Koliko puta?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

WirelessGirl
Posts: 57
Joined: 31/03/2006 12:54

#1 Koliko puta?

Post by WirelessGirl »

Koliko puta ste volili/voljeli?

Tema je patetična, ali trenutno imam osjećaj da nikad neću voljeti koliko sam voljela, a i da me više nikad toliko neće voljeti niko....

Znam da je ovaj osjećaj prolazan i da su ga svi imali (ili većina), ali ne prolazi već danima, pa se pitam...I kad već pišem, koliko će trajati ovaj osjećaj, zna li neko? Onako iz iskustva :roll:
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#2

Post by Sarafcina »

svaki put ;)
WirelessGirl
Posts: 57
Joined: 31/03/2006 12:54

#3

Post by WirelessGirl »

Blago tebi , a i njima :)
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#4

Post by urbanagerila »

Dok ne zavolis ponovo :D
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#5

Post by Sarafcina »

WirelessGirl wrote:Blago tebi , a i njima :)

ma tako sam ja najrahatniji :)
naravno ne pikam ono... od dva-tri dana :)
a zeznuto je kada je insan ovisnik o onom adrenalinu...drhtanju...kada ti rijec zastaje u grlu ... i onda ... onaj osjecaj rezonancije :) ..... mislim da se isplati :)
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#6 Re: Koliko puta?

Post by inspire_me »

WirelessGirl wrote:Koliko puta ste volili/voljeli?

Tema je patetična, ali trenutno imam osjećaj da nikad neću voljeti koliko sam voljela, a i da me više nikad toliko neće voljeti niko....

Znam da je ovaj osjećaj prolazan i da su ga svi imali (ili većina), ali ne prolazi već danima, pa se pitam...I kad već pišem, koliko će trajati ovaj osjećaj, zna li neko? Onako iz iskustva :roll:
Pa sta se desilo kad ste se toliko voljeli?? Kako dodje kraj??

Oj jesam mahalusa :D :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#7

Post by debela »

Sarafcina wrote:
WirelessGirl wrote:Blago tebi , a i njima :)

ma tako sam ja najrahatniji :)
naravno ne pikam ono... od dva-tri dana :)
a zeznuto je kada je insan ovisnik o onom adrenalinu...drhtanju...kada ti rijec zastaje u grlu ... i onda ... onaj osjecaj rezonancije :) ..... mislim da se isplati :)
je li to sve i u slucaju kad nisi voljen?
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#8

Post by sierra1712 »

hmmm koliko puta? svaku na svoj nacin..ali pitanje je intenziteta....svakako da sve nisam volio istim intenzitetom...ali u principu ne razmisljam puno o tome jer ne piomam ljubav kao ostatak svijeta(ili barem tako misim)....i u pravu si tema ti je malo pateticna:):)
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#9

Post by PITARKA_SA »

jednom sam pravo voljela,ali ono bas do bola
ovo ostalo..pa recimo bili su mi dragi,neki manje,neki vise i to je to :)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#10

Post by Kwaheri »

debela wrote:
Sarafcina wrote:
WirelessGirl wrote:Blago tebi , a i njima :)

ma tako sam ja najrahatniji :)
naravno ne pikam ono... od dva-tri dana :)
a zeznuto je kada je insan ovisnik o onom adrenalinu...drhtanju...kada ti rijec zastaje u grlu ... i onda ... onaj osjecaj rezonancije :) ..... mislim da se isplati :)
je li to sve i u slucaju kad nisi voljen?
:) naravno, koga briga...vazno je da je tebi dobro :) :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#11

Post by _BosanaC »

zena wrote:
debela wrote:
Sarafcina wrote:
ma tako sam ja najrahatniji :)
naravno ne pikam ono... od dva-tri dana :)
a zeznuto je kada je insan ovisnik o onom adrenalinu...drhtanju...kada ti rijec zastaje u grlu ... i onda ... onaj osjecaj rezonancije :) ..... mislim da se isplati :)
je li to sve i u slucaju kad nisi voljen?
:) naravno, koga briga...vazno je da je tebi dobro :) :D
:faraon1: :D :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#12

Post by dacina_curica »

sierra1712 wrote:hmmm koliko puta? svaku na svoj nacin..ali pitanje je intenziteta....svakako da sve nisam volio istim intenzitetom...
Potpisujem......
Svakog momka na svoj nacin ali sam samo dvaput voljela bas do bola......I nakon oba puta sam sebi postavljala to isto pitanje......Hocu li moci opet tako???........Hajd' vidimo.......Kontam kad sam mogla nakon prve lude ljubavi opet nekoga ludo zavoliti, valjda cu moci i posle ove druge......Nisam jos isprobala teoriju.....Friske rane.......A nada je uvijek tu.......
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#13

Post by Skyfox »

Istinita je ona "Daleko od ociju, daleko od srca", ali kad radi s nekim koga pokusavas zaboraviti, kao ja, onda ta ne vrijedi...
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#14

Post by dacina_curica »

Skyfox wrote:Istinita je ona "Daleko od ociju, daleko od srca", ali kad radi s nekim koga pokusavas zaboraviti, kao ja, onda ta ne vrijedi...
uh, to je fakat uzasno zeznuto......... :( .......Glavu gore!!!
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#15

Post by mamica papucarka »

dacina_curica wrote:
sierra1712 wrote:hmmm koliko puta? svaku na svoj nacin..ali pitanje je intenziteta....svakako da sve nisam volio istim intenzitetom...
Potpisujem......
Svakog momka na svoj nacin ali sam samo dvaput voljela bas do bola......I nakon oba puta sam sebi postavljala to isto pitanje......Hocu li moci opet tako???........Hajd' vidimo.......Kontam kad sam mogla nakon prve lude ljubavi opet nekoga ludo zavoliti, valjda cu moci i posle ove druge......Nisam jos isprobala teoriju.....Friske rane.......A nada je uvijek tu.......
jel to bio daco :D
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#16

Post by new_jazzWa »

Mislim da sam voljela dva puta,potpuno razlicite ljude,ni nalik jedan drugom...Oba puta je bilo davno,i trajalo je jako dugo,to zaboravljanje... Sto nas ne unisti kazu ojaca nas...Ja ko stijena! I ne zelim vise da volim jer mene ni jedan od njih nije volio...PIH!
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#17

Post by Skyfox »

dacina_curica wrote:
Skyfox wrote:Istinita je ona "Daleko od ociju, daleko od srca", ali kad radi s nekim koga pokusavas zaboraviti, kao ja, onda ta ne vrijedi...
uh, to je fakat uzasno zeznuto......... :( .......Glavu gore!!!
:kiss:
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#18

Post by sierra1712 »

dacina_curica wrote:
sierra1712 wrote:hmmm koliko puta? svaku na svoj nacin..ali pitanje je intenziteta....svakako da sve nisam volio istim intenzitetom...
Potpisujem......
Svakog momka na svoj nacin ali sam samo dvaput voljela bas do bola......I nakon oba puta sam sebi postavljala to isto pitanje......Hocu li moci opet tako???........Hajd' vidimo.......Kontam kad sam mogla nakon prve lude ljubavi opet nekoga ludo zavoliti, valjda cu moci i posle ove druge......Nisam jos isprobala teoriju.....Friske rane.......A nada je uvijek tu.......
hehe nada uvijek umire zadnja:):)....ma spuca te to sto neko zove ljubav iznenada i najednom:) pa ti bude godra...ali realno..isfura to nakon nekog vremena...ono sto je bitno jeste karakter osobe koji tek kasnije dolazi do izrazaja..jer neko je izracunao da "ljubav" traje 6 mjeseci a sve poslije toga jest stvar karaktera i moze se nazvati postovanjem,prijateljstvom,razumijevanjem itd....e sad se postavlja pitanje koliko traje STRAST?? a to je po meni bitnije nego tzv"ljubav"....:)al i ja mogu srat kad snijeg pada:)
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#19

Post by dacina_curica »

mamica 31 wrote:jel to bio daco :D
Definitivno nije bio Daco, ali mi moj dragi Daco definitvno pomaze pri lijecenju ovih rana.....Naravno samo platonski.... :)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#20

Post by Kwaheri »

joj jeste vi neki u crnjacima...

:D :oops: :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#21

Post by dacina_curica »

Skyfox wrote:
dacina_curica wrote:
Skyfox wrote:Istinita je ona "Daleko od ociju, daleko od srca", ali kad radi s nekim koga pokusavas zaboraviti, kao ja, onda ta ne vrijedi...
uh, to je fakat uzasno zeznuto......... :( .......Glavu gore!!!
:kiss:
Nista ti ne brini, meni je forumska podrska definitivno pomogla......Zato ti samo javi kad oklagija zatreba, ima nasa herka jednu "plaho" efikasnu...... :D
Last edited by dacina_curica on 20/12/2006 15:55, edited 1 time in total.
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#22

Post by MRAVOJED »

ja kad voljem, koljem :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#23

Post by dacina_curica »

MRAVOJED wrote:ja kad voljem, koljem :D
uhhhhhhh, ti si neki zaheban "plaho".......Nadam se da ne volis cesto.... :lol: :lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#24

Post by MRAVOJED »

mora neko stat u odbranu svih ovih zlostavljača :D kad neće niko
WirelessGirl
Posts: 57
Joined: 31/03/2006 12:54

#25

Post by WirelessGirl »

Problem je što ja nisam "cura od akcije". I ovu ljubav sam "čekala" dugo.

Također je veliki problem što mi razum ne dozvoljava da ga zamrzim. Ponekad poželim da me je prevario ili nešto slično, pa da u ljutnji sve prođe. A nije. I dalje se volimo, ali ne dovoljno, očigledno, ili ne na način potreban za vezu.
Post Reply