ljudi sta mislite da je ona

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#151 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Šeherzada »

ela_69sa wrote: valjda voljenom zenom da se desio trenutak spavao je s zajednickom prijateljicom. Zena ocigledno naivno oprasta obadvoma........ poslije izvjesnog vremena zena ne postane svjesna da to njihovo traje .
šta vi mislite o svemu tome
Dobro kazes da je zena VALJDA voljena.Ja je nebih nazvala voljenom....Zaista je naivna cim je oprostila to sve!
A sto se tice slabosti-da je to bio trenutak slabosti-to nebi jos trajalo!
Zaista se pitam kako neke zene mogu preci preko prevare,pogotovo sa prijateljicom(da se razumijemo-to nije prijateljica cim je to uradila)
_mallena_
Posts: 64
Joined: 13/01/2008 21:13
Location: Sarajevo

#152 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by _mallena_ »

Ni meni nikada nije bilo jasno kako zene predju preko takvih stvari....
Ja mislim da on tu voli jedino sebe, nikoga drugo....i ne znam kako su ljudi tako sebicni i ne misle na druge ljude kada rade takve stvari
ela_69sa
Posts: 28
Joined: 22/09/2006 10:49

#153 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by ela_69sa »

PO MENI JE NAJBOLJE RJESENJE DA SE I ZENA PRICKLJUCI SEKSU U TROJE.[/quote]


Evo me poslije par dana a rjesenje su izgleda nasli upravo u triju te se ja se povlacim :) iz svih diskusija. Sretno im bilo i kuca im daleko od moje, mada na osnovu svih ovih komentara moj jedini zakljucak je da povratka za ovaj svijet nema
Pozdrav
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#154 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Šeherzada »

ela_69sa wrote: na osnovu svih ovih komentara moj jedini zakljucak je da povratka za ovaj svijet nema
Pozdrav
Ma kako to mislis?Jednostavno zena nek shvati da joj to nije prijateljica i da ni on nije covjek njenog zivota.Nek nastavi dalje,poslije kise uvjek dodje sunce
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#155 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by lady midnight »

ela_69sa wrote:
Evo me poslije par dana a rjesenje su izgleda nasli upravo u triju te se ja se povlacim :) iz svih diskusija. Sretno im bilo i kuca im daleko od moje, mada na osnovu svih ovih komentara moj jedini zakljucak je da povratka za ovaj svijet nema
Pozdrav
ma vidish, sve se mozhe kad ima ljubavi i poshtovanja... :D :D :D i povjerenja :D i medjusobnog dogovora :D :D :D i kompromisa :D :D sad ih je troje shto gledaju u istom pravcu :D :D :D ako sam josh neshto vazhno zaboravila, isprichavam se :D :D
ela_69sa
Posts: 28
Joined: 22/09/2006 10:49

#156 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by ela_69sa »

aida05 wrote:
ela_69sa wrote: na osnovu svih ovih komentara moj jedini zakljucak je da povratka za ovaj svijet nema
Pozdrav
Ma kako to mislis?Jednostavno zena nek shvati da joj to nije prijateljica i da ni on nije covjek njenog zivota.Nek nastavi dalje,poslije kise uvjek dodje sunce
iskreno mene je to tako ohladilo ali svako ima svoj zivot i mogucnost izbora pa nek ljudi zive i uzivaju kako si sami odrede, i upravu si svi ce oni naci svoj dijelic sunca
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#157 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Prozor »

bolesno
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#158 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by mamica papucarka »

ja sad nista ne kontam (koje sam ja nevinasce :mrgreen: )
Oni su tebe htjeli ubacit u tzv. trojac :shock: :? :roll: :run:
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#159 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Amela »

Stvarno ne znam sta se ta zena buni i ljuti kada su eto oni bas lijepo mislili na nju. :oops: Prvo da posteno uigraju timove, pa bi onda i nju s klupe u igru, stvarno obzirno. :oops:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#160 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by semmy »

ova tema jos aktivna...svasta...ma zeno draga oboje ih posalji gdje im je mjesto i okreni list na drugu stranu...
kako ovaj zivot zna biti lijep, samo treba znati kako :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#161 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Bea_Trix »

a on, sta je on boga vam? :roll:

joj... ne mogu da vjerujem dje ja zivim...
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#162 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by semmy »

Bea_Trix wrote:a on, sta je on boga vam? :roll:

joj... ne mogu da vjerujem dje ja zivim...
debil kojem bi ja kad tad vratila milo za drago...ne bi znao s koje strane ga sastavilo :lol: :lol: :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#163 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by pitt »

ja i tebe trixie.....cuj sta je.....on je prava zrtva.....vidis da je rekla "da je on to u trenutku slabosti" uradio......jadnik :D :D :D :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#164 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by anais_nin »

pitt wrote:ja i tebe trixie.....cuj sta je.....on je prava zrtva.....vidis da je rekla "da je on to u trenutku slabosti" uradio......jadnik :D :D :D :D :D
ma jok ba :oops: on je samo "neshvacen" :D on nju (i prvu koja je druga i drugu koja je prva) voli NA SVOJ NACIN :D :D :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#165 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Bea_Trix »

pitt wrote:ja i tebe trixie.....cuj sta je.....on je prava zrtva.....vidis da je rekla "da je on to u trenutku slabosti" uradio......jadnik :D :D :D :D :D
suze mi teku niz ledja :D

prijateljstvo je svetinja, apsolutno se slazem, ali ja ne vidim ovdje nekog prijateljstva, dubokog i smislenog. prije poznanstvo. ako si prijatelj s nekim - onda ga i poznajes, pa ne mozes misliti da je nevinasce, ako je home alone djavo :-)

ali kome ja ovo pricam... nekom ko vjeruje da trenutak slabosti moze trajati nekoliko godinica ili mjeseci :-) :-)
alternativno pojmanje trenutka :D :D
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#166 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Amela »

anais_nin wrote:
pitt wrote:ja i tebe trixie.....cuj sta je.....on je prava zrtva.....vidis da je rekla "da je on to u trenutku slabosti" uradio......jadnik :D :D :D :D :D
ma jok ba :oops: on je samo "neshvacen" :D on nju (i prvu koja je druga i drugu koja je prva) voli NA SVOJ NACIN :D :D :D
Voli ba on nju, nego on nije in love with her, pa eto tako, desava mu se. :oops:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#167 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by pitt »

ili to on sve iz ljubavi radi :D :D :D
User avatar
Amela
Posts: 153
Joined: 10/05/2002 00:00

#168 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Amela »

Sigurno iz ljubavi Pitt, jer zenu boljela glava, a on ne bi da joj zahatori, pa prihtjelo mu se. :D A i cuo je negdje da se svoj na svog oslanja. :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#169 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by anais_nin »

Amela wrote:Sigurno iz ljubavi Pitt, jer zenu boljela glava, a on ne bi da joj zahatori, pa prihtjelo mu se. :D A i cuo je negdje da se svoj na svog oslanja. :oops:

keep it in the family :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#170 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by pitt »

anais_nin wrote:
Amela wrote:Sigurno iz ljubavi Pitt, jer zenu boljela glava, a on ne bi da joj zahatori, pa prihtjelo mu se. :D A i cuo je negdje da se svoj na svog oslanja. :oops:

keep it in the family :lol: :lol: :lol: :D
ko Big Love..... :D :D :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#171 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by lady midnight »

pa koliko ja skontah, sad su sretni utroje :D :D :D problem je izgleda rijeshen, poshto se svi vole :D :D :D :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#172 Re: ljudi sta mislite da je ona

Post by Bea_Trix »

lady midnight wrote:pa koliko ja skontah, sad su sretni utroje :D :D :D problem je izgleda rijeshen, poshto se svi vole :D :D :D :D
jesus christ :D

jesus y madre de dios, ay caramba :D
Post Reply