lotu :D da je tu do nasih nemarnih muskaraca koji kontaju da ako 'iskoce' na vrijeme rijesavaju sve probleme ...ono da ga plaknu pa da bace pis ma kakvi pogotovo na stojcevcu u aftu nego ga nako malo ovlas obrisu maramicom i nakon cigare udri drugu turu i eto belaja ...pa onda prica jao pa iskocio sam na vrijeme :D ne ide to tako djecaci lijepi :Dja sam se skenjo par puta kad mi je pukao kondom u nevakat a crvenkapica malo zadocnila :D e reko nes se vise uzdati ni u kakve gume nego use i u svoje 'kljuse' :D
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#45 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by be highirly »

da ne budem pogresno shvacen ja sam za koristenje kondoma dok se zuji kao slobodan strijelac, pogotovo u danasnjem poganom vaktu ali u braku mi je skroz bezze :)
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#46 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by d2 »

rece on i njezno pomilova po glavi svoje trinaesto, tek rodjeno, dijete
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#47 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by Layne »

:mrgreen:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#48 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by tech10 »

Probaj ovako nesto :D
Image
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#49 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by chuchumbamayumbe »

Moja zena je striktno protiv kontracepcijskih pilula, a i meni bas nisu drage.
Koristimo kondome, i to obavezno!
Upravo iz razloga sprjecavanja nezeljene trudnoce.
Ovih dana ce da ide malo po doktorima, da se raspita za spiralu i druge nacine kontracepcije (pored pilula i kondoma).
A ovi sto kazu da u braku ne treba koristiti kondome, samo naprijed. Poslije jebanja nema kajanja...samo nek su djeca ziva i zdrava, svako ce imati svoju nafaku, ha ja! :)
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#50 Re: problem sa kondomima (moj, dakle do mene)

Post by Irelevantan »

Jedan pametan čiko reče jednom prilikom:

"Seks sa kondomom ti je isto ko da pereš noge u čarapama",
Post Reply