Sta kupiti za godisnjicu...???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#26 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by lamija_SA »

mamica papucarka wrote:
mojgrad wrote:
mamica papucarka wrote:kad se sve isfura, onda se nista ne kupuje. meni mrsko i razmisljat sta da kupim, a bome i njemu. na kraju se sve svede "ma hebo godisnjicu i datume" :lol:
civijet i napolitanku i eto ti poklona :oops: :mrgreen:
Mamice nakon koliko godina braka se ovo moze ocekivat? :mrgreen:
Da se pripremim.. :lol:

ma namah nakon dvije godine. majke vam, sta imam kontat sta cu mu kupit za godisnjicu (a i on meni)
Ja mu uvijek kupim kad mi nesto zapne za oko, i u zavisnosti o parama. bez obzira na datume i tome slicno. mene srklet hvata od tih namjenskih kupovina. te sta cu, te hocu li nac, te hoce li mu pasat, te dje cu sa djecom... ma hebes to
Draze mi je izac na veceru, ili skuhat veceru i eto ti...
jedino ne volim sto mi cvijece vise ne kupuje. sad imam novu taktiku. Kupim ga sama, pa turim u vazu. I onda on dodje i pita odakle ovo, a ja kazem "kupio hamdija"

sala mala, mamica otkacila
Znam kako ti je! Muškarci nisu svijesni moći jednog cvjetića!
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#27 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mojgrad »

aseemic wrote:
KID wrote:Svojoj zeni....

Do sada sam joj sve kupio... hmmm, "sve"...
mobitel, sat, odjeća, obuća, parfem, itd.....!!!
ima li nesto, nesto, sto bi zene toliko odusevilo
da padnete na guzicu....


Pomozite mi... :?
HVALA..
Kupi joj dva grama kokaina i pusti je u ludi provod sa devojkama 8-)

Najbolji omguci poklon za godsnjicu, definitivno!
I nek joj sljedece godine za godisnjicu uplati rehabilitaciju i odvikavanje od droga :mrgreen:
Savjet ti je za '10' :lol: :lol:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#28 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mojgrad »

mamica papucarka wrote:
mojgrad wrote:
mamica papucarka wrote:kad se sve isfura, onda se nista ne kupuje. meni mrsko i razmisljat sta da kupim, a bome i njemu. na kraju se sve svede "ma hebo godisnjicu i datume" :lol:
civijet i napolitanku i eto ti poklona :oops: :mrgreen:
Mamice nakon koliko godina braka se ovo moze ocekivat? :mrgreen:
Da se pripremim.. :lol:

ma namah nakon dvije godine. majke vam, sta imam kontat sta cu mu kupit za godisnjicu (a i on meni)
Ja mu uvijek kupim kad mi nesto zapne za oko, i u zavisnosti o parama. bez obzira na datume i tome slicno. mene srklet hvata od tih namjenskih kupovina. te sta cu, te hocu li nac, te hoce li mu pasat, te dje cu sa djecom... ma hebes to
Draze mi je izac na veceru, ili skuhat veceru i eto ti...
jedino ne volim sto mi cvijece vise ne kupuje. sad imam novu taktiku. Kupim ga sama, pa turim u vazu. I onda on dodje i pita odakle ovo, a ja kazem "kupio hamdija"

sala mala, mamica otkacila
E vidis ja to rijesim na ovaj nacin: pitam sta mu treba :D i to kupim :D
A nekad ga iznenadim necim sto nikada ni u snu ne bi ocekivao.. Tek da nam nije svaka godisnjica ista
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#29 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mamica papucarka »

ja kad pitam sta ti treba, onda on postavi kontra pitanje "Sta treba tebi" :lol: Ko ono, dje si usrala motku :mrgreen:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#30 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mojgrad »

mamica papucarka wrote:ja kad pitam sta ti treba, onda on postavi kontra pitanje "Sta treba tebi" :lol: Ko ono, dje si usrala motku :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Eh nije ni tebi laHko
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#31 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by Zoya »

KID wrote:Svojoj zeni....
Moli bi da se izjasni zenska populacija...
Do sada sam joj sve kupio... hmmm, "sve"...
mobitel, sat, odjeća, obuća, parfem, itd.....!!!
ima li nesto, nesto, sto bi vas zene toliko odusevilo
da padnete na guzicu....

Pomozite mi... :?
HVALA..
Super od tebe sto si se sjetio godisnjice, mnogi to ne cine nazalost.
Celly
Posts: 159
Joined: 18/12/2006 14:01

#32 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by Celly »

mene bi recimo odusevilo kad bi on SAM skontao sta mi treba, a ne da pita narod po forumima, tctctc :D
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#33 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by black »

kupi joj bijelu koshulju i regaj je da igra traviana :mrgreen:

navoruchenje: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 11&t=54203
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#34 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by Ja_Ja »

mene bi recimo odusevilo kad bi on SAM skontao sta mi treba, a ne da pita narod po forumima, tctctc
Ebi ga sad! Pa nismo ni mi svi obdareni darom gledanja u kasike i proricanja. Bez obzira koliko pratio sitne detalje ili sta ti ja znam sta vec opet covjek dodje u situaciju da nezna sta vise da uradi i sta bi bilo fino uraditi, bez nekih standarnih sitnica tipa cvijece i tako to. Sta uraditi da covjke POZITIVNO iznenadi drugu osobu?

P.S: Svidja mi se idea o "gologuzoj veceri" :) ..
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#35 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mojgrad »

Ja_Ja wrote:
mene bi recimo odusevilo kad bi on SAM skontao sta mi treba, a ne da pita narod po forumima, tctctc
Ebi ga sad! Pa nismo ni mi svi obdareni darom gledanja u kasike i proricanja. Bez obzira koliko pratio sitne detalje ili sta ti ja znam sta vec opet covjek dodje u situaciju da nezna sta vise da uradi i sta bi bilo fino uraditi, bez nekih standarnih sitnica tipa cvijece i tako to. Sta uraditi da covjke POZITIVNO iznenadi drugu osobu?

P.S: Svidja mi se idea o "gologuzoj veceri" :) ..
E vidis kad dodje do toga da se pocnu slaviti godisnjice onda u najmanju ruku ocekujes da te tvoj partner dovoljno poznaje kao i tvoje zelje (nekad je potrebno samo SLUSATI) i na osnovu toga sam skontas sta kupiti za poklon.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#36 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by zelenashica »

black wrote:kupi joj bijelu koshulju i regaj je da igra traviana :mrgreen:

navoruchenje: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 11&t=54203
:lol: :lol: :lol: eh to bio fkt orginalan poklon......

me zekam se malo,hm....jako teško pitanje....a da joj možda pokloniš neki simboličan poklon koji vezuje samo vas dvoje,da sam ja u pitanju,ja bi se recimo obradovala nekim CD-om sa bezbroj jedne te iste pjesme koja obome nešto znači,ili....albumom sa samo jednom slikom u bezbroj kopija :-D ....ili minijaturnim crtežom mjesta prvog sastanka.... ;-)
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#37 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by d2 »

KID wrote:Svojoj zeni....
Moli bi da se izjasni zenska populacija...
Do sada sam joj sve kupio... hmmm, "sve"...
mobitel, sat, odjeća, obuća, parfem, itd.....!!!
ima li nesto, nesto, sto bi vas zene toliko odusevilo
da padnete na guzicu....

Pomozite mi... :?
HVALA..
imas povoljne aranzmane preko vikenda u akvareumalu (ali zaista povoljne), bio sam tamo i zaista je lijepo, mozete tamo provesti lijep vikend, istina Fojnica nema bog zna sta za ponuditi ali promjeniti cete malo okolinu, setati i upoznati se sa tim krajem ako nista

opcija 2 koja ce joj se vjerovatno svidjeti - nadji neku vasu lijepu sliku ili slike, nadji neki fin stativ za stol, fino to urami i pokloni.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#38 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by d2 »

Celly wrote:mene bi recimo odusevilo kad bi on SAM skontao sta mi treba, a ne da pita narod po forumima, tctctc :D
problem i jeste u tome sto vi ne trazite partnere nego citace misli najcesce, vjerujem da bi polovina zaokruzila mevludina duvancica i dragu plecku kao idealne partnere iz tog razloga :lol:
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#39 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by encian »

ma nisu godisnjice problem sto se tice poklona, a ni rodjendani. ja sam jednom svom skuhala sogandolmu za rodjendan :lol: - i dan danas to spominje. za ostale moje i njegove rodjendane i godisnjice obicno kupimo ono za sta je nekome zao dati pare.

a za godisnjicu je dovoljno da oboje skupa uplatite nesto sebi: vikend na vlasicu, u fojnici (bili, bilo nam lijepo) ili bilo sta drugo. da budem iskrena, to citanje misli mi je malo bezveze. nije nam djaba dat jezik.
User avatar
Ekspanzi
Posts: 516
Joined: 05/09/2008 08:54
Location: Mars

#40 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by Ekspanzi »

encian wrote: da budem iskrena, to citanje misli mi je malo bezveze. nije nam djaba dat jezik.
ej masala.. ja kontao da sve zene trebaju "citaca misli" sto rece d2.. dajte ljudi pricajte, ok je poznavati nekoga, al sto je problem pricati :? to mi nikad nece biti jasno..
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#41 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by mojgrad »

Ekspanzi wrote:
encian wrote: da budem iskrena, to citanje misli mi je malo bezveze. nije nam djaba dat jezik.
ej masala.. ja kontao da sve zene trebaju "citaca misli" sto rece d2.. dajte ljudi pricajte, ok je poznavati nekoga, al sto je problem pricati :? to mi nikad nece biti jasno..
ma nije vise ni problem u prici vec u tome sto mnogi ne cuju ono sto im se govori (kako muskarci tako i zene)
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#42 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by otherside »

kao što neko ovdje fino reče, žene više cijene trud od materijalne vrijednosti poklona. pokaži joj da si se potrudio oko organizacije rodjendana, isplatiće se :wink: prijedlog sam već postala.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#43 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by Bumbar »

aseemic wrote:
semmy wrote:platis vikend za dvoje na vlasicu :D
Plus onaj kokain - ma ima da bude ludnica. Nezaboravno! :D
polako kolega, polako :evil: :evil:
brecko
Posts: 84
Joined: 01/04/2008 11:52

#44 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by brecko »

Klodovik wrote:Trebao si lijepo praviti godišnjak i pokloniti ga supruzi na "vaš dan". Simple as that.
od svih prijedloga je ovo jedini koji podrzavam. i sam sam to uradio prosle godine. sa najboljim detaljima nase veze napisao sve najvaznije datume, sve one stvari koje nas cine zadovoljnim sretnim i zaljubljenim. sve zasta se trudimo i dalje da se volimo. svaki dan je poseban. izljevi poklona koji su materijalni su pravo bezveze ali je sve to individualno. ostaviti svojoj dragoj voljenoj osobi karticu kad dodje sa napisanom porukom ili samo izrezano crveno srce u toku izlaska joj dati, ili neku malu sitnicu za koju znas da ce je veoma obradovati uvijek je dobrodosla. skontaj sta joj se najvise dopada. do cega drzi. sitnice su zivot. od napisane pjesme koju sam uradis, do napisane poruke zasto je volis ili njega volis :d napisi svoje osjecaje na papir i to joj daj ili njemu.

bice joj veci poklon kako neko rece trud se uvijek cijeni :d a i isplati. svima je nama drago cuti lijepe rijeci kao volim te ili obozavam te. one ostaju u zraku, a na papiru napisane ostaju zauvijek :d o uvijek kad je tuzna/an moze procitati i razvedriti sebi dan :D

toliko od mene :d
User avatar
shipak
Posts: 303
Joined: 23/06/2008 11:07
Location: tu sam ja, samo me ne vidiš

#45 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by shipak »

pa gdje ode autor teme. nikako se ne izjasni šta mu se svidjelo :? :? :? :? :?
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#46 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by zelenashica »

mišica wrote:
black wrote:kupi joj bijelu koshulju i regaj je da igra traviana :mrgreen:

navoruchenje: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 11&t=54203
:lol: :lol: :lol: eh to bio fkt orginalan poklon......

me zekam se malo,hm....jako teško pitanje....a da joj možda pokloniš neki simboličan poklon koji vezuje samo vas dvoje,da sam ja u pitanju,ja bi se recimo obradovala nekim CD-om sa bezbroj jedne te iste pjesme koja obome nešto znači,ili....albumom sa samo jednom slikom u bezbroj kopija :-D ....ili minijaturnim crtežom mjesta prvog sastanka.... ;-)
@shipak
pa gdje ode autor teme. nikako se ne izjasni šta mu se svidjelo
otišo da crta :D :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16641
Joined: 05/01/2008 05:08

#47 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by piupiu »

Zakazi joj sastanak u kakvom finijem establishmentu. Pravila igre -- da je moras bariti kao da je prvi put. Oboje se ponasate kao da se vidite prvi put. Ako je zbaris (a valjda hoces), odvedi je u neki fin hotel (da ima jacuzzi apartman, mislim da ima Aqua i Belvedere, a ima ih sigurno jos). Uzmi sobu ranije, isprosipaj po krevetu latice ruza, kad udje da padne u nesvijest (ali ne bukvalno, inace propade jacuzzi), nek bude kakvog sampanjca ... i sta ja znam ... eto, sam dalje. Mozda da dovedes i kakvog sviraca s violinom, mozda ti prostru veceru za dvoje sa svijecama i to u apartmanu ... pa, gledas filmove? :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#48 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by d2 »

piupiu wrote:Zakazi joj sastanak u kakvom finijem establishmentu. Pravila igre -- da je moras bariti kao da je prvi put. Oboje se ponasate kao da se vidite prvi put. Ako je zbaris (a valjda hoces), odvedi je u neki fin hotel (da ima jacuzzi apartman, mislim da ima Aqua i Belvedere, a ima ih sigurno jos). Uzmi sobu ranije, isprosipaj po krevetu latice ruza, kad udje da padne u nesvijest (ali ne bukvalno, inace propade jacuzzi), nek bude kakvog sampanjca ... i sta ja znam ... eto, sam dalje. Mozda da dovedes i kakvog sviraca s violinom, mozda ti prostru veceru za dvoje sa svijecama i to u apartmanu ... pa, gledas filmove? :D
ko ce se maltretirati, pa vec je ozenjen :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16641
Joined: 05/01/2008 05:08

#49 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by piupiu »

d2 wrote:
piupiu wrote:Zakazi joj sastanak u kakvom finijem establishmentu. Pravila igre -- da je moras bariti kao da je prvi put. Oboje se ponasate kao da se vidite prvi put. Ako je zbaris (a valjda hoces), odvedi je u neki fin hotel (da ima jacuzzi apartman, mislim da ima Aqua i Belvedere, a ima ih sigurno jos). Uzmi sobu ranije, isprosipaj po krevetu latice ruza, kad udje da padne u nesvijest (ali ne bukvalno, inace propade jacuzzi), nek bude kakvog sampanjca ... i sta ja znam ... eto, sam dalje. Mozda da dovedes i kakvog sviraca s violinom, mozda ti prostru veceru za dvoje sa svijecama i to u apartmanu ... pa, gledas filmove? :D
ko ce se maltretirati, pa vec je ozenjen :lol:
Da evociraju uspomene, :D
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#50 Re: Sta kupiti za godisnjicu...???

Post by zelenashica »

piupiu wrote:Zakazi joj sastanak u kakvom finijem establishmentu. Pravila igre -- da je moras bariti kao da je prvi put. Oboje se ponasate kao da se vidite prvi put. Ako je zbaris (a valjda hoces), odvedi je u neki fin hotel (da ima jacuzzi apartman, mislim da ima Aqua i Belvedere, a ima ih sigurno jos). Uzmi sobu ranije, isprosipaj po krevetu latice ruza, kad udje da padne u nesvijest (ali ne bukvalno, inace propade jacuzzi), nek bude kakvog sampanjca ... i sta ja znam ... eto, sam dalje. Mozda da dovedes i kakvog sviraca s violinom, mozda ti prostru veceru za dvoje sa svijecama i to u apartmanu ... pa, gledas filmove? :D
jooooj..........ja bi fkt vako nešto..........samo meni baš ne igra ulogu ambijent..........al igra mi se dopada,......latice mi se dopadaju,padanje mi se dopada..............a tek barenje :P :D :-)
evo glasam za ovu varijantu.....samo mislim da bi idealan ambijent bio neki bungalov...negdje u divljini......na nekom proplanku.......uz miris pokošene trave,poljskog cvijeće........eh....rastuži se ja pravo :sad: :run:
Post Reply