Ispovijest nafuranog Vertera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

locca

Post by locca » 16/08/2006 08:50

Svako u vezu ulaže ono što ima... Neko ono što mu je Bog dao... Neko ono što mu je familija dala... Nekome se zalomi pa nešto i sam stekne pa uloži...

E vala Sulc ovo bi najmudrije prozboreno...
Nadjoh se u ovoj berza-analogiji :)

locca

Post by locca » 16/08/2006 08:53

još kad bi me jutrom krenulo da ubacim bar quote kako treba :zzzz:

Lisac

Post by Lisac » 16/08/2006 09:12

pa gdje si donny :D juane mariane :D :D

mislim da se lagano popravljash na ovom (r)emo(n)tivnom planu :D ja nekako razmishljam kao teta A, i mislim da bih je (nermin :D) vazda poslushao ukoliko vec sam ne bih znao :D shto da radim sa sooobom, na shto misliiii da baaaciim :D
samo nemoj pisati pjesme :D za to angazhiraj nazifa i (za)bicesh go go go :D

ne ozbiljno, kao shto teta A reche: pokazhi se u najboljem svijetlu i ne navaljuj otvoreno. :D

Max.Cherry

Post by Max.Cherry » 16/08/2006 10:47

Slažem se sa onom bienvenuti dal club...

Nego, nemojte ba advajse davat čovjeku kad je jednostavno pito ZAŠTO se dešava to što se dešava, nije tražio da ga uputite šta da radi sa malom bič koja očito voli da trči od kalabe do kalabe. Upravo ti je to konstanta - ne samo da ti, koji se složiš sa njom na svakom mogućem planu, nemaš šanse kod nje, nego je svaka ta koja ima izglede da postane jedna Vivijen jednom Geblu, u stvari ovisna o razvlačenju svoje pažnje ka nekoliko "geblova". Vjeruj mi, ona bi najviše voljela da ti odeš i uradiš kako te nemoralno savjetovaše ove naše cure, jer joj treba paaaažnje kako ne bi umrla u realnom svijetu. Jebo nju, piči dalje.

A evo i jedna pričica o Geblu i tome kako je on u stvari lafac na platnu tek... Snimao se Mogambo, i mlađahna Grace Kelly pukne na Gablea totalno nakon što je ovaj poljubi u jednoj od scena filma. Mala odlijepila, propišala, zaljubila se do ušiju. Ovaj normalno skonto ali nije htio ništa jer je bio stariji od nje više od deset godina a imao je i zaručnicu. Jednu noć, ona uđe u njegov šator kako bi mu iskazala svoja osjećanja, a on, pjan k'o mljaaaaaze, izvadi zubnu protezu iz usta, ubaci je u praznu čašu viskija koju je držao u ruci, i na vrlo vulgaran način je, onako pjanski, odjebe. Ova odvali plakat i pobjegne iz šatora.

Eto, samo da znate da to nisu idealne ljubavi, sem na platnu. A i Vivien Leigh ga je mrzila prilično... Zato, u mahalu i nađite si iz svoje bašte cvijet...

debela

Post by debela » 16/08/2006 11:00

ova tema je cista fula i jos gore puna iskljucivosti. kaze on upoznao curu sa kojom je ostvario super komunikaciju. i to je sve sto je rekao. i niko se nije zapitao da li je na tome sve i zavrsilo nego ste redom poceli blatiti curu koja je, zamisli strahote, nasla momka :roll:
mislim halo, pada li ikome na pamet da je to sve sto je bilo medju njima? super komunikacija, super druzenje i kapak. je li to vi redom mozete sa suprotnim polom provoditi vrijeme samo ako ce nesto biti? nista druzenje, nista prijateljstvo :?
ispade da super komunikaciju imaju samo potencijalni partneri. kakve gluposti :-)

inspire_me

Post by inspire_me » 16/08/2006 11:00

Ne skontah ja gdje on nju upozna? Na moru?? Gdje ona zivi, a gdje ti? Nisi ti spomenuo daljinu, a mi vec pricamo ovdje o vezi na daljinu. De ba malo pojasni. Jel te vidjela da si je vidio zagrljenu? :D :D Mislim, bolje da nije

DonDavudes

Post by DonDavudes » 16/08/2006 11:18

A wrote:
debela wrote:ova tema je cista fula i jos gore puna iskljucivosti. kaze on upoznao curu sa kojom je ostvario super komunikaciju. i to je sve sto je rekao. i niko se nije zapitao da li je na tome sve i zavrsilo nego ste redom poceli blatiti curu koja je, zamisli strahote, nasla momka :roll:
mislim halo, pada li ikome na pamet da je to sve sto je bilo medju njima? super komunikacija, super druzenje i kapak. je li to vi redom mozete sa suprotnim polom provoditi vrijeme samo ako ce nesto biti? nista druzenje, nista prijateljstvo :?
ispade da super komunikaciju imaju samo potencijalni partneri. kakve gluposti :-)
Debeja, ne samo da je nasla momka :x , nego su poznati i motivi - covjek situiran, lovaran.... Nikom ne pade na pamet da je momcina laf, pametan, vrijedan, obdaren :-)
bojim se da sam najbao i navukao na sebe gnjev postovanih dama sa sa-x foruma :roll: :sad:
to mi je zadnje sto mi treba u zivotu :roll: :D :D

da bude jasno, ja niti optuzujem ili osudjujem Nju niti Njenog frajera, tu sam totalno kul :oops:

samo sam se zapitao zasto uvijek osobe koje totalno simpatises ne mozes imati, a ove druge (bez obzira sto su realno gledajući isto lijepe, pametne, sarmantne i drazesne) te ne inspirisu :roll:

valjda je zavrseno traganje kad se podudare ove dvije stvari :roll:

anais_nin
Moderator

#33 Re: Ispovijest nafuranog Vertera

Post by anais_nin » 16/08/2006 16:36

ztluhcs wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
anais_nin wrote: ako pod Alpha mislis one najtrazenije i najpopularnije zbog izgleda mislim da ima puuuuuuuuuuuuuuuuuno primjera gdje je bas obrnuto....neko vece vani ja i jaranica i naidje tako dobra zenska da su nama objema vilice na pod pale....ono zenska crnka, egzoticno lijepa, zaobljena gdje treba da je zaobljena jos na njoj neka haljinica na bretelice malo dubljeg izreza, izletila nona...a na njoj visi lik koji je fizicki onako bas katastrofa, mislim ne da nije zgodan, nego onako bas malo poruzniji izgleda, i jos uz to onako malo djeluje ko cudak facom....ali eto ona pala po njemu ko da je brad pitt :D
Sto li Boze!??? Zato sto je dobar u dusi!!? Ili dobar na kesu???
Odmah oni džampin vid kanklužns... Razlozi su nekad mnogo jednostavniji...
Možda se ona preko njega može dobro probiti (u životu)... :D

Now back to reality - vjerovatno lik ima riješeno stambeno, poslovno, prevozno stanje i to je to - SIGURNOST...

Svako u vezu ulaže ono što ima... Neko ono što mu je Bog dao... Neko ono što mu je familija dala... Nekome se zalomi pa nešto i sam stekne pa uloži...
A mozda su njih dvoje jednostavno sto godina vec zajedno, i ona je prije bila bez veze izgledom, ali je on svejedno volio, poslije "stasala" i ostala s njim jer ga voli...eto vam na :D

cpt.picard

Post by cpt.picard » 16/08/2006 17:22

DonDavudes wrote:
A wrote:
debela wrote:ova tema je cista fula i jos gore puna iskljucivosti. kaze on upoznao curu sa kojom je ostvario super komunikaciju. i to je sve sto je rekao. i niko se nije zapitao da li je na tome sve i zavrsilo nego ste redom poceli blatiti curu koja je, zamisli strahote, nasla momka :roll:
Debeja, ne samo da je nasla momka :x , nego su poznati i motivi - covjek situiran, lovaran.... Nikom ne pade na pamet da je momcina laf, pametan, vrijedan, obdaren :-)
bojim se da sam najbao i navukao na sebe gnjev postovanih dama sa sa-x foruma :roll: :sad:
to mi je zadnje sto mi treba u zivotu :roll: :D :D

da bude jasno, ja niti optuzujem ili osudjujem Nju niti Njenog frajera, tu sam totalno kul :oops:

samo sam se zapitao zasto uvijek osobe koje totalno simpatises ne mozes imati, a ove druge (bez obzira sto su realno gledajući isto lijepe, pametne, sarmantne i drazesne) te ne inspirisu :roll:

valjda je zavrseno traganje kad se podudare ove dvije stvari :roll:
Nekad mozes, nekad ne. Nije pravilo, samo si peh :D Kao i ja :x Taka nam nafaka, bice bolje. A sto ti nju nisi :-) kad ste se upoznali, vec je pustio :? Nemere to tako, vjeruj znam :D Tup po glavi, za kosu i nazad u pecinu! Nema druge :lol:

mala-i

Post by mala-i » 16/08/2006 23:51

davudes,mislim da znam šta si htio reći.mislim da je poenta bila u onome da li je riječ o tebi pa nesvjesno biraš zauzete cure jer si duboko u sebi svjestan da ti do onog pravog vezivanja nije.mislim da to nije tako,mada se na prvi pogled može učiniti.imam u bliskoj okolini jedan takav slučaj i mislim da je to samo splet okolnostiod kojeg se doduše čovjek zna poprilično umoriti i onda se zapita zašto...
bit će bolje.............

clark_gable

Post by clark_gable » 18/08/2006 23:32

kakve veze ima sto je zauzeta, ako ti se svidja "go for it". bezborj puta sam i sam sebi postavljao takva pitanja ali kako vec neko u prijasnjim postovima rece, danas je vrijeme "bmw-a i dzigare", nema vise onih zalazaka sunca, onih stihova sto pises u kasnim satima.. hmm, ponekad se zapitam da mi samo nismo puno gledali filmove,jer vec pocinjem sumnjati, da se to desava samo na ekranu i bajkama..

Post Reply