EMOTIVNA PREVARA

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#26 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by d2 »

slavkoimamodilera wrote:
d2 wrote:identicno i sa prijateljima, nema mi nista mrze nego kad se dogovorimo za kafu a on mi dodje sa zenom...
Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
ozeni se, vrati mu milo za drago ! :lol:
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#27 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by slavkoimamodilera »

Bond_JaneBond wrote:Slavko, ozenis se i ti i "povuces" svoju sa sobom..SParite zene :D a vi svoju pricu :mrgreen:
Offtopic! Dajte joj ban! :mrgreen:

Ama necu bona! O'shta mi je to da se zenim.... :mrgreen: a drugo nema potrebe kad je "mudo party" da se i zene vrte u blizini... :razz:
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#28 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by Irelevantan »

slavkoimamodilera wrote:
Bond_JaneBond wrote:Slavko, ozenis se i ti i "povuces" svoju sa sobom..SParite zene :D a vi svoju pricu :mrgreen:
Offtopic! Dajte joj ban! :mrgreen:

Ama necu bona! O'shta mi je to da se zenim.... :mrgreen: a drugo nema potrebe kad je "mudo party" da se i zene vrte u blizini... :razz:

hahahahahahahahahahahahahahaha :-)

To Slavko munjo nebeska,
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#29 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by slavkoimamodilera »

Ha ja... :mrgreen: sta treba, dok ja ispijam pive, podrigujem, prdim, glasno se smijem, psujem i ostalo, da mi zena gleda? Pa ona zna da sam ja fin, ljubazan, kulturan i uctiv... :mrgreen:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#30 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

slavkoimamodilera wrote: Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
Profulio si temu. Ovdje se radi o musko-zenski odnosima tj. prijateljstvima a ne musko-muskim :mrgreen:
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#31 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by slavkoimamodilera »

mojgrad wrote:
slavkoimamodilera wrote: Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
Profulio si temu. Ovdje se radi o musko-zenski odnosima tj. prijateljstvima a ne musko-muskim :mrgreen:
Pa nisam... ja s njegovom zenom nisam ni u kakvim odnosima, tj. vrlo su losi... :mrgreen:

Ontopic ;-) mislim da ovome najvise dramaturgije pridaju zene...
Neko spomenu da cak i kada nije rijec o fizickoj privlacnosti, muskarci imaju tendenciju druzenja sa zenama koje im se na ovaj ili onaj nacin svidjaju. Pa jasno, necu se valjda druziti s nekim ko mi ne odgovara nikako. Da li je taj neko zanimljivo drustvo je jedno, a to da li ja razvijam emotivan odnos prema tome nekome je drugo. Ja licno imam jaranicu s kojom znam da mogu spavati u istom krevetu, a da se apsolutno nista ne desi, jer mi je k'o sestra. Jednostavno tu apsolutno nema nista.
Al haj ti to dokazi nekome ko je zaljubljen u tebe i s tobom planira nesto ozbiljno u zivotu. Zene su takve, tu nema pomoci. I zato je i u tim situacijama bolje odredjene momente presutjeti. Ja vrlo dobro znam sta radim i tu granicu ne bih nikada presao....
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#32 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

slavkoimamodilera wrote:
mojgrad wrote:
slavkoimamodilera wrote: Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
Profulio si temu. Ovdje se radi o musko-zenski odnosima tj. prijateljstvima a ne musko-muskim :mrgreen:
Pa nisam... ja s njegovom zenom nisam ni u kakvim odnosima, tj. vrlo su losi... :mrgreen:

Ontopic ;-) mislim da ovome najvise dramaturgije pridaju zene...
Neko spomenu da cak i kada nije rijec o fizickoj privlacnosti, muskarci imaju tendenciju druzenja sa zenama koje im se na ovaj ili onaj nacin svidjaju. Pa jasno, necu se valjda druziti s nekim ko mi ne odgovara nikako. Da li je taj neko zanimljivo drustvo je jedno, a to da li ja razvijam emotivan odnos prema tome nekome je drugo. Ja licno imam jaranicu s kojom znam da mogu spavati u istom krevetu, a da se apsolutno nista ne desi, jer mi je k'o sestra. Jednostavno tu apsolutno nema nista.
Al haj ti to dokazi nekome ko je zaljubljen u tebe i s tobom planira nesto ozbiljno u zivotu. Zene su takve, tu nema pomoci. I zato je i u tim situacijama bolje odredjene momente presutjeti. Ja vrlo dobro znam sta radim i tu granicu ne bih nikada presao....
Eh tek bi ti povjerovala da spavas u istom krevetu a da nista nije bilo :lol: :mrgreen:
Ma salim se, znam sta pokusavas reci. Ali to su stvarno rijetka prijateljstva, gdje apsolutno nista nema ni s jedne strane nikakvih ocekivanja, flertovanja, gluposti. Takvo prijateljstvo moze da opstane samo ako nikada cak ni pri upoznavanju ni na toj prvoj kafici nikada nije postojala privlacnost medju to dvoje. Onda mozda i moze uspjeti. S obzirom da e prijateljstva izmedju muskarca i zene se prvenstveno zasniva na toj nekoj fizickoj privlacnosti (pa ono kad skontas da te ne zli ti udaris na foru prijateljstva :mrgreen: ) tu nema niti moze biti iskrenog prijateljstva. Jer uvijek je ta jedna strana koja zeli/cezne ili masta o necmu vise. U vecini musko-zenskih prijateljstava je to slucaj ili je bio slucaj u proslosti pa se jedno od njih dvoje nada da ce moooooozda nekad biti neki nastavak..
A nemoj samo govoriti da su zene takve, ja poznajem muza od svoje prijateljice koji isto tako ne vjeruje da muskarac i zena mogu biti 'samo' prijatelji, cak sta vise ona ne moze ni da ih ima, dokle god je u braku s njim. Pa ti vidi. Sve je to individualno
User avatar
x0z0y0
Posts: 1473
Joined: 10/11/2007 21:51

#33 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by x0z0y0 »

slavkoimamodilera wrote:
d2 wrote:identicno i sa prijateljima, nema mi nista mrze nego kad se dogovorimo za kafu a on mi dodje sa zenom...
Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
jest vala...nista gore kad se neko trpa đe mu nije mjesto
ljudi ne shvataju da je svakome ..s vremena na vrijeme :D :D ..potrebno malo prostora...malo odmora...da se usi odmore ako nista :D
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#34 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by madnessa »

e bit ce da sam i po ovom pitanju naopaka kao i u svemu ostalom... mene moras dobrim giviktom po glavi mlatnut da primijetim da je neko musko dobro, simpa i tako to sto se gleda kad "biras"... ja sve na zezu i dok ja skontam sve to (obicno mi neko to kaze) prosao voz... nekako to kod mene "prevrne" na prijateljstvo i na samu pomisao da bi moglo nesto biti izmedju mene i mog prijatelja mi se smuci... :mrgreen: ajd sve, al intimnosti s prijateljima su mi fuj... pa cak i poljubac onaj otprave... :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#35 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mamica papucarka »

@moj grad
sjecam se onih derneka od prije 10-ak godina kad se svi na kraju ispruzimo na jednom kaucu i spavamo. Mislim stvarno spavamo. je jos nisam vidjela da su se neki prijatelji spandjali :lol: Oni sto bi se spandjali isli bi u drugu sobu.
:lol: Tako da cu ja potpisat Slavka :mrgreen:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#36 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

mamica papucarka wrote:@moj grad
sjecam se onih derneka od prije 10-ak godina kad se svi na kraju ispruzimo na jednom kaucu i spavamo. Mislim stvarno spavamo. je jos nisam vidjela da su se neki prijatelji spandjali :lol: Oni sto bi se spandjali isli bi u drugu sobu.
:lol: Tako da cu ja potpisat Slavka :mrgreen:
A joooooooj jos na derneku.. Ah ko da ti znas sta si radila pod dejstvom alkohola .......... :lol: :lol:
Salu na stranu.
Upravo si napisala, oni koji bi se spandjali isli bi u drugu sobu, pa zar i oni nisu prijatelji medju sobom? :mrgreen:
Vidis uvijek je jedna osoba koja zeli vise.. kako god okrenes
User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#37 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by Korisnicko ime »

mojgrad...svaka ti je zlatna...potpisujem...
Klonirana26
Posts: 51
Joined: 04/09/2007 18:43

#38 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by Klonirana26 »

Ja prevarila jednom u životu - i to bez i jednog dodira. Emotivno! I isti sam ovaj text citala tih dana - dok sam se mučila "varam li ili ne". On nikad nije saznao (ni jedan ni drugi :)), prevara ostala tajna, ali... nije da se ne grizem. Ne bih voljela da sazna ikad za to. Sama pomisao da se nista nije dogodilo, ne opravdava to što sam ... razmišljala o tome. Predugo :roll:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#39 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

Korisnicko ime wrote:mojgrad...svaka ti je zlatna...potpisujem...
ma znam o cemu pricam vjerujte mi .... :D
Da je dragi Bog htio da budu musko i zensko samo prijatelji ne bi dozvolio da se ovoliko razmnozavamo hahahha (mogli su biti adam i eva prijatelji, pa gle cuda nisu.. njima nesto drugo bilo zabremedet hahahha)
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#40 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

Klonirana26 wrote:Ja prevarila jednom u životu - i to bez i jednog dodira. Emotivno! I isti sam ovaj text citala tih dana - dok sam se mučila "varam li ili ne". On nikad nije saznao (ni jedan ni drugi :)), prevara ostala tajna, ali... nije da se ne grizem. Ne bih voljela da sazna ikad za to. Sama pomisao da se nista nije dogodilo, ne opravdava to što sam ... razmišljala o tome. Predugo :roll:
To je ono sto ustvari i boli, ne mora uvijek biti fizicki nesto medju dvoje ljudi da bi se to zvalo prevarom. Prevara je i sama pomisao na 'prijatelja' vise puta na dan.. To ja zovem nesvjesno prizeljkivanje neke druge stiuacije.. Koliko god mi htjeli priznati ili ne muskarci i zene NE MOGU biti NIKADA prijatelji ako je to prijateljstvo pocelo u opcetku sa svidjanjem, sipmatijom i sl. Uvijek uvijek ce jedno od njih dvoje potajno da se nada necemu, cak i kad su mu/joj sve nade u to srusene, dovoljna je jedna kafica u momentu kad ti ide naopako u zivotu u momentu slabosti i ti si vec u zagrljaju osobe koja ti je 'prijatelj' jer on/ona te tako dobro poznaje, razumije a ti jadan/jadna u belaju ne znas sta ces od svog braka..
Opasna je to igra ljudi moji.. shvatite
Zato bolje drzat sve te prijatelje na jednoj odredjenoj distanci da se ne bi doslo do takve situacije. Bolje sprijeciti nego lijeciti.
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#41 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by mojgrad »

Compos_Sui wrote:
slavkoimamodilera wrote:
d2 wrote:identicno i sa prijateljima, nema mi nista mrze nego kad se dogovorimo za kafu a on mi dodje sa zenom...
Ufffff... :x imam ja jednog jarana koji vjecito svoju vuklja sa sobom.... 'oce mi nestA bit... :x
jest vala...nista gore kad se neko trpa đe mu nije mjesto
ljudi ne shvataju da je svakome ..s vremena na vrijeme :D :D ..potrebno malo prostora...malo odmora...da se usi odmore ako nista :D
Naravno slazem se sa tobom, ali nije potrebno da bi ti se usi odmorile sad da se vidjas sa jaranicom svake hefte bez zene.. Sorry to je vec pretjerivanje. Ovdje ogovrimo o emotivnoj prevari, sto hoce reci, da aktivno mislis na osobu drugu a nije ti partner, da se redovno vidjas sa tom osobom a nije ti partner, da pricas o svojoj intimnosti a nije ti partner itd. Sto opet znaci dijelis mnogo vise sa tom drugom osobom nego sa svojom zenom/parnericom. Takav stav i ponasanje prema prijateljici ne moze imati zdrav odraz na tvoju relaciju/brak, nikako. Jer brak i cvrsta veza se prvenstveno zasnivaju na intimnosti medju dvoje ljudi, a to se ne uspostavlja razgovorom jednom u mjesec dana vec svaki dan htio ti to ili ne..
Brak i veza je raditi svakim danom na tome a ne kad je belaj otic i isplakat se jaranici na ramenu sto je to sve tako :mrgreen:
nejla28
Posts: 31
Joined: 01/04/2008 10:44

#42 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by nejla28 »

Nikada do sada nisam bila u prilici biti u dilemi niti sam se ikada pitala postoji li musko-zensko prijateljstvo.Izasla sam sa skolskim drugom na kafu,pa kasnije smo i izasli na pice i tako to traje vec par mjeseci.Nije bilo fizickog kontakta(intimnog).Dugo mi je trebalo da shvatim da on zeli nesto vise od prijateljstva.Vec mjesec dana intenzivno se vidjamo i izlazimo,zove me svaki dan ali kada izadjemo cooliramo i on i ja....Sad sam se uvjerila da bas zene i muskarci ne mogu biti iskljucivo prijatelji.On je meni u pocetku bio sam drug i nije me privlacio,ali sa vremenom pocela je i ta hemija koju sad za sad dobro kontrolisemo....a do kada?! :lol:
lamija_SA
Posts: 383
Joined: 20/08/2007 12:24

#43 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by lamija_SA »

Za mene je emotivna prevara jednaka fizičkoj, možda bi mi i teže pala!

Da li je bilo ili nije namjere da dodje do seksa mi je irelevantno!
ajgenrauh
Posts: 42
Joined: 01/07/2008 11:44

#44 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by ajgenrauh »

mamica papucarka wrote:@moj grad
sjecam se onih derneka od prije 10-ak godina kad se svi na kraju ispruzimo na jednom kaucu i spavamo. Mislim stvarno spavamo. je jos nisam vidjela da su se neki prijatelji spandjali :lol: Oni sto bi se spandjali isli bi u drugu sobu.
:lol: Tako da cu ja potpisat Slavka :mrgreen:
fuj!
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#45 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by otherside »

ajgenrauh wrote:
mamica papucarka wrote:@moj grad
sjecam se onih derneka od prije 10-ak godina kad se svi na kraju ispruzimo na jednom kaucu i spavamo. Mislim stvarno spavamo. je jos nisam vidjela da su se neki prijatelji spandjali :lol: Oni sto bi se spandjali isli bi u drugu sobu.
:lol: Tako da cu ja potpisat Slavka :mrgreen:
fuj!
šta je tu fuj bona ne bila :shock:
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#46 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by slavkoimamodilera »

nejla28 wrote:Nikada do sada nisam bila u prilici biti u dilemi niti sam se ikada pitala postoji li musko-zensko prijateljstvo.Izasla sam sa skolskim drugom na kafu,pa kasnije smo i izasli na pice i tako to traje vec par mjeseci.Nije bilo fizickog kontakta(intimnog).Dugo mi je trebalo da shvatim da on zeli nesto vise od prijateljstva.Vec mjesec dana intenzivno se vidjamo i izlazimo,zove me svaki dan ali kada izadjemo cooliramo i on i ja....Sad sam se uvjerila da bas zene i muskarci ne mogu biti iskljucivo prijatelji.On je meni u pocetku bio sam drug i nije me privlacio,ali sa vremenom pocela je i ta hemija koju sad za sad dobro kontrolisemo....a do kada?! :lol:
Dok se ne puknete k'o zivotinje! :mrgreen:
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#47 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by Loulou »

:lol: :lol:
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#48 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by d2 »

slavkoimamodilera wrote:
nejla28 wrote:Nikada do sada nisam bila u prilici biti u dilemi niti sam se ikada pitala postoji li musko-zensko prijateljstvo.Izasla sam sa skolskim drugom na kafu,pa kasnije smo i izasli na pice i tako to traje vec par mjeseci.Nije bilo fizickog kontakta(intimnog).Dugo mi je trebalo da shvatim da on zeli nesto vise od prijateljstva.Vec mjesec dana intenzivno se vidjamo i izlazimo,zove me svaki dan ali kada izadjemo cooliramo i on i ja....Sad sam se uvjerila da bas zene i muskarci ne mogu biti iskljucivo prijatelji.On je meni u pocetku bio sam drug i nije me privlacio,ali sa vremenom pocela je i ta hemija koju sad za sad dobro kontrolisemo....a do kada?! :lol:
Dok se ne puknete k'o zivotinje! :mrgreen:
.ebiga vala Slavko :lol: :lol: :lol:
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#49 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by Irelevantan »

d2 wrote:
slavkoimamodilera wrote:
nejla28 wrote:Nikada do sada nisam bila u prilici biti u dilemi niti sam se ikada pitala postoji li musko-zensko prijateljstvo.Izasla sam sa skolskim drugom na kafu,pa kasnije smo i izasli na pice i tako to traje vec par mjeseci.Nije bilo fizickog kontakta(intimnog).Dugo mi je trebalo da shvatim da on zeli nesto vise od prijateljstva.Vec mjesec dana intenzivno se vidjamo i izlazimo,zove me svaki dan ali kada izadjemo cooliramo i on i ja....Sad sam se uvjerila da bas zene i muskarci ne mogu biti iskljucivo prijatelji.On je meni u pocetku bio sam drug i nije me privlacio,ali sa vremenom pocela je i ta hemija koju sad za sad dobro kontrolisemo....a do kada?! :lol:
Dok se ne puknete k'o zivotinje! :mrgreen:
.ebiga vala Slavko :lol: :lol: :lol:
Slavko je gigant....jbg hoće čojek iskreno.....

Jašta neg ko životinje.....kad proradi onaj životinjski nagon ode prijateljstvo :lol:
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#50 Re: EMOTIVNA PREVARA

Post by otherside »

slavkoimamodilera wrote:
nejla28 wrote:Nikada do sada nisam bila u prilici biti u dilemi niti sam se ikada pitala postoji li musko-zensko prijateljstvo.Izasla sam sa skolskim drugom na kafu,pa kasnije smo i izasli na pice i tako to traje vec par mjeseci.Nije bilo fizickog kontakta(intimnog).Dugo mi je trebalo da shvatim da on zeli nesto vise od prijateljstva.Vec mjesec dana intenzivno se vidjamo i izlazimo,zove me svaki dan ali kada izadjemo cooliramo i on i ja....Sad sam se uvjerila da bas zene i muskarci ne mogu biti iskljucivo prijatelji.On je meni u pocetku bio sam drug i nije me privlacio,ali sa vremenom pocela je i ta hemija koju sad za sad dobro kontrolisemo....a do kada?! :lol:
Dok se ne puknete k'o zivotinje! :mrgreen:
dobro je čovjek i rek'o :D nešto su odužili mnogo, valja to smirit' :D
joj što ne mogu ovog cooliranja muškog :D draga moja, ako ti nešto ne poduzmeš (ako si horna) :D to će ti se razvodniti i piši propalo...
Last edited by otherside on 24/10/2008 13:50, edited 1 time in total.
Post Reply