poligamija ...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#51 Re: poligamija ...

Post by maki_celo »

mojgrad wrote:
Je li se to bojis da neki slobodan (zodan) muskarac ne dodje na kaficu i ne 'ukrade' zenu/zene hahhahaha..

tebi halalim obje i ne samo njih nego i kucu i vikendicu ako bilo koju od njih dvije imalo sarmiras ili uspijes da zainteresujes. :D
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#52 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

zavoditi tvoje ili bilo cije zene mi ne pada na pamet. Prvo ne privlace me osobe istog spola a drugo referirala sam na onaj tvoj dio recenice gdje pozivas samo bracne parove na kafu, zato i moje pitanje, je li se to bojis pozvati slobodne da ti ne bi mozda ukrali zenu?

Sto se mene licno tice drzim se motta: svoje ne dam a tudje necu
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#53 Re: poligamija ...

Post by maki_celo »

mojgrad wrote:zavoditi tvoje ili bilo cije zene mi ne pada na pamet. Prvo ne privlace me osobe istog spola a drugo referirala sam na onaj tvoj dio recenice gdje pozivas samo bracne parove na kafu, zato i moje pitanje, je li se to bojis pozvati slobodne da ti ne bi mozda ukrali zenu?

Sto se mene licno tice drzim se motta: svoje ne dam a tudje necu

bracne parove 'one' pozivaju na kafu a meni je svejedno da li ce to biti slobodne osobe ili bracni parovi.da sam se toga plasio nebi ni doveo dvije zene,imam jos snage da ih zadovoljim a nadje se snage i za koji izlet.

tvoj motto je slican mom mottu

svoje zadovoljim pa onda sta bude sa tudjim :P
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#54 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

maki_celo wrote:
mojgrad wrote:zavoditi tvoje ili bilo cije zene mi ne pada na pamet. Prvo ne privlace me osobe istog spola a drugo referirala sam na onaj tvoj dio recenice gdje pozivas samo bracne parove na kafu, zato i moje pitanje, je li se to bojis pozvati slobodne da ti ne bi mozda ukrali zenu?

Sto se mene licno tice drzim se motta: svoje ne dam a tudje necu

bracne parove 'one' pozivaju na kafu a meni je svejedno da li ce to biti slobodne osobe ili bracni parovi.da sam se toga plasio nebi ni doveo dvije zene,imam jos snage da ih zadovoljim a nadje se snage i za koji izlet.

tvoj motto je slican mom mottu

svoje zadovoljim pa onda sta bude sa tudjim :P

Nisu nam principi isti.. Svoje ne dam a tudje ne zelim niti mi treba.. (bez obzira na to da li mogu ili ne mogu)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#55 Re: poligamija ...

Post by anais_nin »

mojgrad wrote:zavoditi tvoje ili bilo cije zene mi ne pada na pamet. Prvo ne privlace me osobe istog spola a drugo referirala sam na onaj tvoj dio recenice gdje pozivas samo bracne parove na kafu, zato i moje pitanje, je li se to bojis pozvati slobodne da ti ne bi mozda ukrali zenu?

Sto se mene licno tice drzim se motta: svoje ne dam a tudje necu

ma vidis da mu ni loz ulje nije ravno :D da on ima 2 na grbaci ne bi on imao vremena ni disat, a kamoli "forumashit" :lol: jos da je jedna od tih fiktivnih mnogobrojnih zena herka i djecu bi on njoj radjao :D
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#56 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

Ma naravno, da je sve to istina ne bi se imalo vremena rahat ni disat hahaahaha. Da mi je samo znati kad onda uspijeva djecu cuvat, nahranit, igrat se sa njima tj. posvetiti im paznju. Elem on ispade neki super-man. Daj nam onda savjet kako to sve postizavas jos plus forumash ovdje. :P :mrgreen:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#57 Re: poligamija ...

Post by anais_nin »

mojgrad wrote:Ma naravno, da je sve to istina ne bi se imalo vremena rahat ni disat hahaahaha. Da mi je samo znati kad onda uspijeva djecu cuvat, nahranit, igrat se sa njima tj. posvetiti im paznju. Elem on ispade neki super-man. Daj nam onda savjet kako to sve postizavas jos plus forumash ovdje. :P :mrgreen:

pa jednom rukom dijete nina, drugom mjesa rucak na sporetu, a nogom tipka na forumu :D izloguje se samo kad se treba sexat sa jednom ili obe zene :oops: :lol:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#58 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

anais_nin wrote:
mojgrad wrote:Ma naravno, da je sve to istina ne bi se imalo vremena rahat ni disat hahaahaha. Da mi je samo znati kad onda uspijeva djecu cuvat, nahranit, igrat se sa njima tj. posvetiti im paznju. Elem on ispade neki super-man. Daj nam onda savjet kako to sve postizavas jos plus forumash ovdje. :P :mrgreen:

pa jednom rukom dijete nina, drugom mjesa rucak na sporetu, a nogom tipka na forumu :D izloguje se samo kad se treba sexat sa jednom ili obe zene :oops: :lol:
:lol: :lol: :lol: ovo me podsjeti na top listu nadrealista i 'kamp za zene' hahahaha
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#59 Re: poligamija ...

Post by anais_nin »

mojgrad wrote:
anais_nin wrote:
mojgrad wrote:Ma naravno, da je sve to istina ne bi se imalo vremena rahat ni disat hahaahaha. Da mi je samo znati kad onda uspijeva djecu cuvat, nahranit, igrat se sa njima tj. posvetiti im paznju. Elem on ispade neki super-man. Daj nam onda savjet kako to sve postizavas jos plus forumash ovdje. :P :mrgreen:

pa jednom rukom dijete nina, drugom mjesa rucak na sporetu, a nogom tipka na forumu :D izloguje se samo kad se treba sexat sa jednom ili obe zene :oops: :lol:
:lol: :lol: :lol: ovo me podsjeti na top listu nadrealista i 'kamp za zene' hahahaha
:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#60 Re: poligamija ...

Post by maki_celo »

ponavljam

dodjite u nedelju u vitez na utakmicu i mozete se uvjeriti ako vas bas interesuje

dobra organizacija i mjesecni plan rada je dogovoren tako da se za sve ima vremena.
kucna pomocnica odradi svoj dio posla a ja samo oko djece i interneta i naravno iza ponoci ispunjavam bracne duznosti,vjerovatno su zadovoljne jer se svaki dan vrate kuci na vrijeme.znaci zadovoljene su na sve moguce nacine.
a djeca vec idu u skolu tako da ni oni nemaju puno vremena za igru.
nemorate vjerovati a mozete se uvjeriti u sve ovo pa cak i u to da mogu zadovoljiti dvije zene istodobno,dogovorite se i provjerite
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#61 Re: poligamija ...

Post by zena21 »

ma meni nije jasno sto se ti pravdas :roll:
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#62 Re: poligamija ...

Post by maki_celo »

zena21 wrote:ma meni nije jasno sto se ti pravdas :roll:
hm,ne volim kad mi se ne vjeruje
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#63 Re: poligamija ...

Post by zena21 »

maki_celo wrote:
zena21 wrote:ma meni nije jasno sto se ti pravdas :roll:
hm,ne volim kad mi se ne vjeruje
ma sta te briga ba.. pa ovo je samo forum.. totalno nebitna stavka u zivotu :wink:
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#64 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

maki_celo wrote:ponavljam

dodjite u nedelju u vitez na utakmicu i mozete se uvjeriti ako vas bas interesuje

dobra organizacija i mjesecni plan rada je dogovoren tako da se za sve ima vremena.
kucna pomocnica odradi svoj dio posla a ja samo oko djece i interneta i naravno iza ponoci ispunjavam bracne duznosti,vjerovatno su zadovoljne jer se svaki dan vrate kuci na vrijeme.znaci zadovoljene su na sve moguce nacine.
a djeca vec idu u skolu tako da ni oni nemaju puno vremena za igru.
nemorate vjerovati a mozete se uvjeriti u sve ovo pa cak i u to da mogu zadovoljiti dvije zene istodobno,dogovorite se i provjerite
Zalosno je to sto se hvalis da mozes zadovoljiti dvije istodobno umjesto da se hvalis da mozes zadovoljiti jednu i da si samo sa njom.
Nikada necu razumjeti zene koje pristanu na takvu vrstu braka, jer muskarci mogu da zele ali one su te koje pristaju na takvu vrstu 'zajednice'. Za mene je to ponizavanje. Ali svako ima pravo izbora pa neka radi od zivota sto hoce. Sto se mene licno tice bolje i sam nego sa takvim covjekom zivjeti
User avatar
maki_celo
Posts: 231
Joined: 22/08/2007 22:03
Location: SARAJEVO

#65 Re: poligamija ...

Post by maki_celo »

mojgrad wrote:
maki_celo wrote:ponavljam

dodjite u nedelju u vitez na utakmicu i mozete se uvjeriti ako vas bas interesuje

dobra organizacija i mjesecni plan rada je dogovoren tako da se za sve ima vremena.
kucna pomocnica odradi svoj dio posla a ja samo oko djece i interneta i naravno iza ponoci ispunjavam bracne duznosti,vjerovatno su zadovoljne jer se svaki dan vrate kuci na vrijeme.znaci zadovoljene su na sve moguce nacine.
a djeca vec idu u skolu tako da ni oni nemaju puno vremena za igru.
nemorate vjerovati a mozete se uvjeriti u sve ovo pa cak i u to da mogu zadovoljiti dvije zene istodobno,dogovorite se i provjerite
Zalosno je to sto se hvalis da mozes zadovoljiti dvije istodobno umjesto da se hvalis da mozes zadovoljiti jednu i da si samo sa njom.
Nikada necu razumjeti zene koje pristanu na takvu vrstu braka, jer muskarci mogu da zele ali one su te koje pristaju na takvu vrstu 'zajednice'. Za mene je to ponizavanje. Ali svako ima pravo izbora pa neka radi od zivota sto hoce. Sto se mene licno tice bolje i sam nego sa takvim covjekom zivjeti
bitno je da su zadovoljne i zadovoljene
imas pravo na misljenje a ne na potcjenjivanje
a ono sto napisem stojim odgovorno iza toga,mozes se uvjeriti :P
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#66 Re: poligamija ...

Post by mojgrad »

maki_celo wrote:
mojgrad wrote:
maki_celo wrote:ponavljam

dodjite u nedelju u vitez na utakmicu i mozete se uvjeriti ako vas bas interesuje

dobra organizacija i mjesecni plan rada je dogovoren tako da se za sve ima vremena.
kucna pomocnica odradi svoj dio posla a ja samo oko djece i interneta i naravno iza ponoci ispunjavam bracne duznosti,vjerovatno su zadovoljne jer se svaki dan vrate kuci na vrijeme.znaci zadovoljene su na sve moguce nacine.
a djeca vec idu u skolu tako da ni oni nemaju puno vremena za igru.
nemorate vjerovati a mozete se uvjeriti u sve ovo pa cak i u to da mogu zadovoljiti dvije zene istodobno,dogovorite se i provjerite
Zalosno je to sto se hvalis da mozes zadovoljiti dvije istodobno umjesto da se hvalis da mozes zadovoljiti jednu i da si samo sa njom.
Nikada necu razumjeti zene koje pristanu na takvu vrstu braka, jer muskarci mogu da zele ali one su te koje pristaju na takvu vrstu 'zajednice'. Za mene je to ponizavanje. Ali svako ima pravo izbora pa neka radi od zivota sto hoce. Sto se mene licno tice bolje i sam nego sa takvim covjekom zivjeti
bitno je da su zadovoljne i zadovoljene
imas pravo na misljenje a ne na potcjenjivanje
a ono sto napisem stojim odgovorno iza toga,mozes se uvjeriti :P
Ne trebas uopste da mislis da je ovo moje (izjavljivanje misljenja) potcjenjivanje. Ja samo iznosim svoje stavove u vezi ove teme, a to je poligamija.
Protiv toga sam u bilo kojoj formi i smatram da je stvarno zalosno sta zene (pojedine) sebi dozvoljavaju.
Post Reply