Ljubav kad predjes tridesetu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Post Reply
ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

#151 Re: hm

Post by ztluhcs » 24/05/2006 08:21

skorpija75 wrote:ja kako idem sve dalje i dalje sve je gore i gore postajem sve zahtjevnija...
ili ti kako postati usidjelica za 21 dan... :lol: :lol:

Ja opet mislim da je to ona logika (kod veæine) kako sat kuca: "treba donijeti odluku koja æe ti uticati na pola ¾ivota, a nisi sam naèisto jel odluka prava", i onda se zabije glava u pijesak... Ili ti zahtjevi rastu a odluènost pada i ima¹ konstantu :)

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 08:26

Edit wrote: Zene ne vole muske soviniste, znas...
Da, i zato æe¹ ih vrlo èesto naæi u nekoj ¹emi/braku/vezi sa mu¹kim dijagnozama da sve zvoni... Prisjetite se koliko puta ste u ¾ivotu èule rijeèi "on je meni dosadan" pa na kraju kad dokuca 5 do 12 okrenete se i tra¾ite te dosadne (koji su postali "perspektivni" u meðuvremenu) ...

Face it... Kockate se kockate i prokockate... Jebiga, adrenalin je èudna stvar :lol: :lol: :lol:

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 11:38

ajoj.

ma ja samo zelim da se razumijemo i postujemo, da idemo u otprilike istom pravcu u zivotu, da oboje uzivamo i u malim stvarima, i da smo u stanju jedno drugom pruziti ljubav i radost.

Sarafcina

Post by Sarafcina » 24/05/2006 12:19

ztluhcs wrote:
Da, i zato æe¹ ih vrlo èesto naæi u nekoj ¹emi/braku/vezi sa mu¹kim dijagnozama da sve zvoni... Prisjetite se koliko puta ste u ¾ivotu èule rijeèi "on je meni dosadan" pa na kraju kad dokuca 5 do 12 okrenete se i tra¾ite te dosadne (koji su postali "perspektivni" u meðuvremenu) ...

Face it... Kockate se kockate i prokockate... Jebiga, adrenalin je èudna stvar :lol: :lol: :lol:
a muskarci su ko fol drugaciji :-)

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 12:34

Sarafcina wrote:
ztluhcs wrote:

Po ovom pitanju kompleksa "mame/kæerke" jesu... Btw, skreæe¹ temu na drugu stranu :lol:

onaa

Post by onaa » 24/05/2006 12:42

irrelevant wrote:ajoj.

ma ja samo zelim da se razumijemo i postujemo, da idemo u otprilike istom pravcu u zivotu, da oboje uzivamo i u malim stvarima, i da smo u stanju jedno drugom pruziti ljubav i radost.
skromno, cuj samo.... :roll:

pirmin

Post by pirmin » 24/05/2006 12:56

Bas mi je simpatican ovaj komentar. :)

Sarafcina

Post by Sarafcina » 24/05/2006 12:58

ztluhcs wrote:
Sarafcina wrote:
ztluhcs wrote: Da, i zato æe¹ ih vrlo èesto naæi u nekoj ¹emi/braku/vezi sa mu¹kim dijagnozama da sve zvoni... Prisjetite se koliko puta ste u ¾ivotu èule rijeèi "on je meni dosadan" pa na kraju kad dokuca 5 do 12 okrenete se i tra¾ite te dosadne (koji su postali "perspektivni" u meðuvremenu) ...

Po ovom pitanju kompleksa "mame/kæerke" jesu... Btw, skreæe¹ temu na drugu stranu :lol:

ma ne skrecem :)
ali iako sam muski sovinista :D ;)
znam da je kod muskaraca slicna prica ;)
samo se javlja kasnije :)
...znas ono kad kurvari traze postenu da je mogu ozeniti ;)
ja se naslusao :) prica i prica od onih "sto upoznaju i nalijecu samo rospije" :)...

ali je ionako najpametnije napisala ova irrelevant

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 13:43

onaa wrote:

skromno, cuj samo.... :roll:
kako to mislis?

pa to je minimum uslova za zdrav odnos.
bez toga dvoje ljudi i ne treba da budu zajedno. cemu?

ne pominjem ni nivo produhovljenosti, ni intelektualne sposobnosti - sto uzimam u obzir pri 'skeniranju' osobe

a bogami ni fizicki izgled, ni materijalno stanje, ni muzicku ni vjersku ni nacionalnu opredjeljenost - sto mi je manje vise nebitno.

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 13:48

sorry, slagah u tren oka.

jeste mi bitna i muzicka opredjeljenost. mojne mi tamo nekakvih seka ceca belaja

jeste mi bitna i nacionalna opredjeljenost. mojne mi kvazi bosanaca i raznoraznih separatista. ja sam bosanka i u bosni sam.

i jeste mi bitno i materijalno stanje. nisam ja rintala citav zivot da bi se sad neki nehljebovic i danguba mogli privaliti ko dobar dan.

eto.

a onaj prvi komentar stoji, kao osnova.

Sarafcina

Post by Sarafcina » 24/05/2006 14:18

irrelevant wrote:sorry, slagah u tren oka.

jeste mi bitna i muzicka opredjeljenost. mojne mi tamo nekakvih seka ceca belaja

jeste mi bitna i nacionalna opredjeljenost. mojne mi kvazi bosanaca i raznoraznih separatista. ja sam bosanka i u bosni sam.

i jeste mi bitno i materijalno stanje. nisam ja rintala citav zivot da bi se sad neki nehljebovic i danguba mogli privaliti ko dobar dan.

eto.

a onaj prvi komentar stoji, kao osnova.

:D tako to i krene ;)
od prvog komentara :roll: i nekoliko kriterijcica :)
i ;) 8) navaljas sebi more :) uslova :) i onda se desavaju :)
situacije :) .... od normalnog kriterija ;) "izasao je u crnim lakovanim ciplicama i trenerci" ... do "uzas, obukao je plavu majicu! a ja mrzim nebesko plavu boju"

:)
ne odnosi se na tebe irrelevant :), pricam onako uopsteno :)
jer svi gledaju neke "sitnice".... pitanje je gdje je granica ;) :D
i gdje se ona pomjeri s godinama :)

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 14:32

u pravu si...

sitnice su presudne.

a niko od nas se ne zapita koje to nase sitnice drugima gase zainteresovanost za nas....

ebga, meni je samo zao sto nisam u stanju imati semu. NemeRem pa ubij me. 'vako valja solirati, jos malo pa cu poceti razmisljati da rodim sebi dijete, jer bioloski sat otkucava...

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 14:43

irrelevant wrote: ebga, meni je samo zao sto nisam u stanju imati semu. NemeRem pa ubij me.
Why not? Samo "Stisni zubeeee nedaj se, pjevaj pjesme ljubavneeee.." :lol: :lol: :lol:

zena21

Post by zena21 » 24/05/2006 14:48

irrelevant wrote:u pravu si...

sitnice su presudne.

a niko od nas se ne zapita koje to nase sitnice drugima gase zainteresovanost za nas....

ebga, meni je samo zao sto nisam u stanju imati semu. NemeRem pa ubij me. 'vako valja solirati, jos malo pa cu poceti razmisljati da rodim sebi dijete, jer bioloski sat otkucava...
Ja cu samo reci da kako godine odmicu, kriteriji se mijenjaju. Ono sto mi je prije 10 godina bilo bitno, sto sam smatrala da neko moooora imati (tipa - crna kosa, plave oke...), - to je bilo apsolutno presudno :oops: :D , sada ima vrlo mali ili nikakav znacaj... Kako covjek/zena ulazi u neke godine, traze se neke druge, bitnije vrijednosti. Puno zrelije se razmislja, oprezniji smo, i bas iz tog razloga je tesko naci nekoga... :roll: :roll:

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 14:55

zena21 wrote: Ja cu samo reci da kako godine odmicu, kriteriji se mijenjaju. Ono sto mi je prije 10 godina bilo bitno, sto sam smatrala da neko moooora imati. Kako covjek/zena ulazi u neke godine, traze se neke druge, bitnije vrijednosti.
Prije je morao imati auto i ponekad prazan stan, moralo ga je znati pola grada - frajera, sada mora imati dobro auto i velik stan prazan 24 sata, mora ga znati bar pola dr¾ave.

:lol: :lol: :lol:

Sorry nisam mogao izdr¾ati!

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 14:58

ztluhcs wrote:
irrelevant wrote: ebga, meni je samo zao sto nisam u stanju imati semu. NemeRem pa ubij me.
Why not? Samo "Stisni zubeeee nedaj se, pjevaj pjesme ljubavneeee.." :lol: :lol: :lol:
why not?
it doesn't provide the true feeling. as simple as that. why waste myself then...

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 15:01

ma sve je to sega ziva... i ova prica nasa i tema uopsteno...

svako ima svoju nafaku.
i sto vise trazis, to ces teze naci.
relax, and enjoy... love comes from the inside.
il' sto bi rek'o Blake:
(S)he whose face gives no light shall never be a star.
Last edited by irrelevant on 24/05/2006 15:03, edited 1 time in total.

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 15:02

irrelevant wrote:
ztluhcs wrote:
why not?
it doesn't provide the true feeling. as simple as that. why waste myself then...
"True" feelings are overrated... :D

zena21

Post by zena21 » 24/05/2006 15:03

ztluhcs wrote:
zena21 wrote: Ja cu samo reci da kako godine odmicu, kriteriji se mijenjaju. Ono sto mi je prije 10 godina bilo bitno, sto sam smatrala da neko moooora imati. Kako covjek/zena ulazi u neke godine, traze se neke druge, bitnije vrijednosti.
Prije je morao imati auto i ponekad prazan stan, moralo ga je znati pola grada - frajera, sada mora imati dobro auto i velik stan prazan 24 sata, mora ga znati bar pola države.

Sorry nisam mogao izdržati!
No frx :wink:

Sarafcina

Post by Sarafcina » 24/05/2006 15:30

irrelevant wrote:u pravu si...

sitnice su presudne.

po meni... najveci problem ozbiljnijih djevojaka/momaka je sto sve shvataju preozbiljno ;). A s vremenom uspiju (ili to samo misle) da brze procjene muskarce/djevojke. E sad, normalan proces je da se u neko doba, broj potencijalnih kandidata smanjuje (time i broj prilazaka djevojkama). Fol je da i jedni i drugi zbog preozbiljnosti (neko kaze prevelikih ocekivanja) u startu odbacuju gomilu OK osoba. A s vremenom kod mnogih dodje i ona samoizolacija.... staro drustvo se rasipa... novo ne nastaje (ili se pretvara u kafansko drustvo slicnih)... krecu se po kafanama koje na repertoaru imaju cugu i gomilu osoba visokih kriterija (i naravno dva-tri vuka ;) koji znaju prodati pricu :) i uspjesno vode od jednog do drugog razocaranja). Broj upoznavanja se smanjuje :(, javlja se neki kont da to sve opravda i relativizira... naravno kriv je neko drugi... a kada bi se momci samo malo vise potrudili, a zene bile vise zene i neko ko ce biti "plijen" (muskarci uzivaju u osjecaju da su neku osvojili) umjesto pragmaticni lovci... evo me ko pravi-pu sam poceo :)

pirmin

Post by pirmin » 24/05/2006 15:45

Ja predlazem da se vas dvoje nadjete :) ,mozda i bude kakve hemije,izrodi se nesto korisno iz foruma. :)

Sarafcina

Post by Sarafcina » 24/05/2006 15:49

irrelevant wrote:NemeRem pa ubij me. 'vako valja solirati, jos malo pa cu poceti razmisljati da rodim sebi dijete, jer bioloski sat otkucava...
pirmin wrote:Ja predlazem da se vas dvoje nadjete :) ,mozda i bude kakve hemije,izrodi se nesto korisno iz foruma. :)

ti si bezobrazan :P

ztluhcs

Post by ztluhcs » 24/05/2006 15:51

http://www.elitefitness.com/reports/uman/

Kvantitet izrodi kvalitet!

pirmin

Post by pirmin » 24/05/2006 15:56

Sarafcina wrote:
pirmin wrote:Ja predlazem da se vas dvoje nadjete :) ,mozda i bude kakve hemije,izrodi se nesto korisno iz foruma. :)
ti si bezobrazan :P
Ne bih rekao,imate slicne poglede sto je dobra baza,oko trice ste,od jedne kafe/cuge/whatever niko nije umro a jednom se zivi. :)

irrelevant

Post by irrelevant » 24/05/2006 16:03

:shock: :run:

i tako to obicno biva... :lol:

Post Reply