djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#576

Post by anais_nin »

al zato postoji u "hercegovackom" :oops:

ukratko, izvoli pa procitaj:

http://www.sarajevo-x.com/forum/uslovi.html

nema rasprava o radu moderatora i administratora!
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#577

Post by irfan2 »

esso, pozdravi raju i kad izadjes ugasi svjetlo :D ..
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#578

Post by lady midnight »

ma ja vam opet kazhem, princip je isti, sve su ostalo nijanse :D

evo shta je na kraju krajeva sushtinsko kod "pravog mushkarca": :D

http://www.youtube.com/watch?v=QokuQkvgI7k


:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#579

Post by anais_nin »

lady midnight wrote:ma ja vam opet kazhem, princip je isti, sve su ostalo nijanse :D

evo shta je na kraju krajeva sushtinsko kod "pravog mushkarca": :D

http://www.youtube.com/watch?v=QokuQkvgI7k


:D:D
ma on to iz milosti prema ribicima :lol:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#580

Post by callmethebreeeze »

lady midnight wrote:ma ja vam opet kazhem, princip je isti, sve su ostalo nijanse :D

evo shta je na kraju krajeva sushtinsko kod "pravog mushkarca": :D

http://www.youtube.com/watch?v=QokuQkvgI7k


:D:D
genijalno :-)
User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#581

Post by Dirty Harry »

lelab wrote:
anais_nin wrote: a da ti malo ohanes s uvredama, da se ne bi poblize upoznavala sa seocem zvanim Banovici? :oops:
A sto jadno moje malo da nisi iz Banovica mozda jadna ti majka :lol: :lol:
Doduse prijetnja ti je na mjestu, meni je gore da mi prijetis Banovicima nego recimo sakama :D :D

Hehe nakon svih presmijesnih komentara ocito je jasno da je ovaj forum okupiran ne-sarajlijama :D :D
Ma ne moze covjek od seljaka pobjec nikako :lol: :lol:
Tako je Lelooooo .... neka crknu od zavisti ... evo himne :D

http://www.youtube.com/watch?v=6x273w3wk54

:lol:
User avatar
Enka-Benka
Posts: 197
Joined: 30/08/2007 00:06

#582

Post by Enka-Benka »

Ako se ne mozete dogovoriti dodjite do Krajine 8) uspjeh zagaratovan :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#583

Post by mamica papucarka »

lady midnight wrote:ma ja vam opet kazhem, princip je isti, sve su ostalo nijanse :D

evo shta je na kraju krajeva sushtinsko kod "pravog mushkarca": :D

http://www.youtube.com/watch?v=QokuQkvgI7k


:D:D
ovo je genijalno. Cicim od smijeha :lol: :lol: :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#584

Post by FFK as Lucy01 »

Ja bih prokomentarisala, ali ne mogu da skontam o cemu se ovde radi :roll: :D
esso_sa
Posts: 1667
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#585

Post by esso_sa »

anais_nin wrote:al zato postoji u "hercegovackom" :oops:


Pa posto ti ne smeta plitko razmisljanje pojedinih clanova kao i nacionalizam a vidim razdvajas bosanski i hercegovacki, onda ti vjerovatno nece smetati da ti predlozim da otvoris sebi site http://www.mostar-x.com pa da tamo administriras na hercegovackom ??? Ja sam mislio da govorimo isti zajednicki jezik isto kao sto mislim da zivimo u Bosni I Hercegovini koja je jedna zemlja.
Eto, sad me slobodno mozes banovati jer je to jedino sto i mozes uraditi obzirom da nisi u stanju (ko sto si do sad pokazao) da mi pametno i argumentovano odgovoris. Fakat si ogranicen i plitak za admina i ne znam ko je uopste bio toliko lud da ti ta ista prava i dodijeli...


irfan2 wrote:esso, pozdravi raju i kad izadjes ugasi svjetlo :D ..


A ko kaze da sam otisao ??? Pratim ja i citam koju cete sljedecu glupost napisati :roll:
*mima*

#586

Post by *mima* »

esso_sa wrote:
mima wrote: A zasto uopste dolazite u Sarajevo??????? Imas 7 komentara i seres po Sarajevu.............Peosetajte cipele van Sarajeva.
A ti si vidim mjerodavna da das komentar. Ako si ti ista ona mima koja se javlja na infobaru-u i ako uzmem u obzir u kojim si temama najaktivnija i sta sve pises, mislim da te "pregazilo" frajera u ovom gradu koliko imas i postova. I opet, smatras se kompetentnom da komentarises fina neiskvarena djevojcice ?

Ostali, zasto toliko ogranicenje ? Ako je neko rekao da su ok frajeri iz BG-a zasto to odmah okrecete na nacionalizam i odmah vezete sa nekim Palama i sl. ??? Sta da je je neko i sa Pala ? Sta fali tome ? Da je cura rekla da su fini frajeri iz Zagreba vi bi ste izgleda odmah okrenuli to u pravcu, idi malo do Sirokog Brijega pa trazi frajera ???
Preglupo, preplitko i jaaaako ograniceno razmisljanje !
Dalje, kada se kaze da je neko sa brda onda je taj neko sa brda a ne iz nekog drugog grada koji nije Sarajevo ! Na kraju svega, zasto ljudi koji su dosli iz drugih gradova da zive u SA i koji te gradove toliko brane, zasto se ne vrate u te iste gradove iz kojih su dosli ????
Ja kao osoba koja je rodjena u Sarajevu, bio u Sarajevu od kako sam rodjen i sada zivim u Sarajevu sa sigurnoscu tvrdim : Sarajevo je puno seljaka i seljanki a tome svjedoci i koji su lokali u ovom gradu najposjeceniji i koja se muzika najvise fura ! Ja licno smatram da je normalnim frajerima nemoguce vise naci normalnu curu ili obrnuto u ovom gradu, jer i ako nadjes i svidi ti se, u 95% slucajeva ce se kasnije ispostaviti da nema mozga u glavi, da je seljanka/seljak da je sponzorusa ili ravaku (malo cenzure na satrovackom zbog admina :))
anais_nin wrote: a da ti malo ohanes s uvredama, da se ne bi poblize upoznavala sa seocem zvanim Banovici? :oops:
A koga je cura uopste uvrijedila ??? Pise kako jeste i ima pravo na svoje misljenje ! Na kraju, sta se ti smatras kompetentnim da sudis o stanju u Sarajevu npr ??? Pa pogledaj sta ti pise u profilu i koja je tvoja lokacija ! Pricas o necemu gdje uopste nisi fizicki ni prisutan

Jos za kraj, recite i meni sta ja imam pravo komentarisato sa samo 5 postova na ovom forumu.... :lol:

I ti isto prosetaj svoje cipelice po Sarajevu. Ako ti smeta moj nick koji poredis sa nekim papankama pod istim nickom..........prosetaj opet.
User avatar
faye
Posts: 512
Joined: 24/04/2007 00:17

#587

Post by faye »

lady midnight wrote:ma ja vam opet kazhem, princip je isti, sve su ostalo nijanse :D

evo shta je na kraju krajeva sushtinsko kod "pravog mushkarca": :D

http://www.youtube.com/watch?v=QokuQkvgI7k


:D:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"aaa! mama!" :( :-)

:lol: :oops:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#588 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by Amazonka27 »

mahalusha80 wrote:ovako, imam osjecaj da su nekako nasi muskarci najnekulturniji i najneromanticni :-? naime, bila sam dosta vani, radila sa svim nacijama, i poslije svega vratila se ovdje ali nimalo nisam odusevljena ovim nasim deckima :sad: prvo, pravo mi je iznenadjenje kada vidim namirisanog i lijepo obucenog muskarca, navece npr. u nekom lokalu ponekad je nemoguce disati od ustajalog vonja i znoja koji je star ko zna koliko dana, stil i nacin na koji ti prilaze da se upoznaju je vise nego ocajan, mislim ne pali se se svaka cura na auto, stan , mobitel isl...onda, rijeci tipa pardon, izvini , hvala isl su strane za njih :? a o izgledu tj ljepoti bolje da ne komentarisem :( ne znam zasto je to tako ovdje? da li se slazete samnom ili mislite da pretjerujem ? ali vjerujte da imam dosta argumenata za ovo o cemu pisem!
u kojem si to kaficu bila pa su prilazili...ja to nisam ni cula ni vidjela godinama :D
User avatar
faye
Posts: 512
Joined: 24/04/2007 00:17

#589 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by faye »

Amazonka27 wrote:
mahalusha80 wrote:ovako, imam osjecaj da su nekako nasi muskarci najnekulturniji i najneromanticni :-? naime, bila sam dosta vani, radila sa svim nacijama, i poslije svega vratila se ovdje ali nimalo nisam odusevljena ovim nasim deckima :sad: prvo, pravo mi je iznenadjenje kada vidim namirisanog i lijepo obucenog muskarca, navece npr. u nekom lokalu ponekad je nemoguce disati od ustajalog vonja i znoja koji je star ko zna koliko dana, stil i nacin na koji ti prilaze da se upoznaju je vise nego ocajan, mislim ne pali se se svaka cura na auto, stan , mobitel isl...onda, rijeci tipa pardon, izvini , hvala isl su strane za njih :? a o izgledu tj ljepoti bolje da ne komentarisem :( ne znam zasto je to tako ovdje? da li se slazete samnom ili mislite da pretjerujem ? ali vjerujte da imam dosta argumenata za ovo o cemu pisem!
u kojem si to kaficu bila pa su prilazili...ja to nisam ni cula ni vidjela godinama :D
joj stvarno :D ja bih (cini mi se) mogla na prste jedne ruke nabrojati koliko sam puta to cula i vidjela (a i dozivjela) :-)

ali sad se sjetih price prijateljice... negdje je izasla, plasala i smekala se s nekim tipom. skontala on nece nista prvi, pa mu prisla i plesali nesto skupa, i one, ne bi li se konacno upoznali kaze mu "imas lijepe oci" ( :lol: )
a on - :-? "znam" :? :roll: :lol: :x :razz:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#590

Post by obuca »

zoom66 wrote:
irfan2 wrote:esso, pozdravi raju i kad izadjes ugasi svjetlo :D ..
:D :oops: :D

esso_sa ugasio svjetlo....:)
dadel ba coeku makar fenjer neki il svjecu :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#591 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by ljubav_aha »

ova tema se odlicno uklapa sa temom "kakav smo mi narod" :lol:
njeka
Posts: 994
Joined: 28/04/2008 13:29

#592 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by njeka »

Ma ima svega,kao i svugdije ali mislim da su naši dečki ipak OK,možda nisu najromantičniji,najpažljiviji na svijetu ali su meni nekako taman (definitivno su "najluđi", najžustriji i za svađu i za mirenje)!!! :D :D :D :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#593 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by BarbaDue »

Sta ste se natakarili jedni na druge :x ........Boga mi sad cu iznjeti iz podruma Hepek...... :bih: :bih: :bih: :bih:

Mi smo ti bolan u svemu prosjek,srijeda,zlatna sredina........nit si gore, nit si dolje........ :bih:
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#594 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by Irm@ »

eh tema mi je taman za raspolozenje :x
sve sto je navedeno u prvom postu je tacno...
ili ako te vec privuce muskarac koji se zadesi sluuucajno suprotan od svega navedenog... nece proci mnogo a da te ne prevesla vishe nego sto i u najludjim snovima ocekujes...
i onda josh mislis ajde sto je stariji to je zreliji... a on ispadne vece dijete od kakvog pubertetlije...
i super su dok se ne oslobode... e kad shvate da te mogu zaj.... do mile volje... udri Mujo...
a najzalivije imam vishe prijatelja nego prijateljica... i svaki moj prijatelj... dobro eto vecina... se prema zenama koje su im djevojke ponasaju kao prema djubretu...
a i mi smo krive... oni sto gori prema nama... to mi ludje za njima...
sve u svemu... mi smo nacija Boze sacuvaj...
(dok sam josh bila zaljubljena i blistala kako kazu i bla bla... ne bih ovako pisala... ali kazu: sto trijezan misli pijan govori... a ja bih rekla: sto trijezna mislim bijesna govorim :D :-D )
User avatar
_tulumba_
Posts: 687
Joined: 07/04/2008 17:52

#595 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by _tulumba_ »

nista, onda najbolje za vas Bosanke je da odete tamo recimo u Njemacku Austriju i nadjete one svijetle Svabe sa plavim ocima i plavom kosom, i koji ce imati "manire" tipa Deen-a, ono, malo ce vam se smijati na silu, zavlaciti kad pricaju i svaka druga ce biti: ovaj, onaj, jaooo, hhhhhhhhhhhhhh, stalno ce se nesto mrdati, pa oni pokreti rukama i pravljenje "simpaticnih" faca (pa cete se zapitati jel on to ima mrave u guzi) :D .........
... doduse mirisu, ali previshe pa bi vjerovatno vama i to smetalo, jer jbg mirishe ali HALO PREVISHE....:D


pretjerujete sto jest jest :)
kamo srece da su nama Brazilke blize 8-) 8-) ...
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#596 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by Troll_Happens »

Irm@ wrote:eh tema mi je taman za raspolozenje :x
sve sto je navedeno u prvom postu je tacno...
ili ako te vec privuce muskarac koji se zadesi sluuucajno suprotan od svega navedenog... nece proci mnogo a da te ne prevesla vishe nego sto i u najludjim snovima ocekujes...
i onda josh mislis ajde sto je stariji to je zreliji... a on ispadne vece dijete od kakvog pubertetlije...
i super su dok se ne oslobode... e kad shvate da te mogu zaj.... do mile volje... udri Mujo...
a najzalivije imam vishe prijatelja nego prijateljica... i svaki moj prijatelj... dobro eto vecina... se prema zenama koje su im djevojke ponasaju kao prema djubretu...
a i mi smo krive... oni sto gori prema nama... to mi ludje za njima...
sve u svemu... mi smo nacija Boze sacuvaj...
(dok sam josh bila zaljubljena i blistala kako kazu i bla bla... ne bih ovako pisala... ali kazu: sto trijezan misli pijan govori... a ja bih rekla: sto trijezna mislim bijesna govorim :D :-D )
Ocito nisu nista bolje ni zasluzile dok se odnose ko prema djubretu. Sto se vise tako odnosis one su bolje prema nama to je stalna dokazana teza. A cim si ti dobar prema njoj ona te guzi kako stigne i cim stigne.... samo se naguzis neka fala bolje biti djubre nego cvjecka 8-)
bosn.om
Posts: 441
Joined: 27/06/2006 09:46

#597 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by bosn.om »

Da ne duljimo bezveze, na glupu temu punu jeftinih generaliziranja, evo jos gluplji odgovor: Mi bi se muskarci trudili da su nam cure truda vrijedne. Sve po zasluzi, ako si okruzena cobanima, pa vjerovatno je da nisi princeza :wink:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#598 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by BarbaDue »

bosn.om wrote:Da ne duljimo bezveze, na glupu temu punu jeftinih generaliziranja, evo jos gluplji odgovor: Mi bi se muskarci trudili da su nam cure truda vrijedne. Sve po zasluzi, ako si okruzena cobanima, pa vjerovatno je da nisi princeza :wink:
Bravo :thumbup:
Slazem se , svi sno mi odprilike tu gdje i stvarno treba da pripadamo.
Oni nezadovoljni uvjek bi da su negdje gore, sa nekim lafo boljim tipom.
Gubljenje vremena......opet se vratis na svoj nivo, ili cak i nize!
aidaa_princess90
Posts: 225
Joined: 25/01/2008 13:49

#599 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by aidaa_princess90 »

_tulumba_ wrote:nista, onda najbolje za vas Bosanke je da odete tamo recimo u Njemacku Austriju i nadjete one svijetle Svabe sa plavim ocima i plavom kosom, i koji ce imati "manire" tipa Deen-a, ono, malo ce vam se smijati na silu, zavlaciti kad pricaju i svaka druga ce biti: ovaj, onaj, jaooo, hhhhhhhhhhhhhh, stalno ce se nesto mrdati, pa oni pokreti rukama i pravljenje "simpaticnih" faca (pa cete se zapitati jel on to ima mrave u guzi) :D .........
... doduse mirisu, ali previshe pa bi vjerovatno vama i to smetalo, jer jbg mirishe ali HALO PREVISHE....:D


pretjerujete sto jest jest :)
kamo srece da su nama Brazilke blize 8-) 8-) ...
MISLIM DA MALO PRETJERUJES MALO ,DA SI OVU TEMU PRIHVATO PREVISE LICNO.AL ETO,A DEEN MI JE SIMPA LIK SKROZ,ZNA STA HOCE,A TO I DOBIJE.heheh,a ja Njemce i Austrijance ne smatram bas lijepim,plavim,s plavim ocima. Nasi Bosanci su puno ljepsi.pozz
User avatar
_tulumba_
Posts: 687
Joined: 07/04/2008 17:52

#600 Re: djevojke; da li mislite da su nasi muskarci ??

Post by _tulumba_ »

aidaa_princess90 wrote:
_tulumba_ wrote:nista, onda najbolje za vas Bosanke je da odete tamo recimo u Njemacku Austriju i nadjete one svijetle Svabe sa plavim ocima i plavom kosom, i koji ce imati "manire" tipa Deen-a, ono, malo ce vam se smijati na silu, zavlaciti kad pricaju i svaka druga ce biti: ovaj, onaj, jaooo, hhhhhhhhhhhhhh, stalno ce se nesto mrdati, pa oni pokreti rukama i pravljenje "simpaticnih" faca (pa cete se zapitati jel on to ima mrave u guzi) :D .........
... doduse mirisu, ali previshe pa bi vjerovatno vama i to smetalo, jer jbg mirishe ali HALO PREVISHE....:D


pretjerujete sto jest jest :)
kamo srece da su nama Brazilke blize 8-) 8-) ...
MISLIM DA MALO PRETJERUJES MALO ,DA SI OVU TEMU PRIHVATO PREVISE LICNO.AL ETO,A DEEN MI JE SIMPA LIK SKROZ,ZNA STA HOCE,A TO I DOBIJE.heheh,a ja Njemce i Austrijance ne smatram bas lijepim,plavim,s plavim ocima. Nasi Bosanci su puno ljepsi.pozz


:lol: :lol: mozda si upravu....
slazem se, i nase Brazilke su lijepe.... :D pozz
Post Reply