sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Stihy
Posts: 143
Joined: 26/07/2003 00:00
Contact:

#176

Post by Stihy »

Pitanje1: Koje je auto u pitanju?
Pitanje2: Da li je na prodaju?
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#177

Post by Vozdra_123 »

addo888 wrote:Kad bi mene moja draga ? kao prvo,poslao bih slike babi njenom pa da je dobro izmlati(ako bi se potrefio neki papucar bez obraza(a ovaj sadasnji nije) koji je nebi istukao to bi ja ucinio licno :x ).Nakon toga bi slike izlijepio gdje bi god mogao,da bi nakon toga aktivno zajedno sa prijateljima poceo siriti razno razne lazi o curi :x ..te bi nakon toga fino s njom popricao i pitao je zasto je to radila i dali se kaje? :D
ma nema sta ti si pravi badzo :D
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#178

Post by The_Flyer2002 »

Beatrice_22 wrote:
The_Flyer2002 wrote:ja vas neke nekontam.

zasto okrivljujete ovog mladica sto je postvio slike? pa to je najcivilizovaniji nacin osvete.

to sto je avaz objavio SVAKA IM CAST. zasto? zato sto su mozda dali nekome drugom ideju kako da se osveti na civilizovan nacin. bolje naslov KARALA SE U AUTU vec "MLADIC UBIO ZARUCNICU SA LJUBAVNIKOM SA 10 METAKA" sta bi vama bilo draze? unistena 3 zivota ili sedam dana sramote?

cini mi se da neki od vas nesvacaju kakve stvari bjesni ljudi rade. recimo UBISTVO. i vi osudjujete ovo? heh
ma ja, tesko je zivjeti kad samo te dvijeopcije imas: da saspes deset metaka u njih ili da ih uslikas i das slike u avaz :? :? :?
mozda su to jedine dvije opcije nekom kome je mozak pomucen, ali da je "najciviliziraniji" nacin osvete... giv'me a f..in break!

ma ja u pravu si. trebo joj se izvinuti i reci joj da samo tako nastavi jer radi dobar posao. trebao bi je da je ljubi i voli ko nikada do tada i da joj u svemu ugadja. trebo bi im strazu praviti dok se seve da nebi slucajno ko naiso i omeo ljubavnike.


da definitivno je to sve njegova greska. sada se on treba izvinuti i moliti nju za oprost jer ga je ona varala.
heh.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#179

Post by Stitch__ »

ja sve imam osjecaj da beatricita vara nekog deliju pa se boji slicne osvete :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#180

Post by ztluhcs »

The_Flyer2002 wrote: ma ja u pravu si. trebo joj se izvinuti i reci joj da samo tako nastavi jer radi dobar posao. trebao bi je da je ljubi i voli ko nikada do tada i da joj u svemu ugadja. trebo bi im strazu praviti dok se seve da nebi slucajno ko naiso i omeo ljubavnike.

da definitivno je to sve njegova greska. sada se on treba izvinuti i moliti nju za oprost jer ga je ona varala.
heh.
©ta misli¹ o tome da se samo ode, odjebe ta osoba iz svog ¾ivota? ©teta je veæ uèinjena oboma i ostaje faza meðusobnog douni¹tenja ono malo ¾ivota ¹to im je ostalo? Cool...

P.S. Zna¹ ¹ta je najbolnije po ljudsku psihu? IGNORISANJE osobe... Boli vi¹e od ¹amaranja...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#181

Post by mostarac »

addo888 wrote:Kad bi mene moja draga ? kao prvo,poslao bih slike babi njenom pa da je dobro izmlati(ako bi se potrefio neki papucar bez obraza(a ovaj sadasnji nije) koji je nebi istukao to bi ja ucinio licno :x ).Nakon toga bi slike izlijepio gdje bi god mogao,da bi nakon toga aktivno zajedno sa prijateljima poceo siriti razno razne lazi o curi :x ..te bi nakon toga fino s njom popricao i pitao je zasto je to radila i dali se kaje? :D

lokacija: UNISOVI NEBODERI/POSLJEDNJI SPRAT
tema: SAMOUBISTVO
ideja: USLUGA COVJECANSTVU

popenji se na nebodere, baci se i gledaj da padnes na glavu. ucinices uslugu covjecanstvu i po tome cemo te pamtiti
:-)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#182

Post by ztluhcs »

mostarac wrote: lokacija: UNISOVI NEBODERI/POSLJEDNJI SPRAT
èin: SAMOUBISTVO
ultimativni cilj: USLUGA COVJECANSTVU
:D :D :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#183

Post by Vingo »

addo888 wrote:Kad bi mene moja draga ? kao prvo,poslao bih slike babi njenom pa da je dobro izmlati(ako bi se potrefio neki papucar bez obraza(a ovaj sadasnji nije) koji je nebi istukao to bi ja ucinio licno :x ).Nakon toga bi slike izlijepio gdje bi god mogao,da bi nakon toga aktivno zajedno sa prijateljima poceo siriti razno razne lazi o curi :x ..te bi nakon toga fino s njom popricao i pitao je zasto je to radila i dali se kaje? :D
Koji dekadent.... :-)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#184

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:25, edited 1 time in total.
User avatar
black
Posts: 17150
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#185

Post by black »

a sta je to bilo :oops:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#186

Post by zemljotres »

black wrote:a sta je to bilo :oops:
jeb'o lud zbunjenu
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#187

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:25, edited 1 time in total.
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#188

Post by neupucena »

black wrote:a sta je to bilo :oops:
Covjeku bilo skupo platiti pranje stakla iznutra i zamolio kolegicu da to obavi. Zato je navukla frotirne carape jer se dobro skidaju mrlje a on joj samo pomagao da se ne zamori vrteci rukama gore dole, pa su dosli do izvrsne ideje kako da na novi, nikad vidjeni nacin peru staklo bez zamaranja.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#189

Post by horns&drums »

Najnovija vijest: nema je za vas :D


Mislim vijesti :D :D
LeKo
Posts: 1485
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#190

Post by LeKo »

Ja ne bi poslao prijatelja na uhodjenje, licno bih to uradio, kada bi je uhvatio na djelu pokucao bi lagano na prozor auta, kada bi otvorili ubacio bi 50 KM i rekao - u hotelu je puno jednostavnije, potom bi lezerno ko gospodin otisao hladan ko spricer, ZASTO JE HRANITI ZNANJEM DA TI NESTO ZNACI I DA TE JE UVRIJEDILA - POKAŽI JOJ DA TI JE SVEJEDNO NE TREBA JOJ NISTA VISE - NEKA SE ONA PITA STA JE RADILA.
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#191

Post by Edit »

... Cura zaslu¾uje ne samo fotke, nego raju da zovne sada veæ biv¹i joj i nju pa nek joj redaljku naprave, i to babo da joj dobije DVD poslije sa ¹æerinim akrobacijama!
Koliko je samo oba morbidna misao dobila aplauza... izrecena od nekoga ko nije direktno pogodjen i u afektu, nego samo se stavlja u tudju poziciju.... Da ne citiram i ostale bisere. Vidite da su ovakvi clanci u Avazu ipak korisni, jer potaknu diskusije koje razotkriju lica.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#192

Post by horns&drums »

Teta Edit, otkrijte mi svoj identitet i otkricu vam sve aktere ove soap opere :D:D

Posteno? :D
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#193

Post by rashid »

samo :)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#194

Post by horns&drums »

Sta ti rashko nudis? :D
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#195

Post by rashid »

horns&drums wrote:Sta ti rashko nudis? :D
Sve, ama bas sve sta se moze u avtu obaviti :)
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#196

Post by Edit »

horns&drums wrote:Teta Edit, otkrijte mi svoj identitet i otkricu vam sve aktere ove soap opere :D:D
Posteno? :D
Horni, akteri forumske diskusije su se sami razotkrili. Veri simpl.
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#197

Post by rumenko »

mislim da ovo predstavlja cvrst osnov za dalje razgovore o pridruzivanju i euro-atlanskim integracijama....Bosna je pokazala da je na temu sex-a jedno otvoreno drustvo....bez tabu-a ....i da nase koke vec imaju evropski nacin razmisljanja....a to je ''jebi se s kim stignes i gdje stignes jer zivot je kratak''....mislim da bi on jos vise doprinjeo ulasku BiH u EU ako bi joj sve oprostio i izvinuo joj se ...jer bi time pokazao nasu evropsku toleranciju prema kurvama....a najbolje bi bilo da on zguzi ovoga lolu iz auta a da ih ona slika ...jer time bi pokazali da smo tolerantni i prema peskirima....
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#198

Post by horns&drums »

Edit wrote:
Horni, akteri forumske diskusije su se sami razotkrili. Veri simpl.
Ma znao sam to od ranije :)

Rumenko, to ti je do EU sve :D Da je Tito ziv nesvrstani joj nebi oprostili :D:D:D
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#199

Post by 13 »

hajmo hajmo .....

jeftino tespiha ..... ide ko halva ..... hajmo hajmo ....
jos malo pa nestalo ..... jos malo pa nestalo .....

tespiha taspiha!!!!!

ps. al` samo za auta ....

:D :D :-) :D :D
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#200

Post by kolega »

...
Last edited by kolega on 01/09/2008 09:26, edited 1 time in total.
Post Reply