Za oženjene

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
goga+
Posts: 23
Joined: 14/08/2008 13:37

#226 Re: Za oženjene

Post by goga+ »

pici wrote:eve malo filozofi....................Propali brak je onaj u kome žena provodi u kuhinji isto onoliko vremena koliko je prije udaje provodila ispred ogledala. :D
Ogledalo šta je to. Ponekad ga brišem. Možda muškarci sa ženidbom imaju manje vremena za sebe u šta sumnjam, ali u svakom slučaju većina žena sa udajom dobije još jedno zanimanje: rmbanje u kući. Zašto smo onda u braku? Zbog straha od usamljenosti, zbog povremenih trenutaka sreće, zbog neizmerne radosti koju nam pružaju deca. Zbog onoga što je lepo u braku pravimo kompromise, nekada i prelazimo preko onoga što kao "singl" ne bismo.

U stvari "žene žive u pesmi. Žene žive u braku"
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#227 Re: Za oženjene

Post by otherside »

mislim da je osnovni problem braka nespremnost na kompromise. danas vecina zena ponosno izjavljuje da nije luda da nekom kuha, cisti, robuje....s druge strane, muskarci sa istim zarom tvrde kako nece prestati s lumpovanjem, izlascima,
a kucni poslovi su svakako namjenjeni zenama....
mislim da su ovo banalne stvari koje nisu bit braka. ako nadogradnja-ljubav, postovanje, razumijevanje....ne stima, onda ce ove kucne carolije biti svakodnevni okidac za konflikte. nigdje ne pise da dom treba biti besprijekorno cist niti da se svaki dan treba jesti "domaci" rucak....oni kojima je ovo esencijalno za brak (kuhanje, ciscenje) treba da se upitaju sta zapravo zele u zajednici.
eminica
Posts: 53
Joined: 25/08/2008 22:09

#228 Re: Za oženjene

Post by eminica »

mislim,da ozenjeni muskarci,trebaju biti uz zenu...pomagati joj pa i u kuhinji...u svakom kucnom poslu...ako se vole,ako su se nasli u zajednickim stvarima...onda ne trebaju nakon nekoliko godina traziti drugu i gledati tudju zenu...a zene,ako su se udale trebaju biti dobre i u krevetu ,ne samo u kuhinji...izgledati dobro i njegovano...jer ozenjeni nece traziti tada drugu...
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#229 Re: Za oženjene

Post by grunt »

eminica wrote:mislim,da ozenjeni muskarci,trebaju biti uz zenu...pomagati joj pa i u kuhinji...u svakom kucnom poslu...ako se vole,ako su se nasli u zajednickim stvarima...onda ne trebaju nakon nekoliko godina traziti drugu i gledati tudju zenu...a zene,ako su se udale trebaju biti dobre i u krevetu ,ne samo u kuhinji...izgledati dobro i njegovano...jer ozenjeni nece traziti tada drugu...
Udaj se za mene :D !!!
eminica
Posts: 53
Joined: 25/08/2008 22:09

#230 Re: Za oženjene

Post by eminica »

ha ha ha ...nemoj da se ljutis...evo recimo,
ljuta sam ja na sve ozenjene..zasto...zato sto stalno kukaju da im zene ne valjaju...pa kad je tako sto ih ne ostave...sipak...sto bi je ostavio kad zna da nju nikakvu nece niko gledati...jer je stalno u trenerki i sa kuhacom u ruci...i nek se ne fale da ih nikad zene nece skontati da imaju drugu :x
ejjj...ja bi se udala ...ali nemam za koga...ti se sigurno lijepo drzis za rukice...a ja to obozavam :P
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#231 Re: Za oženjene

Post by Skyfox »

Pitanje za ozenjene...

hm... u kojem momentu pocinju pustati glasne... golubove :shock: (so to speak) u prisustvu supruznika. Ako to nisu radili od pocetka veze, sta se dese pa se toliko opuste :D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#232 Re: Za oženjene

Post by otherside »

olabave misici :D
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#233 Re: Za oženjene

Post by pici »

Image

preporucena vjezba..........potrebno cetvoronka :D
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#234 Re: Za oženjene

Post by pici »

eminica wrote:ha ha ha ...nemoj da se ljutis...evo recimo,
ljuta sam ja na sve ozenjene..zasto...zato sto stalno kukaju da im zene ne valjaju...pa kad je tako sto ih ne ostave...sipak...sto bi je ostavio kad zna da nju nikakvu nece niko gledati...jer je stalno u trenerki i sa kuhacom u ruci...i nek se ne fale da ih nikad zene nece skontati da imaju drugu :x
ejjj...ja bi se udala ...ali nemam za koga...ti se sigurno lijepo drzis za rukice...a ja to obozavam :P

ovako,ja sam sretno ozenjen,djece imam pojma nema,jer sam sijo i dje treba i dje ne treba , imam trenutkan jednu zakonitu zenmsku i zadovoljan sam pravo.U drugom mementu imam dvije do tri švace mjesecno,sa rotirajucim intervalima oko praznika i prve subote u mjesecu.Jake sam gradje tako da mogu i njiha par izdurat u jedared sex cinu.Uzimam vitamine B za jacanje kostiju imam crnu dugu kosu,plave oke i dubok muzevan glas.Koristim biceve za brijanje brade,prsa i nogu.Jedina boljka je S1 prsljen koji povremeno zenmske masiraju sportskim uljem iz Hemala(mala rekljamica)......praktikujem poslije sex-a drzanje za rukice,ceskanje ledja i igranje saha.
S dubokim naklonom pici.
beka_mo
Posts: 241
Joined: 19/07/2008 00:18

#235 Re: Za oženjene

Post by beka_mo »

ovako,ja sam sretno ozenjen,djece imam pojma nema,jer sam sijo i dje treba i dje ne treba , imam trenutkan jednu zakonitu zenmsku i zadovoljan sam pravo.U drugom mementu imam dvije do tri švace mjesecno,sa rotirajucim intervalima oko praznika i prve subote u mjesecu.Jake sam gradje tako da mogu i njiha par izdurat u jedared sex cinu.Uzimam vitamine B za jacanje kostiju imam crnu dugu kosu,plave oke i dubok muzevan glas.Koristim biceve za brijanje brade,prsa i nogu.Jedina boljka je S1 prsljen koji povremeno zenmske masiraju sportskim uljem iz Hemala(mala rekljamica)......praktikujem poslije sex-a drzanje za rukice,ceskanje ledja i igranje saha.
S dubokim naklonom pici.[/quote]

Sretno ozenjen! a da li je ona Sretno udata! sugurno jadna suti i trpi,ma sve zene skuze prije ili kasnije da muz ima svalerku. Ne moze se to vjecno prikrivati. Ma mislim da malo ipak zbijas sale ili mastas ,pa je ovoj dio iza "sretno ozenjen" neistinit. U svakom slucaju ,ako je tacno sto pises ,mogu samo reci,FUJ.
a sta je molim te,tvoja definicija,za termin "sretno ozenjen"?
drama
Posts: 487
Joined: 14/10/2006 16:09

#236 Re: Za oženjene

Post by drama »

beka_mo wrote:ovako,ja sam sretno ozenjen,djece imam pojma nema,jer sam sijo i dje treba i dje ne treba , imam trenutkan jednu zakonitu zenmsku i zadovoljan sam pravo.U drugom mementu imam dvije do tri švace mjesecno,sa rotirajucim intervalima oko praznika i prve subote u mjesecu.Jake sam gradje tako da mogu i njiha par izdurat u jedared sex cinu.Uzimam vitamine B za jacanje kostiju imam crnu dugu kosu,plave oke i dubok muzevan glas.Koristim biceve za brijanje brade,prsa i nogu.Jedina boljka je S1 prsljen koji povremeno zenmske masiraju sportskim uljem iz Hemala(mala rekljamica)......praktikujem poslije sex-a drzanje za rukice,ceskanje ledja i igranje saha.
S dubokim naklonom pici.
Sretno ozenjen! a da li je ona Sretno udata! sugurno jadna suti i trpi,ma sve zene skuze prije ili kasnije da muz ima svalerku. Ne moze se to vjecno prikrivati. Ma mislim da malo ipak zbijas sale ili mastas ,pa je ovoj dio iza "sretno ozenjen" neistinit. U svakom slucaju ,ako je tacno sto pises ,mogu samo reci,FUJ.
a sta je molim te,tvoja definicija,za termin "sretno ozenjen"?[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol:

jelde da nisi sretno ozenjen, priznaj :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#237 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

moj pici.. takvih sretno ozenjenih na pasja preskakala :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#238 Re: Za oženjene

Post by fantom slobode »

da, to je sretno ozenjen covjek, zato ja svima govorim ne cinite tu gresku, mozete imati samo ljubavnice, bez zene, pa vas niko nece kritikovati...a i zivotni uslovi ce vam biti povoljniji...
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#239 Re: Za oženjene

Post by accent »

zdravo ja sam accent i ozenjen sam
usisavam, brisem prasinu, ponekad sta i skuham, ponekad prostrem ves,
meni je fino
i da, papucar sam
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#240 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

accent wrote:zdravo ja sam accent i ozenjen sam
usisavam, brisem prasinu, ponekad sta i skuham, ponekad prostrem ves,
meni je fino
i da, papucar sam
trazis li ljubavnicu :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#241 Re: Za oženjene

Post by accent »

zaboravio sam napisati
ne gledam nikakav sport
gledam samo americke limunada filmove
tipa sex i grad, dnevnik b.jones
legenda o jeseni, plavusa sa harvarda
desilo je jednom na manhatnu
itd itd
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#242 Re: Za oženjene

Post by fixer »

accent wrote:zdravo ja sam accent i ozenjen sam
usisavam, brisem prasinu, ponekad sta i skuham, ponekad prostrem ves,
meni je fino
i da, papucar sam
zdravo accent
pisas li sjedecki? :D :D
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#243 Re: Za oženjene

Post by accent »

fixer wrote:
accent wrote:zdravo ja sam accent i ozenjen sam
usisavam, brisem prasinu, ponekad sta i skuham, ponekad prostrem ves,
meni je fino
i da, papucar sam
zdravo accent
pisas li sjedecki? :D :D
zeno21 tobe jarabi tobestakfirlah

fixer da
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#244 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

fixer wrote:
accent wrote:zdravo ja sam accent i ozenjen sam
usisavam, brisem prasinu, ponekad sta i skuham, ponekad prostrem ves,
meni je fino
i da, papucar sam
zdravo accent
pisas li sjedecki? :D :D
fixer.. sta bi ba od one jahte :lol: :lol: :lol:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#245 Re: Za oženjene

Post by fixer »

eno je u uljaniku. ugradjuju joj umjetnu travu. ja vise ne kosio! :x :x :x
spremas li se ti? sad ce ona za dva dana.

accent, sestro, tebe bi svaki pozelio u svojoj kuci! :lol: :lol:
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#246 Re: Za oženjene

Post by accent »

ahhh fixer stas kad sam fin
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#247 Re: Za oženjene

Post by zena21 »

accent wrote:ahhh fixer stas kad sam fin
nadam se da nisi bas previse fin.. da imas makar malo onog neceg :oops: :lol: :lol:
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#248 Re: Za oženjene

Post by accent »

ja redovno, temeljito, sigurno i posteno obavljam svoje bracne duznosti
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#249 Re: Za oženjene

Post by fixer »

zena21 wrote:
accent wrote:ahhh fixer stas kad sam fin
nadam se da nisi bas previse fin.. da imas makar malo onog neceg :oops: :lol: :lol:
ako enma on, ima mu zena, tako da sumnjam da im fali

ma covjek je zreliji od nas ostalih muskaraca. doci cemo i mi u tu poziciju, a do tad nam ostavlja dosta prostora da ga sitno zezamo. ne zamjeri... :)
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#250 Re: Za oženjene

Post by accent »

uopste se nisam nasao uvrijedjen
i ne smatram da me sitno zezate
ja samo istinu govorim
Post Reply