Kad muskarci vole....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#376

Post by anais_nin »

La_Forge wrote:
kad covjek sam donese odluku puno se lakse nositi sa posljedicama nego kad okolnosti to ucine za tebe
samo se bojim da će sve završiti tako što se nećemo ni čuti ni vidjeti...
to je najgori moguci nacin....nakon 5 godina dugujete jedno drugom makar postovanje da ako cete zavrsiti tu vezu uradite to kako treba...otvoreno, oci u oci, sa svim razlozima na stolu...inace ce ti duhovi te veze stalno biti na repu...

ja zbog svoje odluke nisam zazalila...i drago mi je sto sam je donijela tad kad jesam, iako mi je dugo poslije toga bilo bolno i tesko, jer nismo zamrzili jedno drugo, zavrsili smo sve pricom i razgovorom...iako mislim da ni do danas on ne razumije moje razloge, barem znam da me ne mrzi....

neko ce na kraju morati podici tu slusalicu prvi :D ili poslati taj SMS prvi, sta god... :D
teachergirl
Posts: 72
Joined: 25/06/2006 18:15
Location: sarajevo
Contact:

#377

Post by teachergirl »

Iz iskustva i preko svojih leđa:
NE U ZAJEDNICU NIPOŠTO NISAKIM!!!
:( :( :(
SLUŠAJ DRUGU STRANU A NE IDI U ŽIVOT S NEKIM ISKLJUČIVO SAMO MISLEĆI DA JE TVOJ STAV ISPRAVAN (ono kao neće mene iz stana na bakije nositi- pa mrtav ćeš biti)!!!
Brak nosi puno problema i lijepih stvari naravno, navika je horor stvar!
Sve je relativno i suprotno u životu, samo su djeca prava stvar u braku ( nemojte me pogrešno shvatiti-stvar) a i poslije braka, ona su jedina smisao života i svi treba da ih imate, zato se ženite i udajite ne prekidajte veze, razmnožavajte se, pa ako ne ide razvodite se( kao što je moj slučaj)ali imajte djecu, usrećiće vas i i dalje biti spona između vas, onda ste roditelji( nadam se brižni)!!!
Volite se ljudi!!!
teachergirl
Posts: 72
Joined: 25/06/2006 18:15
Location: sarajevo
Contact:

#378

Post by teachergirl »

La_Forge ti si u komi, ma šta to sebi radiš, daj zovi je i rješavaj te to uskoro, izludićete oboje i onda jebo vas.Nije vam po 15 god a iza vas je 5 god lijepe veze i sad se kao durite i ko će koga prvi zvati.A kad se vidite sve će vam se samo kazati, riješite nešto.
Javi nam molim te, ja neću moći spavati!
Imaš moju podršku i sretno pa od dva dermana jedan će biti :? :thumbup:
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#379

Post by La_Forge »

edit
Last edited by La_Forge on 07/07/2006 21:04, edited 1 time in total.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#380

Post by anais_nin »

La_Forge wrote: a da predočim razlog aktuelne svadje ? ...
da ne zachatavm bezze, garant je nekima dosadno ovo čitati..?
:D zar nisi do sada skontao da vec imas vjerne citaoce? :D cekamo sljedecu epizodu puni napetosti :D

p.s. bez zezanja, nekad pomaze kad se ovako negdje anonimno ispuses, a nikad ne znas kako tvoja iskustva mogu pomoci nekom drugom :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#381

Post by Zadig »

pih....treba napisati temu

Kad je muskarcima bolje da ne vole
:D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#382

Post by Michun »

anais_nin wrote:
La_Forge wrote: a da predočim razlog aktuelne svadje ? ...
da ne zachatavm bezze, garant je nekima dosadno ovo čitati..?
:D zar nisi do sada skontao da vec imas vjerne citaoce? :D cekamo sljedecu epizodu puni napetosti :D

p.s. bez zezanja, nekad pomaze kad se ovako negdje anonimno ispuses, a nikad ne znas kako tvoja iskustva mogu pomoci nekom drugom :D


Pretvorili smo se u oci :shock: tj. citamo sve sto ti napises.
P.S. I prestani pusiti, inace ces imati malo vremena da ga provedes sa tom voljenom osobom.
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#383

Post by teletrader »

La_Forge wrote:.. raja meni je stvarno više bezze da pišem ovakve gluposti...
mrzim patetiku a tema mi se svidjela jer mi je poprilično aktuelna :-?

elem, prenosi me svakih 15 minuta, prvo pizdim, pa fol kuliram, pa zapalim...
maloprije poslije tekme sjednem na guzicu ... vrtoglavica, folovi...
skontah da nisam ništa jeo čitav dan, osim kafe i cigare :shock:
te na taxi i kući na supicu ....
jedem ja nju, jede ona mene ...
ma ovi simptomi "jadi mladog Vertera su kriza" ... a imam bitan ispit za 15 dana te pred spavanje stavim knjigu pod jastuk neće li se šta samo sliti u mozak ...
a o ove glupe "tralala" pjesmice na radiju ... :)
nevjerovatno, pogadja me svaka ... ko ono, vidi jebote, ljudi prolaze kroz iste belaje ko ja ... "ne voliš me, ne volim te" ...
sam se sebi danas nasmijo

a da predočim razlog aktuelne svadje ? ...
da ne zachatavm bezze, garant je nekima dosadno ovo čitati..?
laForge de nam malo poblizhe opisi situaciju,ja sam ti isto kao Data,ne kontam ti ja bas te emotivne stvari nesto previse,pa me interesuje..
"Signali u noci,dragi kada ces doci" i slicni zhenski marifetluci nisu mi nikada bila jaca strana.. 8-)
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#384

Post by xygirl »

La_Forge wrote:.. raja meni je stvarno više bezze da pišem ovakve gluposti...
mrzim patetiku a tema mi se svidjela jer mi je poprilično aktuelna :-?

elem, prenosi me svakih 15 minuta, prvo pizdim, pa fol kuliram, pa zapalim...
maloprije poslije tekme sjednem na guzicu ... vrtoglavica, folovi...
skontah da nisam ništa jeo čitav dan, osim kafe i cigare :shock:
te na taxi i kući na supicu ....
jedem ja nju, jede ona mene ...
ma ovi simptomi "jadi mladog Vertera su kriza" ... a imam bitan ispit za 15 dana te pred spavanje stavim knjigu pod jastuk neće li se šta samo sliti u mozak ...
a o ove glupe "tralala" pjesmice na radiju ... :)
nevjerovatno, pogadja me svaka ... ko ono, vidi jebote, ljudi prolaze kroz iste belaje ko ja ... "ne voliš me, ne volim te" ...
sam se sebi danas nasmijo

a da predočim razlog aktuelne svadje ? ...
da ne zachatavm bezze, garant je nekima dosadno ovo čitati..?
ajojjj, ovo je kao da citam sebe prije ne znam ni ja vise koliko dana :(
znam tacno kakav je osjecaj... cak sam i ispit morala da spremam u isto vrijeme, bilo je uzasnoo... citala sam ono bezveze samo da ne mislim na sve sto mi se desavalo... :(
doduse kod mene je u pitanju veza od 3 godine ali nije nimalo lako... pogotovo zato sto nam je veza super funkcionisala sve ove godine, nikad se nismo ozbiljno posvadjali i sto razlog za prekid nije nedostatak ljubavi i postovanja nego nesto drugo, bezveze.. ne da mi se vise ni pricati o tome...
najgore je sto u ovakvim situacijama se ne mozes pomiriti da jedno dr ne zovete vise, da se ne vidite, navika je uzasnaa... kao trebali bi barem razgovarati, ako nista da bude sporazumni razlaz... ali znam svaki put kad se vidimo sve ide po starom, niko vise ne prica o problemu, volimo se i sve isto... ma cisto mucenje.. nego najbolje je, kad se vec 100% shvati da tu nema dalje bez obzira koliko tu osobu volis, tesko je ali meni pomaze to da se povucem neko vrijeme i posvetim se cisto samo sebi... u ovom slucaju kod mene je bilo spremanje ispita, kojeg sam nekako JEDVA ucila ali barem sam polozila i to mi je bio mali korak naprijed... bilo je jos svaste nesto poslije ovoga ali ne pise mi se...uglavnom ove situacije su loseee... :-?
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#385

Post by Lisac »

ljubav na forumu :D je svakako zabavnija od one u :D zaledju :D :D

sai & donny Image :D
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#386

Post by teletrader »

xygirl wrote:
La_Forge wrote:.. raja meni je stvarno više bezze da pišem ovakve gluposti...
mrzim patetiku a tema mi se svidjela jer mi je poprilično aktuelna :-?

elem, prenosi me svakih 15 minuta, prvo pizdim, pa fol kuliram, pa zapalim...
maloprije poslije tekme sjednem na guzicu ... vrtoglavica, folovi...
skontah da nisam ništa jeo čitav dan, osim kafe i cigare :shock:
te na taxi i kući na supicu ....
jedem ja nju, jede ona mene ...
ma ovi simptomi "jadi mladog Vertera su kriza" ... a imam bitan ispit za 15 dana te pred spavanje stavim knjigu pod jastuk neće li se šta samo sliti u mozak ...
a o ove glupe "tralala" pjesmice na radiju ... :)
nevjerovatno, pogadja me svaka ... ko ono, vidi jebote, ljudi prolaze kroz iste belaje ko ja ... "ne voliš me, ne volim te" ...
sam se sebi danas nasmijo

a da predočim razlog aktuelne svadje ? ...
da ne zachatavm bezze, garant je nekima dosadno ovo čitati..?
ajojjj, ovo je kao da citam sebe prije ne znam ni ja vise koliko dana :(
znam tacno kakav je osjecaj... cak sam i ispit morala da spremam u isto vrijeme, bilo je uzasnoo... citala sam ono bezveze samo da ne mislim na sve sto mi se desavalo... :(
doduse kod mene je u pitanju veza od 3 godine ali nije nimalo lako... pogotovo zato sto nam je veza super funkcionisala sve ove godine, nikad se nismo ozbiljno posvadjali i sto razlog za prekid nije nedostatak ljubavi i postovanja nego nesto drugo, bezveze.. ne da mi se vise ni pricati o tome...
najgore je sto u ovakvim situacijama se ne mozes pomiriti da jedno dr ne zovete vise, da se ne vidite, navika je uzasnaa... kao trebali bi barem razgovarati, ako nista da bude sporazumni razlaz... ali znam svaki put kad se vidimo sve ide po starom, niko vise ne prica o problemu, volimo se i sve isto... ma cisto mucenje.. nego najbolje je, kad se vec 100% shvati da tu nema dalje bez obzira koliko tu osobu volis, tesko je ali meni pomaze to da se povucem neko vrijeme i posvetim se cisto samo sebi... u ovom slucaju kod mene je bilo spremanje ispita, kojeg sam nekako JEDVA ucila ali barem sam polozila i to mi je bio mali korak naprijed... bilo je jos svaste nesto poslije ovoga ali ne pise mi se...uglavnom ove situacije su loseee... :-?
Pa o cemu se radi da se dvoje ljudi koji se vole vec 3 godine rastanu?A nije prevara..NIsam imao tako dugu vezu pa me interesuje sta je to sto toliko "bode oci" :)
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#387

Post by xygirl »

teletrader
Pa o cemu se radi da se dvoje ljudi koji se vole vec 3 godine rastanu?A nije prevara..NIsam imao tako dugu vezu pa me interesuje sta je to sto toliko "bode oci" :)
vec sam napisala da mi se ne pise o detaljima na forumu, sorry :) ali evo reci cu da se radi o stvari koja je od pocetka bila prisutna u nasoj vezi, ali nekako ranije nisam mislila o tome :) kontala sam, nama je super i sve ostalo ce biti ok. a godine k`o godine ne znam ni ja kako su proletile... i onda u neko doba pomislim da me upravo to cini nesretnom i ako nema sanse da se stvar promjeni u buducnosti ce biti sve gore i gore... i tako to mucenje krene... :)
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#388

Post by teletrader »

xygirl wrote:teletrader
Pa o cemu se radi da se dvoje ljudi koji se vole vec 3 godine rastanu?A nije prevara..NIsam imao tako dugu vezu pa me interesuje sta je to sto toliko "bode oci" :)
vec sam napisala da mi se ne pise o detaljima na forumu, sorry :) ali evo reci cu da se radi o stvari koja je od pocetka bila prisutna u nasoj vezi, ali nekako ranije nisam mislila o tome :) kontala sam, nama je super i sve ostalo ce biti ok. a godine k`o godine ne znam ni ja kako su proletile... i onda u neko doba pomislim da me upravo to cini nesretnom i ako nema sanse da se stvar promjeni u buducnosti ce biti sve gore i gore... i tako to mucenje krene... :)
Ma znao sam..
On navija za Zhelju a ti za Sarajevo (a mozhda i za Velezh) :)
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#389

Post by La_Forge »

edit
Last edited by La_Forge on 07/07/2006 21:03, edited 1 time in total.
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#390

Post by teletrader »

Moj Laforge,koliko covjek ulozhi emocija u sve to,mogao je do sada 3 fakulteta zavrsiti..
Eto nisi nam ni ispricao cijelu pricu (ali svaka ti cast na ovome sto si do sada napisao) a meni je drago sto nisam nikada kroz ovako nesto morao proci..
:-)
zeljeni_nadimak
Posts: 195
Joined: 07/12/2005 12:23
Location: Tuzla

#391

Post by zeljeni_nadimak »

Prica me nekako puno podsjeca na pricu mojih dvoje prijatelja. Nisu 5 nego 7 godina skupa. Ona Srpknja iz Banja Luke, on Musliman iz Sarajeva. Njemu brata ubili Srbi u toku rata a njeni naravno nisu bas nesto naklonjeni njihovoj vezi.
Upoznali su se preko chata prije 7 godina i nakon par dana chat je zamijenio telefonski razgovor u komadu od 7 sati. U toku ovih sedam godina prekidali su zilijon puta da bi mi neki dan rekla da su konacno prekinuli. Ona je godinama za njegovu porodicu i prijatelje bila neka katolkinja iz Mostara jer je to lafo blaza varijanta za ljude koji mrze Srbe iz dna duse. Iz njene price sam skontala da je svaki put kad bi prekinula s njim pokusala s nekim drugim ali uvijek se vracala njemu. Par puta mi je rekla da "joj se ne svidja fizicki, ali da se u svemu savrseno nadopunjuju". Nakon ovog zadnjeg prekida, pojavi se on opet kod nje prije par dana. Njen komentar je "eto bio je kod mene 3 dana i sad smo definitivno prekinuli".
Ne sudim nikome niti zelim da pametujem uradi ovo ili ono. Njoj sam pokusala dati par savjeta ali sam, vjerovatno kao i tvoji prijatelji skontala da je suvisno davati ti savjete dok sam ne skontas sta zelis i dok sam ne skupis snage da otvoris oci, oslobodjen lanaca straha kako dalje bez nje.
Pet godina je stvarno iz neke perspektive dug period ali iz moje perspektive koja sam imala jednu tako dugu i besperspektivnu vezu nije nista.
Covjek mora skupiti snage i rascistiti sam sa sobom sta zeli i sta mu je stvarno bitno. Dobar seks, sigurnost u narucju osobe koju ponekad mrzimo zbog ovisnosti koju osjecamo prema njoj nisu dovoljni razlozi da tih 5 godina dobije jos 5, 10 ili sta ja znam koliko.
Mozda sam postala pregruba i prehladna ali danas to sve rijesavam lakse i brze. Svaki put kad upadnem u vezu "za koju kao ti osjecam da ce se zavrsiti" potrudim se da ispitam zasto je to tako, da dam priliku toj vezi i ako taj osjecaj ne nestane uprkos svom nasem trudu, ja izlazim iz te veze, bez laznih recenica "ja te volim ali eto moram naci sebe" ja kazem "izvini ali ja nisam sretna s tobom, ne svidja mi se to to i to, smeta mi kakav nered ostavljas iza sebe u kupatilu ili sta mi vec smeta" i prica bude zavrsena.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#392

Post by nineac »

Tako je nadimak. Evo ja sam sad u fazi nekog prekida nakon 4 godine. A isto tako je iznad nas bio jedan oblak kojeg smo oboje bili svjesni, i sad se natezemo vec 3-4mjeseca. Najbolje sve to iskreno zavrsiti i cao. Jest da je gadno u tom trenutku, ali bolje za oboje.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#393

Post by Michun »


sad moram bježati na posao...

ostatak priče/ljubavnog romana :) slijedi ...


Gdje radis - eto me na kafu da mi uzivo pricas. Bas me zanima :P
zeljeni_nadimak
Posts: 195
Joined: 07/12/2005 12:23
Location: Tuzla

#394

Post by zeljeni_nadimak »

nineac wrote:Tako je nadimak. Evo ja sam sad u fazi nekog prekida nakon 4 godine. A isto tako je iznad nas bio jedan oblak kojeg smo oboje bili svjesni, i sad se natezemo vec 3-4mjeseca. Najbolje sve to iskreno zavrsiti i cao. Jest da je gadno u tom trenutku, ali bolje za oboje.
Ja znam koliko gadno zna biti jer sam prosla dno dna, od pomisljanja na samoubistvo do zapustanja cijelog svog zivota. Po prirodi sam jako emotivna i strastvena osoba i sve sto mi se desava proziljavam burno. Nakon svega mogu reci da je vrijedilo proci sve to jer danas stvarno drugacije zivim zivot i vise znam sta zelim i kako doci do toga. Od necega se mora krenuti.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#395

Post by nineac »

Ma najvaznije iz svega toga je kakvu pouku izvuces ako dodje do toga. Ako nisi nista naucio, e onda j....!
Al opet u ljubavi je tesko biti pametan, kod mene je ziva sapunica sada, al sta ces, iako znam da neke stvari koje radim nisu bas najpametnije, ali eto sta ces, prtiv sebe nemozes :-)
xygirl
Posts: 1339
Joined: 21/09/2004 15:30

#396

Post by xygirl »

teletrader wrote:
xygirl wrote:teletrader
Pa o cemu se radi da se dvoje ljudi koji se vole vec 3 godine rastanu?A nije prevara..NIsam imao tako dugu vezu pa me interesuje sta je to sto toliko "bode oci" :)
vec sam napisala da mi se ne pise o detaljima na forumu, sorry :) ali evo reci cu da se radi o stvari koja je od pocetka bila prisutna u nasoj vezi, ali nekako ranije nisam mislila o tome :) kontala sam, nama je super i sve ostalo ce biti ok. a godine k`o godine ne znam ni ja kako su proletile... i onda u neko doba pomislim da me upravo to cini nesretnom i ako nema sanse da se stvar promjeni u buducnosti ce biti sve gore i gore... i tako to mucenje krene... :)
Ma znao sam..
On navija za Zhelju a ti za Sarajevo (a mozhda i za Velezh) :)
ma nije to, no nebitno :D

slazem se sa ovim sto ninaec i nadimak kazu, iz svega treba izvuci dobru pouku, sve je to u neku ruku i dobro iskustvo... naravno da treba biti jak i treba skontati sta ti u zivotu treba a sta ne... ali nije uvijek lako biti ni jak.. kad nekoga zavolis onda moze biti jako tesko...mah, ne mozes uvijek biti pametan :)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#397

Post by Saian »

Lisac wrote:
sai Image :D
tema ima jeben timing fakat :x :x :x :roll: :roll: :( ko da vas je neko nagovorio :-?
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#398

Post by Lisac »

Saian wrote:tema ima jeben timing fakat :x :x :x :roll: :roll: :( ko da vas je neko nagovorio :-?

sai Image, strpi se dok dodjesh na odmor pa uz kafu i eventualno cigaru sa prijateljima ;) znash, ... ma znash :D

ili ako je vec muka :D eventualno potrazhi savjet kod beatrice (nemoj da te zavara ono _22 :D) putem pp-a :D
mudro besjedi, haman k'o ja :D samo oslobodjena cinizma, sarkazma i ironije, iliti lishena okrutnosti i nenacheta teshkom realmoshcu :D
koliko te (ne)znam, emotivni exhibicionizam ti nikada nije lezhao :D

a shto se mene tiche :D ja jedino mogu citirati pjesnika

"svak' je od nas bio na svoj nachin greshka"
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#399

Post by Saian »

Lisac wrote:
Saian wrote:tema ima jeben timing fakat :x :x :x :roll: :roll: :( ko da vas je neko nagovorio :-?

sai Image, strpi se dok dodjesh na odmor pa uz kafu i eventualno cigaru sa prijateljima ;) znash, ... ma znash :D
tako bi trebalo i biti, ma i ja sam konto da te stvari mene zaobilaze, al je to valjda bila jedna od naivnijih mojih predstava :D :D :D
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#400

Post by DonDavudes »

samo da javno obznanim:
donny je danas kul!
;)
:D
Post Reply