Nadjite se - sexy horoskop

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

djonko brajs

#1901 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by djonko brajs » 31/03/2014 23:43

da li je istina da sve veze propadaju zbog neuklopljenih horoskopskih znakova?

ho oponopono

#1902 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by ho oponopono » 01/04/2014 06:59

djonko brajs wrote:da li je istina da sve veze propadaju zbog neuklopljenih horoskopskih znakova?
...eh nije to pak mali zajeb!Image

Big Ang

#1903 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang » 01/04/2014 07:03

djonko brajs wrote:da li je istina da sve veze propadaju zbog neuklopljenih horoskopskih znakova?
Jok vala. To bi znacilo da uspiju svi parovi koji si horoskopski odgovaraju. A to nije slucaj.

Zovem se Zelena

#1904 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Zovem se Zelena » 01/04/2014 07:04

klixoris wrote:
Big Ang wrote: Strelac je najzgodniji znak celog zodijaka. Najčešće je prosečne visine, sportske građen, a taj prirodni dar mogu lako pokvariti prekomernim uživanjem u hrani. Pripadnici ovog znaka imaju pomalo duguljasto lice, oblo čelo i izražene svetle oči. Vole da se oblače sportski i jednostavno, a omiljene su im sve jarke boje.
:diva: 8-)
Klixo, jes' to strijelac? :-D

ho oponopono

#1905 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by ho oponopono » 01/04/2014 07:06

...naravna stvar! :mrgreen:

Zovem se Zelena

#1906 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Zovem se Zelena » 01/04/2014 07:07

Brat naš!

klixoris

#1907 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by klixoris » 01/04/2014 08:45

Jesam Zelena, ponosni strijelac ! 8-)

LieToMe

#1908 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by LieToMe » 01/04/2014 09:11

Horoskopski znakovi i ustajanje :D

6h: Djevica ustaje i prije tuširanja briše kupaonicu. Nakon pranja zubi, četkicu stavlja u sterilnu čašicu i stavlja je na posebno mjesto, daleko od ostalih četkica.
6h 15min: Jarac ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.
6h 20min: Vodenjak odlazi na jutarnje trčanje.
6h 30min: Vaga i Lav se pred ogledalom otimaju za hidratantnu kremu i gel za kosu.
6h 40min: Bik doručkuje Nutellu jušnom žlicom. :mrgreen:
6h 45min: Strijelac ustaje i ponovo uključuje bojler.
7h: Rak pravi sendviče, Djevica cijedi svježe voćne sokove. Blizanac je još u krevetu, s mobitela provjerava e-mail, Facebook, Twitter i Instagram.
7h 5min: Škorpion razvaljuje vrata od kupaone – Vaga izlazi smrtno uvrijeđena s neseserom u rukama.
7h 10min: Ovan ustaje i uključuje štopericu.
7h 11min 45sec: Ovan istuširan, odjeven, obuven, maše sa stepenica. Isključuje štopericu.
7h 15min: Bik žlicom struže po teglici. Nema više Nutelle. :lol: :mrgreen:
7h 20min: Vaga i Lav opet imaju okršaj pred ogledalom, posljednja provjera izgleda i divljenja samima sebi pred odlazak.
7h 30min: Vodenjak se tušira hladnom vodom, Jarac je opet isključio bojler.
7h 40min: Svi odlaze.
7h 45min: Blizanac se vraća, zaboravio jedan od 3 mobitela.
7h 50min: Blizanac se opet vraća, zaboravio je novčanik.
8h: Riba se budi i shvaća da su je zaključali u stanu.

sheilak

#1909 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak » 01/04/2014 09:28

pirmin wrote: Jos nisam saznao gdje joj je Venera. Boze, jesam smotan. :D
hahhaha bleso :-D ...hoces da joj ja pogledam? :D :lol:
NEMOHOES wrote: od danas ti zauzimas posebno mjesto u mom srcu ;-)
zauvijek odan 8-)
ah! :-D onda moram 100 % biti sigurna ko si. ;-)

odana zuavijek... :-D

hey, btw. ne znam sto ovoliko lazu za djevice. :lol: :D

sheilak

#1910 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak » 01/04/2014 14:38

krvava wrote:Jarac
Iako požudan i strastven, Jarac ima vrhunski razvijenu samokontrolu. Nabijen seksualnom energijom koja izvire iz svake njegove pore, prava je seksualna gladnica. Ipak, od seksa nije zavistan, nego je vrlo izbirljiv kad je reč o partnerima. Stoga je seksualno aktivan onoliko dugo koliko ga partner privlači i zanima. Apstinenciju podnosi bolje od bilo kog drugog znaka. Može bez seksa mesecima, pa i godinama, a da se to u njegovom ponašanju ne primeti. Čak naprotiv, deluje i ponaša se kao da je upravo izašao iz najstrastvenijeg zagrljaja. Često su mu seksualne fantazije zamena za pravi seks.

Apsolutno tačno!
ovo je tacno fakat za jarce i samokontrolu i to ne samo u ovom kontekstu. eksperti su u tome. :-D

KPNCTNJAH

#1911 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by KPNCTNJAH » 01/04/2014 14:39

To sam i ja mislio :mrgreen: :run:

NEMOHOES

#1912 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by NEMOHOES » 01/04/2014 14:45

NEMOHOES wrote: od danas ti zauzimas posebno mjesto u mom srcu ;-)
zauvijek odan 8-)
ah! :-D onda moram 100 % biti sigurna ko si. ;-)

odana zuavijek... :-D

hey, btw. ne znam sto ovoliko lazu za djevice. :lol: :D[/quote]
cekaj ,jel mislis da znas 100 % ko sam,ili moras saznati?

sheilak

#1913 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak » 01/04/2014 14:48

KPNCTNJAH wrote:To sam i ja mislio :mrgreen: :run:
dobro je ba kiki, nemoj se hvaliti. jos samo trebas spomenuti da si po podznaku u skorpiji prava nezasitna sexy beštija.... :D samokontrolirana naravno...

@NEMOHOES

nisam 100% sigurna. ;-) ali cu saznati :D

KPNCTNJAH

#1914 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by KPNCTNJAH » 01/04/2014 17:33

Ne hvalim se ba :razz: kako ti to upakujes, ispade prodajem se ovdje :trep: :D
Hocu da kazem da stvarno imamo samokontrolu, ali nekad naleti nesto na sta ni mi nismo imuni :mrgreen: sreca to se rijetko desava :razz:

Wolf Angel

#1915 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Wolf Angel » 01/04/2014 23:01

Big Ang wrote:Škorpija
Vrlina: Odanost
Ako imate Škorpiju na svojoj strani, možete biti mirni jer vas on nikad neće izdati. Bilo da ste mu ljubavnik, partner ili prijatelj, on će vas uvijek čuvati i štititi, a čak i ako vam napravi nešto nažao, pobrinuće se da nikad ne saznate kako vas ne bi povrijedilo. Škorpiju je dobro imati da vam čuva leđa, jer će ova osoba uistinu staviti ruku u vatru za ljude koje voli i cijeni.
Mana: Osvetoljubivost
Ovaj mračni znak ima nekoliko negativnih osobina pa je bilo teško izdvojiti jednu, no ni ljubomora ni posesivnost nisu toliko štetne za njega i okolinu koliko njegova osvetoljubivost. Kad je ugrožena ili povrijeđena, Škorpija zaboravlja na sve ostalo i prepušta želji za osvetom da potpuno preuzme kontrolu. Osvetoljubivost je jača od nje, a u želji da nekome vrati milo za drago i pokaže da je pogrešio što se s njome igrao, Škorpija je spremna da mnogo toga žrtvujem a na tom putu nerijetko uništi i sebe. Ipak, to je jače od nje i svaka prava Škorpija, koliko god evoluirala, ima u sebi ovu crtu koja je često skupo košta.

.eh: so true
U vas nema evolucije, samo destrukcija i demoliranje. Oduvijek ste mi isli na nerve dok i sam nisam vidio, tj.pokazali mi drugi koliko imam skorpionskog kod sebe,ne podnoseći vas zapravo sebe nisam podnosio.
Inače riba sa mjesecom i podznakom u skorpionu. Dva najgora znaka koja postoje. Ne zna se što je gore.
Mozda im jedino valja sto su ludo hrabri,svaki na svoj nacin ali samo zato da dohakaju i sebi i drugima. Jer im je pomisao na smrt pataloški privlačna. Odvratni su mi i jedni i drugi.
Istinski mracnjaci i destruktivci sa manijačkom i prikrivenom energijom,najbolje bi bilo da drugi to odmah vide kod njih,ali na zalost sviju prekasno se to vidi.
Last edited by Wolf Angel on 02/04/2014 00:32, edited 7 times in total.

Zovem se Zelena

#1916 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Zovem se Zelena » 01/04/2014 23:03

klixoris wrote:Jesam Zelena, ponosni strijelac ! 8-)
:-*

pirmin

#1917 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by pirmin » 01/04/2014 23:06

Istina je samo moras jasno definisati sta podrazumjevas pod znakovima. Ako mislis samo na pozicije Sunca onda
od toga nema nista.
Jedna od varijanti koja govori o potencijalu veze dviju jediniki se zove sinastrija i izgleda ovako...

Image

xy-mogucih parametara koje treba uzeti u obzir.

sheilak

#1918 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak » 02/04/2014 09:31

cija je ovo sinastrija?

tendzera

#1919 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by tendzera » 02/04/2014 09:33

Ćabo draga šta j' ovo :o

Big Ang

#1920 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang » 02/04/2014 09:40

Wolf Angel wrote:
Ako imate Škorpiju na svojoj strani, možete biti mirni jer vas on nikad neće izdati. Bilo da ste mu ljubavnik, partner ili prijatelj, on će vas uvijek čuvati i štititi, a čak i ako vam napravi nešto nažao, pobrinuće se da nikad ne saznate kako vas ne bi povrijedilo. Škorpiju je dobro imati da vam čuva leđa, jer će ova osoba uistinu staviti ruku u vatru za ljude koje voli i cijeni.
Ovaj mračni znak ima nekoliko negativnih osobina pa je bilo teško izdvojiti jednu, no ni ljubomora ni posesivnost nisu toliko štetne za njega i okolinu koliko njegova osvetoljubivost. Kad je ugrožena ili povrijeđena, Škorpija zaboravlja na sve ostalo i prepušta želji za osvetom da potpuno preuzme kontrolu. Osvetoljubivost je jača od nje, a u želji da nekome vrati milo za drago i pokaže da je pogrešio što se s njome igrao, Škorpija je spremna da mnogo toga žrtvujem a na tom putu nerijetko uništi i sebe. Ipak, to je jače od nje i svaka prava Škorpija, koliko god evoluirala, ima u sebi ovu crtu koja je često skupo košta.

U vas nema evolucije, samo destrukcija i demoliranje. Oduvijek ste mi isli na nerve dok i sam nisam vidio, tj.pokazali mi drugi koliko imam skorpionskog kod sebe,ne podnoseći vas zapravo sebe nisam podnosio.
Inače riba sa mjesecom i podznakom u skorpionu. Dva najgora znaka koja postoje. Ne zna se što je gore.
Mozda im jedino valja sto su ludo hrabri,svaki na svoj nacin ali samo zato da dohakaju i sebi i drugima. Jer im je pomisao na smrt pataloški privlačna. Odvratni su mi i jedni i drugi.
Istinski mracnjaci i destruktivci sa manijačkom i prikrivenom energijom,najbolje bi bilo da drugi to odmah vide kod njih,ali na zalost sviju prekasno se to vidi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :gnjavim:

tendzera

#1921 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by tendzera » 02/04/2014 09:42

Škorpije su djubrad najveća. :mrgreen:

Big Ang

#1922 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang » 02/04/2014 09:42

tendzera wrote:Škorpije su djubrad najveća. :mrgreen:

:hihihi:

Indigia

#1923 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Indigia » 02/04/2014 11:56

ovnovi :srce: :srce: :srce:

Ramzess Veliki

#1924 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Ramzess Veliki » 02/04/2014 15:59

sheilak wrote:
krvava wrote:Jarac
Iako požudan i strastven, Jarac ima vrhunski razvijenu samokontrolu. Nabijen seksualnom energijom koja izvire iz svake njegove pore, prava je seksualna gladnica. Ipak, od seksa nije zavistan, nego je vrlo izbirljiv kad je reč o partnerima. Stoga je seksualno aktivan onoliko dugo koliko ga partner privlači i zanima. Apstinenciju podnosi bolje od bilo kog drugog znaka. Može bez seksa mesecima, pa i godinama, a da se to u njegovom ponašanju ne primeti. Čak naprotiv, deluje i ponaša se kao da je upravo izašao iz najstrastvenijeg zagrljaja. Često su mu seksualne fantazije zamena za pravi seks.

Apsolutno tačno!
ovo je tacno fakat za jarce i samokontrolu i to ne samo u ovom kontekstu. eksperti su u tome. :-D
Drugim riječima - ne traži jer ćeš osijediti dok dobiješ. Ne vrijedi truda. :novine:

Wolf Angel

#1925 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Wolf Angel » 02/04/2014 17:21

Big Ang wrote:
Wolf Angel wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: :gnjavim:
Ugušićeš me akrape :D

Post Reply