Oprostiti prevaru

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
Alisa u zemlji čuda

#826 Re: Oprostiti prevaru

Post by Alisa u zemlji čuda » 27/06/2011 19:40

ActionWoman wrote:Oprostiti prevaru? Nikad. Niko ne moze oprostiti prevaru jer misli o pocinjenom te stalno proganjaju. Sta ce ti to u votazi. Prevara je samo znak da te ceka nesto bolje i ljepse od konja ili kobile koji/koja te prevario. Idemo dalje.
Nije joj džaba Action Woman virtuelno ime!!!! Svaka čast, tačno tako, misli proganjaju, a onda se pravi pakao od života. Na jedno nejavljanje na telefon, npr., počneš razmišljati da nije s njom/njim!!!

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#827 Re: Oprostiti prevaru

Post by ladyblue18 » 27/06/2011 20:30

Bellydancesuperstar wrote: dok te netko ne želi oženiti, to se uopće ne računa pod ljubav i upucavanje. takvi bi samo sex bez obaveza pa makar ga upakirali u ljubav i lijepe riječi.
:? jaaaraaaaneeee jes tebi dobro :mrgreen:

burek_in_space

#828 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 27/06/2011 20:41

Ja bih oprostio prevaru.
Da sam na mjestu ljubavnika. 8-)

MaNeTo

#829 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 27/06/2011 20:45

burek_in_space wrote:Ja bih oprostio prevaru.
Da sam na mjestu ljubavnika. 8-)
Jesi li ikad bio :roll:

burek_in_space

#830 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 27/06/2011 20:47

MaNeTo wrote: Jesi li ikad bio :roll:
U poziciji da oprostim?!
Kao ljubavnik - vishe puta. 8-)

MaNeTo

#831 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 27/06/2011 20:48

burek_in_space wrote:
MaNeTo wrote: Jesi li ikad bio :roll:
U poziciji da oprostim?!
Kao ljubavnik - vishe puta. 8-)
Nee smeta ti da budes na "drugom mjestu" :roll: :lol:

burek_in_space

#832 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 27/06/2011 20:49

MaNeTo wrote:
Nocima nisam mogao spavati zbog toga.

MaNeTo

#833 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 27/06/2011 20:49

burek_in_space wrote:
MaNeTo wrote:
Nocima nisam mogao spavati zbog toga.
Znam kako ti je :cry:

burek_in_space

#834 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 27/06/2011 20:51

MaNeTo wrote: Znam kako ti je :cry:
Srecom, otkrio sam neke biljne kapi za spavanje. :thumbup:

MaNeTo

#835 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 27/06/2011 20:52

burek_in_space wrote:
MaNeTo wrote: Znam kako ti je :cry:
Srecom, otkrio sam neke biljne kapi za spavanje. :thumbup:
kul
Last edited by MaNeTo on 12/09/2011 14:00, edited 2 times in total.

burek_in_space

#836 Re: Oprostiti prevaru

Post by burek_in_space » 27/06/2011 20:56

Drago nam je zbog tebe. :D

MaNeTo

#837 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 27/06/2011 20:56

burek_in_space wrote:Drago nam je zbog tebe. :D
jesi bezobrazan :twisted:

Bellydancesuperstar

#838 Re: Oprostiti prevaru

Post by Bellydancesuperstar » 27/06/2011 22:56

Alisa u zemlji čuda wrote:Ja zaista razumijem ljudske slabosti, ali onda se sve iskreno kaže. Sjedneš sa osobom sa kojom si, kažeš hoću pauzu, ne vidim tebe sa mnom u životu, nisi ti ta, a ne neka mene sa njim, sigurica, a pošto se još nećemo uzimati treba iskoristiti ljeto i hodanje, udvaranje drugima, malo da se život učini zanimljivijim :evil:

Ali lagati me i praviti me debilom, e to ne može, nisam zaista zaslužila, a nema ni potrebe.
šta bi radije da ti je rekao: udarilo me ljetu u glavu, pa nisam mogao odoliti curi koja me podsjeća na monicu belucci i planirao sam te prevariti s njom, ali onda si se pojavila i pokvarila romantični trenutak??? 8-)

Bellydancesuperstar

#839 Re: Oprostiti prevaru

Post by Bellydancesuperstar » 27/06/2011 22:59

Mis mekinjas wrote:Muka mi je od ove teme :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sve bih ja voljela vidjeti prevarene kako bi se ponašali, ovako se samo laprda, mišljenja se ne podudaraju, oni koji nisu prevareni skloni svemu, oni koji jesu, ne znaju kud udaraju.... mah.... muka mi je... :roll:
tako je. teško je govoriti kako bi postupio u situaciji u kojoj nisi bio. to se nikad ne može znati dok ti se ne desi. ali laprdati o tome, zašto da ne? :D

Lorena28

#840 Re: Oprostiti prevaru

Post by Lorena28 » 27/06/2011 23:24

Bellydancesuperstar wrote:
tako je. teško je govoriti kako bi postupio u situaciji u kojoj nisi bio. to se nikad ne može znati dok ti se ne desi. ali laprdati o tome, zašto da ne? :D

Lako je pametovati dok se nenađeš u toj koži.
Ja sam sve govorila i bila uvjerena da nikada neču ali to baš činim.

Ali to je patnja i muka nikom je nebi poželjela.
Kad ti se misli razbacaju na dvije strane:jedna govori ostani a druga idi ko ga hebe.
I sad neznam sam šta bi?

Mis mekinjas

#841 Re: Oprostiti prevaru

Post by Mis mekinjas » 27/06/2011 23:34

Lorena28 wrote:

Lako je pametovati dok se nenađeš u toj koži.
Ja sam sve govorila i bila uvjerena da nikada neču ali to baš činim.

Ali to je patnja i muka nikom je nebi poželjela.
Kad ti se misli razbacaju na dvije strane:jedna govori ostani a druga idi ko ga hebe.
I sad neznam sam šta bi?
pa napravit ćeš šta srce kaže....., inače nema smisla ništa..... Jebo razum.....jebo ponos..... treba ga progutati, kad najebeš pravo bit će kako će biti..... Ali sama odluči, i ne slušaj nikoga... :wink:

conca

#842 Re: Oprostiti prevaru

Post by conca » 28/06/2011 00:13

Lorena28 wrote:
E ovako...ja iskreno nikad ne bi presla preko prevare.Doduse nikad ne reci nikad al ett.Elem,kad te neko prevari nemozes pricat da te voli.Jer osoba koja te voli sigurno te nece prevariti na bilo koji nacin i time ti nanijeti bol.Osoba koja voli cini sve da te svakim danom usreci a ne obratno.
ovako sam i ja razmišljala dok mi se nije desilo da sam prevarena
i sad mi nije jasno
zsšto je ako me voli prevario?
zašto???'
A ti budi budala pa i dalje vjeruj u tu neku ljubav.
Zašto da nevjeruje u ljubav?
Znači mi koji odlučimo preći preko prevare smo budale?
budale što želimo imati osobu koju volimo?

Ja sam navela nikad ne reci nikad.Tu nema ljubavi sa strane osobe koja vara.Svaka cast na pozrtvovanosti,al realno gledajuci sta ce nekome ljubavnica ako voli svoju zenu djevojku sta vec???Mozete svi vi pricati do sutra da ima ljubavi ja tvrdim da je nema.

conca

#843 Re: Oprostiti prevaru

Post by conca » 28/06/2011 00:19

Zanaaa wrote:Moguce je da neko prevari i kad voli..samo zavisi od razloga..Jako cesto djevojke varaju jer nemaju podrsku muskarca. A muskarci jer im nikad nije dovoljno..to im je u prirodi, prije su to kontrolisali, a danas nemaju potrebe, jer im se moze. Zapravo iz razloga sto imaju na pretek takvih djevojaka , sa kojima ce to uciniti!
Muskarci kao i zene, nema razlike, danas svi varaju podjednako!!
Ja iskreno mislim da ako te neko u potpunosti ne ispunjava i ne usrecuje raskines,razvedes se i kraj price.Sacuvas obraz,ponos,dostojanstvo...

Lorena28

#844 Re: Oprostiti prevaru

Post by Lorena28 » 28/06/2011 08:02

conca wrote: Ja sam navela nikad ne reci nikad.Tu nema ljubavi sa strane osobe koja vara.Svaka cast na pozrtvovanosti,al realno gledajuci sta ce nekome ljubavnica ako voli svoju zenu djevojku sta vec???Mozete svi vi pricati do sutra da ima ljubavi ja tvrdim da je nema.
Ma molim te a kako ti to znaš?
Možda iz iskustva?
I odakle ti znaš jel imam u mom braku ljubavi lil ne?

Ja vjerujem da ima.

LieToMe

#845 Re: Oprostiti prevaru

Post by LieToMe » 28/06/2011 08:21

Kako puno generalizacije na tako malo prostora... nevjerovatno. Niko ne polazi od sebe nego se svi drze one sigurice muskarci vako, zene onako... svi zaboravljaju da nismo svi isti... Hvala Bogu!
Bila sam prevarena i znam kako je, do duse nije bila ozbiljna veza ali nema veze, osjecaj je isti... istog trena kad sam sakupila sve djelice zagonetke koji su mi nedostajali i onog trenutka kad sam sabrala 2 i 2 dobio je sut kartu. Nisam sad bila nesto u crnjaku i depri danima, nije to bila bas ljubav ono za cijeli zivot, ali sam se osjecala povrijedjeno, izdato, lagao me i pravio budalu od mene, taj osjecaj nikako nisam mogla svariti. Ne podnosim laz, prevaru, ucjenu, ne mogu preci preko te gorcine u stomaku...
Sad sam u braku, ostarilo se :D , sazrelo se, znam sta mi je najprece, koji su mi ljudi na prvom mjestu ali sam se davno, davno zaklela sebi da nikad vise nikog necu staviti ispred sebe jer sam tu gresku jednom napravila i trebalo mi je 3 godine da se saberem i stanem na noge, da ponovo krenem od pocetka... Sama sam sebi najpreca, jer ako ja nisam normalna i zdrava (fizicki i psihicki) ni ne trebam nikome takva. Nisam narcisoidna ni egoisticna, naprotiv, ali smatram da ne treba sve raditi po svaku cijenu.

Moj odgovor na temu je NE, ne bih oprostila prevaru. Jer onog trenutka kad bih saznala da me muz vara i da ima drugu znam da ne bi bio niti jedan razog da ostanemo skupa. Samim tim sto me varao i lagao me, lagao je pa je izgubio povjerenje, izgubio je povjerenje pa ne zasluzuje da spavamo u istom krevetu, ne spavamo u istom krevetu kao da nismo ni imali nista vrijedno... i u nedogled tako... I NE ne bih ni dozvolila ni voljela da mi oprosti ako ga prevarim jer ako sam ga prevarila nisam ga voljela dovoljno, a ako ga nisam voljela dovoljno ne zasluzujem da me voli... i opet u nedogled. I da, polazim od sebe, a ne od onog muskarci ovako zene onako... sve je relativno moj Ajnstajne...

MaNeTo

#846 Re: Oprostiti prevaru

Post by MaNeTo » 28/06/2011 08:27

LieToMe wrote:Kako puno generalizacije na tako malo prostora... nevjerovatno. Niko ne polazi od sebe nego se svi drze one sigurice muskarci vako, zene onako... svi zaboravljaju da nismo svi isti... Hvala Bogu!
Bila sam prevarena i znam kako je, do duse nije bila ozbiljna veza ali nema veze, osjecaj je isti... istog trena kad sam sakupila sve djelice zagonetke koji su mi nedostajali i onog trenutka kad sam sabrala 2 i 2 dobio je sut kartu. Nisam sad bila nesto u crnjaku i depri danima, nije to bila bas ljubav ono za cijeli zivot, ali sam se osjecala povrijedjeno, izdato, lagao me i pravio budalu od mene, taj osjecaj nikako nisam mogla svariti. Ne podnosim laz, prevaru, ucjenu, ne mogu preci preko te gorcine u stomaku...
Sad sam u braku, ostarilo se :D , sazrelo se, znam sta mi je najprece, koji su mi ljudi na prvom mjestu ali sam se davno, davno zaklela sebi da nikad vise nikog necu staviti ispred sebe jer sam tu gresku jednom napravila i trebalo mi je 3 godine da se saberem i stanem na noge, da ponovo krenem od pocetka... Sama sam sebi najpreca, jer ako ja nisam normalna i zdrava (fizicki i psihicki) ni ne trebam nikome takva. Nisam narcisoidna ni egoisticna, naprotiv, ali smatram da ne treba sve raditi po svaku cijenu.

Moj odgovor na temu je NE, ne bih oprostila prevaru. Jer onog trenutka kad bih saznala da me muz vara i da ima drugu znam da ne bi bio niti jedan razog da ostanemo skupa. Samim tim sto me varao i lagao me, lagao je pa je izgubio povjerenje, izgubio je povjerenje pa ne zasluzuje da spavamo u istom krevetu, ne spavamo u istom krevetu kao da nismo ni imali nista vrijedno... i u nedogled tako... I NE ne bih ni dozvolila ni voljela da mi oprosti ako ga prevarim jer ako sam ga prevarila nisam ga voljela dovoljno, a ako ga nisam voljela dovoljno ne zasluzujem da me voli... i opet u nedogled. I da, polazim od sebe, a ne od onog muskarci ovako zene onako... sve je relativno moj Ajnstajne...
:thumbup:

juli84

#847 Re: Oprostiti prevaru

Post by juli84 » 28/06/2011 08:38

Joj kad će ljudi naučiti da odvoje sex od ljubavi :-)

Ghost_Rider_XXX

#848 Re: Oprostiti prevaru

Post by Ghost_Rider_XXX » 28/06/2011 09:06

Bellydancesuperstar wrote:Prevara je sexualni odnos i slični kontakti. Ostalo ne.

Također dok nema braka, nema ni prevare, jer još imamo vremena odlučiti se za nekog drugog. Pogotovo žene kojima otkucava biološki sat ranije...nećeš me ženit...ne moraš...naći ću drugog tko hoće i to je to. tako trebate žene mislite. tako je nekad bilo normalno i bilo je ispravno. zato sada ovo hoćuneću i gluposti sve više usidjelica i bachelora.
dok te netko ne želi oženiti, to se uopće ne računa pod ljubav i upucavanje. takvi bi samo sex bez obaveza pa makar ga upakirali u ljubav i lijepe riječi.
Gdje li samo vadiš ovakve zaključke??? Koliko ja vidim tebi je sasvim ok da tvoj dečko ode i hladno zakuca neku drugu, jer naravno nista u braku? :run:

mrtva kokoš

#849 Re: Oprostiti prevaru

Post by mrtva kokoš » 28/06/2011 09:16

najcudnije pisanje na forumu imas, ali ono fakat, ne samo na ovoj nego na jos nekim temama, jesi ti neka hipsterka ili sta vec, jes da gotivim hipsterke ali ti si skroz odlijepila, zelim znati pod uticajem kakvih si sila. :-?

sve je stvar individue. ne postoje pravila kako ce se ko ponasati ili osjecati u takvoj situaciji. neko bi to uradio neko ne, neko bi to lahko prozivio, neko bi zapao u depresiju. mislim da me ova tema toliko krahirala, za ne povjerovati jos sam bio sebi reko da je necu citati. brak ili veza svejedno, isto je kad nekoga volis. a kad ne volis onda je situacija mnogo mnogo laksa, prevario, hmm mozda nekad prije 3,4,5 godina jer sam znao sta od suprotne strane mogu ocekivati, tako da to ne smatram prevarom jer nisam volio, bio prevaren, ne znam, mozda jesam mozda nisam, ali opet mi to tada ne bi bilo vazno.

danas da to uradim, jebeno ne bih znao sta bih uradio od sebe. mislim ne bih mogao zivjeti sa tim, jer kad su takve stvari u pitanju ne bih mogao biti flegma. morao bih rascistiti sa osobom koju sam prevario. a opet i kad bih mi se desilo kojim slucajem to da uradim ili da pomislim da to uradim to bi bilo sa nekom spešli osobom, sa kojom bih zavrsio karijeru u protivnom bih se borio sa svim unutrasnjim silama da mi se to ne dogodi :roll: jer nisam sad od onih tipova koji ubodu i odu, tako da se ne bih upustao u te varijante prevare to bi i za mene bilo previse...
ukratko ne bih oprostio da meni to neko uradi, mislim mogao bi uraditi ali bi bilo produzi dalje...

najdepresivnija tema na citavom forumu, sranje... :|

vicious2

#850 Re: Oprostiti prevaru

Post by vicious2 » 28/06/2011 09:23

prevara je jedan rastezljiv pojam i nikada nije uzrok nego posljedica necega ... ali sta ako si ti treci?

citam ovu temu na preskokice pa mi ne zamjerite ako je pitanje postavljeno

Locked