je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

lady midnight

Post by lady midnight » 22/10/2007 12:25

uh, shta mi ovi elitisti uradishe od teme :D:D pupupu... sram vas bilo :D

sabaheta - ne, nije sve knjizhevnost :oops: :D (bar) ovdje se ja josh uvijek drzhim chika charlija i kazhem: sve je ideologija 8-)

mmmm... bajke :-) sa njima sam vec dugo u jednoj neprekidnoj vezi punoj uzajamne ljubavi :oops: (samo nek nisu shupljaci :D)

anais&jessie: tachno je to, od NEKIH cu svjesno, rado i sa velikim uzhitkom kupiti sve, da je ne znam kako prozirno :D ima jedan 'vamo :oops: kojem ovakve fraze tako lagano i lijepo :oops: :D prelaze preko usana (o ovima da i ne govorim :-) ), uz oksfordski akcenat :oops: i pogled omara sharifa iz mladih dana :D:D da bi mu chovjek sve oprostio shto kazhesh keks :D:D

nadam se da je postalo jasno koliko sam ovim relativirala vlastiti uvodni post i molim da mi ovi koje zhuljaju zhuljevi na koje sam nagazila to ubuduce urachnunaju kao plus :D

Kwaheri

Post by Kwaheri » 22/10/2007 12:35

lady midnight wrote:uh, shta mi ovi elitisti uradishe od teme :D:D pupupu... sram vas bilo :D

sabaheta - ne, nije sve knjizhevnost :oops: :D (bar) ovdje se ja josh uvijek drzhim chika charlija i kazhem: sve je ideologija 8-)

mmmm... bajke :-) sa njima sam vec dugo u jednoj neprekidnoj vezi punoj uzajamne ljubavi :oops: (samo nek nisu shupljaci :D)

anais&jessie: tachno je to, od NEKIH cu svjesno, rado i sa velikim uzhitkom kupiti sve, da je ne znam kako prozirno :D ima jedan 'vamo :oops: kojem ovakve fraze tako lagano i lijepo :oops: :D prelaze preko usana (o ovima da i ne govorim :-) ), uz oksfordski akcenat :oops: i pogled omara sharifa iz mladih dana :D:D da bi mu chovjek sve oprostio shto kazhesh keks :D:D

nadam se da je postalo jasno koliko sam ovim relativirala vlastiti uvodni post i molim da mi ovi koje zhuljaju zhuljevi na koje sam nagazila to ubuduce urachnunaju kao plus :D
:D 8-) [/b]

funaki

Post by funaki » 22/10/2007 12:39

lady midnight wrote:uh, shta mi ovi elitisti uradishe od teme :D:D pupupu... sram vas bilo :D

Bezze su ti ova ''dupla'' slova...

Ali, totalnao si drugacija od svih :D

kolega

#79 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by kolega » 22/10/2007 13:33

lady midnight wrote:"meni nije bitan izgled, vazhan je karakter" :oops:
(i ovdje cu se radije suzdrzhati komentara :D)
Pita zena muza: Dragi, koje zene ti se vise svidjaju, pametne ili lijepe?
Muz uzdise i kaze: nijedne sreco, ti si meni najbolja.
:)

karabaja-x
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

Post by karabaja-x » 22/10/2007 14:41

kod mene to vazda prolazi, skroman sam cojk, a i ne trazim puno, mislim mentalno

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 27/10/2007 06:11

ima nesto magicno u bajkama.... :oops: kad ih neko zna lijepo ispricati....nije samo sadrzaj....nego i nacin... :oops:

eugen-magic

#82 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by eugen-magic » 04/11/2007 00:15

lady midnight wrote:ovako,
nije da floskula i otrcanih fraza ne nedostaje na svakom koraku. ima ih u nashoj dichnoj dnevnoj shtampi, kotrljaju se i ovuda po forumu, naravna stvar, a valjda i u svakodnevnom govoru...
ipak meni nikad nije ishlo u glavu, i josh uvijek ne ide, kako je moguce da
......................................
eto... jesam li shta zaboravila :? :? :D :D

pročitaj knjigu, 'zašto muškarci lažu a žene plaču'

iako ja osobno mislim da žene više lažu, al dobro... :-D

maccarona

Post by maccarona » 04/11/2007 00:28

i ja osobno mislim da su muskarci ko pickice i kod manjih prehlada :D

Gia_x

#84 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Gia_x » 04/11/2007 23:16

lady midnight wrote:al imaju i zhene svojih fazona, jaooooooo...

Kontra, tako mi je amidza rekao :oops:

anais_nin
Moderator

#85 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by anais_nin » 07/06/2009 18:41

hajde da cujemo najbolje (i najgore) shuplje koje su vama valjali ili koje ste vi drugima uvaljivali :D :evil:

JThomas

#86 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by JThomas » 07/06/2009 19:11

vazda sam bio stava da kod "muntanja" nije bitno šta se kaže, nego ko i kako...

nekome jednostavno nešto stoji, a nekome ne, različitih tipova, različitih pristupa...osim toga, također mislim da ljudi jal svjesno, jal nesvjesno osjete tu neku iskrenost ili nedostatak iste...naročito kad je riječ o tim nekim fatalističkim i klišeiziranim izjavama tipa "drukčija si od svih", mislim da se u većini slučajeva može lako znati je li riječ o izljevu osjećanja ili šupljoj (naravno, u stvarnom životu češće će biti riječ o šupljoj :D) :lol: a naročito žene mogu znati :D

onako poluvezano, još od najranijeg puberteta, kad sam počeo gledati curice :lol: imam osjećaj da žena i s leđa osjeti kad joj gledaš u guzu, i niko me ne može razuvjeriti da nije tako :lol:

black

#87 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by black » 07/06/2009 19:14

JThomas wrote:imam osjećaj da žena i s leđa osjeti kad joj gledaš u guzu, i niko me ne može razuvjeriti da nije tako :lol:
slazem se :lol:

tinchy

#88 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by tinchy » 07/06/2009 19:29

Ma joj al najgore kad svi oni iste te fraze konstantno upotrebljavaju :-)
Da hoce vise izmisliti nesto novo pa da fkt povjerujem(o) da nije suplja :lol:

sodom

#89 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by sodom » 07/06/2009 20:44

lady midnight wrote:ovako,
nije da floskula i otrcanih fraza ne nedostaje na svakom koraku. ima ih u nashoj dichnoj dnevnoj shtampi, kotrljaju se i ovuda po forumu, naravna stvar, a valjda i u svakodnevnom govoru...
ipak meni nikad nije ishlo u glavu, i josh uvijek ne ide, kako je moguce da ljudi zaista padaju na neke fore koje su prezhvakane toliko puta da idu direktnim putem u probavni sistem a onda josh direktnije van...
meni lichno se od toga samo jezhi kozha na nezgodnim mjestima.
evo da pokusham nekakvu top-listu, mada mi jako teshko pada utvrditi neki definitvni poredak....

na prvom mjestu, shto valjda i ne chudi:
"ti nisi kao druge zhene, ti si totalno drugachija od svih" :oops:
(aha, jesam kako nisam, samo pazi da ti shtiklom na koju sam prethodno prebacila svu tezhinu ne stanem sluchajno na nogu dok se trudish da me tako....znachajno...gledash u ochi :D)

"sa tobom vrijeme leti kao u prichi" :oops:
(jeste, naravno, i sa tobom - ako cemo mjeriti tolstojevskim arshinima :D)

"nikada dosada se nikome nisam ovako otvorio" :oops:
(a shta bi sa onom operacijom krajnika proshle godine? :? :D)

"ti si jedina koja me razumije, moji drugovi i okolina me nikako ne shvataju" :oops:
(vjeruj ti meni, junache, razumiju oni sve shto treba razumjeti, a za ostatak ti sigurno nisam potrebna ja)

"u tvojim ochima sija neka vatra" :oops:
(kako nece kad mi umalo upaljachem nisi zapalio trepavice, hajvane jedan :x )

"meni uvijek mozhesh vjerovati, jer ja sam chovjek koji...." :oops:
(no comment :lol: :lol: :lol:)

"zhelim da sa tobom proshirim svoje horizonte" :oops:
(ovo stvarno nije zaheb, deshavalo se i to :lol: :lol: :lol: pa shta chovjek da kazhe osim "shiroko ti polje, brateeeeeeeee" :lol: :lol:)

"nije do tebe, vjeruj mi, ti si super, ti si najbolja...do mene je, ja sam taj koji je losh, ja sam djubre... ali tako je i ja ne mogu drugachije... a ako me ostavish ubicu se" :oops:
(ovo mu dodje neshto kao "daj propusnicu da te pravim budalom, a da pri tom nemam loshu savjest, jer sam ti rekao sve" :D:D)

"ma gledaj, sve je super, ali ja ne bih da se vezhem"
(...iako sam u sushtini veliki pobornik braka, u koji cu akobogda i stupiti za par mjeseci :D:D)

"meni nije bitan izgled, vazhan je karakter" :oops:
(i ovdje cu se radije suzdrzhati komentara :D)

onu "znamo li se odnekud".... moram li tu zaista spominjati? :D

al imaju i zhene svojih fazona, jaooooooo...

jedan od najcheshcih, na kojeg jadni mushkarci uvijek i iznova padaju, jeste onaj kad izigravaju infantilna nevinashca, apelirajuci potpuno svjesno na zashtitnichke instinkte koje je evolucija ostavila u mushkim genima. i nema veze shto dotichne dame blage veze nemaju ni shta su geni, ni shta je evolucija (nerijetko su samo neznatno pametnije od kakve drshke za metlu, vrhuncima knjizhevnog stvaranja smatraju recimo knjige danielle steel, miriam ili marije juric zagorke, shmrcaju dok gledaju kako ptice umiru pjevajuci, i misle da su romeo i julija zaista postojali i da su zhivjeli u engleskoj u 19. vijeku )... ali hebi ga, one znaju u koju zhicu treba udariti pa ce one, braco, i protepati kad zatreba... "sjce moje majo, ko mi je danac tako jut, ko je dijo jeci ti meni... sjce moje sjatko, bubim pepe okice 'to me tako pepo gedaju....cicimicicimice..."... (:bljak:)
u najvecem broju sluchajeva na ovakve padnu pametni, oshtroumni mushkarci, od kojih se chovjek nikad ne bi nadao tome... hebi ga, valjda je i ovdje sujeta jacha od svega ostalog. lijepo je kad neko u tebe gleda odozdo, bukvalno i preneseno, i sa divljenjem, pogotovo ako se ti sam ne usudjujesh da pogledash sam sebe, a kamoli da ti se svidi to shto vidish :D al to je, naravno, samo moje vlastito tumachenje :D

pa dobro je ipak mozda nisam bolestan!=!?!?!
odavno mi se gade ovi ljudi :(

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#90 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by ladyblue18 » 07/06/2009 23:57

Hmmm :mrgreen:
Ovo zaista jesu vecinom floskule i izlizani fazoni, ali vjerujem da neko nekada iskreno i misli nesto od ovoga u uvodnom postu.

A najofucanija za mene je "znamo li se odnekud" i "nije do tebe, do mene je..." :zzzz: :zzzz: trla baba lan da joj prodje dan.

Ja ipak mislim da rijetko ko moze nadmasiti glupost koja je meni jednom izrecena i sumnjam da postoji jes neka zenska osoba koja je isto dozivjela.
Nakon hajmo reci duze veze i svega, pored sve te price "nije do tebe, do mene je" "ja cu tebe uvijek volit Allaha mi" :zzzz: :zzzz: upada on sa jednom uzasnom recenicom, za koju ne znam ni dan danas da li me je povrijedila ili vazi za najvecu glupost koju cuh ikada od nekoga.
"Ja tebe volim ko dijete"ja :shock: u glavi kontam cek ba hodas s nekim, volis ga, i onda mu kazes to...
pa se onda ispravio i rekao "Ili ko kcerku"... :shock: sto bih skontala da se radilo o nekom starohanu, ali ne o nekome ko nije ni pola godine bio stariji od mene. :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
I tako su te rijeci dugo odzvanjale u mojim usima i bas su bolile... :roll:

Ali danas kad se sjetim, dodje mi da oplacem od smijeha. :lol: :lol: :lol:
kcerka... :run: :lol: :lol:

Admir_1984
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#91 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Admir_1984 » 08/06/2009 00:02

Dobro se ispravio, ono orginalno skroz :D :D

Meni je najjaca ona

Jel vjerujes meni il svojim ocima, a glupaca kaze tebi :D :D :D :D :D :D

ladyblue18

#92 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by ladyblue18 » 08/06/2009 00:10

Admir_1984 wrote:Dobro se ispravio, ono orginalno skroz :D :D

Meni je najjaca ona

Jel vjerujes meni il svojim ocima, a glupaca kaze tebi :D :D :D :D :D :D
Jasta ba, oridzi. :mrgreen:

A znam tu...uvijek kazu tebi. :roll: :lol:

grunt
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.

#93 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by grunt » 08/06/2009 00:15

najotrcanije fraze za mene su : "ti si meni jedina/jedini" i "nikada te nebi prevario/prevarila" -gluposti

@ladyblue18 :lol: sa kakvim si ti sve likovima hodala :D

fatality

#94 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by fatality » 08/06/2009 00:17

ladyblue18 wrote:Hmmm :mrgreen:
Ovo zaista jesu vecinom floskule i izlizani fazoni, ali vjerujem da neko nekada iskreno i misli nesto od ovoga u uvodnom postu.

A najofucanija za mene je "znamo li se odnekud" i "nije do tebe, do mene je..." :zzzz: :zzzz: trla baba lan da joj prodje dan.

Ja ipak mislim da rijetko ko moze nadmasiti glupost koja je meni jednom izrecena i sumnjam da postoji jes neka zenska osoba koja je isto dozivjela.
Nakon hajmo reci duze veze i svega, pored sve te price "nije do tebe, do mene je" "ja cu tebe uvijek volit Allaha mi" :zzzz: :zzzz: upada on sa jednom uzasnom recenicom, za koju ne znam ni dan danas da li me je povrijedila ili vazi za najvecu glupost koju cuh ikada od nekoga.
"Ja tebe volim ko dijete"ja :shock: u glavi kontam cek ba hodas s nekim, volis ga, i onda mu kazes to...
pa se onda ispravio i rekao "Ili ko kcerku"... :shock: sto bih skontala da se radilo o nekom starohanu, ali ne o nekome ko nije ni pola godine bio stariji od mene. :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
I tako su te rijeci dugo odzvanjale u mojim usima i bas su bolile... :roll:

Ali danas kad se sjetim, dodje mi da oplacem od smijeha. :lol: :lol: :lol:
kcerka... :run: :lol: :lol:
pa dobro , u tom trenutku nisam izabrao odgovarajuce rijeci , ali nije to razlog da takve detalje iznosis u javnost :roll:

ladyblue18

#95 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by ladyblue18 » 08/06/2009 00:21

grunt wrote:
@ladyblue18 :lol: sa kakvim si ti sve likovima hodala :D
prije bih rekla sa likom. :oops: 95% mojih dogodovstina vezanih za veze koje se mogu procitati na forumu su uglavnom vezane za njega. :mrgreen:
Ostali su bili dosadni i nezanimljivi, u poredjenju sa njim. :lol: :lol: :mrgreen:

@fatality-jbg, sto posijes... :mrgreen:

Bullet Tooth Tony

#96 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Bullet Tooth Tony » 08/06/2009 00:22

..i kontam evo ga, ovaj ima potencijala nesto pametno reci, a iz usta mu sljedece izlazi; " Ti imas najbolje dupe u cjeloj diskoteci veceras"...sta je on htjeo sa ovim da dobije?!
Sto se neofirno pohvali :skoljka: :run: :D

fatality

#97 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by fatality » 08/06/2009 00:27

joj i meni je jednom jedna djevojka rekla "ti si najzgodniji frajer kojeg sam ikad vidjela" i meni dan danas nije jasno sta je mislila pod tim . . .

@lady , pa mozes mislit koliko sam te volio da nisam bio u stanju smislenu recenicu sklopiti , ali mi je drago da cu ti ostat u sjecanju

Mr.Lee

#98 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Mr.Lee » 08/06/2009 00:34

Sad si ti glavna. :lol:

Srklet-jok77

#99 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Srklet-jok77 » 08/06/2009 00:37

zmijaIzmaj wrote:
lady midnight wrote: jedan od najcheshcih, na kojeg jadni mushkarci uvijek i iznova padaju, jeste onaj kad izigravaju infantilna nevinashca, apelirajuci potpuno svjesno na zashtitnichke instinkte koje je evolucija ostavila u mushkim genima. i nema veze shto dotichne dame blage veze nemaju ni shta su geni, ni shta je evolucija (nerijetko su samo neznatno pametnije od kakve drshke za metlu, vrhuncima knjizhevnog stvaranja smatraju recimo knjige danielle steel, miriam ili marije juric zagorke, shmrcaju dok gledaju kako ptice umiru pjevajuci, i misle da su romeo i julija zaista postojali i da su zhivjeli u engleskoj u 19. vijeku )... ali hebi ga, one znaju u koju zhicu treba udariti pa ce one, braco, i protepati kad zatreba... "sjce moje majo, ko mi je danac tako jut, ko je dijo jeci ti meni... sjce moje sjatko, bubim pepe okice 'to me tako pepo gedaju....cicimicicimice..."... (:bljak:)
u najvecem broju sluchajeva na ovakve padnu pametni, oshtroumni mushkarci, od kojih se chovjek nikad ne bi nadao tome... hebi ga, valjda je i ovdje sujeta jacha od svega ostalog. lijepo je kad neko u tebe gleda odozdo, bukvalno i preneseno, i sa divljenjem, pogotovo ako se ti sam ne usudjujesh da pogledash sam sebe, a kamoli da ti se svidi to shto vidish :D al to je, naravno, samo moje vlastito tumachenje :D

ovo me najvise boli :D :D zasto je tesko skontati da je to cista manipulacija, da su takvi potezi totalno ne fair :D bukvalno ispod pojasa :D ...pa ima li iko, makar da pocijepa celofan :D ako ne zeli da otvara bombonjeru :lol: (jesam dobro smislila ovu metaforu :D )

Ma ima nas/ih stho sjajno kontamo da je fol ... al ye yebeno dobar osjechaj .... a kasnije kad se navuchesh pa povjerujesh jer zelish vjerovati ... ybga ...:D :D :D .... ide ispravka stare narodne ... poslje y... ima kajanja ... :D :D :D

Srklet-jok77

#100 Re:

Post by Srklet-jok77 » 08/06/2009 00:37

danas wrote:
Saian wrote:
danas wrote:ja fakat moram sastaviti ozbiljan esej o tome zasto su bajke bitne i zasto bajke nisu samo za djecu, citirati recimo bettelheim-a te objasniti zasto je saga o harry potter-u (kao recimo i saga o luke skywalker-u) vazna i interesantna :D :D
samo prva tri, tj. zadnja tri aaaaaaaaaaaaaaa :x sto me nervira ovo, dakle stara tri dijela ovo novo je bezze :oops: :oops: :D
offf korrsss :D pa ono novo se i ne pika, to je nazor komercijala :-)

Come to the dark side young ..... Luke ? :D :D :D

Post Reply