Oprostiti prevaru

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
ljubav_aha

#1201 Re: Oprostiti prevaru

Post by ljubav_aha » 04/08/2011 00:19

malaplavooka wrote:Nema baš veze s ovom temom ali...ipak pitam :(, jer se osjećam prevareno,iznevjereno..Do sada je uvijek bio divan, blage naravi...juče mi je opsovao.Dva puta.Bila sam u šoku pa mi se čini da nisam ni osjećala ništa...samo neku prazninu,ma grozno...za mene je to velika uvreda,a on se danas ponaša potpuno nedoraslo situaciji, pokušava da to minimalizira,mijenja temu i sl.Obično ne psuje a ni razloga za psovku i nije baš bilo...ma sva sam zbrkana i ništa više ne kontam.Najviše me boli što sam mislila da ga poznajem i da on to ne bi nikada a ...sada...nisam više sigurna ni u šta.Šta da radim? :(
oktaci ga,to je tek pocetak,sutra moze nastaviti konverzaciju samarom

psovanje ne tolerisem

ljubav_aha

#1202 Re: Oprostiti prevaru

Post by ljubav_aha » 04/08/2011 00:20

Ghost_Rider_XXX wrote:
malaplavooka wrote:Nema baš veze s ovom temom ali...ipak pitam :(, jer se osjećam prevareno,iznevjereno..Do sada je uvijek bio divan, blage naravi...juče mi je opsovao.Dva puta.Bila sam u šoku pa mi se čini da nisam ni osjećala ništa...samo neku prazninu,ma grozno...za mene je to velika uvreda,a on se danas ponaša potpuno nedoraslo situaciji, pokušava da to minimalizira,mijenja temu i sl.Obično ne psuje a ni razloga za psovku i nije baš bilo...ma sva sam zbrkana i ništa više ne kontam.Najviše me boli što sam mislila da ga poznajem i da on to ne bi nikada a ...sada...nisam više sigurna ni u šta.Šta da radim? :(
Strašno! Nevjerovatno! Za svaku osudu! Jel ti možda palo na um da je čovjek pod stresom, i da mu je prosto izletilo. Opsovao, opsovao, pa šta, čemu tolika drama? Promuhabeti normalno s njim, vidi šta ga nervira, sekira, što tersa i što koji moj psuje na tebe bez razloga (ako je bez razloga).
psovanje je drskost i nekultura,niakd u zivotu nisma nekome nesto opsovala ,stoga,bez psovanja se moze

ActionWoman

#1203 Re: Oprostiti prevaru

Post by ActionWoman » 04/08/2011 00:42

ljubav_aha wrote:

psovanje ne tolerisem

Ili ga ostavi, ili se spusti na njegov kromanjonski nivo tj. izjednaci se sa tom nekulturom i nepostovanjem. Ljubav_aha ti dobro prorice mada sumnjam da ce ostati na samaru. Samo duso zamijeni uloge i razmisli da li bi ti njemu to uradila, stisni zube i poslusaj svoje srce, a ono te vec navodi da sumnjas u njega i potice te da nam postavljas pitanje. Ne daj se i drzi do sebe. Jos lik minimalizira svoju gresku, hej! Tu vec vidis da te ne postuje, a samim tim i ne voli. Bez obzira sto te ne znamo, mi koji ne zlostavljamo svog partnera, smo na tvojoj strani. Zelim ti sve najbolje. Molim te, cijeni sebe!

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#1204 Re: Oprostiti prevaru

Post by ladyblue18 » 04/08/2011 01:03

Lik joj reko "jebo te on" o kome vec se radi i vec ste mu uspjeli proreci haman karijeru silovatelja i osudjenika.

O Bozhe...

ljubav_aha

#1205 Re: Oprostiti prevaru

Post by ljubav_aha » 04/08/2011 01:05

ladyblue18 wrote:Lik joj reko "jebo te on" o kome vec se radi i vec ste mu uspjeli proreci haman karijeru silovatelja i osudjenika.

O Bozhe...
zasto na fourmu nije dozvoljeno psovanje :D

ljubav_aha

#1206 Re: Oprostiti prevaru

Post by ljubav_aha » 04/08/2011 01:07

ActionWoman wrote:
ljubav_aha wrote:

psovanje ne tolerisem

Ili ga ostavi, ili se spusti na njegov kromanjonski nivo tj. izjednaci se sa tom nekulturom i nepostovanjem. Ljubav_aha ti dobro prorice mada sumnjam da ce ostati na samaru. Samo duso zamijeni uloge i razmisli da li bi ti njemu to uradila, stisni zube i poslusaj svoje srce, a ono te vec navodi da sumnjas u njega i potice te da nam postavljas pitanje. Ne daj se i drzi do sebe. Jos lik minimalizira svoju gresku, hej! Tu vec vidis da te ne postuje, a samim tim i ne voli. Bez obzira sto te ne znamo, mi koji ne zlostavljamo svog partnera, smo na tvojoj strani. Zelim ti sve najbolje. Molim te, cijeni sebe!
AW, nadam se ,djevojka ce razumjeti nas stav :)

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#1207 Re: Oprostiti prevaru

Post by ladyblue18 » 04/08/2011 01:08

ljubav_aha wrote: zasto na fourmu nije dozvoljeno psovanje :D
Zavisi kakvo i kako se koristi. :wink:

Ali to nije tema. :)

ljubav_aha

#1208 Re: Oprostiti prevaru

Post by ljubav_aha » 04/08/2011 01:19

ladyblue18 wrote:
ljubav_aha wrote: zasto na fourmu nije dozvoljeno psovanje :D
Zavisi kakvo i kako se koristi. :wink:

Ali to nije tema. :)
npr,povisim forumski ton i opsujme ti nesto u afektu,jer je to moj stil ljutnje,da li je to OK :) ko se mora spistiti /podici na doticno niv/e

shin

#1209 Re: Oprostiti prevaru

Post by shin » 04/08/2011 09:06

malaplavooka wrote:
ladyblue18 wrote:
Cholina_Lokica wrote:Opsuj i ti njemu
:thumbup: :mrgreen:

Vjerovatno i hoću ali kad dođem u fazu da sam ljuta. Sad sam uvrijeđena, ..........ma uhhhhh šta sve nisam i ignoriram ga, ne zovem ga, niti on mene u posljednja dva sata....ali brinem samu sebe, jer ja srce teško otvaram, teško.....a zatvorim ga za sekundu, imam svoj ponos a volim ga,ali....ne znam :(
Đavo ga odniooo dođe mi da ga zadavim!!!!!!!
Citava dva sata?
Image

doshljo

#1210 Re: Oprostiti prevaru

Post by doshljo » 04/08/2011 09:37

i šta bi? jest eli se čuli telefonom?
I ja mislim da mu je prerano lijepiti etiketu i da je riječ o klasičnoj ljubomori. Zanimljivo kako je rekla samo da je ona nekog spomenula, a on eto, tek tako, prasnuo i opsovao...
meni je to nešto šuhveli... :?

ActionWoman

#1211 Re: Oprostiti prevaru

Post by ActionWoman » 04/08/2011 09:49

dječak sa šibicama wrote:
malaplavooka wrote:

ok! Ja nekog spomenula(sasvim beznačajno,bezveze,slučajno) a on meni lijepo: J.... te on! :( kreten ::(
Znaci ljubomoran, znaci voli te, znaci zeli te samo za sebe :wink: :D

Jao psovke, aman, ja mislio skinuto si sve bogove ili majku opsovao (to nebi ni rodjenom bratu oprostio tek tako, iskreno) a ono... jebo te on.

Pa meni to uzrecica :D :D
Sto i mene napravi budalom. Zamalo coeka da plasiramo u finale (citaj ahiret). Zeno draga, bilo ti dosadno, jel da?

adnandus

#1212 Re: Oprostiti prevaru

Post by adnandus » 04/08/2011 12:41

doshljo wrote:i šta bi? jest eli se čuli telefonom?
I ja mislim da mu je prerano lijepiti etiketu i da je riječ o klasičnoj ljubomori. Zanimljivo kako je rekla samo da je ona nekog spomenula, a on eto, tek tako, prasnuo i opsovao...
meni je to nešto šuhveli... :?
Šta ti ima bit šuhveli došla momku i rekla "da vidiš kod Đeme kolka je ćundara" a on onda njoj tako bezobrazno odbrusi pravi je prostak kako ga nije stid :razz:

malaplavooka

#1213 Re: Oprostiti prevaru

Post by malaplavooka » 04/08/2011 12:47

ActionWoman wrote:
dječak sa šibicama wrote:
malaplavooka wrote:

ok! Ja nekog spomenula(sasvim beznačajno,bezveze,slučajno) a on meni lijepo: J.... te on! :( kreten ::(
Znaci ljubomoran, znaci voli te, znaci zeli te samo za sebe :wink: :D

Jao psovke, aman, ja mislio skinuto si sve bogove ili majku opsovao (to nebi ni rodjenom bratu oprostio tek tako, iskreno) a ono... jebo te on.

Pa meni to uzrecica :D :D
Sto i mene napravi budalom. Zamalo coeka da plasiramo u finale (citaj ahiret). Zeno draga, bilo ti dosadno, jel da?
Ajojjjjjjjjj pa vama to banalno ali nije tako,zaista nije.Zvučalo je grozno i sam ton kojim je to rekao i pogled omggggg da se prepadneš! A to što je to nekom uzrečica-to je njegov problem,ja se plašim nečeg sasvim drugog a to je danas j...te on, sutra j... ti majku i sl.A što je najgore ja sam mislila da on to ne bi nikad za nikad! .:(
i DA! Čujemo se , razgovaramo ali ono, skoro službeno, i još me pita;:šta je s tobom, jesi li dobro?????? :-)
Nije ništa! (idote,stoko, konju, budalooooo-al ovo ja u sebi...ne mogu naglas pa kad bi me mučili) :sad: :sad: :sad:

burek_in_space

#1214 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 04/08/2011 12:55

sanabe wrote:Tito dragi, ona u sebi :roll:
Pa šta treba? Da ti pogađa misli? Reci mu šta ti je i zašto zasmetalo. Šta je ovim ženama? Usta imaju - jezika nemaju. Čuj "u sebi" :roll:
Konachno su pochele shvatati shta zhelimo od njih. 8-) :D

malaplavooka

#1215 Re: Oprostiti prevaru

Post by malaplavooka » 04/08/2011 12:56

ActionWoman wrote:
ljubav_aha wrote:

psovanje ne tolerisem

Hvala ti.Da ga volim to znam ali ja znam da ne treba biti ni strogi puritanac niti bilo kakav radikal u bilo kojem smislu ali radi se o tome da ja to jednostavno nisam navikla, psovke i to.Daleko od toga da to nisam čula u vlastitoj kući(imam brata starijeg i tatu koji su većinom bili na ratnoj nozi) ali nikad ništa drastično j...te i sl.
Ali radi se i upravo o ovome o čemu si ti govorila.SUMNJA.Ima da me pojede...:(

malaplavooka

#1216 Re: Oprostiti prevaru

Post by malaplavooka » 04/08/2011 13:01

sanabe wrote:Tito dragi, ona u sebi :roll:
Pa šta treba? Da ti pogađa misli? Reci mu šta ti je i zašto zasmetalo. Šta je ovim ženama? Usta imaju - jezika nemaju. Čuj "u sebi" :roll:

E super! Sad mi prekipilo, nazvala ga i j....mu od-do.! Rafalala 5 min bez prestanka....Rekla mu ako se to ikad više ponovi ma ako i pomisli da ću da ga ubijem,bez milosti!
Idiot crče od smijeha i još kaže :dušice bona polakooo.J......te dušica! Međede jedan! :x :x :x :x :x

burek_in_space

#1217 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 04/08/2011 13:02

Ups, Lejla nisam znao da ti pishesh o nas dvoje. :skoljka:

Alisa u zemlji čuda

#1218 Re: Oprostiti prevaru

Post by Alisa u zemlji čuda » 04/08/2011 13:05

Izbaci sve iz sebe, nema čovjek čarobnu kuglu da zna šta ti smeta.

Oprostiti prevaru- NIKADA! Ne volim, da ne upotrijebim riječ da mrzim, ljude slabiće, koji padnu tako nisko i povrijede osobu sa kojom su. Svako onaj koji nije osjetio ne zna koliko prevara, izigranost, petljanje i laži, bole. Nije lako doći sebi nakon što te neko kome si vjerovao, povjerio svoj svijet, dao dušu, tijelo, prepustio se, izigra te zbog jednog momenta slabosti. Sanjaš nakon toga osobu sa kojom je zgriješio, ne možeš da spavaš noćima, pitaš se zašto je to uradio/la, da li se i dalje čuje sa njom/njim, šta je ta osoba druga imala što ti nisi, itd.... tako u beskonačnost. Ne bih ni najgorem neprijatelju ovakvu situaciju poželjela.

Ako želite da ovako nešto prouzrokujete bićima koji su vam poklonili dio sebe, bujrum.

dječak sa šibicama

#1219 Re: Oprostiti prevaru

Post by dječak sa šibicama » 04/08/2011 13:19

Cek, jel vi stvarno zelite muskarca kojem ce vrhunac ljutnje biti "idi u persun"?

Pa djevojke, takvi su u trendu :D

Ghost_Rider_XXX

#1220 Re: Oprostiti prevaru

Post by Ghost_Rider_XXX » 04/08/2011 13:23

Kakvo pretjerivanje. :-)

LieToMe

#1221 Re: Oprostiti prevaru

Post by LieToMe » 04/08/2011 13:28

Nema mi nista sladje: nesto se naljutim (ili nekad on) pa malo tersam, pa se sklapimo (obavezno oko nekakve gluposti da te Bog mili sacuva) i onda se malo verbalno pokoskamo (kulturno na nivou :lol: ), pa se onda ja obicno malo nadurim (terso pravi :D) kad se to tako naljutim onda mi se i usnice napuce ko kod djeteta od 5 godina i onda se pomirimo :D

Nisam za ono udaranje, jebavanje sve po spisku i tako tome slicno, vrijedjanje, psihicko maltretiranje... ali sta fali nekad reci jebo te vise tvoje carape nasred sobe :D (obicno su carape uvijek krive) :lol:

malaplavooka

#1222 Re: Oprostiti prevaru

Post by malaplavooka » 04/08/2011 13:43

LieToMe wrote:Nema mi nista sladje: nesto se naljutim (ili nekad on) pa malo tersam, pa se sklapimo (obavezno oko nekakve gluposti da te Bog mili sacuva) i onda se malo verbalno pokoskamo (kulturno na nivou :lol: ), pa se onda ja obicno malo nadurim (terso pravi :D) kad se to tako naljutim onda mi se i usnice napuce ko kod djeteta od 5 godina i onda se pomirimo :D

Nisam za ono udaranje, jebavanje sve po spisku i tako tome slicno, vrijedjanje, psihicko maltretiranje... ali sta fali nekad reci jebo te vise tvoje carape nasred sobe :D (obicno su carape uvijek krive) :lol:

MALOPRIJE

Haloo dušice?
Da međede?
Voliš li me dušice?
Volim te međede.
I ja tebe.

Kraj razgovora :-)

Attitude

#1223 Re: Oprostiti prevaru

Post by Attitude » 04/08/2011 13:44

ja ne volim kad me neko po*ebava :(
il sam trebala ovo ostavit na onoj temi Ne volim :roll:

:D

burek_in_space

#1224 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 04/08/2011 13:45

Attitude wrote:ja ne volim kad me neko po*ebava :(
il sam trebala ovo ostavit na onoj temi Ne volim :roll:

:D
U pravu si, bash je grozno kad neko poJebava..ili radi kako treba ili nemoj nikako. :razz: :mrgreen:

dječak sa šibicama

#1225 Re: Oprostiti prevaru

Post by dječak sa šibicama » 04/08/2011 13:46

nije je bas ubijao :oops:

Locked