Kad muskarci vole....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#601

Post by laradnaat »

izgleda sve se nekako svodi na sise i guzove.

ma nije, već to samo tako izgleda
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#602

Post by FAtka »

da malo prosirim temu
zasto su muskarci tolike kukavice kad shvate da bi mogli zavoljeti nekoga?
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#603

Post by Max.Cherry »

haj ne rise majke ti... to je tako uopceno da prevazilazi okvire povrsnog shvacanja ljudskog karaktera.
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#604

Post by FAtka »

cherry budi musko i progutaj pokoji put i kad ti zasmeta nesto sto ja izlanem ne razmisljajuci..

temu sam htjela prosiriti zato sto sam nekad u februaru ove godine upoznala 1 takav primjerak muskog roda koji se prestrasio veze...
pa mi krivo...malo bilo...jos mi je krivo...
baksuzli sam u ljubavi k'o niko pa mi nekad dodje da kukam malo...
i nije bas lijepo od tebe da mi kazes " ne rise"
ipak sam ja malo starija od tebe i zena....
istina ti si pravo deriste, derle, pa ti ne mogu ni zamjeriti :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#605

Post by Zadig »

Fato, ne mora znaci da se neki muskarci plase...

mozda jednostavno nece da imaju vezu jer im je to smor, obaveza maltretiranje. Neke zene imaju jako izrazene potrebe emotivne i druge prirode koji zahtjevaju resurse od paznje, vremena, posvecivanja i tako dalje. dosta muskaraca nema kapacitete da to sve popunili ili podstaknuti negativnim iskustvom jednostavno BJEZE OD VEZE i gotovo. Druga su vremena, manje se ima vremena, vise je stresa, napora, nerviranja, karijere folovi golovi...jebiga tako ispadne na kraju...

NPR evo ja sada nema te sanse da bih imao vezu, jer bi mi to najmanje trebalo u zivotu trenutno. Isto tako bih iskreno zelio da ostanem nezaljubljen, jer mi trenutno stanje i mir odgovara. Ne mora znaciti da se plasim, nego jednostavno NE ZELIM takvu vrstu obaveza. Puno puno puno puno bolje mi je biti sam, i uzivam bona ko grof.
Nista protiv veza, ko moze i ima, slava mu i srecno. nek se razmozavaju :)

a neki meni moj mir i pokoje rastezanje u krevetu sa komsinicom filipinkom




:D
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#606

Post by FAtka »

Ma razumijem ja tebe...prosla sam ja i tu fazu....
nakon nekog vremena skuzish da je sve to sto si ti gore naveo (karijera, nedostatak vremena za drugu osobu, itd. ) besmisleno bez ljubavne veze...koja je i smor i maltretiranje...al je zivot dosadan, prokleto dosadan bez ljubavi
e posto vidim da mi na tom polju uopste ne ide od ruke...nista...
odustajem
od ljubavi
od potrage za srodnom dusom
i svim ostalim sranjima slicne prirode....
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#607

Post by Zadig »

FAtka wrote:Ma razumijem ja tebe...prosla sam ja i tu fazu....
nakon nekog vremena skuzish da je sve to sto si ti gore naveo (karijera, nedostatak vremena za drugu osobu, itd. ) besmisleno bez ljubavne veze...koja je i smor i maltretiranje...al je zivot dosadan, prokleto dosadan bez ljubavi
e posto vidim da mi na tom polju uopste ne ide od ruke...nista...
odustajem
od ljubavi
od potrage za srodnom dusom
i svim ostalim sranjima slicne prirode....
to ti kazem...odustani na vrijeme
:D

meni licno nije besmislen zivot bez ljubavi, i zaista mi nije dosadno, ali ima nas raznih
:-)
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#608

Post by FAtka »

ne znam ...meni kad je dosadno onda vrijeme tracim na ovom forumu....
sudeci po vremenu koje ti provedes ovdje ...ti se ubi od dosade...bez obzira na tu filipinku :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#609

Post by Zadig »

FAtka wrote:ne znam ...meni kad je dosadno onda vrijeme tracim na ovom forumu....
sudeci po vremenu koje ti provedes ovdje ...ti se ubi od dosade...bez obzira na tu filipinku :D
bas nije tacno, jako me dugo nije bilo, u posljednje vrijeme radim od kuce malo pa sam on line vise, 9 sati sam vremenske razlike od Sa, pa ti se tako cini...

nije ni bitno...bitno je da odustanes na vrijeme
:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#610

Post by anais_nin »

Zadig wrote:
NPR evo ja sada nema te sanse da bih imao vezu, jer bi mi to najmanje trebalo u zivotu trenutno.
a ja bih ovo interpretirala kao da u tvojoj blizini trenutno nema zene koja bi te dovoljno zaintrigirala da se zaljubiska :D mozda sam naivna ali ja mislim da se osjecanja ne mogu kontrolisati, samo postupci i odluke....ti mozes odluciti da nemas vezu ali ne moze kontrolisati hoces li se zaljubiti ili ne.... :D kad naleti jedna iza cose, pa te sve to spuca, vrlo lako je prevagnuti na drugu stranu :D s druge strane isto tako mislim da je super odmoriti emotivno kad se izadje iz duge veze, ili nakon bolnog ili teskog raskida.... :D ovo ja generalno, ne smao tebi zadigi...a tebi kao tebi, jasta ces nego razvijat medju-komsijske odnose, bitno je to :D
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#611

Post by teletrader »

Zadig wrote:Fato, ne mora znaci da se neki muskarci plase...

mozda jednostavno nece da imaju vezu jer im je to smor, obaveza maltretiranje. Neke zene imaju jako izrazene potrebe emotivne i druge prirode koji zahtjevaju resurse od paznje, vremena, posvecivanja i tako dalje. dosta muskaraca nema kapacitete da to sve popunili ili podstaknuti negativnim iskustvom jednostavno BJEZE OD VEZE i gotovo. Druga su vremena, manje se ima vremena, vise je stresa, napora, nerviranja, karijere folovi golovi...jebiga tako ispadne na kraju...



:D
Dizhu spratove na kucama,otplacuju kredite,zavrsavaju fakultete (ili magistarske zavisi ko je gdje "zapeo") jos ako su im,gluho bilo,rodiltelji bolesni ili na neki nacin nesredjena familijarna situacija,onda im sigurno nije do veze..
Ja sam zadnjih 5 godina zhivio klasicnim samackim zhivotom,jako puno radio,imao svoju firmu,ali stvarno nisam imao nekog "ceifa" u zhivotu..
Ustanem ujutro u subotu,lijepo vrijeme,ali nemas koga nazvati da krene sa tobom na izlet negdje na planine..
I onda ti se fino pokupis i odes na posao..
Nedjelja isto tako..
Bilo je tu nekih djevojaka koje su mi se svidjale,medjutim onda krene prica "joj ko ce se sada slepati,pa zvati,izlaziti ",pa "sta je dama htjela da kazhe rekavshi to i to" (mala digresija:vecina nas muskaraca mnoge odgovore shvata direktno,multitasking nam nije neka jaca strana)
I onda summa summarum,drustveni zhivot se svede na izlaske sa nekom rajom koja bjezhi od svojih djevojaka/supruga i onda tebe uguse pricom
"jarane jes' ti dobro,nece ti nikada biti bolje"..
I onda u tebi uguse svaku zhelju za vezom..
Tako da sam jednog jutra skontao da moram promjeniti nesto u zhivotu..
I promjenio sam..
E sada kako mi je :
Jes' da me stara nemilice tjera da klofam cilime..
Jes' da me draga zovnula prosle sedmice zovnula da joj "pomognem" (Sto znaci ja cu raditi ona dodavati) sastaviti ormar..
(A jedini alat koji sam ja uzeo u ruke u zhivotu je tastatura) :D
Ali da skratim..
fakat mi je dobro... :D
@zadig
Nisi dijete pa te ne moram savjetovati..
Ali sto budes bivao stariji,sladji ti je samacki zhivot,tezhe se odlucujes za veze i onda prijeti sasvim realna opasnost da filipinka pored koje ces se istezati bude neka medicinska sestra u starackom domu.. :D
antikleja
Posts: 29
Joined: 11/07/2006 13:58
Location: bih

#612

Post by antikleja »

ma ljudi, svi prodemo kroz te faze " kukavicluka" ( ako se tako mogu nazvati), kada nam je potrebno da budemo sami, kada nismo spremni za vezu, obaveze, kada su nam druge stvari bitnije u zivotu, tipa: karijere ili skolovanja ili bilo cega drugog! Po meni, sve je to normalno, sta vise i zdravo! Ako osjecas da nesto nije to-to, onda se pusti toga.....ni na sta se ne treba prisiljavati....niti ocajnicki traziti nekoga za vezu........kada naide neko, srce, mozak ili sta vec ce ga/ju po automatizmu prepoznati, i onda nema vise kontrole emocija, zaljubljenosti......vec to je to! Jos ako i druga strana osjeti to isto.....nema vece srece!!!!! :-D
Ni sve skole ovog svijeta, ni svi poslovi, pare, nekretnine ne mogu ti podariti tu srecu koju mozes imati s nekim! Samo treba biti spreman za takvo sto, jer ako nisi, neces znati cijeniti ono sto imas! Kasnije ce uslijediti kajanje.....sigurno
Zato polako, nista na silu.....sve dode na svoje i po svoje...
User avatar
atheist
Posts: 190
Joined: 11/07/2006 16:46

#613

Post by atheist »

Teske rijeci:-))) Sve je to ok sto kazes...pametno zboris...ali zar ne bi trebalo poskociti za svojom srecom...ili sve samo dodje u zivotu...cekas i cekas...pa sta docekas...ja bash ne bi cekao...Ja sam nashao vec s nekim taj automatizam...i nemam namjeru da ga pustam...Sa njom sam sretan...a sve ostalo uz nju ide lakse...Sve je uz nju moguce...super je kad imas nekoga iza ledja i kada si nekome iza ledja...Tu nema kraja...Samo nebo je granica:-)
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#614

Post by La_Forge »

:D

bez zezanja, imam dosta prijatelja, muškaraca kao i žena koji se toliko naviknu na samački život da ih nakon nekoliko godina svaki partner toliko nervira da duže veze ne dolaze u obzir više...

takvi/e sa nekih 35 počnu očajnički tražiti partnera da na kraju zaglave sa "najboljim dostupnim" kandidatom ...

(ovo samo kao mala digresija na posljednji komentar koji je po mom mišljenju bio extra...)
naravno u ovom slučaju se radi do nešto "starijim" osobama, sumnjam da si i ti ma pragu 40ih...
antikleja
Posts: 29
Joined: 11/07/2006 13:58
Location: bih

#615

Post by antikleja »

Atheisto moj dragi,

sve sto sam rekla rekoh iz svog iskustva.......zato kazem da ti nista ne vrijedi ako nemas unutarnji mir i spokoj, ako nemas podrsku partera i ako ju sam ne pruzas......kad to imas, onda je nebo granica......zaista...... :-D i ja sam pronasla jednog, odbijala ga u pocetku, kao nije on za mene, super je i sve, ali nije za mene...bla, bla, ali onaj automatizam o kojem sam govotila ga prepozna, i.......gotovo.......ja sretna, ma samo kad pomislim na njega, a da ne govorim o ostalom!!!!! I naravno da ga necu ispustiti iz ruku :P sad osjecam da mi je nebo granica........... :-)
User avatar
atheist
Posts: 190
Joined: 11/07/2006 16:46

#616

Post by atheist »

Prije bih rekao da ti je automatizam bio to odbijanje u pocetku...:-)Super je kad te i pomisao na nekoga cini sretnim....Meni se cini da si ti na nekom pocetku...sto ga znaci...da te ceka jos veca sreca...ali svjesna i sama...problemi..itd... Ali ako ste oboje sretni jedno uz drugo onda...sve mozete zajedno...Fakat..samo nebo je granica...Hjebo te automatizam...:-) vidis kako si mogla propustiti nesto zbog cega bi se kajala:-) A taj tvoj pokemon koji god da je...sretan je mislim...jer se cinis ...a vrlo vjerovatno i jesi kao neka super cura zena...sta vec:-) Tip osobe koju je lako zavoljeti:-)
Ja otkako sam se registrovao nakacio se na tebe...ne zamjeri sta:-)nista licno..
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#617

Post by neupucena »

atheist wrote:Prije bih rekao da ti je automatizam bio to odbijanje u pocetku...:-)Super je kad te i pomisao na nekoga cini sretnim....Meni se cini da si ti na nekom pocetku...sto ga znaci...da te ceka jos veca sreca...ali svjesna i sama...problemi..itd... Ali ako ste oboje sretni jedno uz drugo onda...sve mozete zajedno...Fakat..samo nebo je granica...Hjebo te automatizam...:-) vidis kako si mogla propustiti nesto zbog cega bi se kajala:-) A taj tvoj pokemon koji god da je...sretan je mislim...jer se cinis ...a vrlo vjerovatno i jesi kao neka super cura zena...sta vec:-) Tip osobe koju je lako zavoljeti:-)
Ja otkako sam se registrovao nakacio se na tebe...ne zamjeri sta:-)nista licno..
antikleja
Posts: 29
Joined: 11/07/2006 13:58
Location: bih

#618

Post by antikleja »

ma i ti si neki super lik, bar se tako cinis:))), ok je sto si se nakacio na mene, necu shvatiti nista lose, posalji kakvu PM :D
Vidim da imas iskustva, jer si upravu kada kazes da me taj moj automatizam mogao odvesti u drugom pravcu, ali na svu srecu nije.......a opet zahvaljujuci tom automatizmu koji je tog lika prepoznao kao TO!!!!
Problemi???? Ma bude ih svakako, ne moze nista u zivotu bez njih.....u svakoj vezi, braku, prijateljstvu.......valjda ne bi bilo zanimljivo bez njih.....sta ja znam....ali ako je 2 dovoljno jako, ako imaju, tj. izgrade dobar odnos, komunikaciju, sve se moze prevladati!!!!!! Bar sam se ja do sada tako trudila postupati......a ovo jeste pocetak....neceg finog.....mislim.....pa, eto, nadam se da ce tako i ostati......i zelim i tebi da budes sretan, da ti bude fino s tom koju si spominjao.......voli te se ljudi!!!!! Ljubav je pokretacka snaga......
p.s. samo nebo je granica :kiss:
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#619

Post by Zadig »

@ Anais..

tako je, osjecaje nije lako, ili ih je nemoguce kontrolisati. Uostalom ko to poznaje svoje srce ionako...ili sta ono hoce...

ALI zato je moguce kontrolisati pitanje uci ili ne uci u vezu, startovati iil ne startovati suprotan pol, upustiti se u nesto, ili samo gledati pogledom punim znacenja...To je sve individualno. Neko kontrolise vise neko manje.
Neko se i zaljubi i svjesno odbije mugucstvo razvoja odnosa izmedju 2 ljudi.
Neko poludi pa se ne kontrolise, ili se blamira. Mislim, svi smo razliciti jel.
Moguce da me ovdje jos nijedna nije zaintrigirala dovoljno, i ne kazem da nije moguce da ako se to desi da "prevagne" ovo drugo, samo sto cu ja uciniti sve sto je u mojoj moci da do toga ne dodje ;)
A tvrdoglav sam. :) Tele je rekao nesto zanimljivo sto se poklapa sa onim sto si rekla (tj nadovezuje se, oko toga hoceli me neko zaintrigirat ili ne)

@tele...
Nadovezao bih se na ono sto si rekao na kraju i za starost i za navike.
Da...navikavam se da budem sam. Svijestan sam toga. I da, sve vise i vise faktora treba da se poklopi da bi se meni neko dopao (ili zaintrigirao kako kaze anais), i sve ce biti teze i teze, znam, vidio sam primjere na nekim starijim malo prijateljima. Tesko je..jbga sada, sta cu.

Moja parola je bolje kvalitetno sam, nego nekvalitetno sa nekim drugim, cisto da bi bio sa nekim drugim, neka hvala.

Staracki dom....hm, upoznao sam par samaca koji do kraja zivota ostase sami, i jbga, uz malo srece sto su bili blizu mladjih sestara, tj njihove djece i unuka i to.nekako su savladali sve to sami..ali znam da su rijetki to slucajevi.

Ponavljam, ne blatim ili pljujem ljude koji nalaze srecu i drugim ljudima ili u cinjenici da su sa nekim ili da nekog cine srecnim. Samo kazem da ako je covjek mentalno spreman da moze biti i kvalitetno sam....

KO zna, za sada mi je vako dobro, vidjecemo kuda ce sve to ici. Evo, s posla me neka mala zove da idemo na neki koncerat ovo ono (Pol Okenfold ima neku svirku). fino djevojce, pravo dobro izgleda...
ali ono...premlado....nisu mi se dopale njene cipele, jednom je imala papanske mindjuse, i dalje tu i tamo uzme koji ekser po tim zurkama, i eto..vec sam joj naso 1000 mana i odkazacu joj da mi ne kupuje dzaba kartu...a da super izgleda to da..

elem, odo ja umoran, u moj krevet sam, ljepota. i slobodan...

PS fina diskusija
User avatar
atheist
Posts: 190
Joined: 11/07/2006 16:46

#620

Post by atheist »

neupucena wrote:
atheist wrote:Prije bih rekao da ti je automatizam bio to odbijanje u pocetku...:-)Super je kad te i pomisao na nekoga cini sretnim....Meni se cini da si ti na nekom pocetku...sto ga znaci...da te ceka jos veca sreca...ali svjesna i sama...problemi..itd... Ali ako ste oboje sretni jedno uz drugo onda...sve mozete zajedno...Fakat..samo nebo je granica...Hjebo te automatizam...:-) vidis kako si mogla propustiti nesto zbog cega bi se kajala:-) A taj tvoj pokemon koji god da je...sretan je mislim...jer se cinis ...a vrlo vjerovatno i jesi kao neka super cura zena...sta vec:-) Tip osobe koju je lako zavoljeti:-)
Ja otkako sam se registrovao nakacio se na tebe...ne zamjeri sta:-)nista licno..
Neupucena ...nesto nije jasno ...da pojasnim?
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#621

Post by neupucena »

Zadig wrote:
Moja parola je bolje kvalitetno sam, nego nekvalitetno sa nekim drugim, cisto da bi bio sa nekim drugim, neka hvala.
Remarque je pisao "Biti sam, vjeciti refren zivota".

A tvoju parolu dopunjavam ovako:

Moja parola je bolje kvalitetno sam, nego nekvalitetno sam sa nekim drugim, jer samoca udvoje zna biti puno gora.
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#622

Post by neupucena »

atheist wrote: Neupucena ...nesto nije jasno ...da pojasnim?

Mnogo toga mi nije jasno. Malo mi je falilo da upitam prolaznika na ulici moze li mi reci da li misli da sam sposobna da volim. Ali nema potrebe da mi pojasnjavas ista od onoga sto pises. Sve to ce mi ostati prevelik fenomen.
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#623

Post by FFK as Lucy01 »

anais_nin wrote:
Zadig wrote:
NPR evo ja sada nema te sanse da bih imao vezu, jer bi mi to najmanje trebalo u zivotu trenutno.
a ja bih ovo interpretirala kao da u tvojoj blizini trenutno nema zene koja bi te dovoljno zaintrigirala da se zaljubiska :D mozda sam naivna ali ja mislim da se osjecanja ne mogu kontrolisati, samo postupci i odluke....ti mozes odluciti da nemas vezu ali ne moze kontrolisati hoces li se zaljubiti ili ne.... :D kad naleti jedna iza cose, pa te sve to spuca, vrlo lako je prevagnuti na drugu stranu :D s druge strane isto tako mislim da je super odmoriti emotivno kad se izadje iz duge veze, ili nakon bolnog ili teskog raskida.... :D ovo ja generalno, ne smao tebi zadigi...a tebi kao tebi, jasta ces nego razvijat medju-komsijske odnose, bitno je to :D
Ovo boldirano potpisujem :D
Mozda sam i ja naivna, ali mislim da ljudi sebe otvore za osjecanja, da ne kazem dozvole sebi da se zaljube, osjecaju.....
Ta stalna opreznost i nalazenje mana, trazenje opravdanja za samocu....mi lici na nekog ko zeli da ima kontrolu nad svim, pa i osjecanjima, a upravo su osjecanja ta koja treba da budu bez kontrole.

I ja sam jedno vrijeme razmisljala da necu da se zaljubim, ono sto da me dusha boli, ali sam vremenom skontala da time zatvaram vrata i pravoj ljubavi, znate onaj osjecaj kad su leptiri u stomaku :kiss:

I danas, kada sam sretno udata, opet se zaljubim po 5-6 puta dnevno :D...u mog muza, svaki dan nadjem novi razlog zasto bas on i sretna sam da smo se nasli :)
ibrik
Posts: 440
Joined: 15/01/2005 12:16

#624

Post by ibrik »

Ma ljudi nemojte se bojati zaljubljenosti...ko god ima da tako kazem "priliku" da se zaljubi neka ne oklijeva ni sekunde...bolje je biti sretan i zaljubljen samo jedan dan pa poslije ako ne uspije patiti i godinu nego nikako ne osjetiti tu slast zaljubljivanja i srece kad si pored voljene osobe...ja sam stvarno tezak na tom zaljubljivanju i to mi se desilo mozda dva puta u zivotu, a volio bi da je drugacije i da sam taj osjecaj dozivio vise puta...a sto sam stariji to sve teze ide, jer dok sam bio teenager nije mi bilo bitno puno stvari koje sam gledao kod djevojaka, a Boga mi sada ima malo vise kriterija koje djevojka treba zadovoljiti da bi se u nju zaljubio...zato ljudi cim snimite neku ili nekoga ko zadovoljava bar minimum kriterija koji su potrebni za zaljubljivanje KRENITE U AKCIJU I VOLITE!!!!! :) :-D
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#625

Post by teletrader »

Beatrice_22 wrote:
teletrader wrote:Dizhu spratove na kucama,otplacuju kredite,zavrsavaju fakultete (ili magistarske zavisi ko je gdje "zapeo") jos ako su im,gluho bilo,rodiltelji bolesni ili na neki nacin nesredjena familijarna situacija,onda im sigurno nije do veze..
Ja sam zadnjih 5 godina zhivio klasicnim samackim zhivotom,jako puno radio,imao svoju firmu,ali stvarno nisam imao nekog "ceifa" u zhivotu..
Ustanem ujutro u subotu,lijepo vrijeme,ali nemas koga nazvati da krene sa tobom na izlet negdje na planine..
I onda ti se fino pokupis i odes na posao..
Nedjelja isto tako..
Bilo je tu nekih djevojaka koje su mi se svidjale,medjutim onda krene prica "joj ko ce se sada slepati,pa zvati,izlaziti ",pa "sta je dama htjela da kazhe rekavshi to i to" (mala digresija:vecina nas muskaraca mnoge odgovore shvata direktno,multitasking nam nije neka jaca strana)
I onda summa summarum,drustveni zhivot se svede na izlaske sa nekom rajom koja bjezhi od svojih djevojaka/supruga i onda tebe uguse pricom
"jarane jes' ti dobro,nece ti nikada biti bolje"..
I onda u tebi uguse svaku zhelju za vezom..
Tako da sam jednog jutra skontao da moram promjeniti nesto u zhivotu..
I promjenio sam..
E sada kako mi je :
Jes' da me stara nemilice tjera da klofam cilime..
Jes' da me draga zovnula prosle sedmice zovnula da joj "pomognem" (Sto znaci ja cu raditi ona dodavati) sastaviti ormar..
(A jedini alat koji sam ja uzeo u ruke u zhivotu je tastatura) :D
Ali da skratim..
fakat mi je dobro... :D
@zadig
Nisi dijete pa te ne moram savjetovati..
Ali sto budes bivao stariji,sladji ti je samacki zhivot,tezhe se odlucujes za veze i onda prijeti sasvim realna opasnost da filipinka pored koje ces se istezati bude neka medicinska sestra u starackom domu.. :D
bravo, teletrader :)
Jes' to cula kako dobro klofam cilime ili si vidjela kako nosim ormare.. :-)
Post Reply