Nevin muskarac

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

sinus

Post by sinus » 14/06/2007 15:36

Kad sam bio na regrutaciji i sad moramo obaviti mali milion testova. Među ostalim moramo se i skinuti goli pred doktoricom da nas ona iskubicira. I tako obavilo se to ( što se mora nije teško) :D . I sjedimo u bolnici čekamo na red za drugo ispitivanje tek ovaj jedan JEBAČ NA VELIKO što je bio sa nama krenu priču o tom skidanju a niko ga ništa nije pitao. Tek kaže meni lik "ovo je prvi put da mi ga je neko vidio osim mene" :D

A ja :? :? kontam se zar ti nisi jebač kako sad to :D

Skonta on šta je uradio (rekao) i onda da se ispravi, kaže "ovako kad je spušten" :D :-)

BugsBunny

Post by BugsBunny » 14/06/2007 16:31

sinus wrote:Kad sam bio na regrutaciji i sad moramo obaviti mali milion testova. Među ostalim moramo se i skinuti goli pred doktoricom da nas ona iskubicira. I tako obavilo se to ( što se mora nije teško) :D . I sjedimo u bolnici čekamo na red za drugo ispitivanje tek ovaj jedan JEBAČ NA VELIKO što je bio sa nama krenu priču o tom skidanju a niko ga ništa nije pitao. Tek kaže meni lik "ovo je prvi put da mi ga je neko vidio osim mene" :D

Skonta on šta je uradio (rekao) i onda da se ispravi, kaže "ovako kad je spušten" :D :-)
pa dobro se izvadio :D :D

Eshek

Post by Eshek » 14/06/2007 18:11

BugsBunny wrote:
sinus wrote:Kad sam bio na regrutaciji i sad moramo obaviti mali milion testova. Među ostalim moramo se i skinuti goli pred doktoricom da nas ona iskubicira. I tako obavilo se to ( što se mora nije teško) :D . I sjedimo u bolnici čekamo na red za drugo ispitivanje tek ovaj jedan JEBAČ NA VELIKO što je bio sa nama krenu priču o tom skidanju a niko ga ništa nije pitao. Tek kaže meni lik "ovo je prvi put da mi ga je neko vidio osim mene" :D

pa dobro se izvadio :D :D
ne bih rekao...prije će biti da ga je sam sebi priSTAVIO :D :D

Saian

Post by Saian » 14/06/2007 20:07

ko prvi snijeg sam :D

LjepoticaiZvjer

Post by LjepoticaiZvjer » 15/06/2007 01:50

kurt svaka cast komentari su ti za 10 :)

sto se tice tzv frajera koji se hvale velikim ciframa i varanjem cura, meni pokazuju samo nedostatak samopostovanja, jer ocigledno misle da se njihova "muzevnost" inace ne bi prepoznala. jadno.

Eshek

Post by Eshek » 15/06/2007 02:08

LjepoticaiZvjer wrote:kurt svaka cast komentari su ti za 10 :)

sto se tice tzv frajera koji se hvale velikim ciframa i varanjem cura, meni pokazuju samo nedostatak samopostovanja, jer ocigledno misle da se njihova "muzevnost" inace ne bi prepoznala. jadno.
Jest, a i cure vole diskretne... :oops: :D

encian

Post by encian » 15/06/2007 06:39

seks je precijenjen i podcijenjen istovremeno. mahala precjenjuje muskarca sa puno zena, i podcjenjuje zenu sa puno muskaraca. religija nam govori da seks nije bitan kao nacin vezivanja dvoje ljudi, a istovremeno se krv lije zbog zene koja nije nevina prvu bracnu noc. puni smo predrasuda, pogresnih impresija i gluposti.

seks je bitan vid komunikacije izmedju dvije odrasle osobe. seks takodjer znaci i iskustvo. razmisljanja se promijene, nova pitanja dodju. odgovornost, takticnost, zadovoljstvo. sve to cini covjeka kompletnijim, a valjda bi svaka normalna osoba onda dala prednost onome potpunijem.

naravno, broj bez smisla nema vrijednosti. meni je cisto trosenje. takodjer, "nevinost" mi ne predstavlja vrlinu. ali sve to postane vrlo vrlo logicno kad ukljucimo sivu masu a iskuljucimo suflere.

@kurt: svaka cast. jedina stvar u kojoj se ne slazem sa tobom jeste da je ljubav sebicna.

sabanss

Post by sabanss » 15/06/2007 09:10

Negdje sam cuo za faktor 7. Kazu kad muskarca pitas sa koliko je zena spavao odgovor dijeli sa sedam da dodjes do prave cifre a kod zene taj broj pomnozi sa sedam. Jedino mi nije jasno gdje nastane kurslus jer po nekom zakonu o odrzanju sexa broj onih koji jebu i jebanih bi trebao biti isti.

Black swan

Post by Black swan » 15/06/2007 09:32

:D neki muškarci dožive više sa jednom dodirom i poljupcem nego mnogi koji spavaju sa 100 cura :D:D:D

LjepoticaiZvjer

Post by LjepoticaiZvjer » 16/06/2007 00:19

Eshek wrote:

:D :D ccccc, istina, istina :D :D

Eshek

Post by Eshek » 16/06/2007 01:54

LjepoticaiZvjer wrote:
Eshek wrote:

jeees, jeees, den ju olvejz kol agen bikaz ju nou vi giv ju nou hedejk in mahala :D :D

LjepoticaiZvjer

Post by LjepoticaiZvjer » 16/06/2007 02:16

Eshek wrote:
LjepoticaiZvjer wrote:
Eshek wrote: Jest, a i cure vole diskretne... :oops: :D

jeees, jeees, den ju olvejz kol agen bikaz ju nou vi giv ju nou hedejk in mahala :D :D
jeees jeees, evriting is ok antil no van toks in mahala :D

Eshek

Post by Eshek » 16/06/2007 02:28

LjepoticaiZvjer wrote:
Eshek wrote:
LjepoticaiZvjer wrote:

jeees jeees, evriting is ok antil no van toks in mahala :D
det iz vaj mi hev maj lips zipp'd abaut diiiz filti aktivitis :D :D

lampard

Post by lampard » 16/06/2007 07:47

ma trosim se ko budala :D

iiddaa

Post by iiddaa » 02/07/2007 15:56

sanjo18 wrote:
Kurt_Kombajn wrote:ah...imperij uzvraca udarac :D

vako. pitanje je, i za muskarce i za zene, jednostavno banalizovano. ne treba gledati samo jebanje, nego i sve ostalo.

ne znam kako je s drugima, niti zelim govoriti u tudje ime, no znam da se nikada kasnije nisam toliko trudio oko veze, lomio se, letio, dubio na glavi, kao kod te famozne prve ljubavi. sâm prvi put bio je bez veze. jedva sam cekao da prodje. ali ono prije toga, jednostavno neponovljivo. ono uzbudjenje, nervozu, tremu, iscekivanje, vise nikada nisam osjetio. nazalost, sa potpuno krivom osobom, kako se ispostavilo. poslije je bilo i boljih zena (i fizicki, i karakterom, i u svakom pogledu), sto mi je jos vise bilo krivo, ne zato sto se smatram nesto posebno vrijednim, niti se smatram nekim ekstra ljubavnikom, nego jednostavno zato sto sam poslije oguglao, i nisam vise mogao dati od sebe kao u toj prvoj vezi. ideje koje sam imao, iznenadjenja koja sam smisljao, sve to je neponovljivo. zbog toga sam i ono "volim te" izgovorio samo jednom u zivotu. nekako mi se cini da ce izgubiti na vrijednosti, da ce se otrcati ako ga budem svakoj ponavljao. a ne zelim ni da lazem nikoga, fol glumim idilu neku, a ovamo samo trazim nekoga da ne ostarim sam, nekoga da mi kuha, cisti i pere. nije ni to u redu. ili bi bilo u redu da kazem nesto kao "volim te, ali sam isto tako volio i a., i b., c., itd.... ti dodjes nesto kao poslednja rupa na svirali. za sada". jebes to. mislim da onome kome je stvarno stalo, tako nesto jednostavno ne moze biti svejedno. bez obzira radilo se o musku ili o zensku.

ja se izvinjavam ako sam fulio temu, tj. sto sam na temi o jebacini pricao o nekim drugim stvarima, ali mislim da je to vezano jedno s drugim, odnosno sam uvjeren da je to stvarni izvor problema i frustracija, dakle ljubav (koja je slijepa i sebicna, da se ne lazemo), a ne karanje, turanje onoga u ono, krvca i ostale gluposti.
jos mi nije jasno sta si htio da kazes, odnosno sta je poenta..?
skontati ces ne brini ,vrijeme je pred tobom :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 02/07/2007 16:38

Samo da priznam da sam ja nevin :oops:

zena21

Post by zena21 » 02/07/2007 16:40

_BosanaC wrote:Samo da priznam da sam ja nevin :oops:
svi smo... dok se ne dokaze suprotno :oops: :lol: :lol:

BugsBunny

Post by BugsBunny » 02/07/2007 18:59

komi wrote::D neki muškarci dožive više sa jednom dodirom i poljupcem nego mnogi koji spavaju sa 100 cura :D:D:D
jest, al' u filmu :D :D

hari_be

Post by hari_be » 02/07/2007 21:49

BugsBunny wrote:
komi wrote::D neki muškarci dožive više sa jednom dodirom i poljupcem nego mnogi koji spavaju sa 100 cura :D:D:D
jest, al' u filmu :D :D
ja nespadam u te neke
bolje je sa jednom spavati nego ih 100 poljubiti :) (moje mišljenje)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 03/07/2007 10:33

MadamPiaNo wrote:Muskarac koji ima sex 1 dnevno onda bi mogao samo 11 godina da se sexa, 2x dnevno, 5 1/2 god., 3x dnevno, 3 1/2 god.

It doesn't make sense :) Zato kazem DONT BELIEVE EVERYTHING YOU READ ON THE WEB! NE VJERUJ SVE STO CITAS NA NET! :)
Jel' mi to pokusavas reci da vec par godina se ne mogu seksati? :D

Gazz

Post by Gazz » 06/07/2007 09:07

sanjo18 wrote:Ja sam nevin muskarac i ne bi se toga odrekao za sve na svijetu.. sem kad mi ponudi brak :) Pozdrav.

:lol: :lol: :lol:

sladak je :D

Dedda

Post by Dedda » 06/07/2007 10:54

Prvi put sam imao seks sa osobom koju nisam ni volio.
Da mogu da vratim vrijeme, vjerovatno bih to ucinio, definitivno i nebih joj ni prisao, ali sta je tu je.
Sada imam osobu, kojui mnogo volim, cijenim i postujem, a moram reci da izgledom nije bomba, ali ja sam vise nego prezadovoljan.
Djevojka je intelektualna, jako pricljiva, komunikativna i mora se reci nadasve postena i iskrena spram mene.
Ja sam joj prvi, ali kao da je i ona meni prva, jer toliko je volim i tako se osjecam.
Kazem jos jednom, da sam znao da cu naci ovaku osobu, nikada se nebih poveo mahalskom pricom da je bitno sto vise puta da ga stavis da bi bio neka faca. Definitivno mi je krivo zbog svih zena sa kojima sam bio, jer jedino uzivam sa ovom osobom, onoliko koliko nisam sa njima zajedno.
Sada volim da se ona nakon seksa probudi pored mene, da se mazimo poslije ili pak da je ljubim, dok ove ranije nisam mogao smisliti.
Molim Boga da mi oprosti za ranije stvari, jer ih ucini u svom neznanju i na nagovore drugih.
:roll: :roll: :roll: :roll:

Motokultivator

Post by Motokultivator » 06/07/2007 10:57

Dedda wrote:Prvi put sam imao seks sa osobom koju nisam ni volio.
Da mogu da vratim vrijeme, vjerovatno bih to ucinio, definitivno i nebih joj ni prisao, ali sta je tu je.
Sada imam osobu, kojui mnogo volim, cijenim i postujem, a moram reci da izgledom nije bomba, ali ja sam vise nego prezadovoljan.
Djevojka je intelektualna, jako pricljiva, komunikativna i mora se reci nadasve postena i iskrena spram mene.
Ja sam joj prvi, ali kao da je i ona meni prva, jer toliko je volim i tako se osjecam.
Kazem jos jednom, da sam znao da cu naci ovaku osobu, nikada se nebih poveo mahalskom pricom da je bitno sto vise puta da ga stavis da bi bio neka faca. Definitivno mi je krivo zbog svih zena sa kojima sam bio, jer jedino uzivam sa ovom osobom, onoliko koliko nisam sa njima zajedno.
Sada volim da se ona nakon seksa probudi pored mene, da se mazimo poslije ili pak da je ljubim, dok ove ranije nisam mogao smisliti.
Molim Boga da mi oprosti za ranije stvari, jer ih ucini u svom neznanju i na nagovore drugih.
Respect

BHG

Post by BHG » 06/07/2007 11:05

veca_sa wrote:
brao maaaaaajstore, idi u ispovjedaonicu
mojne ga zajebavat...mogo bi se ugledat na njega :-)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 06/07/2007 11:07

BHG wrote:
veca_sa wrote:
brao maaaaaajstore, idi u ispovjedaonicu
mojne ga zajebavat...mogo bi se ugledat na njega :-)
Stipu ga bolan, vidjece s kojom ce prvom on zaglaviti :D

Post Reply