Debeo&mrsava/debela&mrsav - moguce ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#301

Post by anais_nin »

i da ne bude da sam samo "bucama" glasnogovornik :D ima i medju mrsavicama pravo finih :D

Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#302

Post by anais_nin »

Image
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#303

Post by Svemirski_Jebach »

ona prosla ti je bolja :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#304

Post by anais_nin »

Svemirski_Jebach wrote:ona prosla ti je bolja :D
znaci charlotte coyle je vise po tvojoj mjeri :D

Image

Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#305

Post by anais_nin »

plus size Shakira :D

Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#306

Post by anais_nin »

plus size Megan Graves :D

Image

Image
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#307

Post by pitt »

herka, koji sam ja size :D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#308

Post by anais_nin »

pitt wrote:herka, koji sam ja size :D:D
ti si kategorija za sebe :D

P.S. ma ja ovo naglasavam da su ovo plus size modeli, apropos onih komentara kako su se debeljuce "zapustile" :oops: :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#309

Post by Svemirski_Jebach »

ma kakvi zapustile...odlicno.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#310

Post by anais_nin »

Svemirski_Jebach wrote:ma kakvi zapustile...odlicno.
Znaci i kod tebe je "bolje da ljulja nego da zulja" :lol: :D
memli strana
Posts: 4
Joined: 04/12/2006 19:38

#311

Post by memli strana »

samo da je vitka i da ima veliko poprsje sta trazit vise :-)
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#312

Post by _STOKA_OD_OKA »

ovako se kod mene odigralo:
dok sam bio djete, oduvijek sam bio mrsav, ko grana. Ja ti u srednjoj skoli uzo od rodje proteine, i onda za ljetni raspust dnevno 2 puta (ujutro i navece) konzumiro sa mlijekom, i samo pumpo, sklekove, trbusnjake i tegove. U odredjeno vrijeme ja prestanem koristiti proteine, ali i dalje sam radio ove vjezbe. Tada (i sad) sam imo pravo napucane bicepse (i tricepse sam pomalo pumpo, mada manje) i sve sam ja imo nako napucano, ali jedini problem je bio sto sam imo malo sala na stomacicu, tako da mi se nisu vidjeli trbusnjaci ispod. I ja ti slijedece godine na raspustu trco, igro fudbala, i tako to, ali i dalje imam male naslage sala, a ostatak je regulara. I prilicno sam zadovoljan svojim izgledom, mada bih volio sam sam malo visi.

tako da ovi svi koji govore da se nemoze smrsat, to nije nikako tacno, moze se i udebljat pa smrat, a kamoli samo smrsat :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#313

Post by anais_nin »

_STOKA_OD_OKA wrote: tako da ovi svi koji govore da se nemoze smrsat, to nije nikako tacno, moze se i udebljat pa smrat, a kamoli samo smrsat :D
nije u pitanju da li se MOZE smrsati :D nego (osim ako je u pitanju nezdrava prekomjerna tezina) da li osoba mozda NE ZELI da smrsa :D nemaju svi ljudi aspiracije da imitiraju manekene...neki su zadovoljni svojim izgledom :D
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#314

Post by _STOKA_OD_OKA »

anais_nin wrote:
_STOKA_OD_OKA wrote: tako da ovi svi koji govore da se nemoze smrsat, to nije nikako tacno, moze se i udebljat pa smrat, a kamoli samo smrsat :D
nemaju svi ljudi aspiracije da imitiraju manekene... :D
sta je to sad zabranjeno biti maneken, ili ko sto ti rece, imitiranje:x :x
znaci covjek kada je zadovoljan svojim tjelom, znaci ne smije niposto ici malo dalje i da bude zadovoljniji sa svojim tjelom :-D, nego cim je zadovoljan to je plafon, i cim pozeli da napreduje, odmah ljudi kritike bacaju i odmah ja ko los ispadoh sto to zelim, cccc

i jos jedna stvar
anais_nin wrote:(osim ako je u pitanju nezdrava prekomjerna tezina)
znaci covjek/zena treba smrsat samo ako je prekomjerno, a ako nije prekomjerno, onda neka nastavi trenutnom strategijom
ja sam na svom primjeru i govorio upravo o tome debljanu/mrsanju ne zbog prekomjernog nego upravo radi slobodne zelje (ja bio mrsav, htjeo se malo poboljsat, otiso malo puno i vratio se nekoliko koraka i evo me na pravom putu :-D:-D:-D) i zadovoljan sad ovim izgledom
tako da kada neko o tome pocne pricati kao imitiranjem manekena/nki, ja to smatram veoma licemjerno (nemoj da se uvrijedis), samo hocu da ti kazem da svi bi ljudi zeljeli da imaju savrseno tjelo (ma kolko to oni (ne)htjeli da priznaju, to im je u prirodi), tako da kada neko zeli da malo smrsa ili malo uoblici tjelo, nikako ne mislim kako ga treba drugacije gledati (cojk hoce da je zgodniji :-D), i cak to smatram nefer, jer time dokazujes da si indirektno ljubomoran na njega/nju :roll: 8), cime pokazujes da i nemas jak karakter, am i right? (i love being right :D)
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#315

Post by _STOKA_OD_OKA »

ova Charlotte Coyle je lijepa, al je malo.. .. .. Krupna 8-), nije moj tip ionako
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#316

Post by _STOKA_OD_OKA »

_STOKA_OD_OKA wrote:ova Charlotte Coyle je lijepa, al je malo.. .. .. Krupna 8-), nije moj tip ionako
da ko ne pomisli sta lose , ovo je bila sala, ja preferiram one izmedju, al koje su malo mrsavije od onih srednjih :D
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#317

Post by _STOKA_OD_OKA »

anais_nin wrote: i jos samo da naglasim :D koliko god mi smeta ovaj stav "zapustili se", "sami su krivi", "lijeni", "nedostatak volje" itd itd apropos buca, jednako mi smeta stav "garant je anoreksicna ili bulimicna" za svaku curu koja je malo mrsavija....jeste i debljina i anoreksija i bulimija su problemi, ali ima ljudi koji jednostavno prirodom, genetikom gradjom odudaraju od "prosjeka", i takvi stereotipi su fakat zalosni....
iso sam retrospektivno, a ne hronoloski (1,2,12,13(da mogu odgovoriti kako treba na zadatu temi i jos malo i dat koji komentar),3,...)

da ne bih ponavljo, to sto kazes neki su geneticki popunjeniji, da ali i dalje postoji Teretana (long live the teretana :-D, salim se), sve je ok sto ti kazes, i ok je sto ja kazem, medjutim kada se momak/djevojka pocne zaliti ili postajati depresivna zbog problema jer je/ga niko ne gleda jer je debeo/la, nije nimalo posteno sa njihove strane, jer ima ona nasa stara "kolko posijes, tolko ces poznjeti", znaci ako je neko ko sto ti rece (ne volis ove opise) "lijen, nema volje, genetika ...", ta njegova/nja osobina mozda i jeste malo uvrijedljiva i neprimjesna ali itekako oduzima pravo te osobe na zalbe na nepostovanje ili licemjerstvo ili sta vec tih ljudi koji odvracaju poglede od njih
medulla
Posts: 119
Joined: 13/07/2006 19:19

#318

Post by medulla »

izmedju debelih i mrsavih ljudi postji evidentna tjelesna razlika :D al u prirodi nije nista crno bijelo pa tako ni to i zato gladni ljudi imaju velik stomak dok oko njih lete muhe
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#319

Post by anais_nin »

_STOKA_OD_OKA wrote: sta je to sad zabranjeno biti maneken, ili ko sto ti rece, imitiranje:x :x
znaci covjek kada je zadovoljan svojim tjelom, znaci ne smije niposto ici malo dalje i da bude zadovoljniji sa svojim tjelom :-D, nego cim je zadovoljan to je plafon, i cim pozeli da napreduje, odmah ljudi kritike bacaju i odmah ja ko los ispadoh sto to zelim, cccc

znaci covjek/zena treba smrsat samo ako je prekomjerno, a ako nije prekomjerno, onda neka nastavi trenutnom strategijom
ja sam na svom primjeru i govorio upravo o tome debljanu/mrsanju ne zbog prekomjernog nego upravo radi slobodne zelje (ja bio mrsav, htjeo se malo poboljsat, otiso malo puno i vratio se nekoliko koraka i evo me na pravom putu :-D:-D:-D) i zadovoljan sad ovim izgledom
tako da kada neko o tome pocne pricati kao imitiranjem manekena/nki, ja to smatram veoma licemjerno (nemoj da se uvrijedis), samo hocu da ti kazem da svi bi ljudi zeljeli da imaju savrseno tjelo (ma kolko to oni (ne)htjeli da priznaju, to im je u prirodi), tako da kada neko zeli da malo smrsa ili malo uoblici tjelo, nikako ne mislim kako ga treba drugacije gledati (cojk hoce da je zgodniji :-D), i cak to smatram nefer, jer time dokazujes da si indirektno ljubomoran na njega/nju :roll: 8), cime pokazujes da i nemas jak karakter, am i right? (i love being right :D)
nisi u pravu, jer si totalno promasio poentu :oops: nije poenta bila da ne valjaju ljudi koji imaju "savrsene proporcije" ili ljudi koji rade na tome da ih imaju :oops: nigdje to niko nije napisao.....nego je poenta bila da vrlo cesto ljudi koji to biraju za sebe, kao eto recimo ti, imaju jako agresivan stav prema ljudima koji to NE BIRAJU.....znaci nije poenta da ne mogu, nego je poenta da NECE da tako izgledaju....:D a nivo atraktivnosti vrlo cesto ne dolazi od samih proporcija ili kilaze, nego od toga kako se covjek osjeca u svom tijelu i kakvu percepciju ima o svom izgledu :D

a sto se tezine tice, ako pazljivo procitas moje komentare, ja isti stav imam prema automatskom oznacavanju djevojaka koje su mrsavije kao "anereksicne", jer cesto ljudi ne uzimaju u ozbir da je neko jednostavno prirodno mrsav i da mu NE SMETA STO JE MRSAV :D

pregledaj sve stranice ove teme i vidjeces da koliko ljudi toliko i ukusa.....ljude privlace razliciti tipovi (sto se izgleda tice) tako da ni nema potrebe da svi tezimo istom "idealu" (koji se naravno svako par godina MJENJA :oops:)....kao sto i sam sigurno znas postoji takodje odredjeni broj ljudi kojima ni objektivno dobar izgled ne pomaze da bi bili zadovoljni sobom :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#320

Post by anais_nin »

_STOKA_OD_OKA wrote: da ne bih ponavljo, to sto kazes neki su geneticki popunjeniji, da ali i dalje postoji Teretana (long live the teretana :-D, salim se), sve je ok sto ti kazes, i ok je sto ja kazem, medjutim kada se momak/djevojka pocne zaliti ili postajati depresivna zbog problema jer je/ga niko ne gleda jer je debeo/la, nije nimalo posteno sa njihove strane, jer ima ona nasa stara "kolko posijes, tolko ces poznjeti", znaci ako je neko ko sto ti rece (ne volis ove opise) "lijen, nema volje, genetika ...", ta njegova/nja osobina mozda i jeste malo uvrijedljiva i neprimjesna ali itekako oduzima pravo te osobe na zalbe na nepostovanje ili licemjerstvo ili sta vec tih ljudi koji odvracaju poglede od njih
argument ti je naopak :D

tamo negdje u 50tim ta neka cura sa malo vise oblina bi bila ideal ljepote....kad je Twiggy vlada, vladale su i mrsavice....pa onda opet 80te i zene s bokovima....pa eto opet sada nase doba i novi standardi pa opet u modi "mrsavost".....problem je sto pojedinac ne postoji izolovan od drustva....

ti ovde izdvajas ljude koji su prekomjerne tezine...a sta je s onima koji izgledaju kao manekeni a opet su depresivni, nezadovoljni sobom, nezadovoljni svojim izgledom, pa onda ide na kure, plasticne operacije itd itd??? gdje te ljude poslati?

a percepcije te osobe niko me nece jer sam debeo/debela nisu dosle samo tako same od sebe....neko ih je toj osobi posadio u glavu....kao sto vidis gore nalijepljene "manekenke" nisu nimalo mrsave, ali one su ocigledno imale drugaciji stvar ljudi oko sebe prema njihovoj tezini, vjerovatno porodice prijatelja, ili su same nadosle na to da ljude odbija negativnost.....e tako ti je i s tim ljudima o kojima ti pricas....po meni je pogresno nekog ubjedjivati da ako ide u teretanu i poradi na tome da bude vise onakav kako modni casopisi nalazu da ce onda time ZASLUZITI da bude privlacan/privlacna nekome.....da meni neko dodje i pocne se zaliti na takvo nesto ja ga ne bih poslala u teretanu nego bih mu rekla da je problem u tome sto je ta osoba nesigurna i sto sama sebe ne cijeni, depresivna je i nezadovoljna samom/samim sobom pa kako onda da je/ga nego drugi voli kad ona/on ne voli samog sebe :D

i sve dok ima ljudi i (negativnih) stavova kao sto su neki na ovoj temi naravno da ce nekima od takvih ljudima koji odstupaju od ideala biti teze da se izbore sa takvim predrasudama i zavole sami sebe :D
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#321

Post by _STOKA_OD_OKA »

anais_nin wrote: ti ovde izdvajas ljude koji su prekomjerne tezine...a sta je s onima koji izgledaju kao manekeni a opet su depresivni, nezadovoljni sobom, nezadovoljni svojim izgledom, pa onda ide na kure, plasticne operacije itd itd??? gdje te ljude poslati?
nikog ja ne izdvajam, ova tema ih je izdvojila, nemoj na mene svaljivat
anais_nin wrote:a percepcije te osobe niko me nece jer sam debeo/debela nisu dosle samo tako same od sebe....neko ih je toj osobi posadio u glavu....
svaka tebi cast samo nastavi tako, ali ja nisam mislio uopste na tebe, znace onaj na koga sam mislio, prepoznace se sami (kao sto ti rece, uvijek ce biti predrasuda o tome, pa ja mislim na te cure/momke sa tim istim predrasudama i koji dodju na taka misljenja)
anais_nin wrote:po meni je pogresno nekog ubjedjivati da ako ide u teretanu i poradi na tome da bude vise onakav kako modni casopisi nalazu da ce onda time ZASLUZITI da bude privlacan/privlacna nekome.....
joj tebe bukvalke :), to se ja volim faliti za tegove :-D, nisam ja iso ni u kakve teretane, ja uzo od starog cuskiju i cuskijo 8-D (u smislu dizo, mada sam had je zatrebalo njome pravio rupe u koje smo stavljali jabuke i sljive ;)), helem, hocu da kazem nije bitna metoda koja se koristi za debljanja(proteini ili obicna hrana)/mrsanja (sklekovi i trbusnjaci ili trcanje), niti sam ovdje igdje reko da sad izgledam ko Rambo (ni meni se ne svidja tvoj nacin razmisljanja, cim je neko zakoracio u npr. teretanu, znaci to je radi modnih magazina, to covjek ne smije dic koji uteg, da mu nebi neko predbacivo radi toga, kako hoce da bude novi Rambo ili Schwarzenegger, eeeee, ne ide to tako, nemozes covjeka osudjivat radi toga, pa da je makar bas zbog magazina otiso, a kamoli radi sebe), rekao sam da sad skromno izgledam, a ne nesto extra super mega napucan (a cak i da izgledam, zasto bi to tebi uopste smetalo?:-)), i naravno za kraj cu stati rame uz rame i podrzat te u tome kad kazes da je to stvar da li se covjek/djevojka osjeca dobro, samopouzdano, privlacno... , mada nikada misic vise nije na odmet ;)
anais_nin wrote:da meni neko dodje i pocne se zaliti na takvo nesto ja ga ne bih poslala u teretanu nego bih mu rekla da je problem u tome sto je ta osoba nesigurna i sto sama sebe ne cijeni, depresivna je i nezadovoljna samom/samim sobom pa kako onda da je/ga nego drugi voli kad ona/on ne voli samog sebe :D, i sve dok ima ljudi i (negativnih) stavova kao sto su neki na ovoj temi naravno da ce nekima od takvih ljudima koji odstupaju od ideala biti teze da se izbore sa takvim predrasudama i zavole sami sebe :D

eh da ovo zakopamo sjekire (posto smo se izgleda poceli malo svadjati ili mozda cak i prepucavati (ali samo malo)) i da jos ovo kazem,
ako neko (npr. JA) moze voljeti samog SEBE, onda moze voljeti i druge :D:-D

i jos da kazem da su sve kombinacije moguce, te da iste potpuno odobravam, te da smo se mi djaba prepirali, jer i ja otprilike mislim tako slicno, mada mi je ovo tvoje uslovno receno netolerisanje prema bilo kom vidu napucavanja i dotjerivanja vanjskog izgleda, veoma cudno. sve je to ok medjutim danas vecinu ljudi prvo zanima izgled, pa tek onda ostale osobine, vecina je vecina, moras priznat da se ne moze protiv procenta, mada i dalje vrijedi ona stara rimska "Quot capita, tot sentenciae"
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#322

Post by anais_nin »

_STOKA_OD_OKA wrote:
anais_nin wrote:a percepcije te osobe niko me nece jer sam debeo/debela nisu dosle samo tako same od sebe....neko ih je toj osobi posadio u glavu....
svaka tebi cast samo nastavi tako, ali ja nisam mislio uopste na tebe, znace onaj na koga sam mislio, prepoznace se sami (kao sto ti rece, uvijek ce biti predrasuda o tome, pa ja mislim na te cure/momke sa tim istim predrasudama i koji dodju na taka misljenja)
pa nisam ja ni mislila da se ti obracas meni sa tim izjava, samo kazem da je moc sugestije intenzivna....kad te neko nonstop ubjedjuje da si ovo ili ono vrlo cesto i sam pocnes nakon nekog vremena tako razmisljati...to je i slusaj sa dosta tih ljudi....sto ih neko drugi (okolina, TV, filmovi itd itd) ubjedi "da samo kad biste bili idealne tezine svi vasi problemi bili bi rijeseni"....najednom covjek postaje nezadovoljan sam sobom, iz pravo glupih razloga....
_STOKA_OD_OKA wrote: joj tebe bukvalke :), to se ja volim faliti za tegove :-D, nisam ja iso ni u kakve teretane, ja uzo od starog cuskiju i cuskijo 8-D (u smislu dizo, mada sam had je zatrebalo njome pravio rupe u koje smo stavljali jabuke i sljive ;)), helem, hocu da kazem nije bitna metoda koja se koristi za debljanja(proteini ili obicna hrana)/mrsanja (sklekovi i trbusnjaci ili trcanje)
u ovom slucaju si ti bukvalno moju izjavu shvatio....htjedoh reci da si ti implicirao da osobe koje nisu idealne tezine treba da porade na tome da budu te iste idealne tezine (s tim "eto ima dizanje tegova, ovo ono, moze se"....pa svi znamo da se moze, ali postoji i sloboda izbora da se NECE)....ja samo zastupam stav da je ljepota u raznovrsnosti, i da nema potrebe da svi tezimo nekom (ionako nestvarnom i nametnutom) idealu "ljepote"......
_STOKA_OD_OKA wrote:
eh da ovo zakopamo sjekire (posto smo se izgleda poceli malo svadjati ili mozda cak i prepucavati (ali samo malo)) i da jos ovo kazem,
ako neko (npr. JA) moze voljeti samog SEBE, onda moze voljeti i druge :D:-D
ja nemam nista protiv civilizovane rasprave :D cak stavise istu podrzavam....pravo je dosadno kad se ljudi u svemu slazu....:D zato slobodno se ti nastavi "ne slagati" sa mnom, sve dok to i dalje radis na ovako kulturan nacin....hehe...
_STOKA_OD_OKA wrote: i jos da kazem da su sve kombinacije moguce, te da iste potpuno odobravam, te da smo se mi djaba prepirali, jer i ja otprilike mislim tako slicno, mada mi je ovo tvoje uslovno receno netolerisanje prema bilo kom vidu napucavanja i dotjerivanja vanjskog izgleda, veoma cudno.


nemam ja nista protiv ljudi koji se napucavaju...vecina nas voli da se dotjera, da izgleda lijepo...niti imam problema kad ljudi "drze" do sebe....nego samo isticem da ima puno ljudi koji se "kriju" iza nesavrsenosti u svom izgledu, tj razmisljaju da ako uspiju promjeniti svoj izgled da ce im se zivot automatski popraviti, i onda se neminovno razocaraju....jer problem nije uopste izgled, problem dolazi iznutra....znaci nije dovoljno smrsati, nabiti misice, "kupiti" novi par sisa....problem i dalje ostaje tu....i tu je ta kljucna razlika izmedju ljudi koji su zadovoljni sobom (bez obzira na konfekcijski broj koji nose)....
_STOKA_OD_OKA wrote: sve je to ok medjutim danas vecinu ljudi prvo zanima izgled, pa tek onda ostale osobine, vecina je vecina, moras priznat da se ne moze protiv procenta, mada i dalje vrijedi ona stara rimska "Quot capita, tot sentenciae"


ali kao sto i sam mozes vidjeti na ovu istu zensku koja nosi velicinu 18, koja tebi nije bas nesto, odredjeni broj forumasha je reagovao "jest dobra"....ja i dalje (iz iskustva) tvrdim da nije izgled u pitanju nego PERCEPCIJA izgleda...samopouzdanje i "samoljublje" su cesto vazniji elementi nivoa atraktivnosti nego proporcije :D
_STOKA_OD_OKA
Posts: 270
Joined: 02/09/2006 22:09
Location: Hotonj, Sarajevo
Contact:

#323

Post by _STOKA_OD_OKA »

drago mi je da smo zavrslili raspravu na civilizovan nacin,
al bjezi ba zaprica me, moram sad vjezbat Matematiku sutra mi je pismeni, a preko vikenda moram vjezbat odabrane oblasti matematike, pa bih volio da me ostavite na miru :D, za sad
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#324

Post by anais_nin »

_STOKA_OD_OKA wrote:drago mi je da smo zavrslili raspravu na civilizovan nacin,
al bjezi ba zaprica me, moram sad vjezbat Matematiku sutra mi je pismeni, a preko vikenda moram vjezbat odabrane oblasti matematike, pa bih volio da me ostavite na miru :D, za sad
smatraj se ostavljenim :lol:
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#325

Post by maccarona »

i sta zakljucismo na ovoj temi :? :oops: da je vazan karakter a ne izgled :? :D
Post Reply