Nadjite se - sexy horoskop

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1301 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

E zbog tog straha mi volimo što smo škorpije. Zabavlja nas to :lol: :D

šaaaaaliiiiim seeeeee :stidljiva:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1302 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak »

Big Ang wrote:E zbog tog straha mi volimo što smo škorpije. Zabavlja nas to :lol: :D

šaaaaaliiiiim seeeeee :stidljiva:

znam. ali tacno ste svjesni toga. :evil: i ne salis se. :D
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1303 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

:hihihi:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1304 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak »

moram naci link za onaj neki najgori horoskop , bas se tako zove. a mislim da vrlo precizno obuhvata sustinu svakog znaka. :D
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1305 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

sheilak wrote:moram naci link za onaj neki najgori horoskop , bas se tako zove. a mislim da vrlo precizno obuhvata sustinu svakog znaka. :D



Dozvoli :diva:

Ovan
bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili minijaturne sise. Bolesni posesivci koji bi partneru oduzeli potpunu slobodu a sebi dozvolili harem ljubavnica Uglavnom zapinju za neosvojive tvrdjave i ne poznaju gubitak dok se kompletno psihicki ne uniste. Vrlo nesredjeni u mozgu, skacu na sve i svasta i to mora biti odmah, ne poznaju taktiku a razboli ih cekanje. Istaknuti ovan: Adolf Hitler.

Bik
samozadovoljne sutljive seronje, dosadni k'o klub filatelista. Sve im je super i nemojte ih muciti sa svojim problemima jer oni ih nemaju. Istaknuti bikovi: Josip Broz Tito, Franjo Tudjman i Sadam Hussein.

Blizanci
glavni ogovaraci i tracibabe, izdajice i prevrtljivci s dvostrukim mjerilima koja se mijenjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio Blizanac. Istaknuti blizanac: Ivo Sanader i Ceca Raznatovic.

Rak
posesivni ludjaci, uvrijede se ako im 'dobro jutro' niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet. Istaknuti rak: George Bush.

Lav
arogantni, vjecni podcjenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge). Istaknuti lav: Slobodan Milosevic

Djevica
opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadjaju cisteci stan, slazuci robu i kineski porculan prezahtjevne cjepidlake kojima ni previse nije dovoljno. One ne poznaju ljubav, bez emocija su, kod njih se sve svodi na sex. Ako je koji znak prostitutka to je ovaj. Istaknuta djevica: Michael Jackson.

Vaga
narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im tjedan dana da se odluce hoce li naruciti Coca-Colu ili Pepsi, toliko su lijeni da je pravo cudo kako uopce ustaju iz kreveta. One znaju da vole, samo ako ste financijski ili polozajno istaknuti. Rijec prijatelj ne postoji, koliko god im se otvorite, necete dobiti ni priblizno jednako jer one samo pazljivo slusaju vas a svoje karte ne otvaraju. Draze su im 1000 lijepih lazi, nego jedna bolna istina, zato su najuspjesniji u laganju cak i sebe.. Istaknuti vage: Vladimir Putin.

Skorpion
samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoj cemer ne mogu podnijeti sami, pa moraju povuci jo 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi sokirali, vjerojatno bi ga docekali sudjelujuci u sado-mazo orgijama. Smrt im nije nista strasno a pale se na krv i sve ono sto obicnom smrtniku izaziva jezu. Prati ih obiljezje ljubomorno posesivnih psihopata. Istaknuti skorpion: Toni Eterovic.

Strijelac
raspikuce i kockari, uzivaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i ozivjeti mrtve sasvim moguce - naravno, samo ako oni to rade. Uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge. Ne ulazite u brak sa strijelcem ni slucajno jer kada je uvjeren da vas voli, to ce ga proci za mjesec dana. Istaknuti strijelac: Josif Visarionovic Staljin Gruzijski.

Jarac
pravi pravcati gonici robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, rijec 'oprosti' ne postoji u njihovu rjecniku. Mozete zivjeti pored njih cijeli zivot, biti u braku a nikada ne saznati sto vam imaju reci. Osjecaje ne znaju iskazati rijecima, pa te umjesto volim te, cesto doceka ajde u kurac. Prodali bi guzicu za drustveni status. Istaknuti jarac: Stipe Mesic.

Vodenjak
vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjecita zabadala u privatni zivot drugih. Vjerojatno vas ne iznenadjuje cinjenica da je, prema statistici, najvise CIA-inih spijuna upravo je u znaku Vodenjaka. Istaknuti vodenjak: Carla Del Ponte.

Ribe
samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da netko dodje i utjesi ih, ne mogu se ni popisati bez tudje pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tudjim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako ukrug. Istaknuta riba: Osama Bin Laden.



:lol: :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1306 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak »

hahha ovo je ona skracena verzija.
ima i duza, ali ova nas isto dobro opisuje. :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1307 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sha_ba »

fakat istina :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1308 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak »

ja izgleda da nisam Djevica... :? :-D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40834
Joined: 29/06/2011 23:39

#1309 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by dječak sa šibicama »

Sve su pogodili, osim za strijelca :oops: mada, sta fali biti Staljin, to je tako sexy, zene vole celicne muskarce 8-) :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#1310 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by ho oponopono »

...uuu kakve laži o strijelcu, dobro to možda za neke izrode, ali ne, ne!Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40834
Joined: 29/06/2011 23:39

#1311 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by dječak sa šibicama »

Strelac

Ambiciozni autsajder. Površan, aljkav i neoprezan. Ne voli mnogo da radi, ali ceni uspeh. Ne voli da postupa po onome što mu crkva nalaže, ali će se držati boga k’o pijan plota, jer neko mora da opravda njegove greške. Govori jedno, radi drugo, a sve to vreme misli nešto treće. U stanju je da odjednom reši da promeni ceo svoj život, a u takvoj situaciji briše sve iz prethodnog: posao, imidž, interesovanja, prijatelje, ako treba i supružnike. Uvek čezne za nečim što nema, za nečim što je – po sopstvenom svedočenju – nekad bio. Meša verovanja kao sastojke za čorbuljak, isto to čini i sa filozofijama. Ukratko: ne zna šta radi, a radio bi to.

Ne d’o bog: Da radite zajedno.Skakaće preko vaših leđa da dođe do šefa. Ukoliko je, pak, šef, kitiće se tuđim perjem, preuzimaće sve zasluge, ostavljaće vam pasivno agresivne poruke; a kad mu date to na znanje, ubediće vas da je samo zaboravio da spomene da iza njegovog remek dela stoji čitava četa ljudi. I onda će sve krenuti ispočetka, sve dok vam se ne smuči i pobijete se s njim, pobegnete plačući…ili oba.

:roll: :roll: :roll:

User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#1312 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by tendzera »

Ceculja blizanac u horoskopu :sretan:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1313 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

STALNA POTREBA za novim znanjima i poznanstvima karakterizira osobe rođene u znaku Škorpiona i podznaku Blizanca.

To su osobe s izrazito razvijenom inteligencijom i razvijenim kritičkim duhom. Prilagodljive su, promjenjivog raspoloženja što ovisi o njihovom načinu razmišljanja.
Sklone su istovremeno činiti više stvari stoga trebaju pripaziti da bespotrebno ne rasipaju energiju.

To su osobe koje se moraju osloboditi straha od neuspjeha. Komunikativne su i znaju izvući ono najbolje od drugih. No, mogu biti sklone manipuliranju s drugima te moraju biti oprezne.

No, ponekad se osjećaju usamljenima jer ih malo ljudi zaista i razumije. Skloni su i cinizmu i sarkazmu što ponekad neće naići na odobravanje njihove okoline.

eto...kažem ja...mene niko ne sVata :eh:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1314 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by berenice »

Big Ang wrote:STALNA POTREBA za novim znanjima i poznanstvima karakterizira osobe rođene u znaku Škorpiona i podznaku Blizanca.

To su osobe s izrazito razvijenom inteligencijom i razvijenim kritičkim duhom. Prilagodljive su, promjenjivog raspoloženja što ovisi o njihovom načinu razmišljanja.
Sklone su istovremeno činiti više stvari stoga trebaju pripaziti da bespotrebno ne rasipaju energiju.

To su osobe koje se moraju osloboditi straha od neuspjeha. Komunikativne su i znaju izvući ono najbolje od drugih. No, mogu biti sklone manipuliranju s drugima te moraju biti oprezne.

No, ponekad se osjećaju usamljenima jer ih malo ljudi zaista i razumije. Skloni su i cinizmu i sarkazmu što ponekad neće naići na odobravanje njihove okoline.

eto...kažem ja...mene niko ne sVata :eh:
Probaj se družiti s Ribama. :kiss:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1315 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

Nijedne ribe ja ne znam :eh: . Dje.vi budete? Dje izlazite? :lol:
:kiss:
User avatar
Secer_033
Posts: 2202
Joined: 03/09/2008 02:02

#1316 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Secer_033 »

melb26sa wrote:

CAPRICORN: The passionate Lover

Love to bust. Nice, sassy and intelligent. Predicts the future.

awesome kisser. Loves being in long relationships. Very sexy and the coolest to be around. Extremely fun and loves to joke. Loves to be your first. Smart. 24 years of bad luck if you do not repost.


Ma nema sta, najjaca!
sretjko
Posts: 410
Joined: 29/01/2014 00:32

#1317 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sretjko »

Da dam i ja svoj doprinos horoskopu iz vlastitog iskustva:

Zena ovan voli onu stvar vise nego se hljeba najest, nasrce na njega ko da joj je to zadnje u zivotu,nebitno joj je gdje, voli oralno ali da je "on top" u prevodu da ga jase.

Zena bik voli da se potrudi oko muskarca. Svaka mi je uvijek nesto pravila da jedem prije pucnjave. Dobro se ljube i bole da sr naguze a glume da nisu konzervativne.

Zena blizanac znatizeljne, hoce sve da probaju, moras uvijek biti spreman na akrobatski seks i da de osjecas kao pokusni kunic u nekom eksperimentu, recimo kad joj svrsis u ruku ona uzme malo na prst pa lize, mirise, maze se...

Zena lav kod nje je sve neki ponos i kad je je..s imas osjecaj da ona jebe tebe a ne ti nju, ma kakva poza bila. Dobre su u seksu, dinamika je tu, glas, krik, uzdah, ritmika, dramatika...

Zena rak, samo joj oko sisa petljaj, voli i ona tradiciju, znaci zguza. Bojazljive i tegobne.

Zena vaga u krevetu zna znanje, sto ih komplet raja odradi prije nego sto se udaju
za Dzon Vejna.

Zena skorpija, imaju neki oreol oko sebe da ti se nadigne i dok samo pricas sa njom. Kad ti sjedne na ganje i pocne da mijesa to je kraj svemira. Da se moze zivjeti samo od seksa sa njom bih cijeli zivot tako proveo zatvoren u jednoj prostoriji.

Zena ribe, djeluju nevino i naivno ali su to mozda i najvece nimfomanke horoskopa.To su one fine sto im k...c iz ociju viri a prosto ne mozete da vjerujete pa mislite da vam se pricinjava. Pristaju na sve.

Zena strijelac sa njom mozes kako hoces i cesto su vjernije nego sto izgledaju.

Jarca i vodoliju nisam u putu sreo.
Last edited by sretjko on 30/01/2014 11:01, edited 3 times in total.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1318 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

:hihihi:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1319 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Ramzess Veliki »

sretjko wrote:Da dam i ja svoj doprinos horoskopu iz vlastitog iskustva:

Zena ovan voli onu stvar vise nego se hljeba najest, nasrce na njega ko da joj je to zadnje u zivotu,nebitno joj je gdje, voli oralno ali da je "on top" u prevodu da ga jase.

Zena bik voli da se potrudi oko muskarca. Svaka mi je uvijek nesto pravila da jedem prije pucnjave. Dobro se ljube i bole da sr naguze a glume da nisu konzervativne.

Zena blizanac znatizeljne, hoce sve da probaju, moras uvijek biti spreman na akrobatski seks i da de osjecas kao pokusni kunic u nekom eksperimentu, recimo kad joj svrsis u ruku ona uzme malo na prst pa lize, mirise, maze se...

Zena lav kod nje je sve neki ponos i kad je je..s imas osjecaj da ona jebe tebe a ne ti nju, ma kakva poza bila. Dobre su u seksu, dinamika je tu, glas, krik, uzdah, ritmika, dramatika...

Zena rak, samo joj oko sisa petljaj, voli i ona tradiciju, znaci zguza. Bojazljive i tegobne.

Zena vaga u krevetu zna znanje, sto ih komplet raja odradi prije nego sto se udaju
za Dzon Vejna.

Zena skorpija, imaju neki oreol oko sebe da ti se nadigne i dok samo pricas sa njom. Kad ti sjedne na ganje i pocne da mijesa to je kraj svemira. Da se moze zivjeti samo od seksa sa njom bih cijeli zivot tako proveo zatvoren u jednoj prostoriji.

Zena ribe, djeluju nevino i naivno ali su to mozda i najvece nimfomanke horoskopa.To su one fine sto im k...c iz ociju viri a prosto ne mozete da vjerujete pa mislite da vam se pricinjava. Pristaju na sve.

Zena strijelac sa njom mozes kako hoces i cesto su vjernije nego sto izgledaju.

Jarca i vodoliju nisam u putu sreo.
Care prejak si! :thumbup:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1320 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by berenice »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#1321 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Big Ang »

Vidiš Ramo...to je frajer...a ne ko ti :eh:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#1322 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Ramzess Veliki »

Big Ang wrote:Vidiš Ramo...to je frajer...a ne ko ti :eh:
Da, dobro ih je složio, sve je kako je napisao. :thumbup:

Nisam ja bona više frajer, ja sam tata. :thumbup:
User avatar
Secer_033
Posts: 2202
Joined: 03/09/2008 02:02

#1323 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Secer_033 »

sretjko wrote:Da dam i ja svoj doprinos horoskopu iz vlastitog iskustva:

Zena ovan voli onu stvar vise nego se hljeba najest, nasrce na njega ko da joj je to zadnje u zivotu,nebitno joj je gdje, voli oralno ali da je "on top" u prevodu da ga jase.

Zena bik voli da se potrudi oko muskarca. Svaka mi je uvijek nesto pravila da jedem prije pucnjave. Dobro se ljube i bole da sr naguze a glume da nisu konzervativne.

Zena blizanac znatizeljne, hoce sve da probaju, moras uvijek biti spreman na akrobatski seks i da de osjecas kao pokusni kunic u nekom eksperimentu, recimo kad joj svrsis u ruku ona uzme malo na prst pa lize, mirise, maze se...

Zena lav kod nje je sve neki ponos i kad je je..s imas osjecaj da ona jebe tebe a ne ti nju, ma kakva poza bila. Dobre su u seksu, dinamika je tu, glas, krik, uzdah, ritmika, dramatika...

Zena rak, samo joj oko sisa petljaj, voli i ona tradiciju, znaci zguza. Bojazljive i tegobne.

Zena vaga u krevetu zna znanje, sto ih komplet raja odradi prije nego sto se udaju
za Dzon Vejna.

Zena skorpija, imaju neki oreol oko sebe da ti se nadigne i dok samo pricas sa njom. Kad ti sjedne na ganje i pocne da mijesa to je kraj svemira. Da se moze zivjeti samo od seksa sa njom bih cijeli zivot tako proveo zatvoren u jednoj prostoriji.

Zena ribe, djeluju nevino i naivno ali su to mozda i najvece nimfomanke horoskopa.To su one fine sto im k...c iz ociju viri a prosto ne mozete da vjerujete pa mislite da vam se pricinjava. Pristaju na sve.

Zena strijelac sa njom mozes kako hoces i cesto su vjernije nego sto izgledaju.

Jarca i vodoliju nisam u putu sreo.
Jarca cuvaj za kraj...to je zauvijek. Sta si ti u horoskopu?
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#1324 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by Pirija »

sretjko wrote:Da dam i ja svoj doprinos horoskopu iz vlastitog iskustva:

Zena ovan voli onu stvar vise nego se hljeba najest, nasrce na njega ko da joj je to zadnje u zivotu,nebitno joj je gdje, voli oralno ali da je "on top" u prevodu da ga jase.

Zena bik voli da se potrudi oko muskarca. Svaka mi je uvijek nesto pravila da jedem prije pucnjave. Dobro se ljube i bole da sr naguze a glume da nisu konzervativne.

Zena blizanac znatizeljne, hoce sve da probaju, moras uvijek biti spreman na akrobatski seks i da de osjecas kao pokusni kunic u nekom eksperimentu, recimo kad joj svrsis u ruku ona uzme malo na prst pa lize, mirise, maze se...

Zena lav kod nje je sve neki ponos i kad je je..s imas osjecaj da ona jebe tebe a ne ti nju, ma kakva poza bila. Dobre su u seksu, dinamika je tu, glas, krik, uzdah, ritmika, dramatika...

Zena rak, samo joj oko sisa petljaj, voli i ona tradiciju, znaci zguza. Bojazljive i tegobne.

Zena vaga u krevetu zna znanje, sto ih komplet raja odradi prije nego sto se udaju
za Dzon Vejna.

Zena skorpija, imaju neki oreol oko sebe da ti se nadigne i dok samo pricas sa njom. Kad ti sjedne na ganje i pocne da mijesa to je kraj svemira. Da se moze zivjeti samo od seksa sa njom bih cijeli zivot tako proveo zatvoren u jednoj prostoriji.

Zena ribe, djeluju nevino i naivno ali su to mozda i najvece nimfomanke horoskopa.To su one fine sto im k...c iz ociju viri a prosto ne mozete da vjerujete pa mislite da vam se pricinjava. Pristaju na sve.

Zena strijelac sa njom mozes kako hoces i cesto su vjernije nego sto izgledaju.

Jarca i vodoliju nisam u putu sreo.

Fulio si djevicu tzv čedu kurvu :)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1325 Re: Nadjite se - sexy horoskop

Post by sheilak »

Pirija wrote:
Fulio si djevicu tzv čedu kurvu :)
misliš čednu ku*vu?
Post Reply